Сб, 19.09.2020, 09:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Паління
Якщо ви вчитель інформатики, то чи палите Ви?
1.Так, максимум пачку в день[ 10 ][13.70%]
2.Так, палю багато[ 8 ][10.96%]
3.Так, бавлюся[ 7 ][9.59%]
4.Ні[ 38 ][52.05%]
5.Ні, не палю. Я не вчитель, я вчителька:)[ 10 ][13.70%]
Усього відповідей: 73
false Дата: Пн, 26.01.2009, 14:24 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Зверніть Увагу!!!
salal Дата: Нд, 24.01.2010, 20:25 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Цікаво, що шкідливіше: регулярне паління, чи регулярне вживання кави?
grebenchukov Дата: Нд, 24.01.2010, 20:48 | Повідомлення № 62
Прописаний назавжди
Рейтинг: 34
Quote (salal)

Добре, що регулярний секс не шкідливий ;)
salal Дата: Пн, 25.01.2010, 07:37 | Повідомлення № 63
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (grebenchukov)
Добре, що регулярний секс не шкідливий ;)

Я розумію Ваш гумор, але питання я поставив серйозно.
Справа в тому, що і цигарки і кава містять слабкі наркотичні речовини, які при вживанні тонізують організм. Цим і викликана залежність від них людей, які їх регулярно вживають.
Ось тільки паління ми возвели в ранг шкідливої та недостойної для вихованої людини звички, а вживання кави - ні. Хоча на організм вона впливає досить шкідливо.
Шкідливість паління - це багато в чому соціальне питання. Вживання сучасної вуличної їжі (біляші, чебуреки, пончики тощо) та навіть їжі із певних продуктів із супермаркетів набагато більш небезпечне аніж паління.
Із палінням держава і суспільство якось борються, а ось із продажею неякісних та шкідливих продуктів - ні.
Оце і є справжня глобальна проблема нашого суспільства. А паління у порівнянні з нею - це дрібниці.
Хоча я не виправдовую паління. Це дійсно досить шкідлива звичка, від якої слід відмовлятися.

Відредаговано: salal - Пн, 25.01.2010, 07:49
Ktara Дата: Пн, 25.01.2010, 21:41 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Quote (salal)

ну дивлячись якої кави :) Наприклад, від розчинної - не досить добре відчуваю, але мелену каву можу заварювати та пити до 10 разів на день (це вже мало, бо раніше менше 15-ти філіжанок не виходило). Зараз, якщо вдома, то разів 10 стабльно, якщо ж на роботі - то обходжусь 5-ма
Так що з усією відповідальністю відношу себе до кавоманів (чи то кавовумен)
На всі питання з усією серйозністю відповідаю - зі здоров'ям все гаразд (каву в такій кількості вживаю вже давно, єдине що вдома завжди була кава в зернах, тому звикла саме до неї). В зв'язку з тим що с минуло спорсменка то 2 рази на рік проводили дуже ретельну перевірку здоров'я - із серцем все гаразд (за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)
bambuchia Дата: Вт, 26.01.2010, 16:15 | Повідомлення № 65
Тут живе...
Рейтинг: 1
Quote (Ktara)
(за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)

вона просто трохи тиск піднімає...
НІКОЛЯ Дата: Вт, 26.01.2010, 16:22 | Повідомлення № 66
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Ktara)
за стандартом кажуть, що кава "садить" серце

50 грамова банка на день з серцем ніяких проблем ніколи не було, тиск як в космонафта 80/120 ;)
vitert Дата: Вт, 26.01.2010, 19:49 | Повідомлення № 67
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Ktara)
На всі питання з усією серйозністю відповідаю - зі здоров'ям все гаразд (каву в такій кількості вживаю вже давно, єдине що вдома завжди була кава в зернах, тому звикла саме до неї). В зв'язку з тим що с минуло спорсменка то 2 рази на рік проводили дуже ретельну перевірку здоров'я - із серцем все гаразд (за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)

Quote (НІКОЛЯ)
50 грамова банка на день з серцем ніяких проблем ніколи не було, тиск як в космонафта 80/120

По-перше очевидна річ, не дивлячись на те, що є загальна тенденція, дія на організм чи то куріння чи то кави чи то будь чого іншого і відповідна шкода чи користь індивідуальна.
По-дурге, щоб робити якісь висновки, давайте проведемо такий екперемент: зробимо ваших клонів які будуть протягом, наприклад 10 років жити абсолютно однаково з єдиною різницею, що вони, або ви, як захочете, не питимите кави, а потім через 10, 20 років порівняємо серце та інші показники, як думаєте чи буде різниця, особливо після 50 грамової банки в день. Як на мене різниця якась буде, питання в тому наскільки суттєва, чи варто платити за задоволення, чи то звичку.
Прошу за клонів не ображатись, можете перевірити на мені.
Комарик Дата: Вт, 26.01.2010, 20:01 | Повідомлення № 68
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (vitert)
можете перевірити на мені.

маєте свого клона?)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 26.01.2010, 20:14 | Повідомлення № 69
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (vitert)
Прошу за клонів не ображатись

Про які образи може йти річ ви висловили свою думку ;) Згоден але якщо не мати шкідливої звички жодної почнуть рости з спини крила і німб підсвічувтиме вночі.
Є поговорка (Хто не курит и не пёт тот здоровиньким помрёт ) ;)
ppima Дата: Вт, 26.01.2010, 22:16 | Повідомлення № 70
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
15 капель настойки женьшеня і 1 ст. л. суміші меду з бджолиним пилком щодня натощак за півгодини до сніданку - і живіть гарантійно більше 80 років! Перевіряю на собі. Про результат повідомлю через 40 років :) На 700г рідкого меду - пилок 100г , помішувати до загусання (рекомендації сестри-лікаря).
Каву краще обминати.
Ktara Дата: Ср, 27.01.2010, 16:49 | Повідомлення № 71
Перспективна вчителька
Рейтинг: 376
vitert, я клон своєї мами (звідки ж в мене могла взятися така прихільність до кави). так от у мами норма - це разів з 20 на день посидіти за чашечкою кави (саме чашечкою для кави а не 400 гр чашки)
Kanaro Дата: Сб, 08.02.2020, 01:21 | Повідомлення № 72
Новий користувач
палю махор
fox11 Дата: Сб, 08.02.2020, 09:11 | Повідомлення № 73
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 86
Не пью, не курю люблю молоко (1-2 л в день)
kosarik1 Дата: Сб, 08.02.2020, 19:21 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Палив років сорок. Чотири роки як кинув. Але два роки назад переніс операцію. Вирізали половину легені.
Коли кидав пив таблетки, здається табес, не знаю чи вони допомогли чи ні але кинув. Знайомі кажуть сила волі.
Дружина боялася що після чарки запалю, але ні, все тіп, топ.

З повагою!
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 08.02.2020, 23:28 | Повідомлення № 75
Ветеран спілкування
Рейтинг: 406
Цікаві результати голосування набігли за ці роки: топікстартер не бачив інформатиків, які не палять, а нас таких, виявляється, більше 60%!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.