Нд, 21.07.2019, 19:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
volodschool2 Дата: Сб, 04.11.2017, 00:31 | Повідомлення № 76
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1527
Нагороди: 15
Рейтинг: 364
Quote (pet)
Ви з нами???

Ok
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:31 | Повідомлення № 77
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Ковальчук_Олександр)
Хто?

Примеры, поверьте, есть. Но Хотя бы: вы - мое.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Хто? Я якраз прослідковую постійно інше.

Модератор, простых участников форума.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Давайте прослідкуємо корінь. Хто почав?

Да зачем корень, надо перестать.

Quote (Ковальчук_Олександр)
В будь-якому випадку, dpi, ваш пост порушує відразу декілька пунктів правил

Каких?

Quote (Ковальчук_Олександр)
я маю повне право забанити вас назавжди. Хочете цього? Будь-ласка, ще раз поруште правила.

Какие?

Quote (Ковальчук_Олександр)
провокативні повідомлення

Если я с вами не согласен, это нарушение? провокация? забанить?

Смысл моего сообщения №59 был: давайте жить дружно.
Ковальчук_Олександр, я на вас не злюсь, и знаете почему? Потому, что я прав.

На счет "забанити назавжди", я бы, на вашем месте, не горячился. Хотя, после ваших слов, у меня появилось желание удалить закладку этого форума.

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 00:31 | Повідомлення № 78
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3705
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (dpi)
Каких?

Пункт 3.18
Пункт 3.20 - його порушили не тільки ви.

6.5. Якщо Ви вважаєте, що покарані неправомірно, скористайтеся формою для зворотнього зв'язку з адміністрацією або особистими повідомленнями і в них детально опишіть суть Ваших претензій і застосованих до Вас санкцій. На підставі цього Адміністратор винесе свій вердикт.
Цей пункт стосується пана Пасіхова. Не потрібно на форумі публічно писати відкриті листи, звернення і т.д. Все вирішується ОП. Тільки такий спосіб вирішення конфліктів може гарантувати спокійне спілкування на форумі, без втручання третіх осіб.

Quote (dpi)
Если я с вами не согласен, это нарушение? провокация? забанить?

Це не незгода, а попереднє повідомлення, в якому обговорюються дії адміністрації - це чистого роду провокація і суворе порушення правил. Людина, яка систематично їх порушує, ігноруючи тим самим порядок на форумі, який ці правила забезпечують, може бути забанена. Цим же питанням знову порушене правило
7.2. Забороняються будь-які обговорення дій адміністраторів.

Quote (dpi)
На счет "забанити назавжди", я бы, на вашем месте, не горячился.

7.2. Забороняються будь-які обговорення дій адміністраторів!

Це останнє попередження.

swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:31 | Повідомлення № 79
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Ковальчук_Олександр)
7.2. Забороняються будь-які обговорення дій адміністраторів!

От і пройшли Ви пане Ковальчук перевірку на вшивість. )))))
А то Всі плачуться коли їх, а коли Вони, то так і треба )))


Відредаговано: swetikccc - Пт, 19.03.2010, 13:06
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 80
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Можна закрити БЕСІДКУ. Можна забанити. ВСІХ.

Хто служив в армії, то знає. що рота може йти не в "ногу". Але вона не чує команди старшини "раз" бо в цей момент дружно стукає чобітьми на "два" ... отже, роті пояснити, що вона "не в ногу" НЕМОЖЛИВО - вона ТУПО ГУПАЄ ЧОБІТЬМИ. І правда на її боці, бо вона РОТА.

Спробую пояснити ЩЕ РАЗ. Для особливо не бажаючих почути. Всі заперечення моїй позиції акуратно ОБХОДЯТЬ ОСНОВНІ тези "бунту", перетворюючись на якісь зворотні звинувачення на вторинні теми.

ЩО ЛЕЖИТЬ В ОСНОВІ МОЄЇ ПОЗИЦІЇ (по даному випадку конкретно)

1. Була тема, даруйте, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ НА ТЕМАТИКУ!. Були якісь повідомлення, різних авторів. Писав, хто як умів. Хтось, МОЖЛИВО (хоча я не помітив) порушував правила, а хтось ні. В мене особисто було кілька повідомлень, ЩО ЖОДНИМ ЧИНОМ ПРАВИЛ НЕ ПОПРУШУВАЛИ, навідь в дещо вільній та авторитарній трактовці адміністрації. Тему зняли. Всю. Разом з тими повідомленнями, ЩО НІЧОГО НЕ ПОРУШУВАЛИ. "Кабы чего не вышло".
ЦЕ - зловживання владою. І хоча адміністрація форуму заборонила обговорвати її дії
(дуже, до речі, "демократично"),
я НЕ МОЖУ ВВАЖАТИ ТАКІ ДІЇ ПРИЙНЯТНИМИ (повністю за критику адміністрації відповідаю і готовий до покарання)

Коли я знайшов мережі форум - дуже зрадів. Я більше 12 років активно працюю в Інтернеті, роками за годину dial-up платив $5 при зарплатні в $20, і добре розуміюся на тому, яке значання має сьогодні подібне об'єднання учителів (до речі- ЩЕ РАЗ - тут заслуга організаторів БЕЗПЕРЕЧНА!!!!!).
Але зараз, ІМХО, ідея ПЕРЕРОСЛА своїх авторів. Позиція, яку вони займають, СТРИМУЄ РОЗВИТОК РЕСУРСУ. Автори розуміють, що розвиток пригальмував. Але не розуміють того, що (як в старому одеському анекдоті) коли в борделі падає виручка, ліжка місцями не переставляють...Я знайомий з ВЕЛИЧЕЗНОЮ кількістю яскравих особистостей, учителів інформатики в Україні. Так ось. Левова частка з них про форум знають, тут зареєстровані, але пишуть вкрай рідко, а частіше не пишуть ВЗАГАЛІ, та й читають лише знечів'я. Мало того, мав зауваження типу "Що ти там розпинаєшся? Невже не розумієш...?"(далі утримуюсь, бо буде образливо та неетично).

Основа неприйняття - НАХАБНО-ПОВЧАЛЬНИЙ тон модераторів, ПРАВДА - НЕ ВСІХ. Повне непрйняття думки, що протирічить власній. "Розмахування сокирою" без будь-яких законних підстав. Агресивні відповіді на прояви особистості в будь-якому вигляді, БЕЗ АНАЛІЗУ (повторюсь) чи є порушення навідь в авторитарній трактовці правил, чи їх все-таки немає.
Звичайно, можна звузити коло інтересів інформатика до питань, чим краще "обжати" відео чи який крадений софт юзати. Чи, в кращому випадку, чий чужий конспект уроку здати на перевірку адміністрації школи. Чи в якому видавництві більший відсоток ві реалзаціїї має учитель, коли "впарює" дітям підручники. І все це було б нормально.

Але багато учителів інформатики живуть іншими проблемами! Фаховими, які не знаходять підтримки активістів (та ж алогритмізація і програмування). В тому числі - і суспільно-політичними. НАМАГАННЯ "СОХВАТИСЯ" від них за правилами різко обмежує коло активних учасників форуму (не тількти ІМХО).

2. Серед активних учасників є кілька досвідчених і авторитетних учителів. Всі вони (так чи інакще) знаходяться в стані перманентного конфлікту з адміністрацією. Хіба це випадково? Чи не присутній тут погано замаскований комлекс "меншовартості" ? А більшість з ДУЖЕ ЦІКАВИХ І КОРИСНИХ ВСІМ потенціальних авторів (знов повторююсь) просто не вважає за потрібне виясняти відносини... і не постить. Хіба це покращує роботу ресурсу?

3. Шановна адміністрація! Я вже не раз до вас звертався.з пропозицією:

1. Не видаляйте повідомлення без попередження, в якому вказано ОБГРУНТОВАНІ ЗАУВАЖЕННЯ. І видаляйте лише в випадку ЗЛІСТНОГО ігнорування ваших вимог!

2. Всі подібні дії повинні вестися не через ОП, а публічно, це й сприятиме дотриманню правил - всі знатимуть, ЗА ЩО САМЕ КАРАЮТЬ. - бажано - з аргументами та цитатами.
3. Чудово розумію, що порушив одіозне правило "не кртиткувати адміністрацію". Роблю це свідомо. Звинувчення в "французьких" хворобах (троллінг, флуд) відкидаю. В випадку прйняття проти мене санкцій настійливо ПРОШУ ОГОЛОСИТИ ЇХ ПУБЛІЧНО.
В випадку, якщо мене "помилують", зобов'язуюсь правила виконувати, як власне, і до цього поста. Буду, як і раніше, допомагати тим, хто звертається за допомогою з фаховими питаннями, в яких я компетентний, де не знаю - спитаю сам. Але також буду висловлюватися (корректно, без особистих образ та порушень законів) щодо злободенних тем нашого життя в відповідних темах.
Я вмію відповілати за свої слова і вчинки. В 1971 році в КГБ здав пару "екзаменів"...

Додано (19.03.2010, 17:32)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
Цей пункт стосується пана Пасіхова. Не потрібно на форумі публічно писати відкриті листи, звернення і т.д. Все вирішується ОП. Тільки такий спосіб вирішення конфліктів може гарантувати спокійне спілкування на форумі, без втручання третіх осіб.

Це нагадує сталінські "трійки". Вони теж "судили" без розголосу, виносили "вердикти" в 1937 році. Коли сусід писав на сусіда. на жаль, ми є (і я, і Ви..(я не ображаю Вас, бо й сам з того ж тіста )) нащадками тих, хто вижив, отже писали не на нього, а ось він сам - ...вельми можливо... Гени спрацьовують, нічого не поробиш. Вміємо згинатися під чужими "вердиктами" і мріємо виносити власні...


Відредаговано: pasichov - Пт, 19.03.2010, 19:01
Andrey123q Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 81
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Махновець_Ігор)
відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму

напоминает времена тоталитарного режима + особенно "Забороняються будь-які обговорення дій адміністраторів!" - смешное какое-то правило)) Нарушение прав человека :) Мы иногда своей школьной администрации можем высказать все что думаем и даже в письменном виде, а тут... Зря :)
я на форуме более или менее активен последние года пол, но за эти пол года как-то незаметил каких-то острых конфликтов на эти тематики, бывали споры, но в пределах разумного.
Тоталитаризм он ведь тоже существует ради общества. Может это излишняя аналогия, но все таки.

Что вы прям накажем, накажем, вы же ради этих людей и создали этот форум.
В жизни же мы можем общаться с людьми кардинально других позиций, почему нельзя обсудить это с коллегами в интернете?

Вопрос – Ответ
– Не смей глядеть!
– Не смею не гляжу.
– Молчи!
– Молчу, не слова ни скажу.
– Не слушай!
– Что ж, попробую и так.
– Не смейся!
– Смех могу зажать в кулак.
– Не думай!
– Стоп! Вот тут уж дудки! Нет!
На мысль, прости, не выдуман запрет!
Коль я живу в бушующем огне,
Я вместе с ним пылаю наравне.
Спокойно тлеть немыслимо в пути,
И ты со мной так глупо не шути!
(1907)

pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 82
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Andrey123q)
Вопрос – Ответ
– Не смей глядеть!
– Не смею не гляжу.
– Молчи!
– Молчу, не слова ни скажу.
– Не слушай!
– Что ж, попробую и так.
– Не смейся!
– Смех могу зажать в кулак.
– Не думай!
– Стоп! Вот тут уж дудки! Нет!
На мысль, прости, не выдуман запрет!
Коль я живу в бушующем огне,
Я вместе с ним пылаю наравне.
Спокойно тлеть немыслимо в пути,
И ты со мной так глупо не шути!
(1907)

+100%
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 83
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Andrey123q)
я на форуме более или менее активен последние года пол, но за эти пол года как-то незаметил каких-то острых конфликтов на эти тематики, бывали споры, но в пределах разумного

Андрію ви просто не вкурсі трохи проясню вам обстановку. Є команда так сказать Опозиція B) Яка поставила собі будь яким чином Форум інформатиків розвалити як таковий. Частина цеї опозиції вже гуляє городами і інша якщо буде в такому дусі продолжать теж буде. Постійний флуд флейм це тільки частковий перелік. Такі пасажири чудово розуміють що своїми діями та повідомленнями ставлять під загрозу Існування форуму. На пропозицію створити власний форум тупі відмазки. Думаю зрозуміло про що йдеться. Чомусь кроми таких обраних левів якими вони себе важають більш ніхто не скаржиться і висловлють свою думку вільно, спілкуючись НОРМАЛЬНО.
Так що отакий стан речей. А тиша останні пів року якраз і є наслідком профілактичної роботи. І на майбутнє Якщо є бажання продовжувати трійці - я надіюсь вони розуміють про кого я, то важаю з такими товаришами ми будемо в найближчим часом прощатися.
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 84

pasichov, дивлячись останні повідомлення, я не розумію, чого ви хочете досягти такими діями?
Ми всі погані, молоді недолугі! Можна у всьому дорікать нам, все ми не так робим, все неправильно, а всі все решта правильно роблять!
Ми ж для загального блага всіх зробили, щоб цього багна на форумі не було.

Ви просто змінили свої погляди та переконання, спочатку була боротьба з урядом про мови, а тепер з нами, бо ми є адміністрацією. І взагалі, може це манія переслідування? і все де контроль, то для вас заборона, треба революцію робити, бо не по вашому?

Своїми ж діями ви самі сприяєте ворожнечі на форумі, вже інші користувачі завдяки вам починають долучатись до цих дебатів і приймати рішення не відвідувати форум, мета очевидна, напевно дуже вам заважаємо, але ж поясніть таке: якщо вам не подобається тут бути, то чого просто не найти інший ресурс де можна висловлюватись про що хоч???? Цього ніхто з вас не зробив, але нас повчаєте, що і як робити, бо нам не можна мати свою думку, треба ж тільки старших слухати!
Все критикуєте, критикуйте, ну нічого, працюйте й далі в такому напрямку!

W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 00:32 | Повідомлення № 85

Quote (НІКОЛЯ)
я надіюсь вони розуміють про кого я, то важаю з такими товаришами ми будемо в найближчим часом прощатися.

НІКОЛЯ, так не потрібно робити, це не правильно, я думаю, що вони самі все збагнуть і не будуть робити таке шоу!
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 00:33 | Повідомлення № 86
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Махновець_Ігор)
так не потрібно робити, це не правильно, я думаю, що вони самі все збагнуть і не будуть робити таке шоу!

З адміністрацією спорити не буду хай буде так вирішувати вам. :p
Andrey123q Дата: Сб, 04.11.2017, 00:33 | Повідомлення № 87
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (Махновець_Ігор)
Все критикуєте, критикуйте

По-моему критика конструктивна.
Политика запретов это очень тонкая грань, даже ради блага.
Развалить форум информатиков? - даже не представляю как, разве что забанить всех :)


Відредаговано: Andrey123q - Пт, 19.03.2010, 19:55
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:33 | Повідомлення № 88
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
на мій погляд було так: можна було зайти на форум та отримати допомогу в професійному плані, а в флудилкі просто поговорити з колегами "за жисть". З приходом нової влади "за жисть" говорити заборонили, тобто залишилося тільки працювати. Ось тут і розгорілися "страсті". Чи це просто випадковий збіг???
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:33 | Повідомлення № 89
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
На пропозицію створити власний форум тупі відмазки.

ТУПІ перепрошую, це дость по-хамськи.
Не "відмазки", а пояснення недоречності подібного форуму на дитячому НАВЧАЛЬНОМУ ресурсі, висока оцінка роботи авторів ЦЬОГО ресурсу та небажання створювати недоропорядну конкуренцію (преречитайте, прошу, мої попередні повідомлення).
Quote (Махновець_Ігор)
pasichov, дивлячись останні повідомлення, я не розумію, чого ви хочете досягти такими діями?
Ми всі погані, молоді недолугі! Можна у всьому дорікать нам, все ми не так робим, все неправильно, а всі все решта правильно роблять!
Ми ж для загального блага всіх зробили, щоб цього багна на форумі не було.

Чому ВСЕ? Я неодноразово ВИСОКО (!) оцінював роботу авторів, і ЩЕ РАЗ ЦЕ ПОВТОРЮЮ.
Суть заперечень - в повідомленні №81. Вони сформульвані ЧІТКО, КОРРЕКТНО. Заперечте по суті моїх побажань, бажано - аргументовано . А ось про багно - це вже знову по-хамськи...

Quote (Махновець_Ігор)
Ви просто змінили свої погляди та переконання, спочатку була боротьба з урядом про мови, а тепер з нами, бо ми є адміністрацією. І взагалі, може це манія переслідування? і все де контроль, то для вас заборона, треба революцію робити, бо не по вашому?

Переконань не міняв. КС ще до зміни влади відмінив постанову, проти якої я виступав (не через мову виступав, а через порушення прав людини!), одже, я був правий. І проти контролю ніде не виступав. Лише проти зловживання владою. І революціїї - не мій вид спорту. А ось свободу особистості та право на власну думку захищаю з дитинства. (до речі, через боротьбу за це зі своєю учителькою, яка не розуміла, що це, пішов в пед і став учителем).
Quote (Махновець_Ігор)
Своїми ж діями ви самі сприяєте ворожнечі на форумі,

В моїх висловлюваннях ВОРОЖНЕЧА НЕ ПРОГЛЯДАЄТЬСЯ навдь під мікроскопом!!! Є лише коректна критика. А це різіні речі. Будь-хто, прочитавши весь "ланцюжок" дискусії, чітко зрозуміє, з якого боку вроржнеча. Мабуть, тому й зникають мої повідомлення...
Quote (НІКОЛЯ)
з такими товаришами ми будемо в найближчим часом прощатися.

Це було б дуже небажано. Від цього не виграють ні "ці товариші", ні форум...


Відредаговано: pasichov - Пт, 19.03.2010, 20:11
Andrey123q Дата: Сб, 04.11.2017, 00:33 | Повідомлення № 90
Досвідчений учасник
Повідомлень: 1236
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Администрация, мне кажется вы немного заигрались в правила.
Посмотрите хотя бы темы форума Освітній портал: http://forum.osvita.org.ua/viewfor....b861ac2

На любые темы будь-то религии, политики, языков, терроризма можно говорить абсолютно конструктивно, особенно читая сообщения очень знающих людей.
Знаете я регистрировался не на таком уж большом количестве форумов, но везде к обсуждению этих т.ск. скользких тем люди относились всегда конструктивно, а на глупый флейм или оскорбления никто особо не обращал внимания, таких людей наказывают и все.

Відредаговано: Andrey123q - Пт, 19.03.2010, 20:13
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.