Сб, 18.11.2017, 08:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 58 з 287«125657585960286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 856
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
offside, ну так и у нас разный уровень у детей - поэтому даем работу на разные уровни. И некогда им будет шкодить :)
Хотя разрабатывать несколько вариантов работы - это ж не одну на всех :)

gry, и я о том же. Не понимаю как дети могут успевать еще и шкодить. Им бы свое успеть выполнить :)

serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 857
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
Хотя разрабатывать несколько вариантов работы

По времени выгоднее кнопки после урока на место поставить, чем для "умников" специально вариант работы разрабатывать.
PTetyana Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 858
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (gry)
А якщо у Ваших учнів на уроці ще й час є кнопки міняти на клавіатурі то....

У мене таке враження, що у більшості шкіл України всі діти сумлінно вчаться. Так у нас є ліцей де кожен учень боїться, що його виженуть, то ї працює на уроці. А є звичайні школи, де в 10-ті класи набрали 20-30% учнів для кількості - вони ж не хочуть і не збираються вчитися. Даєш йому завдання, він кладе те завдання в сторону і скоріше в контакти чи задумує як зробити якусь гидоту в ПК чи в практичній іншого учня, якщо йому відключили Інтернет. І що цікаво: ставите йому 1 чи 2 - не важливо, батьки дома або п"ють або ще гірше, тому виховання сина їх не цікавить, а сина не цікавить ваша наука. От і навчи такого. Звичайно стараємося, але повірте інколи не виходить, тому описана тут ситуація у нас трапляється.
Я, наприклад, на початку ж начання ввожу в класі інформатики чітке дотримання дисципліни. Щось не так - відключаю інтернет на тиждень-два і т.д., практичні об"ємні - вільного часу небагато, тому більшість дітей зайняті. А за 2-3 учнями посилено наглядаю.
Був випадок в одного вчителя: в класі стояли старі ПК (486), Windows 95. Так от поки вчителя відволікли окремі учні, один з них витер на 5 ПК папку Windows, що як ви розумієте веде до довгої роботи викладача по відновленню ОС. Зрозуміло, що великого ума до такої витівки не треба, тому часто такі "шутники" не є знавцями ПК.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 859
Перспективна вчителька
PTetyana, а хто сказав, що оцінка - це метод покарання? Тому їм і однаково. Тим паче законом гарантовано отримання середньої освіти. Тому тягнути їх будете довго. А те що їм за поведінку на уроці ставлять "2" - так вони це вважають нормою життя. Кожну дитину можна зацікавити. Було б таке бажання. тільки не потрібно говорити, що за таку зарплату ще й зацікавлювати :)
ну поставте пароль на доступ до Інтернету і всі проблеми- як вони туди самі лізуть
serbor, а я роблю і нічого - ще жива :) До того ж, як показує практика, один раз "вумному" дать роботу "вумну" - більше не буде ризикувати займатись чимось іншим :)
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 860
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Много зависит от учителя: его роста (185), веса (110) и голоса (три октавы). %)
offside Дата: Сб, 04.11.2017, 02:41 | Повідомлення № 861
Тут живе...
Рейтинг: 9
PTetyana, Згоден. Є такі учні що їм побарабану так сказати. Тягнеш його, тягнеш. Проводиш бесіди, а йому всеодно. Проблеми в нього в сімї були. Так він міг серед уроку встати і щось як загне. Може прийти серед уроку. Ну бесіди з заучами з психологом так нічого і не дали. Пішов з 9 класу в технікум. І нормально.
І нетрба розказувати, що всіх можна зацікавити було б тільки бажання. Залежить від людей (дітей). Є такі класи, що приємно працювати. Поспілкуватися. Від таких уроків задоволення отримуєш.

dpi, ;)

serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 862
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
serbor, а я роблю і нічого - ще жива

О Вас я по-другому и не мог подумать.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 863
Перспективна вчителька
serbor, ну dpi хоть ростом, весом и голосом может взять - а я этим похвастаться не могу. Приходится искать другие пути решения проблем :)
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 864
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Ktara)
serbor, ну dpi хоть ростом, весом и голосом может взять - а я этим похвастаться не могу. Приходится искать другие пути решения проблем

Теквандо , Кунг-фу до кожного Курсу інше ;)
PTetyana Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 865
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
Quote (offside)
І нетрба розказувати, що всіх можна зацікавити було б тільки бажання. Залежить від людей (дітей).

Згідна на всі 100%. Усіх зацікавити предметом неможливо. Часто чуєш оце слово "зацікавте". Мені, наприклад, хочеться почути як саме, ті хто пише "зацікавте", робить це сам. А то інколи образливо, ніби й працюєш вже далеко не один рік і категорія вище і ще багато всякого є, а тут радять вчитися зацікавлювати учнів. Та вміємо ми зацікавлювати, і практичні цікаві є, і класи є де із задоволенням діти вчаться. Але давайте не будемо забувати, що в звичайних школах є "важкі" діти - і з ними як правило багато проблем не лише на уроках інформатики.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 866
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (PTetyana)
Але давайте не будемо забувати, що в звичайних школах є "важкі" діти - і з ними як правило багато проблем не лише на уроках інформатики.

Про це теми тут http://informatic.org.ua/forum/14-9-1 http://informatic.org.ua/forum/14-86-1 http://informatic.org.ua/forum/14-668-1
Доступно тільки для vip
vladim Дата: Сб, 04.11.2017, 02:42 | Повідомлення № 867

Quote (PTetyana)
Усіх зацікавити предметом неможливо.

Полностью с Вами согласен.
У меня работают все, но есегда найдутся такие, которые не хотят работать, или воображают, что много знают и им скучно.
До перестановки кнопок на клавиатуре, конечно, дело не дошло. B)
offside Дата: Сб, 04.11.2017, 02:43 | Повідомлення № 868
Тут живе...
А чи не має в когось або може хтось знає де взяти фільми з інформатики?
У мене є декілька: Про винайдення Інтернету і його шкідливість. Про віроуси. І інші.
Буду дуже вдячний
Можу поділитись своїми.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 02:43 | Повідомлення № 869
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
offside, дуже хочу отримати ці фільми. Скиньте на якісь обмінник, будь-ласка.
offside Дата: Сб, 04.11.2017, 02:43 | Повідомлення № 870
Тут живе...
Добре, завтра спробую в школі. Правда якість не дуже. Можливо ви десь вже й бачили їх. Я на екран через проектор запускаю.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 58 з 287«125657585960286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.