Нд, 22.10.2017, 16:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 08:36 | Повідомлення № 1

Продивляючись рубрики виділив ряд питань, пов'язаних з примусовою або добровільно-примусовою працею вчителів інформатики.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 21:54
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 08:36 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
тобто рятування потопаючих - справа самих потопаючих...

А хто ж за Вас це зробить.
Так і поясніть адміністрації.
Що у Ваші обов’язки це не входить.
Це обов’язки секретаря школи.
А виконує вказану вище Вами роботу той же секретар під керівництвом завуча.
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 08:36 | Повідомлення № 3
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
хех, секретар заледве опанувала програмку обліку електроенергії (навесні принесли) і на тім їй спасибі smile
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 08:36 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
хех, секретар заледве опанувала програмку обліку електроенергії (навесні принесли) і на тім їй спасибі

Тоді навіщо такого секретаря тримати?
Але ж вчитель інформатики не зобов’язаний виконувати роботу секретаря!
Ну, а якщо вчитель бажає, то ніхто не відмовиться від його послуг!
Але вчитель повинен перш за все виконувати свою роботу!

У нашій школі, секретар виконує повністю свою роботу.
Ну, а якщо чогось не знає, то тут варто секретарю показати, тобто, проінструктувати.
Це може зробити в школі вчитель інформатики.

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Ковшун)
Але ж вчитель інформатики не зобов’язаний виконувати роботу секретаря!

Не зобов’язаний, але багато вчителів інформатики виконують роботу секретаря і я в тому числі. Це називається добровільно примусово. У нас 30 жовтня має бути обласний семінар по пропаганді здорового способу життя. Так я зараз переробляю абсолютно всі стенди в школі (обдаровані діти, учительська, методкабінет, наш край - Вінничина, по фізкультурі, біології, хімії, географії...) Ще довго перераховувати. І все на моїх плечах. Нещодавно робив візитку психолога і візитку школи у publisher. Хіба секретар таке зробить? Потрібно реально володіти навичками роботи з програмами, щоб робити дійсно якісно. Всі стенди робляться на фотобумазі, ламінуються. Витрачаю на це кілограми чорнил і друкую все на своєму домашньому принтері Epson stylus photo rx620, до якого підключена СНПЧ (система безперебійної подачі чорнил). Сказати комусь: "Набридло, в печінках сидить" чи щось в цьому роді не вийде. Боюсь втратити роботу. Занадто директор строгий і зрозуміти що це не мої обо’язки він не зможе. Мені всі говорять, що розуміють мене, що співчувають мені і що прекрасно усвідомлюють наскільки це важко, але нічим допомогти не можуть, бо ніхто за мене цю роботу не зробить. От так то, маю професію інформатик-секретар-друкар-сканувальник-фотограф-створювач стендів... biggrin Причому отримую зарплату лише за першу. Всі інші професії - на благо вітчизни за 0 грн. на місяць. Навіть в школі повної ставки не маю (16 год.) angry
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не зобов’язаний, але багато вчителів інформатики виконують роботу секретаря і я в тому числі. Це називається добровільно примусово. У нас 30 жовтня має бути обласний семінар по пропаганді здорового способу життя. Так я зараз переробляю абсолютно всі стенди в школі (обдаровані діти, учительська, методкабінет, наш край - Вінничина, по фізкультурі, біології, хімії, географії...) Ще довго перераховувати. І все на моїх плечах. Нещодавно робив візитку психолога і візитку школи у publisher. Хіба секретар таке зробить? Потрібно реально володіти навичками роботи з програмами, щоб робити дійсно якісно. Всі стенди робляться на фотобумазі, ламінуються. Витрачаю на це кілограми чорнил і друкую все на своєму домашньому принтері Epson stylus photo rx620, до якого підключена СНПЧ (система безперебійної подачі чорнил). Сказати комусь: "Набридло, в печінках сидить" чи щось в цьому роді не вийде. Боюсь втратити роботу. Занадто директор строгий і зрозуміти що це не мої обо’язки він не зможе. Мені всі говорять, що розуміють мене, що співчувають мені і що прекрасно усвідомлюють наскільки це важко, але нічим допомогти не можуть, бо ніхто за мене цю роботу не зробить. От так то, маю професію інформатик-секретар-друкар-сканувальник-фотограф-створювач стендів... Причому отримую зарплату лише за першу. Всі інші професії - на благо вітчизни за о грн. на місяць. Навіть в школі повної ставки не маю (16 год.)

Строгість директора тут ні до чого!
Строгість, не в цьому заключається!
Але, якщо беретесь за це добровільно, то тягніт воза.
І я колись так робив.
Тоді сказав, що допомогти можу, пояснити як це робиться можу. А працювати ні за кого, ніколи не БУДУ!!!
Всі це зрозуміли. І тепер звертаються лише за допомогою.

Роботу від цього не втратите, не бійтесь.
Я не втратив!
Працюю нормально, стосунки зі всіма нормальні.
Всі знають, що допоможу, а виконувати ні за кого не буду!

Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 7
Хелпер
ну зрештою так, повністю всього вже не треба робити - і вчителі, і секретар досить "продвинуті". але з саме цими програмами - ніяк "не дружать".
у моєму випадку - мене-то не звільнять. а як звільнять, я ще подякую, бо сама звільнитись не можу - совість не дозволяє smile
просто цікаво, що Ви, п.Ковшун, зробили інакше! водночас цей варіант лише для випадків коли секретар спроможний навчитись такому.
от у нас прийшла психологша нова - то вона всеобуч сама робить, навіть не питає нічого.
бухгалтерша теж справляється зі своїми платіжками.
а завучі - ніяк.
ну і секретаря треба тримати - бо вона в цьому закладі 20 з гаком років працює, хто ж її звільнить?!
Ковшун Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Quote (Newbie)
...просто цікаво, що Ви, п.Ковшун, зробили інакше! водночас цей варіант лише для випадків коли секретар спроможний навчитись такому.
от у нас прийшла психологша нова - то вона всеобуч сама робить, навіть не питає нічого.
бухгалтерша теж справляється зі своїми платіжками.
а завучі - ніяк.
ну і секретаря треба тримати - бо вона в цьому закладі 20 з гаком років працює, хто ж її звільнить?!

Та мова не про звільнення когось з посади.
Справа в тому, що якщо людина чогось не знає, то хай вчиться!
А якщо не хоче вчитись, тоді хай шукає собі іншу роботу!

badm Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 9
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Повністю підтримую. Раніше виконував багато, що в школі. Так би мовити був всім. Тепер роблю те, що від мене вимагається: навчаю учнів. Правда де коли попросять зробити певні речі, тоді коли є час допомагаю. А так, за 1000 грн, які отримую просто знаходячись в школі не зміг би вижити у місті. Тому перспективи шкільної не бачу.
takdiy Дата: Пн, 10.03.2008, 08:37 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Ковальчук_Олександр)
Не зобов’язаний, але багато вчителів інформатики виконують роботу секретаря і я в тому числі. Це називається добровільно примусово

І зі мною таке було в перші роки роботи. Хоч не хоч а робив.
На сьогодні і секретар і інші лише звертаються за допомогою.
Людмила Дата: Пн, 10.03.2008, 08:38 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Рейтинг: 0
Вчитель має свої посадові обов’язки і повинен їх виконувати, а все інше за бажанням,але іноді директор не розуміє і думає, що якщо ти молода то маєш робити все що він скаже. Це нипринято angry
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.03.2008, 08:38 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Quote (Людмила)
але іноді директор не розуміє і думає, що якщо ти молода то маєш робити все що він скаже.

І це правда. В іншому випадку матимете в школі головного ворога, який захоче вас покарати за вашу неслухняність і найде 100 причин для цього. sad
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 08:38 | Повідомлення № 13
Хелпер
не знаю, як ваші директори можуть присікуватись до вчителя інформатики?!?! та ж власне тим, що виконуємо багато роботи поза безпосередніми обов*язками ми їх просто виручаємо!!! ну от на секунду уявіть: ви кажете, що не будете вводити учнів в базу тестування чи атестатів, секретарка відмовляється, бо не вміє - то кого проситимуть?!?! ми ж на вагу золота wink чи так багато бажаючих прийти на шкільні комп*ютери і ще й виконувати роботу секретаря?! wacko
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.03.2008, 08:38 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
чи так багато бажаючих прийти на шкільні комп*ютери і ще й виконувати роботу секретаря?!

Не знаю, як у вашому районі, а в нас бажаючих зайняти посаду вчитель інформатики є досить багато. Правда, переважна більшість не кваліфікованих працівників. Якщо я буду спорити з директором і доказувати свою правоту, то він наврят чи звільнить мене з роботи, проте працювати в школі мені стане значно важче. Тому краще не сваритися, не диспутувати з директором, і виконувати ту роботу, яку мені задають. А що інакше? Інакшого виходу не має. cry
Newbie Дата: Пн, 10.03.2008, 08:38 | Повідомлення № 15
Хелпер
сьогодні приніс завуч чергову інструкцію.
перелік з 15 пунктів документації, яка має бути в різних кабінетах, в тому числі і кабінеті інформатики. пунктів багато, в руки мені тої бамаги не дали, сказали морально готуватись - в понеділок відксерять і кожному вручать "до виконання" angry

у зв*язку з цим у мене питання до колег:
як часто ви проводите інструктаж з техніки безпеки?

усно - зрозуміло, перед кожним сіданням до комп*ютерів нагадуємо, що акуратно, обережно, не бігти і т.д., вправи що-15 хвилин - все це буденні речі.

а от реєстрація в спеціальному журналі? - мені сказали, що має бути запис кожного уроку!
спец.журнал щоденного огляду кабінету із взаканням "все ок" чи "не працює третя лампочка над другою партою". крім того є щотижневі огляди голови метод.об*єднання шкільного, і щомісячні директором - на все це спец. журнали.
у вас таке є?!
і ще - там були вказані інструкції під номерами №4,5,7. одна з них - інструкція з техніки безпеки, коли була як додаток до інструктивного листа про вивчення інформатики. а решту тих інструкцій - де брати?!
і хто у вас такими документами займається?

Добавлено (15.11.2007, 15:15)
---------------------------------------------
Ось і "мій" перелік

1. Акт-дозвіл
2. Посадові інструкції
• завідуючого кабінетом інформатики
• учителя
3. Інструкції з охорони праці
1) під час проведення навчальних занять
2) правила електробезпеки
3) з пожежної безпеки (на видному місці)
4) надання медичної допомоги при ураженні електричним струмом
5) надання першої медичної допомоги при одержанні травм під час роботи на персональному комп'ютері
4. Орієнтовний перелік питань вступного інструктажу для учнів
5. Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці
6. Журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці для учнів
7. Журнал обліку проведення адміністративно-громадського контролю
8. Положення про адміністративно-громадський контроль
9. Інструкції з охорони праці при проведенні позашкільних та позакласних масових заходів:
• у навчальних закладах
• при проведенні екскурсій, туристичних походів
• при перевезенні організованих груп дітей автомобільним і залізничним транспортом
10. Інструкції з безпеки життєдіяльності та охорони праці
• з пожежної безпеки при проведенні екскурсій і походів до лісу
• щодо надання першої долі карської допомоги при одержанні травм під час екскурсій і походів до лісу
11. Положення про адміністративно-громадський контроль
12. Граничні норми підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми
13. Правила безпеки під час проведення навчально-виховного процесу у кабінетах інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах
14. Порядок евакуації учнів з кабінету
15. Посвідчення про перевірку знань

попередили, що взимку буде перевірка за цими пунктами.
"весело" живемо!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Безвідмовна та безкоштовна робота вчителя інформатики (Дармова робота)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.