Пт, 23.08.2019, 07:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
Регіональна комп’ютерна школа
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:52 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Поділ досвідом про те, чи знаєте ви щось про приватне підприємство "Регіональна комп’ютерна школа". Чи діє вона в вашому селі (місті), як ви ставитесь до даної організації, чи працюєте в ній, які нюанси роботи і т.д.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пт, 06.06.2008, 01:29
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 18:55 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Так, чув. Діяла (з 16.10.2006 по 30.06.07) в моєму місті. Словом я там викладав. А що? Нормальна школа. На вивчення віндовса 47 уроків мінімум це приблизно в 5 разів більше ніж за шкільною програмою. (Якщо помиляюся виправте).
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.08.2007, 01:16 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
І тут є про що поговорити, Олександр Миколайович. Звільнюсь від іншої роботи і обов’язково детально розкажу колегам про дану організацію і, можливо, подиспутуєм.

Quote (takdiy)
А що? Нормальна школа.

І так і ні. Є багато аргументів за і багато проти.
takdiy Дата: Ср, 29.08.2007, 09:20 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Рейтинг: 4
Аналлізуючи попередній рік роботи РКШ в нашому районі можна відшукати багато мінусів і головний із них це організація.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.09.2007, 18:59 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Серед явних прюсів даної організації - оплата праці. Оскільки зарплата трішки вища, ніж в основній школі. Також мені подобається методичне забезпечення. До кожної теми розроблені методичні посібники, які на мою думку дуже хороші. Просто ці методички не підлаштовані під шкільну програму, проте використовуючи їх, можна освоїти комп’ютер. Фрагменти двох методичок можна подивитися у розділі "Приватний форум". Також дана організація видає свідоцтво "Про присвоєння робітничої професії" після повної закінчення школи. Воно виглядає так:

З додатку до свідоцтва видно, які предмети вивчаються в Регіональній комп’ютерні школі протягом чотирьох років навчання. Головний офіс РКШ - м.Тернопіль.
Quote (takdiy)
Аналлізуючи попередній рік роботи РКШ в нашому районі можна відшукати багато мінусів і головний із них це організація.

Згоден з вами. Сподіваюсь цього року організація роботи буде на більш високому рівні.
KulAlex Дата: Нд, 04.11.2007, 13:09 | Повідомлення № 6
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Викладав і був одним з керівників (місцевих). Це просто лохотрон, як для знань дітей так і для горошей батьків. Але одне плюс оплата непогана.
2001-2002 н.р. - викладав і був керівником.
2002-2005 н.р. - системний адміністратор.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.11.2007, 13:28 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (XXX)
І чи працюють вони зараз на їх сайт я не потрапив не відкривається.

Так, з їхнім сайтом зараз дійсно проблеми, мабуть не проплатили хостинг і їх тимчасово заблокували, так як в них домен в зоні .com і за домен і хостинг треба платити.
Пізніше розкажу детальніше про цю організацію...
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 05.11.2007, 17:19 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Quote (XXX)
Дякую!!!! Буду чекати можливо щось ы в своэму регыоны започаткуэмо (такого типу)

А звідки ви? Справа в тому, що ця організація приватна і працювала вона далеко не у всіх областях України, тому й не всі про неї чули. У них після виборів виникли якісь проблеми і до цього часу в нашому районі заняття не ведуться. Прийдеться знову у червні допрацьовувати, коли шалена спека і бажання вчитись в дітей відсутнє. angry
Ковшун Дата: Вт, 06.11.2007, 08:15 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
У них після виборів виникли якісь проблеми і до цього часу в нашому районі заняття не ведуться. Прийдеться знову у червні допрацьовувати, коли шалена спека і бажання вчитись в дітей відсутнє.

А яким чином можуть впливати на роботу цієї школи вибори?
badm Дата: Вт, 06.11.2007, 08:52 | Повідомлення № 10
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Не знаю про вибори. В нас дана організація працювала 1 рік в 2005 р. і припинила свою роботу. Суть регіональної школи полягає у заробітку грошей, хоча розробки у них методично грамотні. І якщо прибуток недостатній, то вони переходять на інші місця.
XXX Дата: Вт, 06.11.2007, 09:05 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Я з Сумської області і про цю школу раніше взагалі нічого не чув. sob
badm Дата: Вт, 06.11.2007, 09:10 | Повідомлення № 12
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Напевне ще не дійшла база їх у м. Тернопіль.
Ковшун Дата: Вт, 06.11.2007, 11:29 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (badm)
...Суть регіональної школи полягає у заробітку грошей, хоча розробки у них методично грамотні. І якщо прибуток недостатній, то вони переходять на інші місця.

Все зрозумів про цю школу.
Вона працює не для дітей. Мета її не стільки дати знання, скільки заробити гроші.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.12.2007, 23:10 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Все зрозумів про цю школу.Вона працює не для дітей. Мета її не стільки дати знання, скільки заробити гроші.

Не зовсім так. Регіональна комп’ютерна школа має всю необхідну документацію, всі необхідні дозволи та ліцензії. По кожному напрямку розроблені методичні посібники+електронні додатки. Це спільний проект Міністерства освіти, Всеукраїнської асоціації комп’ютерних клубів та ООН.
Quote (KulAlex)
Викладав і був одним з керівників (місцевих). Це просто лохотрон, як для знань дітей так і для горошей батьків. Але одне плюс оплата непогана.

Ну навіщо так казати. Ніякого лохотрону для знань учнів не має. Учні мають змогу отримувати чудові знання з інформаційних технологій. Я вважаю, що їхні методичні посібники по Windows, Word, Excel, Photoshop... та іншим програмам кращі, ніж книги відомих видавництв України. І до того ж велика увага приділяється практиці. Чудові практичні роботи. Ще й по закінченні навчання можна отримати свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації. Як на мене, то дуже хороша школа. Якби в мене були власні діти - я б їх сам послав вчитися в РКШ.
ihor_hontar Дата: Вт, 11.12.2007, 13:26 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
В нашому місті Регіональна комп'ютерна школа діє вже 6 років, А також по селах, де є нові комп'ютери і Інтернет. Багато учнів отрималм дипломи і свідоцтва. Я працюю вже 3 роки в цій організації. Є дійсно плюси і мінуси, як для учнів так і для вчителів. Для розумних батьків, які думають про знання своїх чад, це дешеві курси. Але не всі батьки розуміють, що ті гроші, що збираються все йде вчителю.!!! А це зовсім не так. Всього 25% від зібраної суми за місяць. Тим більше пільга для батьків: за семестр - 210 грн., за рік - 398 грн., а це для вчителя відповідно 40 грн і 46 грн за місяць, і з них 25%. Якщо є 3 групи по 9 учнів, то для вчителя в середньому 330 грн в місяць. Це 3х4х2ч4=106 уроків, по 30 хв., то за урок 3,154 грн., а державні уроки в мене 16,67 грн за урок (45 хв.). То Ви вважаєте добрий заробіток в комерційній структурі. З мене всі учителі сміються, хто це розуміє, а ті що ні завідують, бо рахують, що всі гроші йдуть вчителю. Але працюю, бо наша професія це хоббі, а не заробвтки.
Один мій знйомий здивувався, що я ще працюю в школі. Його слова: "Ти, або патріот, або ідеот", що на дакий час так працюєш.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.4 Інформаційні технології у розвитку освіти та суспільства » Регіональна комп’ютерна школа (Що ви знаєте про цю організацію.)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.