Вт, 26.09.2017, 05:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Комп'ютерні ігри (Як ви ставитесь до ігр на ПК?)
Комп'ютерні ігри
Як ви ставитесь до ігр на ПК (відповідь аргументуйте у повідомленні)
1.Негативно (сам не граю і іншим не дозволяю)[ 2 ][3.77%]
2.Не граю, а що до інших байдуже[ 4 ][7.55%]
3.Балуюсь (у вільний час або коли все дістало)[ 31 ][58.49%]
4.Граю тільки в певні жанри ігор[ 15 ][28.30%]
5.Граю фанатично[ 1 ][1.89%]
Усього відповідей: 53
Varkan Дата: Ср, 19.03.2008, 13:59 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Як ви ставитесь до ігр на ПК (відповідь аргументуйте у повідомленні)

Відредаговано: WWW - Нд, 11.05.2008, 23:21
filnick Дата: Ср, 19.03.2008, 19:22 | Повідомлення № 2
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В принципі, гра для дитини - є однією із фундаментальних основ її розвитку. Але гра на ПК має чітко градуюватися на категорії - навчальні (розвивальні-пізнавальні) з одного боку, для відпочинку - з іншого. Перші слід розумно дозувати, другі - розумно забороняти. Гра на ПК не повинна замінювати гру на свіжому повітрі.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.03.2008, 23:56 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Зараз більшість дітей, що мають в дома комп’ютери, надмірно зловживають іграми на ПК. І як результат, втрачають здоров’я. Від надмірної роботи за ПК з’являється купа хвороб, постійна втома, втрата працездатності, повністю пропадає інтерес до навчання. Тому сучасні бродилки, стратегії, гонки... - велика проблема учнів. Згідно власного опитування, яке я проводив серед учнів, що мають комп’ютери, 90% з них грають різножанрові комп’ютерні ігри. Найчастіше ті, де постійно потрібно стріляти, убивати різноманітних фантастичних істот, бандитів, намагатись вижити. Вони бачать кров, насильство, їхня психіка руйнується. Більшість батьків не на свому місці, бо дозволяють грати в ігри майже без ліміту часу. Щоб пройти одну гру серйозну від початку до кінця, потрібно 1-4 тижні часу (при умові, що грати по 3-5 год. в день). Інколи гра сильно захоплює і щоб пройти швидше, вони грають по 7-8 год. Я говорю це з впевненістю, оскільки в мене 4 племінників, в яких є дома комп’ютери. Постійно намагаюсь відучити їх від шкідливої звички. Батьки, коли в дома, ситуацію контролюють, але часто їх не буває в дома і нема кому проконтролювати. Отже, ігри - це негативне явище сучасності, яке негативно впливає на здоров’я і всебічний розвиток дитини (за вийнятком розвивально-пізнавальних).
Десь читав, що по світу поширюється ігрова залежність, дитина починає погружатися у світ ігор і просто не помічає, коли вже не може без них жити. Тоді це хвороба. Її потрібно лікувати. І до того ж такій залежності дуже сприяє комп’ютерна гра: дитина у комп’ютерній грі все може, вона всемогутня, вона живе у прекрасному віртуальному світі, який значно кращий від реального, тому їй хочеться залишатись там як умога довше.
W-w-W Дата: Чт, 20.03.2008, 02:03 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Quote (filnick)
В принципі, гра для дитини - є однією із фундаментальних основ її розвитку. Але гра на ПК має чітко градуюватися на категорії - навчальні (розвивальні-пізнавальні) з одного боку, для відпочинку - з іншого. Перші слід розумно дозувати, другі - розумно забороняти. Гра на ПК не повинна замінювати гру на свіжому повітрі.

погоджуюсь з Вами. На все є своя міра. Особисто я незалежний від ігор, а от мої друзі, діти та й родичі, днями б сиділи і не відходили від пк з іграми. Зараз МОЗ постановило новий діагноз - ігрова залежність.
Я не знаю як у вас колеги, а в моїй школі чимало дітей, які мають дома пк, брешуть батькам, що йдуть до школи, а самі в комп'ютерний клуб, який нещодавно відкрився на ігри. Від таких дій погіршується відвідування та навчання
Quote (Ковальчук_Олександр)
Від надмірної роботи за ПК з’являється купа хвороб, постійна втома, втрата працездатності, повністю пропадає інтерес до навчання. Тому сучасні бродилки, стратегії, гонки... - велика проблема учнів. Згідно власного опитування, яке я проводив серед учнів, що мають комп’ютери, 90% з них грають різножанрові комп’ютерні ігри

все, що Ви пишете правда. Я на виховній годині все це пояснюю учням, але толку ніякого, роблять своє

Додано (20.03.2008, 01:03)
---------------------------------------------
я дозволяю грати у вільний час ігри, які в дітей розвивають логіку та мислення

Шестопалов Дата: Чт, 20.03.2008, 08:57 | Повідомлення № 5
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Зараз більшість дітей, що мають в дома комп’ютери, надмірно зловживають іграми на ПК. І як результат, втрачають здоров’я. Від надмірної роботи за ПК з’являється купа хвороб, постійна втома, втрата працездатності, повністю пропадає інтерес до навчання. Тому сучасні бродилки, стратегії, гонки... - велика проблема учнів. Згідно власного опитування, яке я проводив серед учнів, що мають комп’ютери, 90% з них грають різножанрові комп’ютерні ігри. Найчастіше ті, де постійно потрібно стріляти, убивати різноманітних фантастичних істот, бандитів, намагатись вижити. Вони бачать кров, насильство, їхня психіка руйнується. Більшість батьків не на свому місці, бо дозволяють грати в ігри майже без ліміту часу. Щоб пройти одну гру серйозну від початку до кінця, потрібно 1-4 тижні часу (при умові, що грати по 3-5 год. в день). Інколи гра сильно захоплює і щоб пройти швидше, вони грають по 7-8 год. Я говорю це з впевненістю, оскільки в мене 4 племінників, в яких є дома комп’ютери. Постійно намагаюсь відучити їх від шкідливої звички. Батьки, коли в дома, ситуацію контролюють, але часто їх не буває в дома і нема кому проконтролювати. Отже, ігри - це негативне явище сучасності, яке негативно впливає на здоров’я і всебічний розвиток дитини (за вийнятком розвивально-пізнавальних).
Десь читав, що по світу поширюється ігрова залежність, дитина починає погружатися у світ ігор і просто не помічає, коли вже не може без них жити. Тоді це хвороба. Її потрібно лікувати. І до того ж такій залежності дуже сприяє комп’ютерна гра: дитина у комп’ютерній грі все може, вона всемогутня, вона живе у прекрасному віртуальному світі, який значно кращий від реального, тому їй хочеться залишатись там як умога довше.

Шановний Олександр! Чудовий допис в газету "Аспект"! Можна трішки добавити фактичного матеріалу по темі. Чекаю!

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 20.03.2008, 08:58
Varkan Дата: Чт, 20.03.2008, 12:18 | Повідомлення № 6
Викладач ВУЗу
Quote (Шестопалов)
Шановний Олександр! Чудовий допис в газету "Аспект"! Можна трішки добавити фактичного матеріалу по темі. Чекаю!

флуд флуд флуд (прошу адміністратора видалити)
Шановний Шестопалов, якщо вам сподобалося то пишіть в особисті повідомлення

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 20.03.2008, 20:52 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Varkan, будьте простіші!
А то якщо я вас зроблю модератором, то ви 99% повідомлень видалите happy
Щодо майбутньої статті "Комп’ютерні ігри - нова хвороба молоді" чи з подібною назвою, то дійсно не завадить її написати. Я це зроблю, тільки потрібно трішки часу і відбути обласну перевірку.
Комп’ютерні ігри - без сумніву негативне явище сучасності, з яким потрібно боротися разом, виробляти методи подолання залежності та методи профілактики. І перш за все цю проблему мають усвідомлювати батьки і не допускати, щоб дитина захворіла. Наші діти і так дуже кволі, з слабким імунітетом, завдяки "Чорній Мадонні", тому потрібно боротися за кожен % їхнього здоров’я.
filnick Дата: Чт, 20.03.2008, 23:18 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
За даними телеканалу 1+1 (ТСН від 20.03.2008)
Всесвітнє павутиння дедалі більше заплутує українців. За 8 років кількість користувачів Інтернет в Україні зросла на 3000 відсотків!
Але залучення до прогресу принесло з собою й похідні хвороби. 10 років тому психіатри впровадили в обіг терміни Інтернет та комп'ютерна залежність. Сьогодні, наприклад, у Нідерландах, на 10 тисяч наркозалежних припадає 40 тисяч Інтернет-залежних.
В Україні таких системних досліджень немає. За різними даними, Мережею користується до 10-ти мільйонів українців. Із них мільйон можна вважати залежними.
Порівняйте... У 1996 році в Україні на туберкульоз захворіли 900 тисяч і в державі оголосили епідемію. Психіатри кажуть, лікувати Інтернет-залежність слід так само як хімічну, алкогольну або нарко.
Це – віртуальний світ. Комп'ютерна залежність - найпоширеніша і найпідступніша з сучасних хвороб. За підрахунками медиків, 10 відсотків користувачів хворі, але не помічають цього. Адже на фізичному стані вона позначається вже на останніх стадіях.
Починається все безневинно, треба знайти якусь інформацію, а необхідний сайт рябіє посиланнями на інші. Зрештою не помічаєш, як з пошуку, наприклад, реферату, опинився в анекдотах. Окрема тема, спілкування з давніми знайомими, яке останнім часом набирає обертів і засмоктало вже півсвіту.
Психотерапевт Олег Чабан сам активний користувач ПК, каже, причина в тому, що сучасний світ стає дедалі грубіший, а в машині, як це не парадоксально, людина компенсує брак емоцій.
Підступність цієї хвороби в тому, що на вигляд вона досить шляхетна. Тетяна з чоловіком самі привели дочку до клубу.
Лікар каже, це одна з найбільших помилок. Насправді комп'ютерна залежність нічим не відрізняється від наркоманії чи алкоголізму, це просто сучасний спосіб утекти від реальності.
Підлітки найшвидше адаптуються у віртуальному світі. І якщо вдома батьки за бажання можуть контролювати своє чадо, у комп'ютерних клубах цим ніхто не переймається. Навпаки.
Щодня служба у справах дітей розвозить малолітніх користувачів по школах і домівках. В Україні заборонено пускати до комп'ютерних клубів неповнолітніх у шкільний час – з 9-ї до 13-ї і після дев'ятої вечора. Хоча питати у своїх клієнтів паспорт у клубах не зацікавлені.
Але з 13-ї до 21-ї, тобто 8-м годин, дитина може цілком законно проводити у віртуальному світі. Доки він не поглинає її цілком. Так сталося з Віктором. Інститут він покинув, подругу знайшов в Інтернеті, фізичні потреби інколи обмежувались однією булочкою на день. Але йому пощастило повернутися в реальність.
Власники клубів такими завсідниками пишаються. Коли впевнений, що камера вимкнена, директор з гордістю показує молодика, що спить біля комп'ютера.
Запобігти цьому поки що ніяк не можна. Комп'ютерні клуби не ліцензують. За порушення закону їм загрожує максимум закриття. Хоча відкритися потім під новою назвою не проблема.
Тим часом у світі вже зафіксовано кілька випадків смерті за монітором.

Ogorodets Дата: Чт, 20.03.2008, 23:29 | Повідомлення № 9
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Очень уважаю играть в квесты и хоррор (тет-а-тет с компом и пивком) . А с детишками, иногда, устраиваем битвы в Контер Страйк по сети. Редкий случай пострелять в этих паразитов!!!
filnick Дата: Пт, 21.03.2008, 17:52 | Повідомлення № 10
Мудрий вчитель
Quote (Ogorodets)
А с детишками, иногда, устраиваем битвы в Контер Страйк по сети. Редкий случай пострелять в этих паразитов!!!

А якщо у Half-Life, то ще й на куски можна порубати.
Newbie Дата: Пт, 21.03.2008, 18:19 | Повідомлення № 11
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Ogorodets)
Редкий случай пострелять в этих паразитов!!!

Quote (filnick)

психологічне розвантаження smile
колись широко розповідали, що в японських корпораціях є спец.кімнати із муляжам начальства - кожен бажаючий може зайти і зробити все, що завгодно.

ігри з елементами насильства - не розумію, ніколи не грала, і іншм не раджу.
ігри типу цивілізації, фараонів, сімсів - бавилась, але без фанатизму. вон час зжирають просто катастрофічно sad
зараз появилось багато ігор такого типу, що треба чи то піцу формувати, чи то одяг шити - для розрядки часом можна включити.
в класі - лише логічно-розвивальні. інших просто не приношу і дітям не дозволяю
при цьому наголошую, що скільки часу вони сидять біля комп*ютера, стільки ж мають погуляти на свіжому повітрі. не всі дослухаться звісно, але принаймні діти чітко пам*ятають про те, що є таке правило, і надіюсь хоч частково йго дотримуються.

Ktara Дата: Пт, 21.03.2008, 18:25 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Іноді можу погратися. Граю переважно в квести та аркади. ну ще можу покататися на машинках smile
Varkan Дата: Пт, 21.03.2008, 18:30 | Повідомлення № 13
Викладач ВУЗу
Quote (filnick)

Quote (filnick)
психологічне розвантаження

Я наприклад коли дістають сідаю в кал оф дуті фашистів постріляти
А що бзадоволення отримати то в сене козаки та завоювання америки (стратегії реального часу)
Правда акі моменти бувають дуже рідко (коли дитина спить) бо при дитині стараюсь не гратись шоб не показувати поганого прикладу.

Rus Дата: Пт, 21.03.2008, 19:12 | Повідомлення № 14
Новий користувач
Рейтинг: 1
Від надмірної роботи за ПК з’являється купа хвороб, постійна втома, втрата працездатності, повністю пропадає інтерес до навчання.

Від надмірної роботи за ПК з’являється купа хвороб, постійна втома, втрата працездатності, повністю пропадає інтерес до навчання.

Додано (21.03.2008, 18:05)

Олександре Михайловичу! А що ж можите сказати Ви про свій стан здоров'я, якщо за компютером Ви на роботі і в школі в день і вночі?[

Додано (21.03.2008, 18:12)

Quote (filnick)
Цілком підтримую, в комп. ігри не граю майже ніколи, але буває натхнення приходить і по сіточці в халвичку з малюками можу розслабитись!
SLKuty Дата: Пт, 21.03.2008, 19:20 | Повідомлення № 15
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
ДЕколи граю з гуртківцями в стратегічні ігри по мережі. При чому граємо командою проти компютера.
Виховую колективізм, відчуття команди.
В людей не можу стріляти принципово!!! тільки монстрів. І дітям не дозволяю.
немаю часу, але коли граю то
люблю логічні ігри, де підбирати , чи шукати ключі, коди паролі...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Комп'ютерні ігри (Як ви ставитесь до ігр на ПК?)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.