Ср, 27.05.2020, 14:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 95
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:48 | Повідомлення № 901
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
В европейских странах, как у нас говорят "ступенева освіта". Иногда для поступления в ВУЗ необходимо закончить так званную Хайд скул. Время обучения в хайд - 2 года. Вт это и есть вот та "докачка" о которой Вы говорите. У меня подруга учится в Чехии, так вот она закончила обычную школу, потом колледж и только потом получила возможность поступить в ВУЗ,сейчас ей 23 года - она все еще студентка, так как до окончания ВУЗа ей 2 года. А теперь сравните с возрастом наших студентов вышек. Они явно моложе. Иногда возникают проблемы с тем, что наши студенты не могут учиться за рубежом - не проходят по возрасту
Единственно, что в ВУЗ можно закончить при желании гораздо раньше чем у нас (всего лишь выполнив учебный план). У нас экстернат не столь распространенное явление.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:48 | Повідомлення № 902
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
У Європі завершують середню освіту на високому рівні лише тільки ті випускники, які мають намір вступити до вищих навчальних закладів. Це приблизно від 15 до 25% усіх учнів середніх шкіл.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 903
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Американські діти з 6 до 13 років учаться в початковій, а з 14 до 18 років - у середній школі.
Підготовка до вступу в університет здійснюється в старших класах американської школи (High School).

Є кілька видів коледжів: дворічні технічні (Technical Colleges), початкові (Junior Colleges) і місцеві (Community Colleges), а також коледжі чотирирічного навчання, які за статусом прирівнюються до ВНЗ. Останні можуть бути як самостійними вищими навчальними закладами, так і входити до складу університетів.
Дворічний коледж приймає випускників середньої школи та проводить навчання на Associate's Degree. Для вступу у дворічний коледж звичайно буває досить представити український атестат про середню освіту й здати мовний тест TOEFL з результатом 450-500 балів (за старою шкалою). Випускники дворічного коледжу звичайно переводяться на чотирьохрічне навчання в інші коледжі або університети для одержання ступеня Бакалавра протягом двох або більше років.
Іноземці найчастіше бажають вступати в Community Colleges (у них навчаються 20% всіх іноземних студентів). Зумовлене це тим, що вступити туди легше, ніж в університет, і рік навчання обійдеться чи не вдвічі дешевше. Ці навчальні заклади не тільки навчають професіям, але й пропонують програми академічної підготовки, що відповідають першим двом університетським курсам. Після закінчення такого коледжу, одержавши ступінь Associate Degree, можна перевестися відразу на третій курс університету. Місцеві коледжі, як правило, мають договори з державними ВНЗ свого штату про зарахування студентів, і пройдені в коледжі курси йдуть у залік університетської програми.

І в чотирирічному коледжі, і в університеті можна одержати ступінь бакалавра. За 4 роки студент повинен освоїти близько 30 дисциплін. Перший і другий курси приділяються одержанню базових знань, третій та четвертий - вивченню спеціальних дисциплін. Навчальні плани американських ВНЗ відрізняє можливість максимально широко комбінувати предмети на вибір. Для одержання ступеня необхідно набрати задане число залікових аудиторних годин (кредитів), а також мати середній бал (Graduate Points Averiage, GPA) не нижче певного рівня.

Другий щабель вищої освіти (Graduate Level) - це магістерські програми, розраховані в середньому на два роки. Їхні слухачі становлять близько 52% іноземців, що навчаються в США. Вищий учений ступінь - доктор філософії (Ph) - можна одержати після трьох років навчання та захисту дисертації. Як правило, на цей ступінь можуть претендувати власники ступеня магістра, але в ряді випадків у докторантуру приймають і бакалаврів.

Випускники українських шкіл, що володіють англійською, можуть вступати в американські чотирирічні коледжі та університети прямо. Для зарахування на бакалаврську програму необхідно представити атестат про повну середню освіту та у ряді випадків витримати комплексний тест American College Test (ACT), що включає тести з мови та предметів, що входять у програму американської середньої школи. Доведеться здавати також мовний іспит TOEFL (потрібний результат не менше 500-550 балів).

Ще одна можливість потрапити в американський коледж або університет - перевестися з 1-3 курсів українського вищого навчального закладу, хоча існує велика імовірність, що вам будуть зараховані не всі предмети. У цьому випадку доведеться здавати SAT (Standardized Aptitude Test) - тест на перевірку базових знань з основних предметів. Вступникам на магістерські програми необхідно витримати тест GRE (Graduate Record Examination), а тим, хто планує вивчати менеджмент та бізнес-адміністрування - тест GMAT (Graduate Management Admission Test).

Рішення про зарахування студентів приймає спеціальна приймальна комісія або факультет того університету, у який абітурієнт збирається вступати. Критерії, що впливають на рішення про прийом і виділення фінансової допомоги, визначаються університетом. Фактори, що впливають на результат (кількість вільних місць, конкурс, розмір фінансової допомоги тощо), міняються щороку.

Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 904
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Студенти ВНЗ поділяються:

- Freshman (Першокурсник)
- Sophomore (Другокурсник)
- Junior (Третьокурсник)
- Senior (Студент четвертого курсу)

Ступені (Диплом):
- Associate - Вручається після закінчення дворічного навчання.
- Bachelor - Бакалавр. Вручається після 4-х / 5-и років навчання (залежить від спеціалізації).
- Master Ступінь магістра. Вручається після закінчення програми пост-дипломної освіти (graduate study).
- Doctor Докторська ступінь. Вручається після отримання ступеня магістра. Тривалість навчання 2-5 років.

Тести для вступу до ВНЗу США:

- ETS (Educational Testing Service) - Служба тестування. Відповідає за проведення стандартизованих тестів для вступу до навчальних закладів США.

- TOEFL (Test of English as a Foreign Language) - Існують три варіанти цього тесту: паперовий, комп'ютерний та інтернет-тест. Для вступу до ВНЗ США вимоги знання мови достатні таки високі.

- SAT (Scholastic Aptitude Test) I - Тест визначає здібності студента мислити, аналізувати, міркувати для вступу на бакалавріат.

- SAT (Scholastic Aptitude Test) II - Тест визначає здібності і знання в предметній області для вступу на бакалавріат.

- GRE (Graduate Record Examinations) General Test - Теж саме, що і SAT I тільки для вступників до магістратури на всі спеціальності крім бізнесу, медицини і права.

- GRE (Graduate Record Examinations) Subject Test - Теж саме, що і SAT II тільки для вступників до магістратури на всі спеціальності крім бізнесу, медицини і права.

- ACT (American College Testing) - Тест для американського коледжу, який розрахований на визначення рівня знань майбутнього студента з різних предметів.

- GMAT - Тест розроблений для майбутніх магістрів в області бізнесу. Цей тест оцінює не обсяг знань, а здатність мислити, міркувати й аналізувати англійською мовою, провірити математичні здібності. Передбачає вибір правильних відповідей і написання есе (твору).

Також, навчаючись у ВНЗ США часто зустрічається GPA (Grade Point Average), що означає середній бал у цьому навчальному закладі.

Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 905
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Кумедні закони США

dragomanka Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 906
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Шестопалов)
Якщо відмінниця, переможець МАН і всеукраїнських олімпіад, лауреат стипендії Президента змушена доучуватись

Так от. Хочу трохи прояснити певні питання Для Євгенія Анатолійовича і всіх зацікавлених. Я не доучуюсь, а готуюсь, причому нарівні з носіями мови. Мені 17 років, а для вступу в чотирирічний коледж або університет потрібно мати 18 років. Для того, щоб вступити у школу, в якій я зараз навчаюсь, мені потрібно було здавати SAT і TOEFL. Есейті - тест коледжового рівня. Тобто було б мені 18 років і я мала б ті ж знання, я б уже поступила в коледж. А так - я готуюсь, аби покращити мій SAT, щоб здати тест на рівень хорошого коледжу. До того ж, аби поступити, треба бути не лише розумницею. Тут ще треба бути спортсменкою, активісткою і просто особистістю. І підготовча школа дає можливості для реалізації другої "частини" вступу, яка відіграє велику роль, особливо для студентів-міжнародників, аби отримати full tuition - повну фінансову допомогу. З нашими стандартами все гаразд. Тільки акцент інший. Знаємо багато, але небагато з того використовуємо.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 907
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
День Жовтневої революції може стати державним святом в Україні

Представники Партії регіонів і комуністи прийняли за основу законопроект, яким пропонується зробити 7 листопада, - день Жовтневої революції - офіційним вихідним днем в Україні.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні комітету з питань соціальної політики і праці, повідомив член фракції БЮТ Андрій Павловський.

"На засіданні комітету депутати Партії регіонів, комуністи і кілька "тушок" підтримали законопроект  № 7086, авторами якого є депутати КПУ Симоненко і Цибенко, яким пропонується зробити 7 листопада святковим днем", - заявив Павловський.
Він зазначив, що замість цього пропрезидентська більшість планує відмінити інший вихідний день - 2 травня.
"Хочу нагадати, що жодна пострадянська країна не святкує цей день. Навіть у Росії, яка є правонаступницею СРСР, 7 листопада вважають звичайним робочим днем. І лише Україна: що не "реформа" - то крок назад і повернення у минуле", - додав бютівець.

serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:49 | Повідомлення № 908
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (gromko)
що не "реформа" - то крок назад і повернення у минуле"

А голодомор - это не "повернення в минуле"? 5 лет был основной темой в стране.
Я думаю, каждая сила в нашей стране хочет друг другу дать в морду. А на самом деле ни прошлое, ни будущее никого не интересует.
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 909
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (serbor)
А голодомор - это не "повернення в минуле"?

Шановний. Не потрібно змішувати грішне з праведним. Признання голодомору,
це дань тим хто помер, обробляючи землю і не маючи змоги споживати те, що виростив.
А возвеличення "Жовтня" - це возвеличення тих, хто створив цей голодомор.
Я міг би процитувати вам розповіді про події тих часів. Але для чого? Ви все
одно не повірите, не дивлячись на те , що розповідали не політики,
а ті хто вижив.


Відредаговано: alex - Чт, 07.10.2010, 23:45
timakkord Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 910
Часто заходить...
Повідомлень: 98
Нагороди: 2
Рейтинг: 14
Quote (serbor)
А голодомор - это не "повернення в минуле"?

Знати і пам'ятати проте, які злочини творили комуністи на чолі з Сталіним у 30 - роки не вважаю поверненням у минуле!!!
А от ставити пам'ятники чужинцям, а тепер ще й святкувати день чужої революції - ганьба для нашої країни.
Все у нас як не у людей - крайнощі, крайнощі...

ТОЛИ ЕЩЁ БУДЕТ ОЙ, ОЙ, ОЙ!!!

filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 911
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
День Жовтневої революції може стати державним святом в Україні

Наступність влади: "От власти советской - к власти донецкой".
Люмпен схаває, інтелігенція вчергове побалакає на кухні, патріоти покричать, форумчани посваряться, модератори закриють тему...

Додано (08.10.2010, 17:46)
---------------------------------------------

Quote (serbor)
А на самом деле ни прошлое, ни будущее никого не интересует.

На мій погляд Ви у цьому глибоко помиляєтесь.
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 912
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Ошибаются те, кто думает, ваши лучше чем наши. Все они одинаковые.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 913
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4203
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
filnick, это точно, как только полическая проблема - так драчка начинается и гвалт "дескать, чего тему закрывать"
dpi, согласна
Все мы (левые, правые, с центра, с востока, с запада) - люди. И давайте об этом не забывать
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:50 | Повідомлення № 914
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4173
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (serbor)
А голодомор - это не "повернення в минуле"? 5 лет был основной темой в стране.
Я думаю, каждая сила в нашей стране хочет друг другу дать в морду. А на самом деле ни прошлое, ни будущее никого не интересует.

А тепер давайте розтавимо крапки.
Був голод, чому?
Піднімали економіку, навіть такими ізувірськими методами.
Яку еконооміку, це також питання.
А тапер що роблять? )))
Яку економіку піднімають? ))

Quote (Ktara)
Все мы (левые, правые, с центра, с востока, с запада) - люди. И давайте об этом не забывать

Все вірно, потрібне терпиме відношення до поглядів інших.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:51 | Повідомлення № 915
Наполегливий учасник
Повідомлень: 835
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Quote (swetikccc)
потрібне терпиме відношення до поглядів інших

На жаль, за певною межею це вже неможливо. Для мене голодомор не політична кампанія, я пам'ятаю розповіді батька, який пережив його в дитинстві. Про матерів, які мішками приносили своїх дітей до рову, про братські могили, до яких звозили ще живих людей, про відібрану у дітей варену картоплину (певне заради підйому економіки)... І як має проявлятися моя терпимість до тих, які прийшовши на місце замордованих заявляє - "голодомора не было"?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.