Сб, 25.10.2014, 06:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Єдина Країна! Единая Страна!
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 6123456»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » КОМП'ЮТЕРНІ ІГРИ (В які ігри ви граєте?)
КОМП'ЮТЕРНІ ІГРИ
GаrDArik Дата: Пт, 06.06.2008, 01:49 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Боюсь викликати гнів вчителів інформатики... І всеж - почались канікули, в які ігри ви полюбляєте грати?)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Jokerz Дата: Пт, 06.06.2008, 05:58 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (GаrDArik)
Боюсь викликати гнів вчителів інформатики...

а нечего боятся, тем более на форуме, тут все равны не зависимо от статуса.
Лично я до сих пор люблю NFS U2 smile хотя она уже и старая.
Люблю тюнинтговать, а особенно подбирать передаточные числа коробки, турбину, электронную систему впрыска, вручную можно отладить так что машина как самолет будет smile когда то устраивали соревнования, мою хонду цивик обогнать не удавалось никому smile стартовал без азота и "делал" всех сразу на старте, но что бы отладить ее потратил месяц... зато результат...
Nevirkovets Дата: Пт, 06.06.2008, 08:43 | Повідомлення № 3
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Я досить часто люблю пограти в "Козаки" і "Футбольні менеджери" та "FIFA". Раныше грав у "Heroes". Люблю все. що стосується стратегії та футбол.
Varkan Дата: Пт, 06.06.2008, 08:56 | Повідомлення № 4
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
"Козаки" фореве. А крім них можу погратися в різні стратегії як і реального часу так і походові.
Часом пробиває постріляти і тоді "Кол оф дуті" запускаю.
Pentiume Дата: Пт, 06.06.2008, 17:32 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Рейтинг: 12
War Craft 1, 2000, або 3, Need for Spead, GTA ,
Quote (Varkan)
Козаки" фореве
-Я з цим погоджуюсь, аби тільки коди до всіх цих ігор не знати smile
W-w-W Дата: Пт, 06.06.2008, 22:28 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 139
Я теж люблю пограти в "козаки". стратегія розвиває своєрідні вміння та навички, а ще полюбляю контрастрайк
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 07.06.2008, 03:50 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 11
Рейтинг: 171
Пройшов минулого літа стратегію Герої 5 (heroes V of might and magic) і отримав море задоволення. Гра неймовірно розвиваюча, заставляє добряче понапрягати звивини. Неймовірна гра, вважаю її кращою світовою стратегією. Також раніше пройшов всі версії NFS, ну і ще пару десятків ігор.
Нажаль, від минулого літа ще ні разу не грав жодної гри. І цього літа не впевнений, що буду.
oleg_teacher Дата: Сб, 07.06.2008, 15:01 | Повідомлення № 8
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Pentiume)
Я з цим погоджуюсь, аби тільки коди до всіх цих ігор не знати

Граю по мережі 2 на 2, 3 на 3 (більше інтузіастів не знаю). Коди по мережі не проходять!!!
Quote (Ковальчук_Олександр)
Неймовірна гра, вважаю її кращою світовою стратегією.

Можливо, але походовою стратегією. Можна сісти 2 дня подумати, потім прийняти якесь рішення. Не має активних дій на відмінну від "Козаків". От спробували б Ви від 2-3 націй (людей, не компів) відбиватися ...
Quote (Ковальчук_Олександр)
Нажаль, від минулого літа ще ні разу не грав жодної гри.

Співчуваю Вам!!!1 cry
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 07.06.2008, 23:57 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Нагороди: 11
Рейтинг: 171
Грав я колись давно козаки по мережі. Дійсно, чудова гра.
Я постійно вигравав, один проти трьох.
Розбудовувався до неймовірних меж, робив неймовірно потужне військо.
І тривало це доки один з учнів не навчився переходити із одного століття в наступне, після чого його військо ставало значно потужнішим. Після цього я втратив лідерство в цій грі, а сам так і не навчився робити перехід століть. Прикро. sad
ihor_hontar Дата: Нд, 08.06.2008, 13:19 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (GаrDArik)
І всеж - почались канікули, в які ігри ви полюбляєте грати?)

Я щось не дуже полюбляю стратегічні ігри, а може й часу не хватає, (дивлюсь пару днів не побував на форумі, а які зміни!!!), (сім'я, батьки в селі, городи, косовиці та й ще робота, екзамени, практика, табори).
А взагалі, десь-колись, щоб розвіятись чи заспокоїтись граю граю стареньку гру "Косинку" або ще як її називають "Пасіянс", вона ж стантартна ігрушка в будь-якому Windowsi "Sol". Доречі її ще я мав на "Поисках - 1".
А ще інколи з товаришами граємо в "1000" по сітці. Можливо це старчий вік. Нових ігрів, як і нової музики не так сприймаємо.
GаrDArik Дата: Ср, 11.06.2008, 03:59 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
хех) Я стратегії не люблю - досі не розумію - ото бігають по карті якісь фігурки і все((( А от НФС - клас! Зараз прохожу Халфу. Пройшов HL2 епізод1. Поставив Халфа Орнж Бокс - так виникла проблема - пише потрібен діректХ не менше 8, а в мене 9! В чому справа - мо хтось підкаже?((( "Наслышан" про ХалфЛайф - Портал - хочу пограти, а воно не запускається!(((
В НФС не люблю проходити Улица Х - добре шо учні є - коли треба за мене проходять)))
Morpheuz Дата: Ср, 11.06.2008, 06:31 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
GаrDArik, эм.. поставь самый последний директикс, и не мучайся. Вообще у этой технологии низходящая совместимость
filnick Дата: Ср, 11.06.2008, 18:09 | Повідомлення № 13
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
А ми з колегами-інформатиками полюбляємо розписати пулю і без комп'ютера.
vasmaz Дата: Нд, 19.10.2008, 10:31 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Раніше подобались деякі стратегії. Особливо подобається гра Setlers (Поселенцы). Найцікавіша - 3 версія. Пізніші версії здаються не такими цікавими. можливо тому. що 3 версія попалася мені першою. Зараз все менше часу витрачаю на ігри.
filnick Дата: Вт, 02.12.2008, 19:59 | Повідомлення № 15
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
1 грудня канал "Євроспорт2" протягом чотирьох годин транслював чемпіонат світу з комп'ютерних ігор. Виявляється уже кілька років існує міжнародна федерація WCG, членом якої є і Україна. Змагання проходять в кількох категоріях: Конт-Страйк (16+), Вар крафт, Нід фор Спід, ФІФА2008. Визначені міжнародні правила змагань. Цікаво, а хтось підтримує своїх шкільних геймерів?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » КОМП'ЮТЕРНІ ІГРИ (В які ігри ви граєте?)
Сторінка 1 з 6123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2014. Хостинг від uCoz