Пт, 23.08.2019, 06:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Регіональна комп’ютерна школа
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про те, чи знаєте ви щось про приватне підприємство "Регіональна комп’ютерна школа". Чи діє вона в вашому селі (місті), як ви ставитесь до даної організації, чи працюєте в ній, які нюанси роботи і т.д.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:29
ihor_hontar Дата: Нд, 20.09.2009, 16:59 | Повідомлення № 106
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
Якщо я "вліз" у це групування - то тащу мовчки свій хрест...

Цілком правильно. Якщо співпрацюєш з будь-якою компанією, то не етично її критикувати. А там нікого не тримають. несподобалось працюй сам.
kirilik Дата: Нд, 20.09.2009, 19:18 | Повідомлення № 107
Новий користувач
Рейтинг: 0
Колись і сам працював в такій школі. Сказати можу тільки одне: це комерційний проект на освітянській ниві. Але.... Коли батьки відправляють дитину до репетитора - БАТЬКИ питають у репетитора про ліцензію? Не думаю.
Основна проблема РКШ це не стільки комерційна, а те що у їх філіалах керують не професіонали (вчителі інформатики, ІТ спеціалісти) а комерсанти, які у ворді максимум працюють. Які слабо розбирають у програмах, і слабо розбираються в комп'ютерній техніці. А стали керівниками через родинні звязки, або через знайомство.
Я думаю що до цього часу працюють тільки ті філіали, де в школах немає своїх комп'ютерів, або де повезло з керівництвом філіалу.
В підсумок скажу тільки одне: якщо займатись навчанням професійно, то будь-яке навчання буде вигідне і для вчителя комерційно, і для учня в знаннях.
sgrecords Дата: Пн, 21.09.2009, 09:02 | Повідомлення № 108
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (mio)
Чесно кажучи, досить сумбурно і не зрозуміло

Чому, все досить зрозуміло. І мене достало...
Quote (ihor_hontar)
Якщо співпрацюєш з будь-якою компанією, то не етично її критикувати

З вищесказаного ясно, що mio став "заложником ситуации", ніякої співпраці з його сторони бути не могло. А от директор...мабуть співпрацював
Ковшун Дата: Пн, 21.09.2009, 10:11 | Повідомлення № 109
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (sgrecords)
А от директор...мабуть співпрацював

М’яко сказано співпрацював. ;)
filnick Дата: Пн, 21.09.2009, 18:05 | Повідомлення № 110
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Чесно кажучи, не розумію як директор (начальник відділу освіти, Міністр) примусить мене працювати в комерційному проекті (який навіть приносить прибуток школі) без моєї згоди?
ihor_hontar Дата: Пн, 21.09.2009, 18:51 | Повідомлення № 111
Досвідчений вчитель
Quote (filnick)
Чесно кажучи, не розумію як директор (начальник відділу освіти, Міністр) примусить мене працювати в комерційному проекті (який навіть приносить прибуток школі) без моєї згоди?

А там нікого не примушують, скорше всього просять. Чесно кажучи, я працюю вже сумісником в РКШ 7 років. Кожен рік з вчителем заключається договір, а також заключається договір з батьками, які подали заявку, щоб їхня дитина навчалася в РКШ. Вже 4 роки мої випускники отримують дипломи за спеціальністю "Оператор комп'ютерного набору" або свідоцтва, якщо не пройшов менше 3-х курс навчання, тобто 1,2, а тепер 3 роки. Можу привести ряд прикладів використання даного диплому на практиці. Зараз при конкурсному наборі на роботу вимагають вміння працювати на ПК. Тепер, майже, всі можуть працювати на ПК, але в не у всіх є документ, навіть з вищою освітою не у всіх вказано, що може працювати з ПК. От і діти і дорослі приходять на різні курси. Паралельно в нашому місті проводять курси не педагогічні організації, типу статистика, біржа. Вони, правда, дешевші, але рівень практики дуже низький. Інколи випускники цих курсів приходять в РКШ. Правда зараз потік дітей зменшився, бо в місті є два професійних ліцеї і коледж, де є комп'ютерні спеціальності такого самого зразка.
argun Дата: Пн, 21.09.2009, 21:12 | Повідомлення № 112
Активний учасник
Рейтинг: 47
Quote (filnick)

Вас не примусять, бо Ви не тільки викладач, а й завуч, та й термін роботи у Вас великий, тобто напрацювали свій авторитет.
А mio - початківець. І якщо його директор мав від співпраці з РКШ свій прибуток, а він, як вчитель, показав, що знання можливо отримати безкоштовно, без РКШ, без Інтнтершколи, то звісно його будуть тиснути.
Наприклад, у нас зобов'язали всі школи провести тестування учнів 11-х классів з української мови за программою, яка начеб-то аналогічна тесту ЗНО.
Программу тесту, та навчальні программи з предметів, які виносяться на ЗНО пропонує Інтершкола за немалі гроші. Чи треба пояснювати, чому управління освіти танцює під дудку комерційної структури. Всі школи провели тести і відзвітували в управління.
А Ви хочете, щоб початкуючий вчитель боровся з корумпованою системою.
filnick Дата: Вт, 22.09.2009, 16:16 | Повідомлення № 113
Мудрий вчитель
Quote (argun)
у нас зобов'язали всі школи провести тестування учнів 11-х классів з української мови за программою, яка начеб-то аналогічна тесту ЗНО.

У нас теж було проведене аналогічне тестування. Мало того - сам складав звіти про його результати. Абсолютно адекватно розумію - чий це проект, для чого замовлений, і навіть ким конкретно любіюється. Але суть питання у тому, що термін "зобов'язали" можна трактувати як завгодно - прохання, примус, наказ. Я у школі провів таке тестування лише після отримання офіційного наказу відділу освіти, який спирався на відповідний наказ Головного управління освти області.

Додано (22.09.2009, 16:16)
---------------------------------------------

Quote (argun)
А Ви хочете, щоб початкуючий вчитель боровся з корумпованою системою.

Я хочу, щоб молодий вчитель знав свої права та вмів їх захистити.

Відредаговано: filnick - Вт, 22.09.2009, 16:14
argun Дата: Вт, 22.09.2009, 18:29 | Повідомлення № 114
Активний учасник
Рейтинг: 47
Quote (filnick)
Я хочу, щоб молодий вчитель знав свої права та вмів їх захистити.

І як він з цього повідомлення взнає свої права, та навчиться їх захищати.
Quote (filnick)

-----------------
Quote (filnick)
Я у школі провів таке тестування лише після отримання офіційного наказу відділу освіти, який спирався на відповідний наказ Головного управління освти області.

Тобто Вас примусили працювати у комерційному проекті не питаючи Вашої згоди.
filnick Дата: Вт, 22.09.2009, 19:28 | Повідомлення № 115
Мудрий вчитель
Quote (argun)
Вас примусили працювати у комерційному проекті не питаючи Вашої згоди.

Давайте не плутати дві речі. А саме, наказ, офіційно виданий органом, який відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту" та Статуту навчального закладу здійснює управлінську функцію навчальними закладами (цитую - "Педагогічні працівники зобов'язані виконувати накази органів управління освітою"); та з іншої сторони - домовленності, прохання, телефонні дзвінки тощо проведені між третіми сторонами і виражені в усній формі. У першому випадку я зобов'язаний виконати, в другому - на свій розсуд.

Quote (argun)
як він з цього повідомлення взнає свої права, та навчиться їх захищати.

Наказ про створення РКШ в навчальному закладі можливий лише після складання договору між РКШ та вчителем, РКШ та батьками, РКШ та закладом. А договори сторони підписують добровільно на взаємовигідних умовах. Ось з цієї причини, якщо мене умови не задовільняють, або я не хочу, то ніхто (ні директор, ні заврайво, ні Міністр, ні Папа Римський мене не заставить). Все, що обходить таку процедуру, є юридично не законним. І директор про це знає.
sgrecords Дата: Ср, 23.09.2009, 09:26 | Повідомлення № 116
Активний учасник
Рейтинг: 64
Quote (filnick)

Так людина і не працювала. Він же сказав...
Quote (mio)
Заняття РКШ проводились паралельно із моїми уроками в загальноосвітній школі, іноді, навіть, співпадали
ihor_hontar Дата: Ср, 23.09.2009, 10:05 | Повідомлення № 117
Досвідчений вчитель
Quote (mio)
Заняття РКШ проводились паралельно із моїми уроками в загальноосвітній школі, іноді, навіть, співпадали.

План і програми, по яких працює РКШ, не збігаються з програмами і календарним плануванням загальноосвітньої школи. Звідси висновок, що одночасно такі заняття проводити не можливо, тобто якийсь вчитель не виконує послідовної програми (це стосується загальноосвітньої школи). Матеріали і практичні роботи частково вчитель може використовувати на уроках в загальноосвітнгій школі. Уроки в РКШ по 30 хв., тоді як в школі по 45 хв. і т. д. Тим більше, заняття в КРШ - це додаткові заняття та знання учнів, які проводяться в позаурочний час. Згідно занітарним нормам, годину після основних занять в школі.
mio Дата: Ср, 23.09.2009, 18:36 | Повідомлення № 118
Тут живе...
Рейтинг: 29
Quote (ihor_hontar)
якийсь вчитель не виконує послідовної програми (це стосується загальноосвітньої школи)

Якщо цей випад у мій бік, то можу Вас запевнити, ihor_hontar, навчання в ЗОШ проводив згідно програми, календарні плани були складені відповідним чином.
Quote (ihor_hontar)
Матеріали і практичні роботи частково вчитель може використовувати на уроках в загальноосвітнгій школі

Я в РКШ не працював, тому ніяких дидактичних/методичних матеріалів, розроблених в РКШ, не використовував.
Quote (ihor_hontar)
Звідси висновок, що одночасно такі заняття проводити не можливо

Згідно санітарних норм - повністю з Вами погоджуюсь. Та й, я думаю, знайдеться ще багато інших документів, які забороняють це.
Quote (ihor_hontar)
заняття в КРШ - це додаткові заняття та знання учнів, які проводяться в позаурочний час

Проводилися заняття РКШ і в урочний час (3, 4-й... уроки). І були збіги розкладу. Та не було ніяких "потасовок", працював з порядними і розуміючими колегами.
P.S. Шановні колеги, я вважаю, що не треба більше "перемивати кістки" цій історії, та й трапилася вона вже багато років назад. Кожен з педагогів має право навчати, за це йому хвала, а де він його реалізує - це справа інша.
filnick Дата: Ср, 23.09.2009, 21:45 | Повідомлення № 119
Мудрий вчитель
Quote (sgrecords)
Так людина і не працювала. Він же сказав...

Прошу пробачення у шановного колеги mio за різкість у повідомленні №107.
ihor_hontar Дата: Чт, 24.09.2009, 08:32 | Повідомлення № 120
Досвідчений вчитель
Quote (mio)
Шановні колеги, я вважаю, що не треба більше "перемивати кістки" цій історії

Ваше право п. mio, ми на то тут на форумі, щоб комусь допомогти, підказати, розрадити, поділитися своїм досвідом та практикою і навпаки. Може маєте ще якісь проблеми? Тут не потрібно встидатись.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.