Пн, 25.09.2017, 09:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Художестванная литература
Художестванная литература
alpex Дата: Вт, 17.03.2009, 14:57 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (AAN)
Мне кажется в прослушивании теряется всё удовольствие от книги. Лучше тогда уж фильм посмотреть.

Так ніхто ж і не говорить, що аудіокнига краще. Але якщо робиш за компом нудну монотонну роботу, то замість музики в пленєр можна закинути аудіокнижку. Те ж саме і про общ. транспорт.

НІКОЛЯ, чи можливо якимсь чином викласти/продати ваш чудо-войс з нормальним движком? Я, пам'ятаю, бавився з подібними прогами, але закинув через незадовільну якість останніх

НІКОЛЯ Дата: Вт, 17.03.2009, 15:22 | Повідомлення № 32
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (alpex)
НІКОЛЯ, чи можливо якимсь чином викласти/продати ваш чудо-войс з нормальним движком? Я, пам'ятаю, бавився з подібними прогами, але закинув через незадовільну якість останніх

Завтра заллю на шару з парой движків розробника якщо якість не сподобаєтся кину свій в приват ссилку викину, бо з школи це буде довга пісня швидкість скажена .

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 17.03.2009, 15:23
alpex Дата: Вт, 17.03.2009, 15:56 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Quote (НІКОЛЯ)
Завтра заллю на шару з парой движків розробника якщо якість не сподобаєтся кину свій в приват ссилку викину, бо з школи це буде довга пісня швидкість скажена .

А я не ВІП, з привату не качну....

AAN Дата: Вт, 17.03.2009, 15:58 | Повідомлення № 34
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
А вы запоминаете содержание книги, когда увлечены работой? Я иногад работая, даже не помню какую песню прослушала...
alpex Дата: Вт, 17.03.2009, 16:12 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Quote (AAN)
А вы запоминаете содержание книги, когда увлечены работой? Я иногад работая, даже не помню какую песню прослушала...

Ну, в залежносты що читати... Якщо якусь легеньку фантастику, то без проблем. А взагалы це ще залежить від особистості.

НІКОЛЯ Дата: Вт, 17.03.2009, 17:12 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (alpex)
А я не ВІП, з привату не качну.

Тоже кину на шару
fizikas Дата: Вт, 17.03.2009, 18:22 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (AAN)
А вы запоминаете содержание книги, когда увлечены работой? Я иногад работая, даже не помню какую песню прослушала..

Я використовував платний голосовий двиг Digalo, порівняно із стандартними - різниця суттєва...Але читання серйозної літератури з його допомогою - збочення, хоча можливо справді все залежить від особистості, та її потреб.

Щодо літератури. Полюбляю фантастику. Досить велике враження справила трилогія В. Кузьменко "Древо жизни". Ось інформація про самого автора, нажаль покійного:
В.Кузьменко -- кандидат медицинских наук, доцент кафедры патофизиологии и заведующий лабораторией нейробионики Львовского мединститута. У него более ста научных работ и сорок изобретений в области сложных самоорганизующих систем, т.е. искусственных нейронных сетей и систем искусственного интеллекта.
За враженням поставив би в один ряд із "Мастер и Маргарита", хоча порівнювати не зовсім коректно.

Klelia Дата: Вт, 17.03.2009, 22:58 | Повідомлення № 38
Новий користувач
Рейтинг: 2
А мне еще с института нравятся произведения Дика Фрэнсиса. Детективы из мира скачек. :)
Сам Дик Фрэнсис был в молодости жокеем,а потом стал спортивным журналистом и писателем.
"Фаворит", "Ставка на проигрыш", "Последний барьер", "Перелом"...
Несколько лет назад я скачала все произведения, которые смогла найти, помимо тех, которые у меня есть в бамажном варианте. Была в восторге. Да и сейчас, когда возникает желание - перечитываю.
Ktara Дата: Вт, 17.03.2009, 23:16 | Повідомлення № 39
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
А я уже привыкла читать книги в l-book :) Удобно и ноут с собой в кровать тянуть не надо :) Правда вот недавно еще одие купила, так как предыдущий у мамы не смогла отобрать - взяла почитать на день, уже месяца 4 прошло :)
Yura_Shrol Дата: Ср, 18.03.2009, 23:01 | Повідомлення № 40
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Скачав голосовий движок Альонка. Перше враження непогане. Порівняно з Миколою Дігалом - здоровий крок вперед. Знайшов словники для Альонки, щоб поправити деякі слова. Попробую все скласти до кучі. правда не зовсім вистачає часу.
Хотілося б
Quote (НІКОЛЯ)
щоб він читав виразно з акцентом як українською так і російською
.
Неінформатик Дата: Пт, 20.03.2009, 14:53 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Щоб остаточно не садити зір, читаю тільки роздруковки. До речі, можу запропонувати фантастику (піджанр - "Альтернативна історія") -
Бенилов_Человек который хотел понять все. Бертрам_В альтернативную вселенную. Буковский_И возвращается ветер. Буркатовский_Вчера будет война. Бурцев_Охота на НЛО. Валентинов_Заколдованая планета. Васильев_УФО Враг неизвестен. Володин_Доброволец. Гаррисон_Пункт вторжения_ Земля. Глуховцев_Смерти нет. Громов_Мягкая посадка. Гуляковский_Стратегия захвата. Гуревич_Подземная непогода. Дивов_Закон франтира. Ерпилев_Золотой империал. Звягинцев_Бои местного значения. Каменистийi_Запретный мир. Конюшевский_Все зависит от нас. Конюшевский_Попытка возврата. Костюченко_Блюз для винчестера. Кузьменко_Гонки с дьяволом. Кунц_Ледяная тюрьма. Курилев_Убить фюрера. Саган_Контакт. Сафонов_Башня. Сафонов_Метро. Сафонов_Радио судьбы. Синицин_Спецхранилище. Уланов_Автоматная баллада. Уланов_Крест на башне. Фомичев_Внешняя угроза. Хватов_Ядерная осень Шелли_2048. Якименко_Проклятие пятого уровня (одним файлом).
І ще три подібних збірки.Все переведено в Вордівські формати для друку на принтері.
Бажаючим можу надіслати посилання (мабуть правилами форуму це не дозволено - а так би я розмістив посилання тут).
AAN Дата: Пт, 20.03.2009, 20:53 | Повідомлення № 42
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Разрешено, разместите ссылочку, пожалуйста!
Неінформатик Дата: Пт, 20.03.2009, 21:19 | Повідомлення № 43
Новий користувач
1 архів (10,6 мБ):
(зміст вище)
http://depositfiles.com/files/1jvrz4xr3
http://ifolder.ru/10697757

2 архів (7,13 мБ):
Авраменко_Смело мы в бой пойдем. Аксенов_Москва ква_ква. Амнуель_Что будет то. Анисимов_Вариант_bis_1. Анисимов_Вариант_bis_2. Антонов_Время борьбы. Аспирин_Эванс_Вокзал времени 1_3. Б_Адоми_Мародер. Басов_Тотальное преследование. Валентинов_Визов. Валентинов_Волонтери Челкея. Валентинов_Несущ свет. Валентинов_Олди_Тирмен. Валетов_Ничья земля. Герантиди_На чужой територии. Глуховский - Метро 2034 (1-6 главы). Гуляковский_Сезон туманов. Гуляковский_Сезон туманов_2. Добряков_Хроноагент.
http://depositfiles.com/files/ox3a43u1a
http://ifolder.ru/10697822

3 архів (9,85 мБ):
Еловенко_Мы силы. Золотько_Последняя крепость Земли. Калугин_Резервация_1. Калюжний_Зона сна.
Костюченко_Зимний туман. Кулагин_Московский лабиринт. Лазарчук_Транквилиум. Марголин_Путеш в страну зека. Олди_Армагедон. Пелевин_Омон Ра. Перемолотов_Звездолет И Сталин. Прокудин_Пиратские войны. Ревва_Выбор. Резник_Аванпост. Рибаков_На будущий год в Москве. Сафонов_Метро. Сафонов_Эпидемия. Серебряков_Из Америки с любовью. Стюарт_Земля без людей. Тармашев_Катастрофа. Фролов_Волчьи тропы. Харрис_Фатерлянд. Шидловский_Противосостояние. Шидловский_Самозванцы. Шхиян_Волчья сыть. Шхиян_Грешница. Шхиян_Кукловод.
http://depositfiles.com/files/2wid3anhe
http://ifolder.ru/10698100

Все переведено мною у вигляд, придатний для друку (принтер Canon, газетний папір, двосторонній друк, шрифт 9 пунктів, видалені жорсткі переноси і т.д.) і прочитано.

Пилипчук_О_П Дата: Нд, 18.10.2015, 13:43 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
З дитинства знаю початок цього віршика, а от повний варіант...

Мишка косолапый
По лесу идёт,
Шишки собирает,
Песенки поёт.

Вдруг, упала шишка.
Прямо мишке в лоб...
Оступился Мишка
И об землю - хлоп!

Засвистел на ветке
Пересмешник дрозд:
- Мишка косолапый
Наступил на хвост!

А за ним вдогонку
Пятеро зайчат:
- Мишка косолапый! -
Из кустов кричат.

Похватил дразнилку
Весь лесной народ.
- Мишка косолапый
По лесу идет!..

Бросился к берлоге
Маленький медведь:
- Чем такие ноги -
Лучше умереть!

Спрятался за шкапом
И ревёт ревмя:
- Мишкой косолапым
Дразнят все меня!

Мама удивилась:
- Глупенький сынок,
Я всегда гордилась
Формой твоих ног.
Я ведь косолапа,
И папа косолап,
Косолапил славно
И дедушка Потап!

Мишка косолапый
Стал ужасно горд.
Вымыл с мылом лапы,
Съел медовый торт.

Вышел из берлоги
И как заорёт:
- Мишка косолапый
По лесу идёт!

Автор: А. Усачев

http://www.maminpapin.ru/stixi-dlya-deteie/mishka-kosolapiie.html
TYP Дата: Нд, 18.10.2015, 13:56 | Повідомлення № 45
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Цитата TYP ()
Колись в юності читав книжку "Корсары южных морей". Може хто памятає автора?
Знайшов те, що шукав! Жаколио Луи - "Грабители морей". Тепер залишилось знайти час перечитати
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Художестванная литература
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.