Пт, 23.08.2019, 06:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Регіональна комп’ютерна школа
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про те, чи знаєте ви щось про приватне підприємство "Регіональна комп’ютерна школа". Чи діє вона в вашому селі (місті), як ви ставитесь до даної організації, чи працюєте в ній, які нюанси роботи і т.д.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:29
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 26.02.2008, 15:44 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Quote (Sasyk)
3. Ніякої методичної бази...

Це не правда! Методична база в них дуже хороша, до кожного розділу (наприклад, windows, word, excel, powerpoint і т.д.) своя методичка з досить продуманими практичними роботами.
Quote (Sasyk)
1. Жодного догляду за "машинами"...

Гроші на модернізацію ПК виділяють на школу, ще й не малі (10% від місячного збору).
Не правильно висловився - гроші виділяються на школу (спонсорська допомога), а тут вже все залежить від директора.
От якби ці кошти давались вчителю на руки, тоді він і міг би закупити потрібні деталі, а так...
Quote (Sasyk)
щоб такі б підручники в школи - всі були б "розумними"

Не все залежить від підручників, впершу чергу від вчителя, його вміння подати матеріал. Хоча ви частково праві, від підручників багато чого залежить, в РКШ настільки чудові посібники, що в мене 95% дітей на ура справляються з практичними завданнями. А от теорія в них трошки храмає.

Добавлено (26.02.2008, 15:44)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
Машини налаштовані, вичищені...

А в РКШ не налаштовані і пиллю припадають? Нам платять за обслуговування комп’ютерної техніки і до того ж я особисто завжди підтримую техніку в нормальному робочому стані.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 15:52 | Повідомлення № 32
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Я говорю, те що чув....
Rus Дата: Пт, 21.03.2008, 21:25 | Повідомлення № 33
Новий користувач
Рейтинг: 1
От якби ці кошти давались вчителю на руки, тоді він і міг би закупити потрібні деталі, а так...
О.М. , якщо Вам дісно потрібно закупити необхідні деталі, то узгодивши з В. В. це питання можна реалізувати.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.03.2008, 22:37 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Quote (Sasyk)
Я говорю, те що чув....

Quote (Sasyk)
Чув, правда, від так сказати "конкурентів"

Sasyk, цим все сказано.
Rus, в РКШ незабаром, мабуть буде вивчатись Фотошоп, то ставити його на машини з 112 Мб оперативки зовсім не пристойно (точніше пристойно він буде виснути). biggrin
Коли я говорив про модернізацію, то мав на увазі закупку, наприклад, оперативної пам’яті не відразу на всі комп’ютери, але за 1,5 років можна було б хоча б на кілька... В міру виділяти по 50 грн. на клас щомісячно і за рік назбирається на 5 планок пам’яті по 512 М. А стару пам’ять можна було б пооб’єднувати і майже всі комп’ютери значно збільшили б свою швидкодію. Зовсім не демократично.
Lviza Дата: Пт, 28.03.2008, 20:51 | Повідомлення № 35
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (badm)
Суть регіональної школи полягає у заробітку грошей, хоча розробки у них методично грамотні. І якщо прибуток недостатній, то вони переходять на інші місця.

В Полтаві вона працювала 1,5 роки (я там викладала). Розробки непогані, але Windows занадто розтягнуто. В дорослих групах нормально (з нуля), а дітям - занадто легко, іноді приходилось трошки коригувати години. Спочатку дітей було багато, але потім треба було проводити рекламні акції по школах, а спеціальної людини для цього не було. Викладачі (вчителі шкіл) повинні були і уроки проводити і гроші збирати і слідкувати за відвідуванням і рекламу проводити (4 в одном). Коли дитина не приходить, необхідно з нею відробити. А тепер уявіть, що в декількох групах (групи по 7 чоловік), на урок не з'являються з різних причин 1-2 учні, а щоб відробити, треба зібрати з них групу, один не може в один час, інших - в інший, от і виходить, що з одним, двома приходиться проводити додаткові заняття (і це вже безкоштовно). Коротше, ідея непогана, але через ... зроблена.
Я втратила 400 грн. - мені не повернула податкова податок (син учиться платно в університеті) із-за того, що я не предоставила довідку про цю роботу на курсах. Після того, як вони уїхали з Полтави (стало мало груп - прибутки малі), з податкової направили запит по тому коду, що був у документах, але виявилось, що такої людини, яка там значиться в базі даних податкової взагалі немає. Так мені податок і не повернули. Отже працювати там можна, але не оформлюйтесь офіційно (як це не странно звучить). angry

Додано (28.03.2008, 20:51)
До речі методички скановані в електронному вигляді, ми їх самі роздруковували на чорно-білому принтері (хоча ізначально методички кольорові). І потім дітям даєш завдання в Paint з цієї методички і кажеш: "Діти, ця фігура насправді жовта, а ця зелена..." Моразм. Може це тільки з нами так поступили. Знову ж таки повторюю, ідея гарна. Я зовсім не відмовляю нікого там працювати. Якщо в вашому районі з'являться - ідіть підробляйте, тільки прийміть до відома ці всі зауваження. І ще одне. Ідіть,якщо ви звикли брати гроші у дітей. І готові 5-7 хвилин уроку втрачати на те, що б записати в 2 журнала і виписати квітанцію, дати здачу, вияснити, чому дитина вчасно гроші не принесла, а на урок з'явилась і т.д. і т.п. Бо, коли мати дитині дає гроші, а він розповідає, що вчителька їх взяла, мама, можливо думає, що всі 40грн. (а потім 45, а зараз мабуть більше) ідуть вчителю. Всім не будеш пояснювати, що з кожного маєш тільки 20%...

Відредаговано: Lviza - Пт, 28.03.2008, 20:39
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 28.03.2008, 23:56 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Розкладаємо все по поличках.
Quote (Lviza)
Викладачі (вчителі шкіл) повинні були і уроки проводити і гроші збирати і слідкувати за відвідуванням і рекламу проводити (4 в одном).

Реклама проводиться тільки раз на рік, на протязі кількох днів, щоб набрати хоча б 1-2 нові групи. Провів анкетування (обходив всі класи), показав в актовому залі демонстраційні ролики і все. Коротше, тиждень помучитись таки прийшлось.
Quote (Lviza)
Коли дитина не приходить, необхідно з нею відробити

Відробляють в мене близько 70% учнів. Всі не встигають. В такому разі винні самі, адже далеко не завжди пропуски з поважної причини. Тут батьки не серйозні в тих учнів, які пропускають. І до того ж, в мене для відпрацювання учень повинен тему освоїти самостійно, або попросити одногрупника, тому що реально часу дуже мало, щоб індивідуально пояснювати тему кожному, хто пропустив.
Quote (Lviza)
Отже працювати там можна, але не оформлюйтесь офіційно (як це не странно звучить).

З цього року ми - студенти РКШ, навчаємось в них, про що свідчить відповідна документація, контракти Так що податкова до нас відношення не має.
Quote (Lviza)
До речі методички скановані в електронному вигляді, ми їх самі роздруковували на чорно-білому принтері

Нічого подібного в нас не має. Всі методички кольорові, роздруковані на струменевому принтері.
Quote (Lviza)
Ідіть,якщо ви звикли брати гроші у дітей. І готові 5-7 хвилин уроку втрачати на те, що б записати в 2 журнала і виписати квітанцію, дати здачу, вияснити, чому дитина вчасно гроші не принесла, а на урок з'явилась і т.д. і т.п.

А хто ж інший буде збирати гроші? Гроші ми збираємо не в дітей, а в батьків, які через своїх дітей оплачують їхнє навчання. Цього року для нових учнів 55 грн. за міс., для старих (2 курс) - 50 грн. Часу я не втрачаю на запис 2-х журналів і виписку квитанцій, так як стараюсь зробити це тоді, коли завантажив дітей роботою з головою. І до того ж, електронний журнал я заповняю тільки в останніх числах місяця, а на уроці - лише паперовий.
Quote (Lviza)
Бо, коли мати дитині дає гроші, а він розповідає, що вчителька їх взяла, мама, можливо думає, що всі 40грн. (а потім 45, а зараз мабуть більше) ідуть вчителю. Всім не будеш пояснювати, що з кожного маєш тільки 20%...

На початку року проводив батьківські збори. Батьки прекрасно усвідомлюють те, що вчитель за це отримує скромну зарплату, всі інші гроші - на благо РКШ та витрати.

Додано (28.03.2008, 23:56)
Курси в РКШ мені подобається вести.
Інколи працюю з фанатизмом більше 1 год, буває і по півтори сидимо, якщо важка, об’ємна тема і охота її закінчити, щоб не розривати на другий урок. Зараз проходимо Excel і вчимо те саме, що із 6-ти класниками, що з 10-класниками. Наразі пройшли фільтрування даних, консолідацію даних, таблицю підстановки. Попереду важкі теми: Звітна таблиця, програма Solver (пошук рішень); Робота з географічними картами; Робота з макросами... Учням 6-7 кл. все важче і важче розуміти досить складний матеріал, але приходиться адаптуватися, пояснювати максимально просто...

Lviza Дата: Сб, 29.03.2008, 16:26 | Повідомлення № 37
Тут живе...
До речі - робота з географічними картами іде тільки в Office 1997 в 2003 не іде. Або я не знайшла. Розкажіть як ви це робите в 2003 і 2007 в темі по Excel. А що стосується курсів - повторюю: ідея дуже гарна, але треба врахувати всі ньюанси, про які я сказала. І дуже важко фізично після роботи працювати і жодного вихідного...А затримуватися більше години можна, якщо не "піджимає" наступна група. Адже у вас також паралельно працюють 2 вчителі: 1 зі своєю групою теорію, 2 зі своєю - практику і так конвеєром?
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.03.2008, 01:08 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Quote (Lviza)
Адже у вас також паралельно працюють 2 вчителі: 1 зі своєю групою теорію, 2 зі своєю - практику і так конвеєром?

Я працюю у школі сам. Дітей в мене не багато: 57 учнів.
Щодо роботи з географічними картами, то до цієї теми ще не дійшов, тому напишу дещо пізніше. Останнє що пройшли на сьогодні - "Підбір параметра. Таблиця підстановки".
Lviza Дата: Нд, 30.03.2008, 19:18 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Я працюю у школі сам.
Це ж інша справа! А уявіть вдвох - за головним компьютером я (наприклад) пояснюю новий матеріал з 7 учнями, а в цей час 7 учнів попередньої групи вже виконують практичну частину з іншим вчителем. І не завжди тихо себе ведуть. А через 0,5 години ми пересідаємо за компьютери, а до другого вчителя приходить наступна група - за головний компьютер і тепер уже ми - заважаємо їм (або вони - нам). А як же прибутки? Від 57 дітей їх небагато... Нас з більшою кількістю закрили... А взагалі...успіхів. Знаю, як це вимотує, хоч і цікаво. smile
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.03.2008, 23:42 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Quote (Lviza)
А як же прибутки?

Зарплата мізерна. Але зараз платят 20+5%. Тому поєднуючи дві зарплати, на хліб з маслом хватає. biggrin
57 учнів хоч і не багато, але в районі школи із 30-ма працюють успішно. Можливо, вас закрили з іншої причини, а офіційно оголосили кількість учнів. Коротше, не знаю, працюю поки працюється.
Lviza Дата: Нд, 13.04.2008, 20:03 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Ковальчук_Олександр, ну що, з географічними картами уже працювали? Знайшли в 2003 офісі? Розповідайте.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 14.04.2008, 02:17 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Lviza, тему пропустив, пройшов "Макроси".
Буду вдячний за допомогу в роз’ясненні де їх знайти.
І якщо є якийсь матеріал по темі, то скиньте, будь-ласка.
Я просто подумав, що це надбудова, яку треба додатково встановлювати і тому пропустив.
Lviza Дата: Пт, 18.04.2008, 21:53 | Повідомлення № 43
Тут живе...
В тому то і справа, що карти є в 1997-му офісі. Попробуйте, встановіть - там це спрацьовує. Очевидно програми РКШ писалися під офіс старішої версії. В 2003 - я уже писала - ми не найшли. Може ще хтось (хто попрацював в РКШ) знає як в новій версії...
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 18.04.2008, 23:24 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Lviza, посовітувавшись з колегами з району, ми вирішили цю тему просто не читати. Здається мені, що особливої користі учням вона не принесе. Я спочатку думав, що для встановлення цих карт потрібен якийсь додатковий інсталятор, а тепер бачу що вони були в 97-му офісі. Можливо вони є і в 2000-му. Але це не суттєво, в мене на ті офіси не має ліцензії, та й устаріли вони. Вердикт: тему далой. Еxcel вже пройшли повністю, здали другий залік. Зараз будемо вивчати PowerPoint.
igorka3 Дата: Пн, 28.07.2008, 17:07 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (ssh)
Зараз насаджують Інтер школу. Дистанційне навчання. Теж непогані розробки мають. Але плата на місяць 50 гривень. дитині дають диск(Інтерактивний мультимедійний посібник) по певному розділу, який в подальшому залишається в неї. Використовуючи ПК школи діти виконують завдання які є на диску(є аудіо-відео супровід, тести, практичні ). Вчитель спостерігає і в разі необхідності допомагає. Теж ідуть якісь відсотки. в залежності від кількості дітей - зарплата. Також дають сертифікат. Ніби все добре. Але той диск(подібний до нього), по якому вчаться діти (декілька місяців) можна придбати на ринку за 10-20 гривень. І маючи дома ПК вчитись майже даром.

З Вашої цитати видно, що Ви маєте неточну інформацію про "Інтершколу", хоча цей проект вже кілька років поспіль презентується на освітянських виставках у Києві та Одесі і має достатньо нагород та схвальних відгуків як від рядових вчителів, так і від керівників освітянської галузі.
"Інтершкола" - це шкільні гуртки ІКТ на яких використовуються мультимедійні навчальні програми, спеціально для них розроблені. Так, ці матеріали коштують дорожче ніж піратські копії на базарі, тому що вони дійсно ліцензійні. А щоб переконатися в ефективності даного підходу до гурткової роботи - запитайте у сотень тих вчителів, хто вже не один рік працюють керівником шкільного гуртка ІКТ "Інтершкола" у Дніпропетровській, Донецькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Житомирській та Чернівецькій областях. Дійсно, там де вже працювали раніше, чи працюють нині, комп"ютерні школи (не лише регіональна), і батьки і вчителі досить стримано реагують на будь-які платні форми позаурочного навчання. Але це чомусь стосується лише Чернівецької та Житомирської областей. Ймовірно саме тут не один рік між різними комп"ютерними школами точилася конкурентна боротьба, яка не завжди призводить до покращення роботи.
А з приводу вислову "насаджують": значить не так вже й насаджують, якщо Ви ще не створили у своїй школі такого гуртка biggrin .
Думаю не мені Вам розповідати як то воно буває, якщо "насаджують". Хіба Ви цього не проходили з РКШ? Якщо "ні", то Вам просто поталанило. Можливо тут і криється відповідь на питання "як вибори впливають на роботу РКШ?" wink

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.