Сб, 19.10.2019, 04:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Регіональна комп’ютерна школа
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про те, чи знаєте ви щось про приватне підприємство "Регіональна комп’ютерна школа". Чи діє вона в вашому селі (місті), як ви ставитесь до даної організації, чи працюєте в ній, які нюанси роботи і т.д.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:29
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 17:10 | Повідомлення № 91
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (andrijbug)
Не знаю тільки як потім дивитися в очі батькам та дітям.

Очі бачили, що купували...
Вам не варто перейматися - Ви свою справу робите чесно. Договір існує між РКШ та батьками. Тому батьки нехай пред'являють претензії до РКШ.

Відредаговано: filnick - Чт, 29.01.2009, 17:14
dpi Дата: Чт, 29.01.2009, 17:32 | Повідомлення № 92
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
Вам не варто перейматися - Ви свою справу робите чесно. Договір існує між РКШ та батьками. Тому батьки нехай пред'являють претензії до РКШ.

Не работал в системе РКШ, но Вы, скорее всего, получали ЗП от этих ребят, вот и будете отвечать перед родителями. (Я просто поставил себя на место родителей)
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 17:53 | Повідомлення № 93
Мудрий вчитель
Quote (dpi)
Я просто поставил себя на место родителей

Перед тем, как родители отдали ребенка в Интершколу (аналог РКШ), они познакомились с условиями работы и подписали ДОГОВОР с администрацией Интершколы. Согласно указаного Договора ребенок получает возможность овладеть навыками работы с ПК (операционная система, пакет Оффис, Интернет и т.д.), получить лицензированное ПО по каждому модулю учебного плана, принять участие в разных конкурсах проходящих по эгидой Интершколы. По окончании учебы дети получают Сертификат об окончании Интершколы. Этот Сертификат, естественно, не может служить дипломом или пропуском в ВУЗ. Он подтверждает факт, что ученик обучался по определенной программе в Интершколе.
У меня за три года работы жалоб от родителей не было.

Відредаговано: filnick - Чт, 29.01.2009, 17:55
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 21:52 | Повідомлення № 94
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (filnick)
они познакомились с условиями работы и подписали ДОГОВОР с администрацией Интершколы.

Ми теж , відносячи гроші на депозит в банк , читали умови договору. І откуда не возьмись появился Нацбанк України , який заборонив достроково видавати депозити. Ну далі пояснювати не буду.
Ви мислите на рівні діагнозу вчителя.( У мене такий же). РКШ Зшибе гроші. Батьки надіються на якісь дивіденти, не дуже вчитуюючить в умови договору. А їх розвели. Нехай пожаліються. Пока суд та діло. Не хочу показатись всезнаючим, але таких "ПЕДАГОГІВ" які краще всіх всьому вчать я вже бачив. Для них головне тимчасовий результат. А там як в билині або ішак здохне, або хан вмре, або я втічу.

Додано (29.01.2009, 21:52)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
Очі бачили, що купували...

Бувають і дефекти зору ;)
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 22:18 | Повідомлення № 95
Мудрий вчитель
Quote (alex)
Ми теж , відносячи гроші на депозит в банк , читали умови договору. І откуда не возьмись появился Нацбанк України , який заборонив достроково видавати депозити.

Ніхто за руку нікого не вів.
Quote (alex)
Батьки надіються на якісь дивіденти, не дуже вчитуюючить в умови договору. А їх розвели.

Все одно не розумію, в чому розвод? Діти навчаються працювати з ПК, отримують кваліфіковану допомогу від учителя, кожний учень одержує навчальні диски, може проявити певні творчі здібності. Невже таким принциповим є питання про сертифікат? З моєї точки зору більш важливим є питання низької методичної забезпеченності курсів Інтершколи, практичної відсутності вікової диференціації та порівнянно високими тарифами для оплати.
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 22:46 | Повідомлення № 96
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ситуація насправді двояка: якщо обіцяли справжні дипломи і не видадуть, то звісно розвод і суд. якщо ж з самого початку не йшла мова про міністерські дипломи, то хто ж винен, що батьки уявляли собі їх інакше? це винятково небажання вчитатись і зрозуміти умови договору.
зрештою наприклад на початках обіцяли, що курси Інтел будуть зараховані як курси підвищення кваліфікації... звісно що цього не сталось. з одного боку - розвод, бо обіцяли. а з іншого - ні в одному документі про це не йшлося, і не треба було вірити невідомо чиїм обіцянкам :)
все-таки у нас ще країна неляканих ідіотів, які швидше здатні повірити в манну небесну, ніж в наполегливу працю...
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 23:01 | Повідомлення № 97
Активний учасник
Quote (filnick)
Все одно не розумію, в чому розвод?

Все таки постараюсь пояснити свою точку зору. Навчання це класно. Мій колега цим займається . Я не заперечую і якщо потрібно підтримаю. Не в тому проблема. При репетиторстві , яким я займався ,я поступав по принципу.
Медицина наука не точна. Гарантій здоров'я не дає отримані гонорари назад не повертає. Учіть на здоров'я.
Але не треба обманювати видаванням якихось ксів про якусь освіту. Коли відносини визначаються сумою грошей повинно бути чітко визначено кому за що і скільки.
До мене часто підходили батьки невстигаючих учнів з пропозицією про репетиторство. Скрита форма хабара.
А хіба в випадку коли учень після регіональної школи отримує низьку оцінку з інформатики не можна спитати , а за що я платив.
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 23:07 | Повідомлення № 98
Хелпер
alex, не погоджусь, хоч і не маю стосунку до ркш.
"ксів"-ам надають значення батьки, і то винятково їхні проблеми. якщо я на уроці використаю заохочення у вигляді сертифіката "кращий учень тижня", який підготую в Publisher і роздрукую, та ще й шоколадну медальку докладу - то що, теж розвод?! чи може все-таки варто адекватно сприймати "ксіви" і інші ксерокси...
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 23:16 | Повідомлення № 99
Активний учасник
Quote (Newbie)
"ксів"-ам надають значення батьки

Але її гарантує регіональна школа. І підтверджує її значимість в державі. А ви просто використовуєте один з методів заохочення. Думаю що Ви це хорошо розумієте. Просто не хочете змінити точку зору.
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 23:23 | Повідомлення № 100
Хелпер
я розумію про що Ви говорите, і розумію аргументи батьків.
але не розумію як можна вірити чомусь окрім документів? це стосується дуже багатьох речей - курси ркш, інтелу, еліта-центри, роберти флетчери і т.д. як можна повірити, що такі курси замінять вищу освіту?
alex Дата: Чт, 29.01.2009, 23:30 | Повідомлення № 101
Активний учасник
Люди хочуть бачити те,що вони хочуть.
Вибачте, але дурень думкою багатіє. Нові "русские" ума мало денег много. При бумажке ты человек .
Наличие бумажки смысл жызни . Мечта идиота.
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 23:42 | Повідомлення № 102
Хелпер
на такого покупця і продавець відповідний знайшовся - все природньо

ситуація буває інакша - коли в підписаному договорі сказано одне, а в кінцевому результаті маємо інше. отут - явний розвод, недотримання умов і т.д. наприклад зараз вуз закривають, МОН відкликає ліцензію (хоча тут ще питання як її отримали), студенти не можуть отримати оплачений диплом державного зразка (про його видачу є відповідна угода) - тут справді є судова справа. а якщо це непідкріплені договірно "гарантії" і "підтвердження"... то які можуть бути претензії?

Lviza Дата: Нд, 20.09.2009, 08:14 | Повідомлення № 103
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (alex)
Наличие бумажки смысл жызни.

жи-ши - пиши через "и" (если Вы, конечно, не новый русский). Не обижайтесь.

Quote (alex)
До мене часто підходили батьки невстигаючих учнів з пропозицією про репетиторство. Скрита форма хабара. А хіба в випадку коли учень після регіональної школи отримує низьку оцінку з інформатики не можна спитати , а за що я платив.

Згодна! Зараз веду в 9 класах, де навчаються "кинуті" мною діти - ходили в ркш півроку, платили, але на наступний рік ркш "згорнулася", бо прибутки були замалі... Свідоцтво так і не видали (хоч воно і виглядає не презентабельно). Тепер в очах дітей читаю "вчителька обдурила" і очікування високих балів...
mio Дата: Нд, 20.09.2009, 10:17 | Повідомлення № 104
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 29
Також були історії з РКШ. Коли прийшов в школу після університету, в школі працювала вищезгадана РКШ. Мала свої комп'ютери, обладнала один із кабінетів школи під комп'ютерний клас. В той самий час моя школа отримала декілька нових комп'ютерів. Всіх машин розмістили в одному кабінеті (вільних кабінетів в школі не було). Ситуація була, м'яко кажучи, нездорова. Заняття РКШ проводились паралельно із моїми уроками в загальноосвітній школі, іноді, навіть, співпадали. Але знаходив спільну мову з вчителями РКШ, виходили із ситуації (багатьох знав). "Страусячою" була поведінка директора, навіть, інколи з ворожим "вилянням хвостом", хоча, неодноразово говорив про складність ситуації. Одного разу директор викликав до себе "на коврик". У кабінеті, крім директора, були присутні два чоловіка при краватках (один невисокий на зріст, другий кремезний, із ще "тим" поглядом). "Будете бить?" - таке було відчуття, ще пригадував назви фільмів про кримінал. Представились: один (той, що поменше ростом), філіальним "главнюком" РКШ в нашому районі, другий - начальником охорони і безпеки РКШ. І знаєте, що вони заявили під "кивальний" погляд директора? Що багато дітей, яких я навчаю (як потім з'ясувалось, ті діти, що відмовились від навчання в РКШ, або не захотіли записуватися на навчання), написали заяви, що їм не подобається те, як я навчаю, і вимагають іншого вчителя. Я був шокований. Донедавна в школі, молодий спеціаліст, одержимий ідеєю вчити і навчатись, і на тобі такий "маргарин". Спочатку вірив, думав: "Що ж я не так робив?" В запитаннях до дітей, все вияснялось: вони також вперше чули про це. Розуміючи, що це був тиск, я не звертав уваги на РКШ, а працював далі, оговтаючись від стресу. Висновки робили всі по своєму. Прихід інформатика в школу, отримання нової комп'ютерної техніки (до цього в школі вчили інформатику безмашинно), звичайно не вписувались у "світогляд" РКШ. Діти (а скоріше всього, батьки), які раніше мали платити за навчання, побачили, що можна вчитися і безкоштовно (як воно і має бути). Тому, як вже говорили колеги, прибутки РКШ зменшувались. Так вийшло, що звичайна загальноосвітня школа стала конкурентом платній РКШ.
Щодо свідоцтв РКШ. На останніх/перших дзвінках, коли вручали такі свідоцтва учням, які проходили навчання в РКШ, все було "кучеряво": пафос, радість, усвідомлення того, що я вже справжній "комп'ютерщик" (як мені це слово не подобається!). Хоча, які гарантії дає таке свідоцтво? Чи дійсно воно підкріплене ліцензією МОН України? І чи можна його якось використати в подальшому навчанні? Можливо, колись з'являться у нас і на це відповіді.
P.S. Трудно найти слова, когда действительно есть что сказать. Э.М. Ремарк

Відредаговано: mio - Нд, 20.09.2009, 10:22
filnick Дата: Нд, 20.09.2009, 16:48 | Повідомлення № 105
Мудрий вчитель
Чесно кажучи, досить сумбурно і не зрозуміло... Якщо я проти співпраці з комерційними структурами в галузі інформатики - я з ними не співпрацюю. Якщо я "вліз" у це групування - то тащу мовчки свій хрест... Очі бачили, що купували.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.