Пт, 13.12.2019, 11:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Профільне навчання
Профільне навчання
mouse Дата: Пн, 19.11.2007, 22:07 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Які навчальні програми вибрати для забезпечення профільного навчання? Обгрунтування вибору. Перспектива.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
filnick Дата: Пн, 21.04.2008, 17:50 | Повідомлення № 31
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Светлана)
А у нас в школе профиль начинается с 10-го класса и соответсвынно в общеобразовательную школу приходят все кого не забрали лицеи и техникумы и соответственно профилизация такая ДАЙТЕ поиграть!

Ну Ви і дайте їм пограти. Тільки запропонуйте в атестат замість інформатики, фізики, математики записати:
Контр-Страйк - ___ балів
Нід фор Спід - ____ балів
...
W-w-W Дата: Ср, 30.04.2008, 00:54 | Повідомлення № 32

Мельком переглядав документи. перспектива інформатики як предмета в профільному навчані невелика, назріває питання: куди дивиться держава і яких вона хоче в майбутньому спеціалістів?
filnick Дата: Ср, 30.04.2008, 10:08 | Повідомлення № 33
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
куди дивиться держава і яких вона хоче в майбутньому спеціалістів?

Державі (точніше владі) грамотні люди не потрібні, дурнями керувати легше.
W-w-W Дата: Чт, 01.05.2008, 10:24 | Повідомлення № 34

filnick, щоправда то правда. Але уводячи профільне навчання, невже зверху не бачать яка ситуація з викладанням інформатики, та наук тісно повязаних з нею?
З такими прфілями ми далеко не зайдем
filnick Дата: Чт, 01.05.2008, 12:41 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
З такими профілями ми далеко не зайдем

В країнах ЄС профільна освіта включає в себе 4-5 предметів ( і стільки ж оцінок в їхньому аналозі атестата). У нас профіль і кількість предметів в атестаті 17-18. Відчуйте різницю.
Pentiume Дата: Пт, 02.05.2008, 12:39 | Повідомлення № 36
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 33
Quote (filnick)
В країнах ЄС профільна освіта включає в себе 4-5 предметів ( і стільки ж оцінок в їхньому аналозі атестата). У нас профіль і кількість предметів в атестаті 17-18. Відчуйте різницю.

В народі кажуть: "Легше ламати аніж будувати. " Тож я сумніваюсь, що наше Міністерство цим займеться. А поки воно не добралось до цього ми будемо створювати і випробовувати нові досягнення у передачі учням знань. І дай нам , Боже ,успіху в цьому!!!
W-w-W Дата: Сб, 03.05.2008, 01:35 | Повідомлення № 37

коли в державі буде стабільність і порядок, коли уряд буде постійний, а не шило на мило, тоді лише можна приймати профільне навчання, врахувавши всі аспекти, особливості вітчизняної освіти
filnick Дата: Сб, 03.05.2008, 21:42 | Повідомлення № 38
Мудрий вчитель
Quote (WWW)
коли в державі буде стабільність і порядок, коли уряд буде постійний, а не шило на мило, тоді лише можна приймати профільне навчання, врахувавши всі аспекти, особливості вітчизняної освіти

Повністю згоден. Добавлю ще - коли буде державна програма (з врахуванням сільських шкіл) і матеріально-фінансове забезпечення.
W-w-W Дата: Сб, 17.05.2008, 18:19 | Повідомлення № 39

дійсно, сільська школа на даний час істотно відстає від міських шкіл у багатьох питаннях, тож треба на неї в першу чергу звернути увагу, а потім розробити чітку програму розвитку школи. І щоб ця програма виконувалась, а не була на папері, аж тоді можна думати про профільне навчання
NataliyG Дата: Вт, 20.05.2008, 09:50 | Повідомлення № 40
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (WWW)
сільська школа на даний час істотно відстає від міських шкіл у багатьох питаннях

Хочу скзати, що такі вислови, мене особисто трохи ображають. Я вчилася в сільській школі. тепер працюю у майже міській у містечку Великі мости. (можна сказати місто сільського типу). Але як на мене якщо дитина хоче здобути знання вона їх здобуде не важливо сільська чи міська це школа. Звичайно міські школи фінансуються краще. але інколи чуєш, якшо ти із села то вас там нічого не навчили. Повірте це не так. Я виходець з села вчилася в Львівському університеті на мех-маті і я не була там останнім студентом. А поряд зі мною були учні які в фіз-мат ліцеї вчилися. До нашої школи в 10 клас приїжджають діти які вчилися в навколишніх селах. так перше враження в багатьох вчителів, що їх там нічого не нвчили. І я б сказала що в 60% ці діти, є ще кращими учнями ніж ті, які вчилися в нашій школі.
W-w-W Дата: Вт, 20.05.2008, 11:41 | Повідомлення № 41

Quote (NataliyG)
Хочу скзати, що такі вислови, мене особисто трохи ображають. Я вчилася в сільській школі. тепер працюю у майже міській у містечку Великі мости. (можна сказати місто сільського типу). Але як на мене якщо дитина хоче здобути знання вона їх здобуде не важливо сільська чи міська це школа. Звичайно міські школи фінансуються краще. але інколи чуєш, якшо ти із села то вас там нічого не навчили. Повірте це не так. Я виходець з села вчилася в Львівському університеті на мех-маті і я не була там останнім студентом. А поряд зі мною були учні які в фіз-мат ліцеї вчилися. До нашої школи в 10 клас приїжджають діти які вчилися в навколишніх селах. так перше враження в багатьох вчителів, що їх там нічого не нвчили. І я б сказала що в 60% ці діти, є ще кращими учнями ніж ті, які вчилися в нашій школі

а я не проте, що з села діти погано навчаються, я з вами погоджуюсь на 100%, сам закінчив просту сільську школу і отримав набагато більше знань ніж ті учні, які вчились в міських школах і разом зі мною навчались в інституті.
я до чого веду, що наприклад в нашому р-ні увагу та фінанси більше звертають на міські школи, а на сільські досить мало. Наприклад комп'ютерні класи вже давно стояли в міських школах, а нам недавно тільки поставилиі то їх ставили скрипля зубами, і так багато чого ще можна назвати

Додано (20.05.2008, 11:41)
---------------------------------------------
просто враховуючи сучасний стан освіти треба звернути увагу на сільську школу, аж тоді можна говорити про профільне навчання та напрямки за якими будуть навчатись діти

filnick Дата: Вт, 20.05.2008, 15:41 | Повідомлення № 42
Мудрий вчитель
Дійсно, мова йшла саме про МАТЕРІАЛЬНЕ забезпечення сільських шкіл, а не про рівень знань. В міських школах, тим більше закладах нового типу (гімназіях, ліцеях і т.д.) існують різні позабюджетні джерела фінансування - спонсори, піклувальні ради, шефи, накінець батьки. В селах таких структур практично немає (хіба що на папері). А батьки учнів у сільській місцевості згідно держстатистики на 70% безробітні.

Відредаговано: filnick - Вт, 20.05.2008, 15:46
filnick Дата: Вт, 20.05.2008, 20:42 | Повідомлення № 43
Мудрий вчитель
Грошики миють на бюджеті в крупних масштабах. Достатньо глянути на приклад цьогорічної вакцинації проти кіру і краснухи. А в освіті - не перерахуєш. Забезпечення "піручниками", пропихання експериментальних програм, поставка комп'ютерного та "ліцензованого" софту, забезпечення поставок у шкільні їдальні, і т.д. і т.п. Достатньо перелистати гілки нашого форуму.
zagrelena Дата: Пт, 24.10.2008, 00:25 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
На мой взгляд, профилизация, деление школ на гимназии, лицеи (те, что недавно получили такой статус) совершенно условно. Объем материала зачастую тотже, что и в обыкновенном классе, а часов на пару больше, получается не углубленка, а ликбез. А что касается профильных программ - для класса, где учится моя дочка, написала и утвердила в ОИЦКИТ программу "Основы алгоритмизации и программирования", 8 класс. Составила для себя полный набор конспектов с набором практических, самостоятельных, контрольных работ, а для детей - пособие. В сентябре начали работать, вроде ничего, пока дети увлечены, а там посмотрим...
filnick Дата: Пт, 24.10.2008, 12:57 | Повідомлення № 45
Мудрий вчитель
Quote (zagrelena)
А что касается профильных программ - для класса, где учится моя дочка, написала и утвердила в ОИЦКИТ программу "Основы алгоритмизации и программирования", 8 класс.

Взагалі профілізація починається не з 8, а 10 класу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Профільне навчання
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.