Пн, 08.08.2022, 15:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Лист до Білла Гейтса (Пропоную написати звернення до преставництва фірми Майкрософ)
Лист до Білла Гейтса
SLKuty Дата: Ср, 20.02.2008, 10:04 | Повідомлення № 1
Монтажер
Повідомлень: 833
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Про Білла Гейтса я звичайно загнув - він не буде читати нашого листа
Написати звернення такого типу:
Ми вчителі інформатики використовуємо ваш софт виключно з навчальною метою і цим самим рекламуємо, просуваємо в маси ваші програмні продукти. Чи не були би Ви такі любязні надати нам всю лінійку ваших програмних додатків - БЕЗКОШТОВНО.
Бо ми можемо всі дружно перейти на Лінукс і на ОпенОфіс і тоді мільйони школярів України (потенційні Ваші клієнти) закінчуючи школу навіть не будуть знати про Вашу корпорацію Мікрософт, а це Вам зовсім не вигідно. Подумайте над цим десь на дозвіллі.

З таким зверненням можна звернутися і до інших фірм Борланд, Адобе і т. д.

Я вважаю, що всі компанії, які розробляють програми повинні наввипередки дарувати свої продукти школам ВУЗам і т.д. з метою реклами


[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:45
Spirit Дата: Ср, 20.02.2008, 10:10 | Повідомлення № 2
Сис.адмін
Повідомлень: 408
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Подписываюсь, под открытым письмом!

А вообще у Майрсофт есть снижка 20%, для учебных заведений, на покупку софта.

zverok Дата: Ср, 20.02.2008, 10:49 | Повідомлення № 3
Креативний вчитель
Повідомлень: 153
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Может быть, проще задуматься, зачем мы "рекламуємо, просуваємо в маси" их программные продукты? Потому что уж Микрософт-то точно знает, что на Линукс вы не перейдете. Они просто ждут молодого чиновника в нашем министерстве, который продавит то же, что сделано в России - выделение денег сверху государством на "окомпьютеривание" всех школ (включая покупку софта). И они дождутся этого, почти наверняка - раньше, чем вы решите перейти на Линукс и ОпенОфис. Полагаю, что такие обращения в MS сыпятся уже многие годы, и если они до сих пор не раздают софт школам забесплатно, значит, у них есть основания не делать этого и в дальнейшем. "Подумайте над цим десь на дозвіллі."
badm Дата: Ср, 20.02.2008, 11:40 | Повідомлення № 4
Знаток програмування
Повідомлень: 185
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Мені так здається простіше перейти на лінукс. Звичайно незручно, сформувався стереотип роботи в віндовс але в лінух працювати можна і потрібно і сформумати в учні навики роботи теж.
http://metodinfo.ho.com.ua/index.p....104#new
zverok Дата: Ср, 20.02.2008, 11:58 | Повідомлення № 5
Креативний вчитель
Повідомлень: 153
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Вот, кстати, по теме: https://downloads.channel8.msdn.com/
Здесь студент может бесплатно получить Windows Server 2003 и еще кое-что. Подколка лишь в том, что список стран ограничен следующим: "United States, the United Kingdom, Canada, China, Germany, France, Finland, Spain, Sweden, Switzerland and Belgium" - то есть, преимущественно, те страны, где продукты MS и так покупают, а вот в университетах сильна Linux/Unix-традиция, которую они пытаются перешибить.
Varkan Дата: Ср, 20.02.2008, 12:34 | Повідомлення № 6
Викладач ВУЗу
Повідомлень: 425
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (SLKuty)
Чи не були би Ви такі любязні надати нам всю лінійку ваших програмних додатків - БЕЗКОШТОВНО.
Бо ми можемо всі дружно перейти на Лінукс і на ОпенОфіс і тоді мільйони школярів України (потенційні Ваші клієнти) закінчуючи школу навіть не будуть знати про Вашу корпорацію Мікрософт

приблизно таку відповід дадуть представники майкрософту:
шановні вчителі інформатики, будь-ласка переходьте на лінукс та опен офіс. ми не боїмося що учні не будуть знати про нас, адже після закінчення навчання вони підуть працювати. а в організаціях україни на 85% пз це програми майкрософту тому, що більшість програм написані саме під віндовс, а опен офіс такий незручний, що всі використовують крадений МС офіс. тому нам паралельно що і як ви будете викладати в школах і вузах.

приблизно те саме скажуть і інші відомі виробнки пз.

і яка б не була вона гірка, але це правда.

Newbie Дата: Ср, 20.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 7
Хелпер
Повідомлень: 1414
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
тут в медалі є дві сторони:
1) за ліцензійність має турбуватись МОН. він може підписувати відповідні угоди з Майкрософт (зі знижками чи без них - то вже інше питання). це ніяк не проблема конкретного вчителя конкретної школи. якщо МОН дало техніку, то має дати і ПЗ, щоб працювати з цією технікою. або хоча б задекларувати: ПЗ для навчального процесу треба купувати в Майкрософт (такого не скажуть, бо тоді мають самі ж і гроші дати surprised ), або ПЗ треба брати Лінукс+ОпенОфіс+Гімп і т.д. (такого теж не скажуть, бо вже на нинішній день є певні угоди з Майкрософтом, наскільки я в курсі). тому МОН тупо відмовчується...
2) якщо вчителеві дали комп, це не значить, що він може з ним робити що завгодно і ставити яке завгодно ПЗ! самовільно ставлячи піратські програми ми порушуємо їх ліцензійність, і освітньо-просвітницька діяльність не може бути виправданням.

в Росії, коли гучна справа була десь рік тому - директора судили за використання піратських програм - Майкрософт дорчі офіційно заявило про відсутність будь-яких претензій!!! справу вели не від імені Майкрософта, а від імені державної покуратури! претензії і подібний лист треба не дяді Біллу направляти, а.... кому-там у нас, бо я не в курсі wacko smile

filnick Дата: Ср, 20.02.2008, 19:08 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Мені здається, що Біллу зараз взагалі не до нас і наших проблем. У нього свої проблеми. http://www.podrobnosti.ua/person/2006/02/01/282434.html
Spirit Дата: Чт, 21.02.2008, 15:43 | Повідомлення № 9
Сис.адмін
Повідомлень: 408
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Коль уж пошла речь о не лиц. ПО, напишите пожалуйста у кого была проверка на эту тему, так как этого мы все больше всего и боимся.
W-w-W Дата: Пт, 22.02.2008, 01:02 | Повідомлення № 10

нам в 2006 поставили комп'ютерний клас, а разом з ним прийшло ліцензійне програмне забезпечення: на кожний пк свій окремий диск з ОС, а також офіс, тож я сильно не переживав коли КРУ провіряло наш район, а заразом і школу, ліцензія є, питань нема.

Хоча як кажуть, що КРУ може до чого хочеш причипитись

Lviza Дата: Ср, 28.05.2008, 20:22 | Повідомлення № 11
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
В Полтаві вчителі інформатики зібрались на днях на семінар, червоною стрічкою чкого було: "Лінукс чи в'язниця". Рік в двох школах проводили експеримент по опрацюванню лінукса і робота учнів в програмах під лінукс.

Додано (28.05.2008, 20:22)
---------------------------------------------
Подробиці пізніше... А може мої колеги сюди зайдуть...Зараз ніколи...

GаrDArik Дата: Ср, 28.05.2008, 21:38 | Повідомлення № 12
Прописаний назавжди
Повідомлень: 326
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (zverok)
чиновника в нашем министерстве, который продавит то же, что сделано в России
до речі, в Білорусі теж).
Сам нещодавно поставив Лінукс паралельно на комп - досить тяжко розібратись(((. Може у когось які посилання є на для чайників для лінукса?
Quote (WWW)
нам в 2006 поставили комп'ютерний клас, а разом з ним прийшло ліцензійне програмне забезпечення: на кожний пк свій окремий диск з ОС, а також офіс

ага. і у нас м цьому році. Але я вже 10 раз переставив піратьські оновлення, СП2, 3 і т.д. Доречі, якщо ставиш на ліцензійну ОС піратське оновлення - це воно як - піратське ПО буде чи ні?
kom_adm Дата: Ср, 28.05.2008, 22:41 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (Lviza)
В Полтаві вчителі інформатики зібрались на днях на семінар, червоною стрічкою чкого було: "Лінукс чи в'язниця".

А то я думаю, чому на форумі так мало нових користувачів появляється.
Інші просто по в’язницях строк мотають biggrin

Ладно, жарти жартами, а поважати ліцензійне ПО потрібно.

Quote (GаrDArik)
Доречі, якщо ставиш на ліцензійну ОС піратське оновлення - це воно як - піратське ПО буде чи ні?

Оновлення здається ліцензії не потребує, воно безкоштовне і не може бути піратським. Ви платите за Віндовс, а всі інші оновлення - безкоштовні. Тому ліцензійність втрачатись не повинна. Але це якщо ви не ставите Віндовс з іншого диску, а тільки встановлюєте компоненти оновлення.
Така моя особиста думка.
Lviza Дата: Чт, 29.05.2008, 21:01 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Повідомлень: 158
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Так от... Довго сперечаючись з сисадміном по лінуксу, ми вирішили в серпні пройти двотижневі курси і звернутися до міського управління освіти з листом, який, можливо скоординує наші дії (так ставити чи не ставити?). Єдина пропозиція, на яку ми відгукнулися (та не всі) - встановити лінукс як другу операційну систему паралельно з відновсом і проекспериментувати деякі теми вивчати в програмах під лінуксом. Коли ми це почнем і чи почнем - буде видно. Але моя думка - безкоштовний буває тільки сир в мишоловці. Те, що лінукс - безкоштовний - дуже підозріло. Наркотик перший раз також дають безкоштовно... А потім не хочеться переучиватися і звикли до віндовсовських програм. Звичайно, міністерська програма по інформатиці не обмежує в виборі забезпечення, але звичка - велике діло. Гарно, коли все іде "по накатаній" - без особливих проблем. Як же нашим "лінуксовським" випускникам далі іти в вузи і призвичаюватися під віндовс? Треба це вирішувати не стихійно (хвилею від підводної течїї), а більш організовано - всі і одразу. Ваша думка?
Jokerz Дата: Чт, 29.05.2008, 21:22 | Повідомлення № 15
Хостер
Повідомлень: 1376
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
Quote (Lviza)
безкоштовний - дуже підозріло.

Линукс бесплатен потому что имеет открытый исходный код, бери и сам дописывай чего нужно потому и беспалатен. Но к примеру его обслуживание стоит уже денег. К примеру RedHat линукс является бесплатьным но клиенты платят за тех. поддержку по нему и решению вопросов. Допустим клиент купил сервер, или арендовал, заплатил он 100 долларов к примеру за линукс RedHat то он получает не диск с прораммой а тех поддержку для своего сервера. т.е. в случае возникновения проблем с ОС или в елом с сервером опытные сис админы будут решать эти проьблемы в короткие сроки. Вот так вот.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Лист до Білла Гейтса (Пропоную написати звернення до преставництва фірми Майкрософ)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.