Сб, 23.09.2017, 14:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Паління
Якщо ви вчитель інформатики, то чи палите Ви?
1.Так, максимум пачку в день[ 10 ][14.93%]
2.Так, палю багато[ 7 ][10.45%]
3.Так, бавлюся[ 7 ][10.45%]
4.Ні[ 33 ][49.25%]
5.Ні, не палю. Я не вчитель, я вчителька:)[ 10 ][14.93%]
Усього відповідей: 67
false Дата: Пн, 26.01.2009, 15:24 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Зверніть Увагу!!!
salal Дата: Нд, 24.01.2010, 21:25 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Цікаво, що шкідливіше: регулярне паління, чи регулярне вживання кави?
grebenchukov Дата: Нд, 24.01.2010, 21:48 | Повідомлення № 62
Прописаний назавжди
Рейтинг: 26
Quote (salal)

Добре, що регулярний секс не шкідливий ;)
salal Дата: Пн, 25.01.2010, 08:37 | Повідомлення № 63
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (grebenchukov)
Добре, що регулярний секс не шкідливий ;)

Я розумію Ваш гумор, але питання я поставив серйозно.
Справа в тому, що і цигарки і кава містять слабкі наркотичні речовини, які при вживанні тонізують організм. Цим і викликана залежність від них людей, які їх регулярно вживають.
Ось тільки паління ми возвели в ранг шкідливої та недостойної для вихованої людини звички, а вживання кави - ні. Хоча на організм вона впливає досить шкідливо.
Шкідливість паління - це багато в чому соціальне питання. Вживання сучасної вуличної їжі (біляші, чебуреки, пончики тощо) та навіть їжі із певних продуктів із супермаркетів набагато більш небезпечне аніж паління.
Із палінням держава і суспільство якось борються, а ось із продажею неякісних та шкідливих продуктів - ні.
Оце і є справжня глобальна проблема нашого суспільства. А паління у порівнянні з нею - це дрібниці.
Хоча я не виправдовую паління. Це дійсно досить шкідлива звичка, від якої слід відмовлятися.

Відредаговано: salal - Пн, 25.01.2010, 08:49
Ktara Дата: Пн, 25.01.2010, 22:41 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (salal)

ну дивлячись якої кави :) Наприклад, від розчинної - не досить добре відчуваю, але мелену каву можу заварювати та пити до 10 разів на день (це вже мало, бо раніше менше 15-ти філіжанок не виходило). Зараз, якщо вдома, то разів 10 стабльно, якщо ж на роботі - то обходжусь 5-ма
Так що з усією відповідальністю відношу себе до кавоманів (чи то кавовумен)
На всі питання з усією серйозністю відповідаю - зі здоров'ям все гаразд (каву в такій кількості вживаю вже давно, єдине що вдома завжди була кава в зернах, тому звикла саме до неї). В зв'язку з тим що с минуло спорсменка то 2 рази на рік проводили дуже ретельну перевірку здоров'я - із серцем все гаразд (за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)
bambuchia Дата: Вт, 26.01.2010, 17:15 | Повідомлення № 65
Тут живе...
Рейтинг: 1
Quote (Ktara)
(за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)

вона просто трохи тиск піднімає...
НІКОЛЯ Дата: Вт, 26.01.2010, 17:22 | Повідомлення № 66
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (Ktara)
за стандартом кажуть, що кава "садить" серце

50 грамова банка на день з серцем ніяких проблем ніколи не було, тиск як в космонафта 80/120 ;)
vitert Дата: Вт, 26.01.2010, 20:49 | Повідомлення № 67
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Ktara)
На всі питання з усією серйозністю відповідаю - зі здоров'ям все гаразд (каву в такій кількості вживаю вже давно, єдине що вдома завжди була кава в зернах, тому звикла саме до неї). В зв'язку з тим що с минуло спорсменка то 2 рази на рік проводили дуже ретельну перевірку здоров'я - із серцем все гаразд (за стандартом кажуть, що кава "садить" серце)

Quote (НІКОЛЯ)
50 грамова банка на день з серцем ніяких проблем ніколи не було, тиск як в космонафта 80/120

По-перше очевидна річ, не дивлячись на те, що є загальна тенденція, дія на організм чи то куріння чи то кави чи то будь чого іншого і відповідна шкода чи користь індивідуальна.
По-дурге, щоб робити якісь висновки, давайте проведемо такий екперемент: зробимо ваших клонів які будуть протягом, наприклад 10 років жити абсолютно однаково з єдиною різницею, що вони, або ви, як захочете, не питимите кави, а потім через 10, 20 років порівняємо серце та інші показники, як думаєте чи буде різниця, особливо після 50 грамової банки в день. Як на мене різниця якась буде, питання в тому наскільки суттєва, чи варто платити за задоволення, чи то звичку.
Прошу за клонів не ображатись, можете перевірити на мені.
Комарик Дата: Вт, 26.01.2010, 21:01 | Повідомлення № 68
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (vitert)
можете перевірити на мені.

маєте свого клона?)
НІКОЛЯ Дата: Вт, 26.01.2010, 21:14 | Повідомлення № 69
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (vitert)
Прошу за клонів не ображатись

Про які образи може йти річ ви висловили свою думку ;) Згоден але якщо не мати шкідливої звички жодної почнуть рости з спини крила і німб підсвічувтиме вночі.
Є поговорка (Хто не курит и не пёт тот здоровиньким помрёт ) ;)
ppima Дата: Вт, 26.01.2010, 23:16 | Повідомлення № 70
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
15 капель настойки женьшеня і 1 ст. л. суміші меду з бджолиним пилком щодня натощак за півгодини до сніданку - і живіть гарантійно більше 80 років! Перевіряю на собі. Про результат повідомлю через 40 років :) На 700г рідкого меду - пилок 100г , помішувати до загусання (рекомендації сестри-лікаря).
Каву краще обминати.
Ktara Дата: Ср, 27.01.2010, 17:49 | Повідомлення № 71
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
vitert, я клон своєї мами (звідки ж в мене могла взятися така прихільність до кави). так от у мами норма - це разів з 20 на день посидіти за чашечкою кави (саме чашечкою для кави а не 400 гр чашки)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.