Пн, 17.06.2019, 16:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Регіональна комп’ютерна школа
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про те, чи знаєте ви щось про приватне підприємство "Регіональна комп’ютерна школа". Чи діє вона в вашому селі (місті), як ви ставитесь до даної організації, чи працюєте в ній, які нюанси роботи і т.д.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:29
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.12.2007, 16:56 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Це з якого боку підійти до таких розрахунків.
Я порахую по-іншому. В мене в тому році навчалося 80 учнів. Цього року лише 57. Зменшення відбулося через те, що батьки не серйозні зовсім.
Проте цього року підняли оплату до 25% і цього місяця я отримав за навчання дітей 800 грн. А це більше ніж у школі. Навантаження в мене виходить таке ж як в школі, а зарплата дещо вища. Правда якщо кількість дітей буде продовжувати падати, то і зарплата відповідно також. І цей фактор мене зовсім не радує. В неділю проводив батьківські збори, де роздав батькам договори. Можливо ці договори їх трохи стримають, і кількість дітей не падатиме. Правда прийшли лише 60% батьків. Що мені найбільше не подобається в цій школі, це те, що учні практично вільно можуть покинути навчатися. Зарплата вчителя нормальна лише в тому випадку, коли велика кількість дітей. Якщо цього року навчати 100 учнів, то можна заробляти 1200-1300 грн. Але раду дати з такою кількістю дуже важко.
KulAlex Дата: Ср, 12.12.2007, 08:52 | Повідомлення № 17
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (Ковальчук_Олександр)
Правда якщо кількість дітей буде продовжувати падати

Одна із причин чому я покинув читати ці курси, бо вложуєш в дітей, а вони беруть і покидають cry . І через недобор учнів в нас ці курси закрилися, працюють в місті тільки в обласному ліцеї куди приходять діти із сіл і є кого дурити цими курсами (на мою думку). І на мою думку керівникам РКШ головне гроші зібрати, а не знання учнів.
Newbie Дата: Ср, 12.12.2007, 17:25 | Повідомлення № 18
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (KulAlex)
вложуєш в дітей, а вони беруть і покидають

тобто покидають? переростають курси? вчителя? наявну техніку? інтерес? не вистарчає грошей? часу? чому покидають?

коли учні 11 клас закінчують, вони теж школу покидають, незважаючи на всі вкладені час, нерви, сили і т.д...

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.12.2007, 18:26 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (KulAlex)
дурити

KulAlex, це не зовсім правильне слово.
Quote (KulAlex)
І на мою думку керівникам РКШ головне гроші зібрати, а не знання учнів.

Розумієте, керівники РКШ не мають змогу якслід контролювати вчителів. Вони платять нам гроші за роботу. Якщо ми даємо учням погані знання, то це повністю наша вина. У мене учні на курсах отримують значно кращі знання ніж на уроках інформатики завдяки:
- правильно побудованій програмі;
- потужному підбору методичної літератури;
- мотивації до навчання (більшість з них дуже стараються, так як навчання не безкоштовне);
- моїй відданості роботі. Я викладаю курси максимально якісно, з віддачею. В школі я вичитую матеріал з такою ж віддачею, але відсутність мотивації, інтересу грає свою роль. Учнів 11 класу лякає програмування. Учні 10-го класу, які не мають вдома комп’ютерів мають нижчу успішність через те, що програма передбачає вивчення інформаційних технологій в 10-му класі дуже поверхнево, пробігом.
ihor_hontar Дата: Нд, 16.12.2007, 16:12 | Повідомлення № 20
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
Якщо цього року навчати 100 учнів, то можна заробляти 1200-1300 грн.

А яка щомісячна, оплата у дітей в РКШ? На мій погляд краще, щоб учні оплачували кожного місяця. І більше дітей зацікавлювати, то не будуть покидати, хібащо, випускники, і то деякі, що не дойшли до диплому залишаються навчатися по суботах і неділях, якщо розумно бачать, що їм це потрібно.
І ще одне запитання. Після скількох років навчання в РКШ дають диплом у Вас? cool
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 16.12.2007, 16:21 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
І ще одне запитання. Після скількох років навчання в РКШ дають диплом у Вас?

Здається лише після 4-х років навчання видають свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації "оператор комп‘ютерного набору". Хоча мені ця назва зовсім не подобається. А після двох видають сертифікат про проходження деяких програм.
ihor_hontar Дата: Ср, 23.01.2008, 20:32 | Повідомлення № 22
Досвідчений вчитель
після 4-х років навчання видають свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації "оператор комп‘ютерного набору". Хоча мені ця назва зовсім не подобається.

Маєте на увазі "Оператор комп'ютерного набору", давайте інші пропозиції!!! Ви свої, ми свої, виходимо на предстанвиків РКШ і щось змінюємо.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.01.2008, 01:00 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
Маєте на увазі "Оператор комп'ютерного набору", давайте інші пропозиції!!! Ви свої, ми свої, виходимо на предстанвиків РКШ і щось змінюємо.

Поясніть детальніше, що ви маєте на увазі, а то я не зовсім зрозумів ваше повідомлення.
ihor_hontar Дата: Чт, 24.01.2008, 09:36 | Повідомлення № 24
Досвідчений вчитель
Поясніть детальніше, що ви маєте на увазі

Я мав на увазі, що Вам не подобається назва робітничої кваліфікації "оператор комп‘ютерного набору", яку присвоюють в РКШ, виходячи з повідомлення №23
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 25.01.2008, 18:59 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
Я мав на увазі, що Вам не подобається назва робітничої кваліфікації "оператор комп‘ютерного набору", яку присвоюють в РКШ, виходячи з повідомлення №23

Так, дійсно, зовсім не подобається. Вона в мене викликає таке враження, неначе це секретар, що має займатися набором текстів. Можна, наприклад, назвати "Спеціаліст з інформаційних технологій", хоча і це не те...
Quote (ihor_hontar)
давайте інші пропозиції!!! Ви свої, ми свої, виходимо на предстанвиків РКШ і щось змінюємо.

Чи варто нам тратити зусилля, час, нерви? Мій головний обов’язок - якісно викладати матеріал курсу, що я і намагаюся робити.
ihor_hontar Дата: Пт, 25.01.2008, 19:08 | Повідомлення № 26
Досвідчений вчитель
Вона в мене викликає таке враження, неначе це секретар, що має займатися набором текстів. Можна, наприклад, назвати "Спеціаліст з інформаційних технологій",

Досить гарна назва "Спеціаліст з інформаційних технологій", але мені, здається, що це пов'язано з назвою і номером спеціальності для працевлаштування.
Newbie Дата: Пт, 25.01.2008, 19:11 | Повідомлення № 27
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
колись в нас в школі давали посвідчення "лаборант-програміст"
ssh Дата: Пт, 22.02.2008, 20:44 | Повідомлення № 28
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Також працював у даній школі десь 2,5 роки. Школа непогана, методично забезпечували всім і технічно теж. Оплата для дітей була низькою, що було плюс. Те, що сертифікат давали аж в кінці (через 4 роки) - це мінус (10,11 класи і взагалі ті хто нетерплячий не бачили перспективи). З організацією теж проблеми були (цеж маса учнів). Співчуваю Олександру Ковальчуку. сам мав по 12-16 груп в день (це літній перод), навіть поїсти не маєш коли. Цілий день як білка в колесі.

Quote (Ковшун)
Вона працює не для дітей. Мета її не стільки дати знання, скільки заробити гроші.

Не згоден з Вами. Будь яке видавництво теж працює не для дітей (хоч і видає корисні книги, має на меті хороші цілі), а для того щоб заробляти побільше грошей. Повторюсь - РКШ методично забезпечували всім і технічно теж (а бо на базі компів школи) І діти пройшовши їх курс мають непогані знання. А те що люди деколи на місцях без контролю(це мінус РКШ) роблять - це вже інше питання.

Зараз насаджують Інтер школу. Дистанційне навчання. Теж непогані розробки мають. Але плата на місяць 50 гривень. дитині дають диск(Інтерактивний мультимедійний посібник) по певному розділу, який в подальшому залишається в неї. Використовуючи ПК школи діти виконують завдання які є на диску(є аудіо-відео супровід, тести, практичні ). Вчитель спостерігає і в разі необхідності допомагає. Теж ідуть якісь відсотки. в залежності від кількості дітей - зарплата. Також дають сертифікат. Ніби все добре. Але той диск(подібний до нього), по якому вчаться діти (декілька місяців) можна придбати на ринку за 10-20 гривень. І маючи дома ПК вчитись майже даром.

Kasana Дата: Пт, 22.02.2008, 21:00 | Повідомлення № 29
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Я працювала в даній організаці 4 роки. Для себе я взяла буже багато. В інституті в ті роки, що я навчалася не вивчали ні Ворду ні екселю ні нічого подібного. Можу сказати однозначно, що якби не РКШ я можливо цей матеріал не опанувала б настільки добре. Правда це були колосальні вкладення з моєї сторни, фактично до дому я приходила десь біля 8-9 вечора (добре, що в мене чоловік відносився до цього з розумінням) готувала розробки тем , пояснення матеріалу, тому що всі вчителі які внас працювами малти майже такий самий рівенб підготовки як я. Не знаю як зараз ате 6 років назад нам для роботи давали сирий матеріал, в якому було багато помилок, потрібно було допрацьовувати та переробляти багато практичних робіт.
зате я дуже добре навчилася писати практичні роботи.
Sasyk Дата: Вт, 26.02.2008, 13:25 | Повідомлення № 30
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
Чув про РКШ... Але чув не саме добре...
Чув, правда, від так сказати "конкурентів", але...
Люди (ці конкуренти) працюють на совість...
Відгуки про РКШ негативні, навіть у тій місцевості де вона працює... Що чув?
1. Жодного догляду за "машинами"...
2. Набрали набір учнів, що хотіли навчатися, а все почали лише через місяці 2... (звичайно дітвора розчарувалася)
3. Ніякої методичної бази...
4. Нічого їх не цікавить... Тільки по гроші приїзджають...

p.s. Ще раз кажу, що тільки чув про РКШ, це й пишу...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.