Нд, 22.10.2017, 05:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Паління
Якщо ви вчитель інформатики, то чи палите Ви?
1.Так, максимум пачку в день[ 10 ][14.93%]
2.Так, палю багато[ 7 ][10.45%]
3.Так, бавлюся[ 7 ][10.45%]
4.Ні[ 33 ][49.25%]
5.Ні, не палю. Я не вчитель, я вчителька:)[ 10 ][14.93%]
Усього відповідей: 67
false Дата: Пн, 26.01.2009, 15:24 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Зверніть Увагу!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 11.03.2009, 01:53 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (fizikas)
Щодо шкідливості чи не шкідливості тієї чи іншої речі, то питання глибоко філософське. Все залежить від дози.

З цим реченням я не погоджуюсь. Нешкідлива доза - такого поняття не існує. Будь-яка доза шкідлива. Адже це яд! Інша справа як на організм вплине 30 грам горілки і 300. Ну і періодичність вживання. Я зараз дотримуюсь такого твердження, що краще не пити і не курити взагалі, навіть по празникам, корпоративам і т.д. Дураком ніхто не назве. Але це моя особиста думка. Кожен будує свою долю сам.
timakkord Дата: Ср, 11.03.2009, 03:07 | Повідомлення № 32
Часто заходить...
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (GаrDArik)
Секс - це природньо, а паління - ні!

Quote (mudrak)
Курив 4 роки, потім без проблем кинув. не курю 2 роки. іноді тяне.

Народна мудрість: Якщо кинув пити - почнеш <_< , кинув курити - почнеш <_< , покинув займатись сексом :v - НЕ ПОЧНЕШ :* !!!!!!!!!!!!

Сам я курив з 16 до 25 років, потім, як мені здалось, кинув і 7 років вважав, що вже більше не закурю. За ці сім років ні разу не кашлянув і не чіплялись ні грипи ні ОРЗ і т.д. Проте так склались обставини, що знов закурив і це продовжувалось 4 роки. За цей час почало здоровя підводити. Тому прийшлось відмовитись від цієї звички. І от вже 7,5 років знов без цигарки, але не вважаю, що покинув курити. Коли люди питають чи я курю, кажу так, але останню цигарку викурив ще восени 2001 року. Буває що тягне закурити, незважаючи на великий срок без "курятини", але це більше психологічна тяга ніж фізична.
До речі, курильщикам на замітку, організм людини має великий потенціал для відновлення до 35 років, якщо до 35 покинути куриво, то легені відновляться у відповідності до цього віку. Після 35 цей відновлювальний потенціал дуже різко спадає.
Про здоровя - знову забув, що таке кашель, грип, ОРЗ і т.д.

Відредаговано: timakkord - Ср, 11.03.2009, 03:20
fizikas Дата: Ср, 11.03.2009, 11:52 | Повідомлення № 33
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
З цим реченням я не погоджуюсь. Нешкідлива доза - такого поняття не існує. Будь-яка доза шкідлива. Адже це яд!

Ну добре, наведу приклади:
1. отруєння технічним спиртом лікують етиловим спиртом...у цьому випадку він не яд - а ліки
2. певна частина алкоголю виробляється в організмі
3. здоровя за визначенням ВООЗ це не тільки фізична а й психічна складова. У певних випадках певні дози алкоголю можуть захистити організм від психічних перевантажень...загальмувати їх.
звичайно в більшості реалій нашого життя алкоголь це зло...але не абсолютне, як вважаєте ви
filnick Дата: Ср, 11.03.2009, 20:40 | Повідомлення № 34
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На цигарках пишуть, що вони шкодять здоров'ю. А чому не пишуть цього на лопаті?
Bandalak Дата: Ср, 11.03.2009, 23:09 | Повідомлення № 35
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (filnick)
На цигарках пишуть, що вони шкодять здоров'ю. А чому не пишуть цього на лопаті?

А от на ковбасі скоро таке почнуть писати.
Ковшун Дата: Чт, 12.03.2009, 10:26 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Палю!
Давно привик д цього.
Знаю, що це шкідливо, але...
Jokerz Дата: Чт, 12.03.2009, 21:25 | Повідомлення № 37
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Такс, вмешаюсь в Ваш разговорчег про вредность алкоголя и сигареток. Те кто меня знают лично знают что я медработник и уже 5 лет как в медицине из них уже почти 2 года работаю на скорой медицинской помощи. Год назад перешел в бригаду кардиореанимации. Поступил в мед универ и паралельно работаю на скорой в реанимации. Потому я опишу все с точки зрения медицины.
По поводу сигарет: это конечно плохо и я полностью против их, поскольку эта гадость являеться канцерогеном, плюс засерает все что есть в организме да и эту "срань" передает по наследству в виде нарушений развития и аномалий развития. По поводу сердечно-сосудистых заболеваний тут и так все начинаты что все оч плохо.
А вот по поводу спирта то тут уже я не соглашусь полностью что спирт (етиловый) это яд. Это антисептик и отличный "пеногаситель"(дальше опишу почему). Многие его знают как водка, коненечно в тех дозах в которых некоторые его пьют он врмеден не по децки ибо его продукты распада влияют на печень и все остальные оганы, разрушаеться ЦНС и мозг. и еще много чего. Но есть и хорошие стороны к примеру такие как:
Мало кто знает или вообще не в курсе что его можно колоть внутривенно! Да да именно туда.

Для объяснения опишу ситуацию. Вызвали скорую на отек легких (как правило обычная бригада даже кислорода не имеет потому реанимациию вызывают на себя). Отек легких это когда из малого круга кровообращения (если причина острая сердечная недостаточность, рассмотрим пока такой вариант) жидкость переходит обратно в альвеолы где становиться пеной так сказать смешиваясь с воздухом, вообщем грубо вода с пенкой в легких, дишать соответсвенно пракически невозможно, без помощи человек умрет от асфикси (удушья). Вот так вот этот самый спирт обладает хорошим свойством, он тянет на себя жидкость и "гасит" эту саму пенку. Потому перед тем как дать кислород смачивают небольшим кол-вом спирта марлю и дают через нее дышать кислородом, таким образом кислород увлажняеться и "подберая" спирт несет в легкии. Так же на ряду с этим разводят спирт на фир растворе и вводят внутривенно. При этих манипуляция больному становиться легче дышать и аускультативно уже видно улудшения. (это только часть помощи так что не думайте что только этим лечат).

Я тут вычитывал что кто то писал что этиловый спирт являеться антидотом при отравлениях метиловым - это реальная правда.
Еще много можно доводов привести что спирт в контролируемых дозах далеко не яд, а напротив лекарство.

Додано (12.03.2009, 20:25)
---------------------------------------------
цытатасо статью про Отек легких:

Пеногашение проводят с помощью ингаляции 30 % раствора этилового спирта. Применяют и внутривенное введение 5 мл 96 % этилового спирта с 15 мл 5 % раствора глюкозы. Терапевтическая ценность указанных методов сомнительна. Более действенно введение 2-3 мл 96 % раствора этилового спирта непосредственно в трахею, для чего производят ее пункцию тонкой иглой. Из-за опасности осложнений (ожог слизистой оболочки и др.) применение этого способа пеиогашения допустимо лишь в исключительных (!) случаях, при неэффективности других методов лечения и бурном, обильном выделении пены.

Відредаговано: Jokerz - Чт, 12.03.2009, 21:29
zzalex Дата: Ср, 18.03.2009, 12:34 | Повідомлення № 38
Новий користувач
Тільки одна проблема: наш народ не розуміє як контролювати :v дозу.
Сам я не палю (палив до 9 класу. Після заліку по фізичній культурі кинув)
false Дата: Вт, 14.04.2009, 12:46 | Повідомлення № 39
Я тут недавно...
Скоро кинем всі, зарплата не росте а ціна на сигарети - в двічі вже вимахала.
Про шкідливе і не шкідливе: куріння - зло? так, звичайно, але відсоток цього зла різко зменшиться, якщо поставити питання ЩО КУРИТИ? Хто курить?
ХТО ЧУВ ЩО В КУБІ ХТОСЬ ХВОРІВ НА РАК? - пошукайте в інеті.
або є така річ як ЛІКУВАЛЬНИЙ КАЛЬЯН - теж не зло.
так саме і з алкоголем.

Вваю, краще інколи випити 50 ніж курити
Проте і сам палю, так щей нормально так...

mouse Дата: Пт, 17.04.2009, 15:44 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Головне питання поставити провокаційно.
Майже всі інформатики чоловіки. А серед них 80% палять. Так що це не диво.
Ніколи не палив і не планую починати.
Але тенденція у молоді, палять дуже багато. А на сьогодні і третина дівчат. Це просто жах! :*
shef100 Дата: Пт, 17.04.2009, 18:29 | Повідомлення № 41
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (mouse)
Майже всі інформатики чоловіки. А серед них 80% палять.

Нещодавно на одному зібранні вчителів інформатики з 10 чоловіків курили тільки 2. Це може підтвердити багато хто з цього форуму.
У курящих був дискомфорт, бо "вийти покурити" ніхто майже не йшов. ;)
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 17.04.2009, 23:34 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (mouse)
А серед них 80% палять.

Занадто велика похибка, тут точно сказати важко, без проведення масштабного опитування.
dpi Дата: Сб, 18.04.2009, 10:44 | Повідомлення № 43
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Если любишь себя и заботишься о своем здоровье, курить не будешь.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 18.04.2009, 14:00 | Повідомлення № 44
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (shef100)

Нещодавно на одному зібранні вчителів інформатики з 10 чоловіків курили тільки 2. Це може підтвердити багато хто з цього форуму.
У курящих був дискомфорт, бо "вийти покурити" ніхто майже не йшов.

Копчена риба зберігається набагато краще як свіжа :) , вибачте палю .2 пачки кептана блека виліта за день.
Як кажуть в народі . В кожної людини є свої слабкості .

Відредаговано: НІКОЛЯ - Сб, 18.04.2009, 14:04
яринка Дата: Ср, 22.04.2009, 21:53 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Звичайно, коли ж інформатику курити, якщо ніколи від компа навіть в туалет встати!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.