Вт, 26.09.2017, 05:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Комп'ютерні ігри (Як ви ставитесь до ігр на ПК?)
Комп'ютерні ігри
Як ви ставитесь до ігр на ПК (відповідь аргументуйте у повідомленні)
1.Негативно (сам не граю і іншим не дозволяю)[ 2 ][3.77%]
2.Не граю, а що до інших байдуже[ 4 ][7.55%]
3.Балуюсь (у вільний час або коли все дістало)[ 31 ][58.49%]
4.Граю тільки в певні жанри ігор[ 15 ][28.30%]
5.Граю фанатично[ 1 ][1.89%]
Усього відповідей: 53
Varkan Дата: Ср, 19.03.2008, 13:59 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Як ви ставитесь до ігр на ПК (відповідь аргументуйте у повідомленні)

Відредаговано: WWW - Нд, 11.05.2008, 23:21
swetikccc Дата: Пт, 26.12.2008, 11:19 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
даю дозвіл на чати та ігри тільки тим хто друкує всліпу.
Раніше були такі, чоловік 10 на потік(один рік дівчатка за тиждень видрукувались так в чат хотілось , було це правда років 5 тому , інет тоді рідко де був) , а зараз 0

Відредаговано: swetikccc - Пт, 26.12.2008, 11:31
piktor Дата: Пт, 26.12.2008, 11:56 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Народ, а хто в Zuma грає? :$
Був я в одних людей, їм якраз щойно привезли комп'ютера, я встановив там все, сидів і грав в Zuma. Заходить в кімнату шкет - зростом в стіл, за яким я сиджу. Бачить Зуму. Питає: а тут нормальні ігри є? Цікавлюся, а що для нього є нормальна гра. Відповідає - там де стріляти, вбивати. І додає - мовляв, є класна іграшка, де чувачок краде машини і мочить всіх.
Треба надати грі GTA статус 18+ і прирівняти до цигарок, алкоголю і т. д. Ну і кримінальну відповідальність тим, хто дає її дітям. Щоправда, хто це зробить...
Ketrin Дата: Пт, 26.12.2008, 15:43 | Повідомлення № 33
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Поважаю навчальні ігри, бо бачу, що гарно зроблена гра іде на користь дитині, а саме її пізнаванню та інтересу.

Сама давно грала, а коли грала, то тільки, щоб розслабитися, або відволіктися (Квяка у команді після чашки чаю - клас %) )

KozhemyakaDI Дата: Пн, 29.12.2008, 17:19 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (filnick)
Роз'ясніть, що значить 2 на 2?

Команда складається з двох учнів, наприклад Реал Мадрид.
Беремо випадкові команди з сітки поточної Ліги Чемпіонів - і все!
Наприклад, в минулому році було в мене заявлено всього 9 команд. Зробили 2 групи - 4 і 5 команд. Випадково, звісно ж. Згенерували календар.
В один ігровий день проводив максимум 2 мачті, тобто заграно максимум 8 учнів.
Мережева гра!!! )
Ніякого насилля. Піднесення командного духу! Фінальні матчі - на настінному екрані )))
Єдине - це правильно сформувати правила, а так - все досить коректно і красиво. По мережі гра не досить вимоглива, звичайно без тіней та надмірної еталізації. )

Відредаговано: KozhemyakaDI - Пн, 29.12.2008, 17:32
filnick Дата: Пн, 29.12.2008, 19:57 | Повідомлення № 35
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (KozhemyakaDI)
Команда складається з двох учнів, наприклад Реал Мадрид.

Я так розумію, що під час матчу Ви садите по 2 учні за одну команду і по 2 учні за іншу. І вони грають паралельно. А результат визначаєте, за підсумками обох матчів?
Адже варіант, коли один матч грають на чотирьох компах для ФіФи неможливий.
alpex Дата: Чт, 22.01.2009, 16:05 | Повідомлення № 36
Часто заходить...
Рейтинг: 6
У мене в класі іграшок нема. Навіть сапера. Навіть косинки. Хочуть гратися - хай це роблять в іншому місці. Це не обговорюється. Крапка.
Була спроба створити щось на взірець компьютерного клубу. де дітки погралися б за символічну платню, але все уперлося в бухгалтерію.
piktor Дата: Сб, 24.01.2009, 12:06 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Quote (alpex)
У мене в класі іграшок нема. Навіть сапера. Навіть косинки. Хочуть гратися - хай це роблять в іншому місці. Це не обговорюється. Крапка.

І в мене немає. Тому я такий непопулярний. :p Власне, сидіти за символічну платню після уроків, щоб дітки погралися - це для них зажирно.
PanPete Дата: Сб, 24.01.2009, 13:55 | Повідомлення № 38
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (piktor)
в мене немає.

А в мене періодично появляються, і в різних випадках. Один з таких випадків - це засіб збору коштів (нелегальний) для підтримки технічного стану кабінету. Чи може в вас таких проблем нема?
piktor Дата: Нд, 25.01.2009, 22:27 | Повідомлення № 39
Активний учасник
Quote (PanPete)
А в мене періодично появляються, і в різних випадках. Один з таких випадків - це засіб збору коштів (нелегальний) для підтримки технічного стану кабінету. Чи може в вас таких проблем нема?

Є. Кабінет наш явно не зовсім сучасний. Непроти докупити RAM, свіча нового, різачка на машину лаборанта, принтер у нас старенький. Але за такі нелегальні заробітки у нас може конкретно влетіти, тим більше, що кабінет начальства - навпроти.
PanPete Дата: Нд, 25.01.2009, 22:37 | Повідомлення № 40
Наполегливий учасник
Quote (piktor)
кабінет начальства - навпроти

Це ж прекрасно. Його небхідно ввести в суть проблеми, якщо в нього є голова, а не щось інше на шиї, то за умови що в вас хороша репутація і ви гарантуєте відповідну дисципліну в кабінеті, то воно закриє очі на порушення і в випадку проколу ще й стане вашим захисником.
Ktara Дата: Пн, 26.01.2009, 01:23 | Повідомлення № 41
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (PanPete)
Це ж прекрасно. Його небхідно ввести в суть проблеми, якщо в нього є голова, а не щось інше на шиї, то за умови що в вас хороша репутація і ви гарантуєте відповідну дисципліну в кабінеті, то воно закриє очі на порушення і в випадку проколу ще й стане вашим захисником.

Вряд ли :) Как только появляются деньги - необходимое закупается. нужно просто подать и аргументировать заявку. Если заявка верно аргументирована, значит купят
Ogorodets Дата: Пн, 26.01.2009, 02:49 | Повідомлення № 42
Назавжди з нами
Рейтинг: 42
Quote (Ktara)
Вряд ли Как только появляются деньги - необходимое закупается. нужно просто подать и аргументировать заявку. Если заявка верно аргументирована, значит купят

Я шесть лет аргументирую заявки. Пока даже листка бумаги не купили...
PanPete Дата: Пн, 26.01.2009, 12:13 | Повідомлення № 43
Наполегливий учасник
Quote (Ogorodets)
Я шесть лет аргументирую заявки. Пока даже листка бумаги не купили...

І це не тільки в вас. Якщо в своїй школі можу отримати хоч обіцянки, що як тільки - то зразу... , то в кількох школах, де виступаю в ролі технічного консультанта все перекинуто на ініціативу вчителів. Особливо це стосується модернізації - працює? - то що ви хочете - грошей нема!
dpi Дата: Пн, 26.01.2009, 12:55 | Повідомлення № 44
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (PanPete)

Настучат те, кто платит, а отвечать будет начальство.

Додано (26.01.2009, 11:55)
---------------------------------------------
Игры - это, как наркотик. Об этом надо говорить детям и приводить примеры, а их предостаточно.

PanPete Дата: Пн, 26.01.2009, 13:05 | Повідомлення № 45
Наполегливий учасник
Quote (dpi)
Настучат те, кто платит

Саме цей випадок я і розумів під словами "в випадку проколу "

Відредаговано: PanPete - Пн, 26.01.2009, 13:07
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Комп'ютерні ігри (Як ви ставитесь до ігр на ПК?)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.