Нд, 19.11.2017, 12:30
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 4«1234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Моніторинг рівня ІКТ навичок у випускників шкіл (Формат обговорення вільний)
Моніторинг рівня ІКТ навичок у випускників шкіл
SERGEYs Дата: Ср, 14.04.2010, 21:56 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Давайте ділитися думками з питання проведення моніторингу рівня сформованості у випускників шкіл навичок використання інформаційно-комунікативних технологій у практичній діяльності!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: SERGEYs - Ср, 14.04.2010, 21:57
S_gid Дата: Сб, 17.04.2010, 13:13 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Я з команди підтримки моніторингу, ситуація з кодами дійсно вийшла неоднозначна, оскількі як виявилося зібрати е-мейли вчителів інформатиків для управлінь освіти є проблемою (чи можливо не у всіх вчителів вона є ?), від 5 областей надійшли дані лише з ранку 16-го, розробники порталу не змогли їх швидки інпортувати в базу, тому вийшла така затримка.
Зараз відбувається вдосконалення планформи відповідно до ваших рекомендацій.
pet Дата: Сб, 17.04.2010, 14:10 | Повідомлення № 17
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
S_gid, тоді можна задати Вам питання- як же все-таки мені зареєструватись? ;) Завести ще пару почтових ящиків??? І головне коли? До речі свій є-мейл я залишав при реєстрації в міністерстві...

Відредаговано: pet - Сб, 17.04.2010, 14:12
S_gid Дата: Сб, 17.04.2010, 14:40 | Повідомлення № 18
Новий користувач
pet,
Quote (pet)
Завести ще пару почтових ящиків??? І головне коли?

ну це ж не проблема ;)
Інструкція по реєстрації викладена на порталі обговорення
ви отримали свій промо код ? Коди для дітей ?
pet Дата: Сб, 17.04.2010, 17:38 | Повідомлення № 19
Патріот
S_gid, Діти реєстрацію пройшли, а я не зміг B) причина описана вище, на портал зайти не можу- вимагає пароль, хоча раніше заходив без паролю, коди всі отримано

Відредаговано: pet - Сб, 17.04.2010, 17:40
volodschool2 Дата: Сб, 17.04.2010, 20:23 | Повідомлення № 20
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (pet)
Дурдом... спочатку не відкривалися завдання,

Завдання дійсно спочатку не завантажувались, потім все запрацювало. Але я до цього часу не зрозумів, скільки тих завдань мало бути. Логічно допустити, що після вигрузки файла-відповіді кнопка "Завантажити завдання" мала давати наступне завдання, а насправді знову завантажувалося перше. І так декілька разів. Учням дуже швидко це набридло і вони натискували кнопку завершення тестування. Онлайнова конференція спочатку працювала, вдалося зв’язати з організаторами, але хвилин через 15 після початку експерименту пропало відео-аудіо і працював тільки чат, у якому тільки з’являлися запитання учителів-учасників експерименту, відповідей я не дочекався. Розумію, що в цей час хлопці-програмісти оперативно старалися розгребти всі завали і їм було не до "піддослідних кроликів". Але ж це тільки репитиція експерименту, до 20-го квітня хлопці мають все підрихтувати і можна сподіватися на нормальне проведення самого експерименту. Адже головним завданням на даному етапі була реєстрація учнів та учителів, а загрузка і вигрузка файлів буде перевірятися під час експерименту.

Відредаговано: volodschool2 - Сб, 17.04.2010, 20:24
pet Дата: Сб, 17.04.2010, 20:45 | Повідомлення № 21
Патріот
наскільки я зрозумів- прислали одне завдання, а ось файлів на відправку повинно було бути як мінімум два- перший текстовий (той що прислали) з відповідями, а другий створена у паблішері (і тільки в паблішері- продвигаємо Майкрософт ;) ) домашня сторінка школи

Відредаговано: pet - Сб, 17.04.2010, 20:47
volodschool2 Дата: Сб, 17.04.2010, 22:06 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
Quote (pet)
створена у паблішері (і тільки в паблішері- продвигаємо Майкрософт ) домашня сторінка школи

Не бачу в завданні вимоги створювати сторінку в паблішері!? Чи у нас були різні завдання? Своє завдання я додаю у прикріпленому файлі.
Прикріплення: Task.doc(28Kb)
pet Дата: Сб, 17.04.2010, 22:29 | Повідомлення № 23
Патріот
Quote (volodschool2)
Не бачу в завданні вимоги створювати сторінку в паблішері!?

Завдання те саме- на паблішер "тонко намекають" B)
Дійсно прямих посилань на паблішер немає, але як діти звичайної ( а в моєму випадку гуманітарного профілю) школи можуть створити веб сторінку, якщо в програмі для таких шкіл не "закладено " вивчення таких програм?
Тільки паблішер- адже ми вивчаємо весь пакет майкрософт офісу
"Продвинуті" школи можуть написати в іншій, хоч і в блокноті- якщо вивчали HTML ;)
volodschool2 Дата: Сб, 17.04.2010, 22:42 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Quote (pet)
Тільки паблішер- адже ми вивчаємо весь пакет майкрософт офісу

Я ж і кажу, що паблішер тут не є обов’язковим, адже ж використовують люди той же Front Page, чи навіть вордівський документ можна зберегти як веб-сторінку. Тобто, тут якихось особливих вимог чи обмежень не було. Моїм учням перше, що прийшло в голову, це відкрити шкільний сайт і зберегти його головну сторінку в якійсь папці а потім його відправити, довелося заборонити їм це робити.
pet Дата: Сб, 17.04.2010, 22:56 | Повідомлення № 25
Патріот
Quote (volodschool2)
Моїм учням перше, що прийшло в голову, це відкрити шкільний сайт і зберегти його головну сторінку в якійсь папці а потім його відправити

маладтцы ;) мої до цього НЕ додумались... пару чол пробували щось створити, а основна маса ....я був дуууужжжее злий B)
S_gid Дата: Нд, 18.04.2010, 14:34 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Quote (pet)
наскільки я зрозумів- прислали одне завдання, а ось файлів на відправку повинно було бути як мінімум два- перший текстовий (той що прислали) з відповідями, а другий створена у паблішері (і тільки в паблішері- продвигаємо Майкрософт ) домашня сторінка школи

pet, в завданні сказано про ескіз , особисто я намалював би його в Paint =)

було одне завдання, результат завдання необхідно було представити одним архівом, який і завантажити на портал (як і сказано в інструкції), 20-го буде аналогічно (лише різні завдання у всіх), до 20-го допрацьовується інтерфейс (таймер, назви кнопок)

pet Дата: Нд, 18.04.2010, 17:45 | Повідомлення № 27
Патріот
Quote (S_gid)
результат завдання необхідно було представити одним архівом, який і завантажити на портал (як і сказано в інструкції)

сказано було і що можна БЕЗ архіву:
загрузити файл
загрузити файл
загрузити завдання -таким чином
volodschool2 Дата: Нд, 18.04.2010, 18:21 | Повідомлення № 28
Досвідчений учасник
S_gid, чому раніше я міг заходити сюди http://cbsarea.com/tp/Schools/meeting/default.aspx , а тепер просять логін-пароль?
S_gid Дата: Нд, 18.04.2010, 20:23 | Повідомлення № 29
Новий користувач
pet,
ви не правлильно зрозуміли
volodschool2,
тому що всі вчителі вже мають логін та пароль і можуть ідентифікувати себе
pet Дата: Нд, 18.04.2010, 21:02 | Повідомлення № 30
Патріот
S_gid, я маю код, в зареєструватися не можу!!! раз 5 вже писав!!! ^_^
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Моніторинг рівня ІКТ навичок у випускників шкіл (Формат обговорення вільний)
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.