Чт, 17.08.2017, 18:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Захоплення веловідпочинком (Досвід подорожей, маршрути, обладнання та інше.)
Захоплення веловідпочинком
mouse Дата: Вт, 26.07.2011, 17:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Хочу придбати велосипед для подорожей на середні відстані. Можливо хтось має практику з цього питання.
Spirit Дата: Ср, 03.08.2011, 00:08 | Повідомлення № 2
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Да! Я купил год назад, двое моих лучших друзей купили. И теперь вместе катаемся.
Средние расстояния - это сколько в км?
Я на своем велике уже ездил 165 км. проеду и 200 за одну поездку. Купил в мае прошлого года и на сегодня накатал 3500 км.

Велосипед гибрид Scott Sportster P55

Велосипед выбирайте по приоритетности покрытия и ландшафта. Если горная местность - горный велосипед (MTB), если сельские дороги + асфальт, ландшафт и ровный и с горбами - гибрид. Если по дорогам с хорошим покрытием - шоссейник.

Ну еще болото месить лучше на MTB с агрессивным протектором.

Дешевле 3000 грн. велосипед не покупайте, чтоб его приводить в чувства после месяца езды будете тратить больше денег + нервов. У нас во Львове есть большой гипермаркет АШАН, в котором продаются и велосипеды и селедка и еще много всего, так вот велосипеды дешевле 3000, как правило, называют ашан-байками. Исключение - велосипеды Украина, но исключения только подтверждают правило.

Пишите в личку если нужны быстрые ответы, так как на форуме что-то редко бываю.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.7 Розваги та активний відпочинок » Захоплення веловідпочинком (Досвід подорожей, маршрути, обладнання та інше.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.