Пт, 27.01.2023, 23:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Лист до Білла Гейтса (Пропоную написати звернення до преставництва фірми Майкрософ)
Лист до Білла Гейтса
SLKuty Дата: Ср, 20.02.2008, 10:04 | Повідомлення № 1
Монтажер
Повідомлень: 833
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Про Білла Гейтса я звичайно загнув - він не буде читати нашого листа
Написати звернення такого типу:
Ми вчителі інформатики використовуємо ваш софт виключно з навчальною метою і цим самим рекламуємо, просуваємо в маси ваші програмні продукти. Чи не були би Ви такі любязні надати нам всю лінійку ваших програмних додатків - БЕЗКОШТОВНО.
Бо ми можемо всі дружно перейти на Лінукс і на ОпенОфіс і тоді мільйони школярів України (потенційні Ваші клієнти) закінчуючи школу навіть не будуть знати про Вашу корпорацію Мікрософт, а це Вам зовсім не вигідно. Подумайте над цим десь на дозвіллі.

З таким зверненням можна звернутися і до інших фірм Борланд, Адобе і т. д.

Я вважаю, що всі компанії, які розробляють програми повинні наввипередки дарувати свої продукти школам ВУЗам і т.д. з метою реклами


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:45
Lviza Дата: Пт, 30.05.2008, 16:35 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Как мы поняли, поставить мы и сами можем, но при малейшей проблеме нужно обращаться к специалисту и уже не бесплатно? Директора школ уже привыкли, что большинство проблем мы решаем своими силами, и никаких денег (даже на ремонт у детей выпрашиваем) на обслуживание никто не даёт. Так что как будет - не знаем. Мне кажется, как начнётся этот переход на линукс, так и закончится...Надо всё ставить на государственные рельсы.
Jokerz Дата: Пт, 30.05.2008, 19:36 | Повідомлення № 17
Хостер
Повідомлень: 1378
Нагороди: 9
Рейтинг: 165
ну скажем так,Вы сперва себе линукс поставте и с ним разберитесь, к примеру дома, для эксперимента поставте вместо винды для дома smile вот тогда вы углубитесь в него можете ставить детям. А ставить сейчас детям не имея опыта работы в этой среде это не очень верно.
А какой Вы дистрибутив линукса для школы берете?
Lviza Дата: Пт, 30.05.2008, 21:14 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Jokerz)
А какой Вы дистрибутив линукса для школы берете?

Ещё не знаю, в августе на курсах будут предлагать. Наверное altlinux unior (если я правильно поняла). А вы какой рекомендуете?
Мы общаемся с Кругликовым Дмитрием - http://moodle.altlinux.ru/course/category.php
Он и курсы предлагает и эксперимент проводил в одной из школ. Но мнения всё-равно неоднозначные...


Відредаговано: Lviza - Пт, 30.05.2008, 21:18
Jokerz Дата: Пт, 30.05.2008, 21:19 | Повідомлення № 19
Хостер
Повідомлень: 1378
Нагороди: 9
Рейтинг: 165
Я использую дома ASP Linux 12 Carbon (на ядре RedHat) на серверах и работе Linux Fedora Core 8
первый юзаю для дома т.е. там есть у меня все и музыку послушатьи фильм глянуть и в инет выйти и по сети полазить и поиграть smile
а второй я юзаю урезайны серверный вариант т.е. нету того что работает через графический интерфейс так как управляю я серверами из под консоли командами, потому нету там графики smile

Для школы рекомендовал бы или асп линукс или федору (они практически идентичны)

Lviza Дата: Пт, 30.05.2008, 21:30 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Для меня все эти названия пока пустой звук... А Вы почему на линуксе работаете? Нравится или производственная необходимость или для сравнения?

Додано (30.05.2008, 21:30)
---------------------------------------------
Для учеников нужна версия наиболее приближённая к виндовс, побольше графики и поменьше командной строки, но говорят такие версии тормозят на не особо мощных компьютерах (у нас то с сентября получили новые хоть более менее - оперативной 500, но в других школах больше старых, чем новых со 128)

gromko Дата: Нд, 22.06.2008, 18:05 | Повідомлення № 21
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (Lviza)
Для учеников нужна версия наиболее приближённая к виндовс, побольше графики и поменьше командной строки, но говорят такие версии тормозят на не особо мощных компьютерах (у нас то с сентября получили новые хоть более менее - оперативной 500, но в других школах больше старых, чем новых со 128)

Для шкіл - Mandriva Linux, ALT Linux, KUbuntu. Інтерфейс - 90% Windows, ніяких білих чи зелених букв та цифр на чорному фоні (консольний режим), OpenOffice (KOffice). Встановлюється протягом 10-20 хв. , підтримується практично все "залізо", яке підтримує ХР. Вимоги - від 128 Мб оперативки (краще 256), 2 Гб місця на жорсткому диску. На Linux'і працюємо з-за усіх трьох причин.А пана Гейтса "лякати не слід" - слова то є пустим звуком, альтернативне ПЗ використовують лише близько 2% шкіл по Україні
Pentiume Дата: Пт, 27.06.2008, 09:26 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Повідомлень: 198
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Quote (SLKuty)
Ми вчителі інформатики використовуємо ваш софт виключно з навчальною метою і цим самим рекламуємо, просуваємо в маси ваші програмні продукти. Чи не були би Ви такі любязні надати нам всю лінійку ваших програмних додатків - БЕЗКОШТОВНО.
Бо ми можемо всі дружно перейти на Лінукс і на ОпенОфіс і тоді мільйони школярів України (потенційні Ваші клієнти) закінчуючи школу навіть не будуть знати про Вашу корпорацію Мікрософт, а це Вам зовсім не вигідно. Подумайте над цим десь на дозвіллі.

Уявіть собі - Не було роботи і лист такий надіслав.
Ось відповідь

Доброго дня, панове,

Дякуємо за звернення до Центру інформаційної та технічної піддтримки компанії Microsoft.

Згідно Вашого запиту повідомляємо наступне:

1. З огляду на винятково важливу роль, яку відіграють інформаційні технології в сучасній освіті, а також беручи до уваги існуючі бюджетні обмеження, корпорація Microsoft розробила ряд програм ліцензування програмних продуктів спеціально для навчальних закладів, зокрема:

А) Академічні версії коробкових програмних продуктів Microsoft (Academic Edition Full Packaged Product) призначені для встановлення на невелике число ПК (1—4 ПК), завжди мають спеціальне маркування і продаються за значно нижчими цінами, ніж стандартні комерційні продукти.

Б) Програма Microsoft Academic Open License призначена для навчальних закладів, що купують ліцензії для використання на 5 і більше ПК. Це гнучка та ефективна програма, що надає можливість придбати постійні ліцензії на ПЗ Microsoft за цінами, більш низьким, ніж ціни на академічні коробкові продукти.

В) Окрім перерахованих програм ліцензування для академічних і медичних закладів, існує дві більш вузько націлені програми співробітництва Microsoft, у рамках яких можна одержати ПЗ Microsoft за спеціальними умовами: MSDN Academic Alliance — програма обмеженого застосування: нею можна скористатися для придбання ряду настільних, серверних програм і засобів розробки Microsoft винятково з метою вивчення інформатики, програмування, комп'ютерної інженерії, інформаційних систем і суміжних дисциплін.

Детальніше з цією інформацією Ви можете ознайомитись на наступній сторінці веб-сайту:

http://www.microsoft.com/Ukraine....lt.mspx

2. Корпорація Microsoft в основному підтримує учбові проекти і організації,які здійснюють освітню діяльність. Ми вимушені обмежити круг тих, кого підтримуємо, оскільки наші ресурси не безмежні для такого роду проектів, і приносимо щирий жаль, що не можемо бути корисними в даному випадку.

З Вашого питання рекомендуємо звертатися до добродійних фондів. Ви також можете відвідати сайт Фонду Білл і Мелінди Гейтс. Фонд проводить багато досліджень в області медицини: http://www.glf.org/

3. У всьому світі Microsoft дотримується єдиної стратегічної лінії - робота через партнерів. Microsoft не продає безпосередньо кінцевим користувачам.

Придбати продукти компанії Microsoft Ви можете у партнерів Microsoft, список яких можна подивитися на сайті:

http://www.microsoft.com/ukraine/licensing/where

Компанія Microsoft не має рекомендованих цін, тому ціни на продукти компанії у різних партнерів можуть розрізнятися.

У разі виникнення додаткових запитань Ви можете направляти їх за наступною адресою електронної пошти: ukraine@microsoft.com або повторно звертатись до нас за телефоном 8 044 230 51 01.

З повагою,

Тетяна Желэзнова

Центр інформаційної та технічної підтримки Microsoft

Тел.: +7 (495) 916-7171 Москва

+7 (800) 200-8001 Росія

+7 (3272) 98-01-26 Алмати

+7 (800) 080-1000 Казахстан

+38 (044) 230-5101 Київ

Факс: +7 (495) 640-1040

e-mail: Ukraine@microsoft.com

=========================

Компанія Майкрософт докладає зусиль з метою допомогти користувачам захистити свої комп'ютери і пропонує виконати наступні дії для підвищення безпеки Вашої системи: 1. включити брандмауер підключення до Інтернету 2. установити доступні відновлення системи 3. використовувати актуальну версію антивірусного програмного забезпечення Додаткову інформацію і ресурси по захисту комп'ютера Ви можете знайти на наступному сайті Майкрософт у мережі Інтернет: www.mіcrosoft.com/protect

_____________________
І що ви на це думаєте.
Цей лист від "russia@microsoft.com . Може буде час і напишемо до Білла.. smile

kom_adm Дата: Пт, 27.06.2008, 17:39 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Pentiume, коли наступного разу не буде що робити, попросіть компанію Майкрософт, щоб виділила 200 WMZ для сплати хостінгу на даному сайті, а ми їм потужну рекламу Windows влаштуємо. biggrin From Zver.
Newbie Дата: Пн, 30.06.2008, 13:12 | Повідомлення № 24
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Pentiume)
Окрім перерахованих програм ліцензування для академічних і медичних закладів, існує дві більш вузько націлені програми співробітництва Microsoft, у рамках яких можна одержати ПЗ Microsoft за спеціальними умовами:

я щось недочитала? одна програма вказана - MSDN Academic Alliance, а друга?
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.03.2009, 22:45 | Повідомлення № 25
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Ковальчук_Олександр)
Pentiume, коли наступного разу не буде що робити, попросіть компанію Майкрософт, щоб виділила 200 WMZ для сплати хостінгу на даному сайті, а ми їм потужну рекламу Windows влаштуємо. biggrin From Zver.

:)
:) :) :) :) :) ТРЕБА БУДЕ ПІСЬНУТИ НА ЦЮ КОНТОРУ ЗАПИТАТИ ЧИ НЕ БАЖАЮТЬ ВОНИ ВІДКУПИТИ В МЕНЕ ЛІЦЕНЗІЮ НА ВИЕОРИСТАННЯ ЗВІРЬОВУХИ
Я ТАМ В НІХ ВИЧИТАВ ПРО ПАРАЛЕЛНЕ СПІВВЛАСНИЦТВО
Quote (Pentiume)
І що ви на це думаєте.

ДУМАЮ ЩО ВАС КУЛЬТУРНО ПОСЛАЛИ ..
ЖЛОБИ ВОНИ А МОГЛИБ ВИВАЛИТИ З БАРСЬКОГО ПЛЕЧА СВІЖОЇ СОФТУХИ
filnick Дата: Нд, 01.03.2009, 23:49 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (CN)
У Вас такой красивый,литературный и т.д. язык.

Ну, лист же Біллу Гейтсу. Це майже так, як від козаків турецькому султану. ^_^
Dron Дата: Ср, 15.04.2009, 11:26 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні форумчани!!!
Цікаві посилання "Пресс служба МОН повідомляє..." http://www.mon.gov.ua/main.php?query=newstmp/2009_1/14_04
Та почитайте ще тут http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/default.aspx
Sopot Дата: Ср, 15.04.2009, 14:02 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (Dron)
Шановні форумчани!!! Цікаві посилання "Пресс служба МОН повідомляє..." http://www.mon.gov.ua/main.php?query=newstmp/2009_1/14_04 Та почитайте ще тут http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/default.aspx

Для тех, кто не хочет читать - МОНУ заключило партнерское соглашение с Майкрософт, которая разрешает бесплатно скачивать и использовать инструменты разработчика MSDN - все это и так раньше можно было скачивать с их сайта бесплатно, не пойму только в чем соль? А вообще-то "Майкрософт - звучит гордо" (или украинское - "і муха там орала...")
Newbie Дата: Ср, 15.04.2009, 14:26 | Повідомлення № 29
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Sopot)
Для тех, кто не хочет читать - МОНУ заключило партнерское соглашение с Майкрософт, которая разрешает бесплатно скачивать и использовать инструменты разработчика MSDN - все это и так раньше можно было скачивать с их сайта бесплатно, не пойму только в чем соль?

http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/bb676724.aspx - що це за ціни?
gromko Дата: Ср, 15.04.2009, 15:55 | Повідомлення № 30
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (Newbie)
http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/bb676724.aspx - що це за ціни?

Читайте під таблицею

А так - перегляньте вкладку - http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/aa570309.aspx
Все доступно до скачування

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Лист до Білла Гейтса (Пропоную написати звернення до преставництва фірми Майкрософ)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.