Вт, 06.12.2022, 03:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » eПідтримка (грошІ від держави і що з ними зробити.)
eПідтримка
draker Дата: Пт, 11.02.2022, 12:14 | Повідомлення № 1
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 180
У цій темі пропоную поділится досвідом, хто як витратив чи планує витрати ці кошти. Не створюю опитування, бо всі і так знають, куди і як можливо вкласти цю сумму, загальнодержавна статистика відома, хоча все змінюється, термін витрати збільшили від 4 до 5 місяців, окремим категоріям громадян дозволили витрачати на сплату вартості ліків, гуртожитків, очікується ще +500 грн за бустерну дозу і т.д. У цьому світлі було б цікаво дізнатися, як розпорядилися еПіддтримкою учасники форуму.

Я старий пірат і не знаю таких слів, як купити білет у кіно або придбати книгу. Так, є Інтернет і будь-що там можливо знайти.

Була думка сходити на Матрицю 4, але переглянувши цей фільм через відомий сервіс, я пожалкував час, на це потрачений. Матрицю 4 не спасають ні набір талановитих акторів, ні спецефекти, ні посилання на перший фільм.

Їздити або літати кудись з метою витратити час і гроші на туристичні заманухи та підчепити новий екслюзивний штам відомого вірусу мене не приваблює. Досвід рідних та знайомих, які зараз хто у лікарні під апаратурою ШВЛ, хто вдома на лікарняному, комусь земля пухом, мене чомусь не приваблює. Хай дурні вчаться на власних помилках. Не хочу собі єпітафію "Він таки злітав на Кіпр під час пандемії".

На концерти і спектаклі також не тягне. Не приваблює мене творчість Бобула, Зіброва, Монатіка та інших Полякових. Винника та інших "молодих вовчиць" я послухаю, коли мені захочеться поблювати.
На жаль, я вже ніколи не сходжу на живі виступи Ронниі Джеймса Діо з "Рейнбов", Віктора Цоя з "Кіно", Олександра Градського зі "Скоморохами", Тарью Турунен з "Найтвишем", Михаила Горшенева з "КіШ".
Помірковані виконавці вже давно освоїли Інтернет. З великим задоволенням переглянув виступи груп "ДДТ" та "Evanescence".

Але коли побачив, що є можливість сходити на виступ Митця, я не вагався ні хвилини. Людина, яка близька мені за поглядами, національною свідомістю, іронічним сарказмом (даруйте за тавтологію) у відношенні до життя та властолюбців - ні, я не пропущу цей виступ. Оформити квиток через Інтернет зайняло якихось 10 хв. часу. Вартість 490 грн.

Решту з е100 та доплату за бустер витрачу, коли держава вирішить за доцільне оплату більш нагальних потреб.

Відредаговано: draker - Пт, 11.02.2022, 12:38
beregok Дата: Пт, 11.02.2022, 15:09 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 10
Рейтинг: 80
Я гроші виві на картку моно
В моєму селі сходити на концерт нікуди хіба що в клуб, кіна теж немає, про спотрзал мовчу. а вираватися кудись це та ще історія (хазяйство). Хутів купити канцелярії та не встиг, розгребли.
Витратив на книги,  скористався ріхноманітними акціями в додатку та від видавництв в сумі з знижками вийшло до 2 тис.
Нагріб всього потроху, що було на сайтах в наявності. Тоді під новий рік був ажіотаж Мені були цікаві дві книжки, решту в нагрузку для дітей та знайомих
Зараз книгарні поповнилися, але грошей вже немає, залишилося 9 грн. Скористався можливістю купив дві якісні книги, які б напевно сумнівався купувати із за ціни

--------------
Видавництво Фабула

HEAD FIRST. PYTHON
https://fabulabook.com/product/head-first-python/
675.00 ГРН
---------------
Видавництво Старого Лева https://starylev.com.ua/

Сунь-дзи
Мистецтво війни x 1
Ціна: 00.00 грн

Нік Морґан
JavaScript для дітей. Веселий вступ до програмування x 1

Маджед Марджі
Scratch для дітей. Веселий вступ до програмування x 1

Кетрін Райдер
Поцілунок у Нью-Йорку x 1

Ерік Маттес
Пришвидшений курс Python x 1
----------
Є-книграрня https://book-ye.com.ua/

PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування
Кількість:1шт.
Ціна:238 грн
Знижка:
Сума:238 грн

Вчимося керувати автомобілем. 33 уроки
Ціна:52 грн
Знижка:
Сума:52 грн

Правила дорожнього руху України (з ілюстраціями основних положень)
Ціна:26 грн
Знижка:
Сума:26 грн

Відредаговано: beregok - Пт, 11.02.2022, 15:20
Ktara Дата: Пт, 11.02.2022, 18:13 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Все просто. Витратила на спорт :)
draker Дата: Вт, 15.02.2022, 08:06 | Повідомлення № 4
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 180
За комуналку вже можна розплатитись "ковідною тисячею". Хто може скористатись цією можливістю.
Термін, за який потрібно витратити гроші також збільшено.

Added (24.03.2022, 23:04)
---------------------------------------------
20:35 / 24.03.2022СПОВІЩЕННЯ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ВІД "ЄПІДТРИМКА" НАДХОДЯТЬ ЛИШЕ ВІД БАНКУ - БЕЗ ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ПОСИЛАНЬ

Відредаговано: draker - Вт, 15.02.2022, 11:22
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » eПідтримка (грошІ від держави і що з ними зробити.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.