Пн, 22.07.2019, 05:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 04:23 | Повідомлення № 1471
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (yulya)
На сколько я поняла у них есть книги "Основы информатики9 кл." для их собственной программы и "Информатика 9 клас" для программы Завадского. ....

Несколько лет назад Володины выпустили трилогию Основы информатики для 7, 8 и 9 классов. С появлением обязательного изучения информатики в 9 классе появилась и единная программа, и Володины выпустили новый учебник для 9 класса. Формально учебник Володиных Основы информатики для 9 класса гриф по сроку давности ещё не утратил, но в рекомендациях МОНУ его исключили и рекомендуют их учебники Основы информатики только для 7 и 8 классов. У нас в области и городе рекомендация МОНУ - закон!
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 04:23 | Повідомлення № 1472
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (yulya)
На сколько я поняла у них есть книги "Основы информатики9 кл." для их собственной программы и "Информатика 9 клас" для программы Завадского. ....

Да.
Последняя для тех, кто начинает изучение с 9 класса.
BBC Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1473
Тут живе...
Повідомлень: 177
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (serbor)
Формально учебник Володиных Основы информатики для 9 класса гриф по сроку давности ещё не утратил, но в рекомендациях МОНУ его исключили и рекомендуют их учебники Основы информатики только для 7 и 8 классов. У нас в области и городе рекомендация МОНУ - закон!

А як же Лист МОН від 07.07.2010 N 1/9-480 "ПЕРЕЛІК навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2010/11 навчальному році "
1124. Основи інформатики (експериментальний навчальний посібник) Володін В.В., Володіна І.Л. 9 Гімназія 2009
yulya Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1474
Часто заходить...
Повідомлень: 70
Нагороди: 1
Рейтинг: 3
Ситуация обстоит так, что мой завуч каким-то образом встретилась с товарищем с Министерства, который своим личным карандашом написал программы, которые я должна преподавать в школе по информатике. Такой ответ мне показался расчесывающийся и с завучем спорить не стала, всё таки товарищ из министерства! (Простите, но фамилию товарища забыла). Но меня не покидают сомнения, что есть кое-какие неточности, по этому и на форуме об этом спросила. По крайней мере, претензии будут не ко мне, я подчинялась руководству.
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1475
Прописаний назавжди
Повідомлень: 357
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Половина малих британців не вміють плести з квітів віночки, а третина - ніколи в житті не лазили по деревах. Сучасні діти надають перевагу комп'ютеру і телевізору. Такі невтішні результати дало опитування, проведене серед хлопців та дівчаток 6-15 років та їхніх батьків організацією "Play England" та компанією "Savlon", повідомляє видання "The Daily Mail".

"Гратися надворі, бруднитися, лазити по деревах та плести віночки - це прості радощі, які проходять повз багатьох сьогоднішніх дітей", - констатує факти керівник "Play England", колишня вчителька Кетрін Пріск.

Кожна десята дитина не вміє їздити на велосипеді, половина з опитаних іще жодного разу не скотилися з пагорба, а третина й гадки не має, як грати в класики чи будувати халабуду.

60% юних респондентів сказали, що охочіше пограють у комп'ютерні ігри чи подивляться телевізор, ніж підуть гратися надвір.

Сім із десяти опитаних татусів і матусь зізналися, що рідко бувають із дітьми на свіжому повітрі, бо надто зайняті, а до парку далеко. Один із семи батьків сказав, що гратися в активні ігри не дозволяє погана фізична форма, а 8% було б просто ніяково.

"Діти зазвичай активніші фізично, коли граються надворі, вони більше грають з іншими дітьми. Це є незамінним для їхнього емоційного та психічного здоров'я, благополуччя та щастя, а також важливо для майбутнього розвитку, життєдіяльності та соціальних навичок", - говорить Пріск.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1476
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (BBC)
А как же Письмо МОН от 07.07.2010 N 1/9-480

Надо пользоваться последними документами. Позже вышел новый перечень и он сейчас на сайте МОНУ.
http://www.mon.gov.ua/education/average/perelik/
ПЕРЕЛІК навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою у 2010/11 навчальному році http://www.mon.gov.ua/education/average/perelik/osn_shk.doc
Там под №1124 Інформатика (підручник) Завадський І.О., Стеценко І.В., Левченко О.М. 9 ВГ ВНV 2009
А учебник Володиных для 9 класса стал в перечне дополнительных, а программу Володиных для 9 класса вообще исключили.
На нашем областном семинаре руководителей метод объединений в сентябре 2010 года на это обратили наше внимание.
BBC Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1477
Тут живе...
Повідомлень: 177
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Якщо гриф не було скасовано, то програму можна використовувати. А те, що її й справді нема в переліку я нещодавно помітив. Поки не було наказу про скасування грифу, вважаю цей перелік орієнтовним. Використовував, як актуальну, базу http://www.ciit.zp.ua/index.p....id=297, а там наявиний цей курс :?

Відредаговано: BBC - Сб, 09.07.2011, 13:51
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 04:24 | Повідомлення № 1478
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (BBC)
Поки не було наказу про скасування грифу, вважаю цей перелік орієнтовним

А может и был, вы следили за всеми наказами МОНУ? Лист МОНУ и новый перечень для нас обязательны для выполнения. Может у вас каким хочу перечнем пользуюсь, у нас только последним.
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1479
Прописаний назавжди
Повідомлень: 247
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Цитата: "Електронний вступ" знімає напругу в роботі приймальних комісій, - Д.Табачник
Можливість подати документи у вищі навчальні заклади засобами електронного зв’язку є вимогою часу, що свідчить про перехід вітчизняної освіти до масових інформаційно-комунікаційних технологій
Про це, під час проведення брифінгу, заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.
"Ми весь час говоримо про важливість інформаційно-комунікаційних технологій. А система "Електронний вступ" і є однією з масових інформаційно-комунікаційних технологій", - підкреслив міністр, додавши, що Україна першою з країн пострадянського простору запровадила дистанційну систему подачі заяв про вступ до вищих навчальних закладів.

За його словами, можливість подати документи у вищі навчальні заклади електронним способом є вимогою часу.

Табачник зауважив, що запроваджуючи альтернативні способи, міністерство пропонує абітурієнтам вибір: їхати до вузу і особисто подавати документи до приймальних комісій, або направити їх туди за допомогою системи "Електронний вступ".

Він також зазначив, що "Електронний вступ" створює зручності, ліквідує черги абітурієнтів, знімає напругу в роботі приймальних комісій, а також заощаджує кошти, як вступників, так і вузів.

За його словами, запровадження цієї системи викликало критику з боку певних осіб, але це свідчить лише про неосвіченість опонентів та небажання вникати в ситуацію: "Із 900 вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації лише в одному знайшлося два розумники, які хочуть оскаржувати це в судовому порядку. Оскаржувати добровільність вибору - це все одно, що примушувати через судове рішення палити чи не палити, - підкреслив міністр. - Не хочеш користуватися системою "Електронний вступ", не хочеш заощаджувати свої гроші – будь ласка, ніхто не забороняє особисто їхати та подавати документи".


Спробували і ми подати документи через "Електронний вступ". Спочатку зареєструвалися на http://ev2011.osvita.com/
Система запросила номер сертифіката, ПІН-код, серію та номер атестата, анкетні дані і дані медичної довідки. Ввели все що потрібно, атестат системак "підтвердила", сертифікат - ні (тобто зовсім промовчала). На слідуючий раз сертифікат було підтверджено, але зникли дані вступника, через день щезли дані сертифіката. При цьому перейти до вибору навчального закладу неможливо - система відповідає що перевантажена (у будь-який час доби навіть о третій-четвертій ночі). Після тижневих поневірянь з "електронним вступом" зібралися та відвезли документи. Кожного абітурієнта реєструють близько години (а то й більше), щоб попасти на реєстрацію о 10-11 годині треба займати чергу о шостій ранку. Черга досягала 300-400 чоловік (а треба додати ще й батьків які прибули з абітурієнтами). Це було в Одесі, Вінниці та Києві, причому ВУЗи не юридичні чи фінансові.
BBC Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1480
Тут живе...
Повідомлень: 177
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (serbor)
Может у вас каким хочу перечнем пользуюсь, у нас только последним

У нас головне наявність непростроченого грифа МОНУ або КМПУ ім. Грінченка.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1481
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (BBC)
У нас головне наявність непростроченого грифа МОНУ або КМПУ ім. Грінченка.

А вы знаете дату грифа программы Володиных для 9 класса? У вас есть какой-либо документ или сама программа, где указана дата утверждения МОНУ?
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1482
Прописаний назавжди
Повідомлень: 360
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Quote (serbor)
А вы знаете дату грифа программы Володиных для 9 класса? У вас есть какой-либо документ или сама программа, где указана дата утверждения МОНУ?

Пошукайте: Сайт Володіних, http://www.svitinfo.com.ua/book/structura/
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1483
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
serbor, Скрежа, ты был не совсем внимательным на весеннем семинаре. Когда там поднимали этото вопрос и сказали, что в конце октября все-таки разрешили преподавать по этой программе. Я еще возмутился почему не всех оповестили.

Відредаговано: dpi - Сб, 09.07.2011, 18:55
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 04:25 | Повідомлення № 1484
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Вчитель-з-Києва)
Пошукайте: Сайт Володіних, http://www.svitinfo.com.ua/book/structura/

А они дату не разглашают.

Кто знает даты грифов МОН программ Володиных, дайте будь ласка (а лучше файлы со страницей, где дата).

Quote (dpi)
Скрежа, ты был не совсем внимательным на весеннем семинаре. Когда там поднимали этото вопрос

Я был на всех областных семинарах руководителей МО учителей информатики, я был на семинаре самих Володиных и на семинаре с Завадским, и вопрос о программе для 9 класса слушал всегда внимательно.

Quote (dpi)
что в конце октября все-таки разрешили преподавать по этой программе.

Во-первых, где документ, в котором разрешили?
Во-вторых, Лист МОНУ и последний перечень (в котором есть Володины только 7 и 8 классы) вышел 7 декабря 2010 года. http://www.mon.gov.ua/education/average/perelik/1_9_887.doc
В этом году выйдет, наверняка, новый Лист с перечнем, он и будет для нас Закон!


Відредаговано: serbor - Нд, 10.07.2011, 13:12
novachok Дата: Сб, 04.11.2017, 04:26 | Повідомлення № 1485
Прописаний назавжди
Повідомлень: 247
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Оказывается у нас есть газета "Освіта України" (офіційне видання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).
Рассмотрим ее подробнее.
Перша сторінка - ілюстрація: сайт "Електронного вступу" за ґратами: " Дехто намагається загнати абітурієнтів в умови черг та істерик зразка 2010 року. Зробивши це можна, лише дискредитувавши систему електронного вступу. Кому і навіщо це потрібно?" (стор.3)
Пряма мова, Ірина Зайцева: "Інформація, яку вимагає від нас Лікарчук, є , без перебільшення, стратегічною, бо свідчить про інтелектуальний рівень молодого покоління, потенціал і перспективи нації... Жодна країна не розголошує даних про власний інтелектуальний потенціал"(стор.5)
Чим би дитя не тішилось: "ГО "Батьківський комітет України" обвинувачувала шкільний курс "Основи здоров’я" у пропаганді сексуальної розбещеності"(стор.8)
Неслухняні бабусі ідуть у бій (стор.11)
Семирічний педіатр" (стор.13)
А ви професоре ще той! (студенти виносять на люди правду про викладачів)(стор.14)
Сторінка 2.
"Хрестовий похід" за повернення дитсадків триває.
"ІКТ в освіті. Інформаційна інвестиція" - Київстар забезпечить доступом в Інтернет за технологією FTTB 200 шкіл України.
"Підручники на партах - до 1 вересня"
"Зварники - найбільш затребувані"
"Літня школа аспірантів у Ялті", "Найперспективніші напрями"
Стор.3.
"Наступ на вступ" - яке благо використати електронний вступ (який, до речі, практично не працює - пресвідчилась на власному досвіді)
"Остання фішка ідіотів" ("Націоналізм - останній притулок ідіотів") - про "національно свідомих", про "віп-підсудну", про те, що "українофоб" Табачник зробив для України більше, ніж усі разом взяті націонал-патріоти у Верховній Раді"
Стор.4.
Тариф "Демократичний" - про те, як керівники оббирають бідних студентів Києво-Могилянської академії
"Інтелектуальна власність: Разом з китайцями - проти піратів" (Китай, Росія і Україна є лідерами у використанні контрафактного ПЗ)
Стор.5.
Інтерв’ю Ірини Зайцевої про запит Лікарчука щодо статистики ЗНО-2011.
Qui prodest (Шукай, кому вигідно) - Лікарчук є "грантоїдом", його утримує Джордж Сорос, "який відомий спонсоруванням кольорових революцій, тобто втручанням у внутрішні справи інших держав" .
Висновок - Лікарчуку потрібні секретні дані, якими він буде шантажувати МОНМС
Стор. 6
Психологічний лікнеп -Родом з дитинства (про комплекси у дітей)
Стор. 7
"Крим освітянський"
Стор. 8-9.
Цілком відверто - про підручник "Основи здоров’я", про презервативи для учнів 5 класів,зарубіжний досвід статевого виховання"
Реклама "Електронного вступу"
Чи може ш стати Guru Office" (про програму Microsoft)

Вывод - газета политически заангажированая, для себя, как учителя, я ничего не нашла, все похоже на сайт osvita.com
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.