Ср, 20.09.2017, 06:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Паління
Якщо ви вчитель інформатики, то чи палите Ви?
1.Так, максимум пачку в день[ 10 ][14.93%]
2.Так, палю багато[ 7 ][10.45%]
3.Так, бавлюся[ 7 ][10.45%]
4.Ні[ 33 ][49.25%]
5.Ні, не палю. Я не вчитель, я вчителька:)[ 10 ][14.93%]
Усього відповідей: 67
false Дата: Пн, 26.01.2009, 15:24 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Зверніть Увагу!!!
uchilka Дата: Ср, 28.01.2009, 16:44 | Повідомлення № 16
Новий користувач
звісно вибрала 5", в мене в сім'ї ніхто не палить, навіть вся чоловіча половина(а їх багато). Як же ще дітям довести, що цього робити не треба(принаймні не обов'язково). А в школі діти навіть при вчителях іноді не соромляться похизуватися "крутою" пачкою цигарок. Мені здається, що це неприйнятно :* .
хто хоче кинути палити, той, мені здається, знайде в собі сили.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 02.03.2009, 23:59 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Палю ніде правди діти але бачу що скоро прийдктся кидати . Правду хтось сказав "з роками приходить мудрість" .
Spirit Дата: Вт, 03.03.2009, 00:14 | Повідомлення № 18
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
А мене на діловій українській мові у ВНЗ вчили, що ПАЛІННЯ - це коли палять сірники, чи сміття, а якщо про сигарети, то українською правильно КУРІННЯ!

:)

Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 01:51 | Повідомлення № 19
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (ihor_hontar)
то що вчителі не люди

Якщо Ви курите, то поясніть нам, яка від цьго користь?
Я вважаю, що від цього лише шкода собі і оточуючим людям!

Відредаговано: Bandalak - Вт, 03.03.2009, 01:52
PanPete Дата: Вт, 03.03.2009, 02:05 | Повідомлення № 20
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)

Якщо Ви займаєтесь сексом, то поясніть нам, яка від цього користь?

Відредаговано: PanPete - Вт, 03.03.2009, 02:05
Bandalak Дата: Вт, 03.03.2009, 02:17 | Повідомлення № 21
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (PanPete)

Поясню, секс розслаблює організм, дозволяє розвантажити нервову систему. Секс це природньо. А от куріння - навпаки, пригнічує організм, створює напруження та звикання до куріння. Курцю здається, що йому легше коли він курить, але це всього лише абстрактна ілюзія. Адже людині, котра ніколи не курила так само добре, як курцю під-час паління. А от, внаслідок звикання, у курця виникає постійна потреба курити. Коли він не курить, йому погано, "вуха в'януть'.
Куріння шкідливо для здоров'я!
А розумний секс - корисно для здоров'я!
Newbie Дата: Вт, 03.03.2009, 11:15 | Повідомлення № 22
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Spirit)
А мене на діловій українській мові у ВНЗ вчили, що ПАЛІННЯ - це коли палять сірники, чи сміття, а якщо про сигарети, то українською правильно КУРІННЯ!

п.Фаріон???
GаrDArik Дата: Вт, 03.03.2009, 12:01 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (PanPete)
Секс - це природньо, а паління - ні!
Сам я особисто не палив і не палю. І вчитель інформатики. Так шо можете подивитись на вч. інформ, який не курить)
ЗЫ Секс люблю)

НІКОЛЯ Дата: Вт, 03.03.2009, 13:16 | Повідомлення № 24
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Bandalak)

Копчена риба довше зберігаєтся ніж сира . ;) ЖАРТ.

Quote (GаrDArik)
ЗЫ Секс люблю)

Покажіть хоть одного хто не любить :) :) :)
bambuchia Дата: Вт, 03.03.2009, 20:18 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Рейтинг: 1
Курив 4 роки, потім без проблем кинув. не курю 2 роки. іноді тяне. :p
mudrak Дата: Вт, 03.03.2009, 21:24 | Повідомлення № 26
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
У четвертому класі якось накурився до втрати свідомості, з тих пір на сигаретний дим рвотний рефлекс... а з сексом такого не траплялося.
Spirit Дата: Ср, 04.03.2009, 15:43 | Повідомлення № 27
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Quote (Newbie)
п.Фаріон???

Неа... тётенька какая-то... я толком не помню... там вообще парадокс был, укр.яз. знали лучше те, кто закончил русские школы :) мы значительно чище говорили :)

false Дата: Вт, 10.03.2009, 15:14 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Доброго дня шановні!
Звичайно куріння - це самообман!
Просто людина дуже часто любить обманювати навіть себе.
Нічого хорошому в цій хворобі нема, розкажу таку річ:
стаж курця вже років як вісім за плечима, жінка звичайно налягає кинь та кинь. Думаю так - ще сам кидати не хочу, (В розуміння не маю особисто такої потреби), відповідно і не кину (ну поки не схочу). Вирішив, що в день замість пачки цигарок буду викурювати люлюку. З авансу придбав добротну таку люльку (80 грн) ну і тютюн (теж не дешева річ).Пообідав, закурив, добре. Час куріння 10-15 хв. Правда днів із десять так і курив по обідах.
Розказую друзям про нову звичку, як наслідок: принеси та дай попробувати. Після цього пройшов можливо тиждень як у ще трьох товаришів з'явилися схожі люльки та тютюн. спочатку курили три рази вдень , потім частіше, а при "тематичних вечорах" так і по три рази. Як наслідок - хороший тютюн дорога річ, Зараз знову куримо сигарети, а люльки на "Хороший вечір", і то рідко. ось так.

PS: СЕКС ЦЕ КЛАСНО

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 10.03.2009, 21:00 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (false)
СЕКС ЦЕ КЛАСНО

Ніхто не спорить з цією аксіомою. Чи ви займаєтесь ним кожен раз після куріння? В такому разі це шкідливо.
Курити, звичайно. Я скажу так, якщо хочете вкоротити собі віку - куріть (звертаюсь не до false конкретно). Якщо ви вірите в банальні байки типу "Кожному назначено всеодно скільки прожити і не має різниці курю я по чорному чи взагалі не вживаю", або "Мій дід все життя курив, пив і до 100 років дожив, а сусід, що жодної сигарети не закурив, чарки не випив і в 40 років пішов землю гризти", то звичайно це серйозний аргумент і мотив щоб ніколи не кинути курити. Подивіться на все з іншого боку. Я особисто по празникам вживав алкоголь (в межах норми) і після тягнуло закурити. Все це тривало до тих пір, поки не відчув серйозних проблем із здоров’ям. Вже пів року не вживав ні грама алкоголю і не закурив жодної сигарети. Зараз прекрасно себе почуваю. Я веду до того, що алкоголь і нікотин навіть в малих дозах згубно впливає на організм. Адже спирт - це яд, що отруює всі органи і системи людини. А в сигареті, окрім нікотину містяться 100 шкідливих речовин. Особливо максимально негативний вплив якраз отримує людина яка після чарки закурює сигарету. Бо в мене є друзі, що люблять попити пива, а інколи і 100 грам, проте ніколи в житті не курили. Особливо велике враження на мене спричинили лекції професора Жданова про алкоголь, тютюн і наркотики. В нашій школі завгосп, курець з великим стажем, минулого місяця кинув курити і вже більше місяця не курить. Причина: став гірше себе почувати та щей ціни на сигарети стали євпропейські. Отож, ви губите себе та ще й платите за це гроші. Підсумуйте в Іксель, скільки пачок на місяць ви скурюєте і скільки на це йде гроші? Невже не краще на ці гроші купити апельсинів, бананів, грейпфрутів та ін. вітамінів і зміцнити свій імунітет?
Ладно, це були "мислі в слух". Але все ж таки, задумайтесь.
fizikas Дата: Ср, 11.03.2009, 01:11 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 3
Не палю, бо дуже лінивий...то треба ходити їх купувати...а тоді виходити та курити....
Алкоголь приймаю по святах. Періодичність свят буває різна. Від півроку, до одного дня, що буває рідко. У школі чоловік 5 закодовано - є на кого подвитись щодо наслідків...психіка мінється...Іноді директор в серцях до такого "кодера" висловлюється: "Та краще б ти пив..."
Щодо шкідливості чи не шкідливості тієї чи іншої речі, то питання глибоко філософське. Все залежить від дози.
Лекції Жданова досить цікаві проте місцями перебори. З таким же пафосом можна нафантазувати "пукаючі" молочно-кислі бактерії та заборонити кефір.
Якщо ви не вживаєте алкоголь, то ще не означає , що він у вас не виробляється. Зїжте яблучко після мяса, яке буде перетравлюватись годин N ...Подрібнений фрукт, темно, тепленько...
Власне і фермент алкогольдегідрогітаза для розщеплення в організмі присутній...особливо у південних народів які виноград полюбляють багато його...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Паління (Ще не бачив жодного вчителя інформатики який би не палив.)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.