Сб, 18.11.2017, 02:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Художестванная литература
Художестванная литература
AAN Дата: Нд, 15.03.2009, 21:46 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Вопрос о компьютерных играх уже был. А мне очень интересно узнать, какую художественную литературу вы читаете в свободное время? (Автор, название, отзыв о книгах, если есть ссылки)
PanPete Дата: Нд, 15.03.2009, 22:16 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Улюблені жанри - фантастика, подорожі. Зараз перечитую Джека Лондона. Конкретно в цей час - "Серця трьох"
AAN Дата: Нд, 15.03.2009, 22:25 | Повідомлення № 3
Тут підглядає ...
А я вот Джека Лондона никогда не любила, не потому что считаю его плохим писателем, а не люблю его рассказы о животных. Он очень реалистичен, на мой взгляд. А я сейчас собираюсь начать читать Стивена Кинга. Хотя наверное в моём возрасте им уже заканчивают увлекаться. Просто посмотрела несколько его экранизированных романов - понравилось. Решила почитать книги.
Фантастику тоже люблю.
PanPete Дата: Пн, 16.03.2009, 00:04 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Кінгом захоплюються не лише молоді! Для себе я його відкрив також порівняно недавно прочитавши "Темну башту". Якщо захопитесь - заходьте на http://www.stephenking.ru/
TYP Дата: Пн, 16.03.2009, 01:27 | Повідомлення № 5
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Колись в юності читав книжку "Корсары южных морей". Може хто памятає автора? В неті ніде не знайду. Полюбляв Дж. Хедлі Чейза. Після вузу, максимум на що спромігся - серія книг Бертріс Смолл. Прочитав дві, так теща мені їх аж 14 подарувала! :). Довелось прочитати. Все інше це інтернет і техн література по роботі.

Відредаговано: TYP - Пн, 16.03.2009, 01:28
PanPete Дата: Пн, 16.03.2009, 10:29 | Повідомлення № 6
Наполегливий учасник
Quote (TYP)
Може хто памятає автора?

Можливо ви маєте на увазі Вісенте Ріва Паласіо, в нього є серія "Корсары южных морей". З неї читав "Пираты Мексиканского залива"
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 13:16 | Повідомлення № 7
Тут підглядає ...
А как насчет российских или украинских авторов?
volevikt Дата: Пн, 16.03.2009, 13:29 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (AAN)
А как насчет российских или украинских авторов?

Ніяк. Будете сміятися :) , але подобаються книги Дж. Роулінг про Гаррі Поттера. Навіть сьогодні на урок в 6 класі створила базу даних Потерріана, в якій містяться 12 записів з полями: №п/п, Персонаж, Дата народження (уявляєте, знайшла в Інтернеті), Стать, Колір волосся, Особливі прикмети, Надзвичайні можливості, Фото (фото героя з кінофільму).
Учні з задоволенням працювали з такою БД: впорядковували дані, переглядали фото, застосовували простий фільтр, здійснювали пошук, створювали запити.
Тема уроку: "Основні операції над даними. Запити." Програма "Вступ до інформатики" (5-6 класи)
PanPete Дата: Пн, 16.03.2009, 13:36 | Повідомлення № 9
Наполегливий учасник
Олесь Бердник, Василь Бережний, Ігор Росоховатський, Вячеслав Рибаков, Олександр Беляєв . . .
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 13:42 | Повідомлення № 10
Тут підглядає ...
К моему стыду, мало кго знаю из этого списка! Благодаря Вам расширю свой кругозор. Действительно надоело читать только фантастику и Поттеров.
Bandalak Дата: Пн, 16.03.2009, 14:04 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (AAN)
какую художественную литературу вы читаете в свободное время?

А Ви вважаєте, що у вчителів інформатики є вільний час? Я, наприклад, навіть новини не встигаю подивитися по телевізору, рідко вдається нормально поспати (хоча б 5 годин на добу)! Бачите, а Ви про якусь там літературу говорите....
PanPete Дата: Пн, 16.03.2009, 14:49 | Повідомлення № 12
Наполегливий учасник
Quote (Bandalak)
А Ви вважаєте, що у вчителів інформатики є вільний час?

А Ви вважаєте що інші форумчани варяться в іншому котлі? Час знайдеться (можливо й не стільки, скільки хотілося б, та все ж), якщо вірно організуєте свою роботу.
AAN Дата: Пн, 16.03.2009, 15:41 | Повідомлення № 13
Тут підглядає ...
Quote (PanPete)
якщо вірно організуєте свою роботу.

Чем больше работы — тем больше успевашь, главное правильно организовать себя)))))) Жалко, конечно, что есть ограничение в сутках.
Я тоже трудоголик, но иногда, когда сотрудники жарко обсуждают какую-то новую книгу, которую я не читала - мне кажется, что я в этой жизни что-то пропускаю.
Olga_2008 Дата: Пн, 16.03.2009, 17:05 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Увлеклась книгами Дэна Брауна, особенно сильно повлияли "Ангелы и демоны"(кульминация на 180-ой странице была для меня очень неожиданой), хотя "Код да Винчи" тоже понравился. книги насыщены разнообразной информацией из разных отраслей (математики, физики, информатики), которая верна, а не выдумана. сюжеты скорее вымысел, чем правда, но читаются на одном дыхании.
Еще недавно прочитала "Айвенго" Вальтера Скота--интересно было, для себя, а не для школы. Книга понравилась, но я удивилась--как её могут читать дети, если мне она трудно далась? (поначалу я несколько раз перечитывала абзац, чтоб привыкнуть к языку) хотя я не показатель, люди разные бывают, и дети--не исключение.
из украинской литературы--Енеида Котляревского, Лина Костенко.
Ogorodets Дата: Пн, 16.03.2009, 17:13 | Повідомлення № 15
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Детективчеги последнее время и то редко. А раньше, до появления в жизни ПК, читал запоями все подряд, кроме "Капитал" и Конституции...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Художестванная литература
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.