Ср, 22.11.2017, 05:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Дебилизм или куда мы катимся...
Дебилизм или куда мы катимся...
Ogorodets Дата: Вт, 24.02.2009, 22:59 | Повідомлення № 1
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Вот, уважаемые, как-то не интересовался я проблемами младшей школы, а сегодня пришлось. Речь пойдет не об информатике, а о царице наук - математике.
Сегодня племянница принесла решить задачку по математике.Они с родителями запутались. (и я их понимаю).
Итак, вот сама задача. (Учебник математики для 3-го класса. Автор некто Богданович. Издательство "Освіта", Киев, 1995 год.)

За 2 часа пешеход прошел 10 км. Сколько километров он пройдет за 3 часа, если каждый час будет проходить на 1 км меньше.

Ваши варианты решений. И каменты, разумеется..

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

fizikas Дата: Ср, 25.02.2009, 17:44 | Повідомлення № 31
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Ogorodets)
Я еще хочу прочитать книгу по истории Украины, где про ВЕЛИКИХ УКРОВ написано и про то, что у Иисуса Христа украинские корни... Никак не могу найти. По слухам, это издание распространено небольшим тиражом на западной Украине. Вот бы один экземплярчик бы урвать....

Читайте на здоровя, здається це саме те, що ви шукали (мій історик якраз знайшов і узявся читати):
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=13201
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8606
Quote (Ogorodets)
У нас на восточной такое гониво не пройдет. Однозначно...

люди є різні і на сході і на заході.... і по центру :)
А "ВЕЛИКИХ УКРОВ" звучить образливо, навіть для мене, нефанатика ненаціоналіста
ppima Дата: Ср, 25.02.2009, 18:03 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Рейтинг: 11
Зрозуміло, що умова може тлумачитись неоднозначно. Просто потрібно вказати всі варіанти, які задовольняють умові (12 та 14). Один рік був випадок, що дівчині-медалістці прийшлось доводити, що умова задачі не коректна! І це тлумачення їй було зараховано і районі і області...
Ogorodets Дата: Ср, 25.02.2009, 18:29 | Повідомлення № 33
Назавжди з нами
Quote (ppima)
Один рік був випадок, що дівчині-медалістці прийшлось доводити, що умова задачі не коректна! І це тлумачення їй було зараховано і районі і області...

Никаких тлумачений быть не должно вообще. Есть автор книги и составитель задач, есть комиссия, которая проверяет учебники, цензура всякая. Это не книга по философии. Это - МАТЕМАТИКА. ТОЧНАЯ НАУКА. И это третий класс...
ppima Дата: Ср, 25.02.2009, 20:18 | Повідомлення № 34
Тут живе...
Рейтинг: 11
Згоден, бо можна відповідь дати і 13,5 і повинно бути зараховано (5,5;4,5;3,5). :p
Ogorodets Дата: Ср, 25.02.2009, 20:38 | Повідомлення № 35
Назавжди з нами
У меня будет большая просьба к участникам форума. По возможности заполняйте эту ветку абсурдными задачами, статьями и т.д. из современных учебников Украины. Я завел себе новое хобби: собираю коллекцию абсурдизмов образования.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.03.2009, 22:20 | Повідомлення № 36
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Olga_2008)
Таке враження, що зайшла в кімнату з дикими звірами, яких приручити неможливо лише тому, що вони НЕ ХОЧУТЬ..

Шановна колего я побачу що ви скажете після 6 -7 років викладання .Може діткам в третьомукласі запропонувати шпарить завдання в делфі і думати що вони будуть краще мислити . й розвиватись .
В мене менший син ходить в 3 клас так бува такі задачі пиносить диву даєшся .
І розумієш що ЛЮДСКІ ТУПОСТІ НЕМАЄ МЕЖ
Не кажучи вже про вірші на память в яких і не пахне рифмою або чимсь подібним таке враження що його писав повний вибачте придурок з зубожілим лексичним запасом
Olga_2008 Дата: Пн, 09.03.2009, 22:37 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Quote (НІКОЛЯ)
ЛЮДСКІ ТУПОСТІ НЕМАЄ МЕЖ

я і не кажу, що нас оточують розумні люди, навіть навпаки. але ж ми з вами розумніші. чи ні? хіба Ви складете руки лише тому, що немає кому пояснювати? правий був той, хто сказав, що "критикувати може кожен, а от зробити так, як треба.." зрозумійте мене правильно, я не хочу сваритись, я все розумію, але.. я розумію і те, що світ НЕ ІДЕАЛЬНИЙ, наша освіта і все, що з нею пов*язане--теж. та це не привід поливати все брудом..
Quote (НІКОЛЯ)
я побачу що ви скажете після 6 -7 років викладання

так, можливо я наївна і ще не набула потрібного досвіду і через кілька років думатиму інакше. але ЗАРАЗ я думаю так, і півроку вчителювання (якого я дуже боялась і яке настало несподівано для мене) не тільки не змусили мене передумати, а й укріпили мої переконання.. поки що..
хоча щодо
Quote (НІКОЛЯ)
про вірші на память в яких і не пахне рифмою або чимсь подібним таке враження що його писав повний вибачте придурок з зубожілим лексичним запасом
-- я згодна повністю. література має розвивати, а не наводити на подібні роздуми :? ^_^
Ogorodets Дата: Вт, 10.03.2009, 08:41 | Повідомлення № 38
Назавжди з нами
Quote (Olga_2008)
поливати все брудом.
Это не поливание грязью - это констатация факта.

Quote (Olga_2008)
і півроку вчителювання

У меня планы и мысли в этот период были еще круче, но уже я наигрался в учителя...
Ktara Дата: Вт, 10.03.2009, 09:00 | Повідомлення № 39
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Olga_2008)
Таке враження, що зайшла в кімнату з дикими звірами, яких приручити неможливо лише тому, що вони НЕ ХОЧУТЬ.. Не маю на меті когось ображати, але: на Вашу думку, вельмишановні, наша освіта нікудишня і далі буде все гірше? що задачі у початковій школі повинні бути лише типу "2+2"? а як же розвиток уяви? навіть, якщо задача має 6 варіантів рішення--та хоч 20!--то нехай дитина знає всі 6, і не лише знає, а й вміє обгрунтувати! і батьки повинні їй допомогти у цьому. якщо ні--нехай пояснять один варіант.
ще щодо підручників--згодна, що немає такого, який подобається і підходить від початку до кінця. особливо ситуація жахлива з інформатикою. треба шукати, комбінувати, свої врешті-решт книжки писати--така наша професія, ТВОРЧА! було б нецікаво кожен раз викладати одне і те саме.. звичайно, можете мені відповісти--знайшлась розумна, сама хоч одну написала? і я таким відповім: ні, ще не написала. але і не мала змоги, бо викладаю перший рік, але вже побачила, що книжок з програмування не бачу таких, які варті були б уваги (планую створити або посібник, або зошит на наступний рік). однак це не до теми, тому завершую.

Не спорю есть разные учителя, если ребенку объяснили, что у задачи может быть несколько решений, то почему бы и нет. А если ему это дали в домашнее задание, при этом ничего не объяснив? Вот пример, у соседей к девочке приходит репетитор по математике (ну или как его нам назвать, ребенок учится в 4-м классе). Им дали домашнее задание. Всей семьей решали - ничего не получилось. Как ни странно, у репетитора тоже. Потом оказалось, что в учебнике была ошибка. Но (сейчас будет самое смешное) им всем поставили негативную оценку, так как учительница сказала, что она решила :)
Когда это все дошло до директора, оказалось что ничего она не решала
Bandalak Дата: Вт, 10.03.2009, 10:33 | Повідомлення № 40
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ktara)
Не спорю есть разные учителя, если ребенку объяснили, что у задачи может быть несколько решений, то почему бы и нет.

Ні, я вважаю що це не вихід. У молодших класах діти навіть одним способом ще не навчилися розв’язувати задачі, а ми хочемо їх наштовхнути на багатозначність розв'язку. Математика - це точна наука. У дитячому віці формується відношення до цієї науки через набір усталених законів та фраз, серед яких - однозначність розв'язку.
Чому ми чесно не можемо сказати дитині про помилку у книжці? Чому ми прикриваємо недолугих авторів? Я знаю чому… Щоб виправдати себе перед дитиною і не признатися у тому, що домашнє завдання було дано навіть не замислюючись на змістом задачі!!! Потрібно до своєї роботи ставитися серйозно, а не "аби збути". Адже ми виховуємо майбутнє нації!!! Якщо вчитель, підчас підготовки до уроку знайшов помилку у книжці, потрібно просто виправити її ручкою прямо там, а на уроці попросити це ж зробити усіх дітей у своїх книжках. Можна наголосити діткам, що треба гарно вчитися, щоб не допускати таких помилок, як автор підручника!
Але коли вже так сталося, що вчитель не помітив помилку і дав задачу додому, потрібно наступного разу мужньо визнати перед класом свою неправоту, дітки вас зрозуміють і будуть за це вас ще більше любити!!!
(Дуже шкода, що на Україні не тільки існують недолугі підручники, а й працюють недолугі вчителі, які не бачать помилок в книжці через свою не професійність, або лінивість, а всю вину за це стараються перекласти на учнів!)

Відредаговано: Bandalak - Вт, 10.03.2009, 10:42
Ogorodets Дата: Чт, 12.03.2009, 15:48 | Повідомлення № 41
Назавжди з нами
Во, Анатолий. В точку! Рука потянулась за плюсом в репутацию...

Додано (12.03.2009, 15:48)
---------------------------------------------
Продолжаем. Задача для 3-го класса.

Урок начался в 8ч.30 мин. В котором часу закончится урок?

Ваши варианты....

Відредаговано: Ogorodets - Чт, 12.03.2009, 15:49
Ktara Дата: Чт, 12.03.2009, 15:52 | Повідомлення № 42
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (Ogorodets)

А сколько вариантов ответа (ну судя по прошлой) :)
Nevirkovets Дата: Чт, 12.03.2009, 15:59 | Повідомлення № 43
Написав MifTests
Рейтинг: 12
Quote (Ogorodets)

в следующем :o ;)
Ogorodets Дата: Чт, 12.03.2009, 16:08 | Повідомлення № 44
Назавжди з нами
Не знаю сколько вариантов. Много, поди... Урок-то неизвестно сколько длится. Тут можно порассуждать: если это начальная школа - то 40, если средняя и старшая - то 45. Это может быть спаренный модуль и еще чего-нибудь.
Племянница с мамой написали: Урок закончится в 10 часу. Учительница красной пастой отписалась: Когда?

Хотя вопрос звучит -"в котором часу", а не конкретно.

Відредаговано: Ogorodets - Чт, 12.03.2009, 16:09
Bandalak Дата: Чт, 12.03.2009, 22:18 | Повідомлення № 45
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Ogorodets)
Хотя вопрос звучит -"в котором часу", а не конкретно.

Скоріш за все -"в котором часу", це недолугий переклад з українського вислову - "в котрій годині". Одні "генії" писали підручник, а інші "генії" перекладали!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Дебилизм или куда мы катимся...
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.