Вт, 21.11.2017, 19:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Информатика в учебных планах (Часы информатки и технологии в курсе 12-летней школы)
Информатика в учебных планах
larisa2007 Дата: Сб, 13.02.2010, 13:12 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Можно ли за счет часа технологии (10-12 класс) в академическом и стандартном уровнях проводить курсы по выбору по информатике.со сборника программ ВНV 2009 год. Как у вас в школах формируется нагрузка на 2010/2011 учебный год.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
vita Дата: Сб, 13.02.2010, 19:36 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
В моєму навчальному закладі викладання інформатики здійснюється починаючи з 8-го класу по 2 години на тиждень. На наступний навчальний рік планується у всіх класах по 2 години, тому я вже використовую дані курси.
larisa2007 Дата: Сб, 13.03.2010, 12:06 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Рейтинг: 9
Здесь рассматривается тот же вопрос. Эта тема для нашей школы, да думаю и для многих очень актуальна. Так как в связи с сокращением количества часов в 10-х классах, отсутствия 11 и 12 классов часов информатики почти нет. Хотелось бы уточнить на основании каких документов происходит выделение часов на информатику за счет трудового обучения. Или все за счет вариативки. Но ведь она же не безразмерная. На все предметы не хватает. В нашей школе больше уделяется внимания предметам, которые потом сдаются на ЗНО. По поводу курса технологии в 10-х классах мы активно вели переписку с министерством. На выше указанной странице я ее приводила. Решила продублировать еще здесь, так как возможно не все сориентировались в разделах. Или данная проблема не актуальна?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Информатика в учебных планах (Часы информатки и технологии в курсе 12-летней школы)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.