Пт, 15.12.2017, 08:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 83 з 292«128182838485291292»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 03:43 | Повідомлення № 1231
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (grebenchukov)
тобто 11 р. н. е., щось не пригадую, що тоді сталось?

близько 2000 :)
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 03:43 | Повідомлення № 1232
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А ви не грали у "плиточки"? Це маленкі такі скельця, якими будинки обкладали.
kosarik1 Дата: Сб, 04.11.2017, 03:43 | Повідомлення № 1233
Тут живе...
Рейтинг: 14
А мені в дитинстві подобалася іграшка "П'ятнашка" мабуть тому вже у цьому віці переклав на програму. Пропоную завантажити та зіграти. До речі, що цікаво, 5,6 класи ще грають далі вже глухий кут.

"П'ятнашка" на сайті
http://kags.at.ua/

"П'ятнашка" за прямим посиланням
http://www.kags.at.ua/PROGRAMS/FIFTEENPUZZLE/FIFTEENPUZZLE.rar

Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1234
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
http://ua.korrespondent.net/world....dstavku
Один міністр подав у відставку, тому що із-за кордону у фонд його партії перерахували 3000 доларів.
Другий міністр подав у відставку, тому що випив протокольний келих вина перед публічним виступом.
Обидва вибачилися за те, що не виправдали сподівання народу.
grebenchukov Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1235
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Quote (Вчитель-з-Києва)
Один міністр подав у відставку, тому що із-за кордону у фонд його партії перерахували 3000 доларів. Другий міністр подав у відставку, тому що випив протокольний келих вина перед публічним виступом. Обидва вибачилися за те, що не виправдали сподівання народу.

А могли і харакірі зробити, ну, наші би сказали на подібні вчинки: "Не дождётесь"

mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1236
Ветеран спілкування
ось і я чув про цих моральних міністрів.
У нас люди крадуть і нікуди не йдуть! У нас люди кидають каміння у правоохоронців, залізяччя, арматуру, а потім стають міністрами внутрішніх справ!!!! І кажуть, що то правильно було!
Це ще раз показує наскільки той, інший світ, від нас далеко-далеко!
Для японців, зокрема, втрата роботи - це трагедія!!! Бо на роботі вони отримують гудну платню, ким би вони не працювали! (навіть двірником). Після втрати роботи, вони дуже часто роблять харакірі (тобто суіцид).
NataliyG Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1237
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (mouse)
Після втрати роботи, вони дуже часто роблять харакірі (тобто суіцид).

Японцям можна їхня релігія дуже лояльно до цього відноситься, на відміну від нашої.
А взагалі правда наші крадуть, кидають і обманюють. А ми сидимо і нарікаєм бо ми такі, японці покінчують життя самогубством, а ми просто нарікаєм то кому краще? В нас ще є шанс зрозуміти що світ можна змінити, якщо його почати змінювати з себе.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1238
Ветеран спілкування
Воно то так, але є ментальність. Дуже часто зустрічаю в житті (на вулиці), на роботі - байдужість, моя хату с краю, свій кожух теліший тощо.
Дуже важко йти проти течії, коли починаєш так робити - дивуються, не розуміють. Мабуть і біда моя в цьому, що там де треба промовчати, роблю навпаки. Потім бачиш по очах, що вони теж так вважають, але мовчать. Потім тихенько в коридорах кажуть: "А добре, що ви так сказали". Оце для мене дивно.
На жаль, ми живемо в брехні. І це починається із сімейних стосунків і йде далі по життю...
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 03:44 | Повідомлення № 1239
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (NataliyG)
В нас ще є шанс зрозуміти що світ можна змінити, якщо його почати змінювати з себе.

Шанс то є...Але чи скористаємось ним? ;)
Quote (mouse)
На жаль, ми живемо в брехні. І це починається із сімейних стосунків і йде далі по життю...

На жаль це так!
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1240
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (NataliyG)
В нас ще є шанс зрозуміти що світ можна змінити, якщо його почати змінювати з себе.

Я бы сказал, что со своей семьи. І нарікати не треба.

Quote (mouse)

Не надо обобщать. Кто это мы? Бороться с ветряными мельницами - нет, бороться за свою семью и за себя - да. Это может и похоже на "моя хата с краю", но если кто каснется моей хаты, отмалчиваться не буду. И потом, не забывайте, что социализма уже нет и "прежде думай о Родине, а потом о себе" уже не пляшет.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1241
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (dpi)
Не надо обобщать. Кто это мы? Бороться с ветряными мельницами - нет, бороться за свою семью и за себя - да. Это может и похоже на "моя хата с краю", но если кто каснется моей хаты, отмалчиваться не буду. И потом, не забывайте, что социализма уже нет и "прежде думай о Родине, а потом о себе" уже не пляшет.

А чому Ви вирішили що це принцип соціалізму? ))))
Його почали нав’язувати більше 2000 років щоб побороти родові відносини(тобто грубо сім’ю)
Згадайте де спочатку згадується що ми раби.))))
Quote (NataliyG)

А сил у Вас достатньо бути білою вороною?))))
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1242
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
Не надо обобщать. Кто это мы?

Ми - це суспільство! І брешуть багато людей.
Наприклад, мало гречки, не встигли надрукувати підручники, буде зарплата у вчителя гідна .....
Особисто я саме більше, що не люблю - брехню, особливо в особистістних стосунках. Я ж не маю конкретно Вас, dpi, я говорю про тенденцію. Я наприклад за гречкою не біг і не купував в час ажіотажу, але достатньо певної кількості. Хтось не голосував за президента, але більшість за нього.... :?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1243
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Рада была сегодня познакомиться на семинаре с Марлен и bonochka. ТАк-с, кто еще планирует приезжать, свистите :) Встретимся :)
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1244
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
У нас люди крадуть і нікуди не йдуть! У нас люди кидають каміння у правоохоронців, залізяччя, арматуру, а потім стають міністрами внутрішніх справ!!!!

Можна продовжити. Крадуть музейні цінності і стають міністрами освіти. Знімають шапки з перехожих і стають президентами...
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 03:45 | Повідомлення № 1245
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (filnick)
Можна продовжити. Крадуть музейні цінності і стають міністрами освіти. Знімають шапки з перехожих і стають президентами...

Можна подумати, що їх нам прислали марсіани. Самі вибрали. Бачили очі, що вибирали...
Комусь не подобається ситуація, а от деякі учасники форуму так в захваті від неї. І зарплата
їх влаштовує і все інше. То дурня, що одного разу вони пишуть , що потрібно і "о государстве подумать"
а в інших постах , що "превыше всего семья". Ось ця подвійна мораль і привела до того до чого привела.
Так чому дивуємось Панове?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 83 з 292«128182838485291292»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.