Сб, 18.11.2017, 08:17
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 50 з 287«124849505152286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 736
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (serbor)
Самая высокая цель - это создать государство, в котором всё подчинено закону.

А хто буде визначати правильність закону?
В Радянському Союзі теж вважали, що існує єдина правильна ідеологія.
А де тепер Радянський Союз? А правильність "братньої допомоги"
афганському народові теж не потрібно було ставити під сумнів.
Да здравстует КАЗАРМА.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 737
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (serbor)
Не может быть не какой вискої мети, если нарушать законодательство. Самая высокая цель - это создать государство, в котором всё подчинено закону.

Самая высокая цель это быть ЧЕЛОВЕКОМ
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 738
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (swetikccc)
Самая высокая цель это быть ЧЕЛОВЕКОМ

Краще не скажеш.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 739
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
serbor, к сожалению в нашей стране существует принцип "Законы созданы для того чтоб их нарушать"

Чуточку поправлю
Для друзей всё, для остальных закон.
Вот наш принцип
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 740
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Цитата(Ktara)
По поводу всего остального - все, что не касается темы Правый заработок учителя информатики будет перенесено в Беседку.

Шановні! Для цих роздумів треба переходити в Беседку. Хочеться дійсно тут почути про правий заробіток вчителя інформатики, як от: різні доплати за обслуговування ПК і т.д. Або в крайньому разі пропозиції. Адже кількість уроків майже по всіх предметах згідної "нової" 12-річної освіти зменшилася, а пристосувати програми під "стару" 11-річну ще не встигли.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:21 | Повідомлення № 741
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Дмитро Табачник вимагає внести правки в нові підручники історії
До нових шкільних підручників з історії, за ініціативою Міністерства освіти і науки, були внесені правки, покликані сформувати у школярів неагресивний образ Росії. Про це розповів автор книги для 5 класу "Вступ до історії України", Віктор Місан.

За його словами, значна частина правок, внесених до підручників, стосувалася російської політики в Україні. "Більшість міністерських рекомендацій пов'язана з формуванням дещо іншого, неагресивного образу нашого східного сусіда - Росії", - пояснив автор.

Місан повідомив, що зі змісту підручників Міносвіти зажадало вилучити героїв Крут, Українських Січових Стрільців, визвольну боротьбу УПА в роки Другої світової війни, суспільно-політичні події і життя в Україні початку ХХІ століття. Крім того, авторові порекомендували дописати, що до викупу Тараса Шевченка з кріпацтва залучилася імператорська сім'я.

"Часткові зміни зазнали матеріали про Івана Мазепу, але вони не відобразили, як на мою думку, основного - Мазепа з'являється у шкільному підручнику як патріот, освічена людина, меценат, який боровся за Україну. У тексті параграфа, в історичних джерелах, збережений його патріотичний дух, велич політика і громадянина", - відзначив Місан.

"Найбільш вражаючою стала пропозиція відносно параграфа "24. Війна". Я повинен був замінити фото Романа Шухевича на Сидора Ковпака і написати, що загони УПА воювали проти радянських військ і партизан. А то, що вони воювали і проти нацистів - викинути!" - обурився автор.

Крім того, з підручника, без згоди автора, було вилучено згадку про помаранчеву революцію, вибори 2004 і 2010 років. Як повідомив Місан, такий крок мотивували відсутністю цього матеріалу у навчальній програмі.

Як відомо, раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник, пояснюючи необхідність написання нових підручників з історії, заявляв, що підручник повинен наповнюватися лише неспростовними фактами. До таких, на його думку, належить те, що лідери українських націоналістів Степан Бандера і Роман Шухевич були вбивцями і колабораціоністами, а Йосип Сталін - переможцем.

За матеріалами: Сегодня

pet Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 742
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (serbor)
Пора прекратить ставить всё під сумнів

А.П. Чехов "Человек в футляре"...
тобишь действовать строго по инструкции.... а говорят что учитель ТВОРЧЕСКАЯ личность...

Додано (27.08.2010, 19:48)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
В моєму розумінні порядок і дисципліна - це не стільки дотримання безмежної кількості інструкцій (хоча це важливо), а системна і чітка організація навчального процесу як усієї школи, так і кожного класу.
Newbie Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 743
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
було у нас так, що учні бігали з антивірусами, оновленнями і т.д. (з найкращих міркувань) - досі не знаю з якого боку підступитись до тих комп'ютерів.
особливість комп'ютерів, які є в школі, але не в кабінеті інформатики - в інформації, що на них зберігається. компи зі свого кабінету я можу в будь-який момент сформатувати і не відчути особливих втрат: там тільки якісь дитячі файли, практичні, допоміжні файлики і т.д. може дещо проблемніше форматнути мій вчительський комп, але і то не дуже страшно, вдома є копія важливих файлів.
а от завучі/секретарі/бібліотекарі просто не роблять резервних копій (може ще й тому, що готують так багато непотрібних звітів і доків, що просто не контролюють зростання обсягів файлів). і перед тим, як, наприклад, форматувати диск, треба ці комп'ютери добряче переглядати на предмет потрібних на майбутнє файлів. а доводять ці машини до жахливого стану значно швидше, ніж ті, які постійно під наглядом вчителя інформатики. от і виходить, що "кинути шкода і нести тяжко".
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 744
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
И что ученики будут по школе бегать и на шару (за оценку) Windows’ы переустанавливать, а еще дрова, софт, антивирусы...

Это утопия!
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 745
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
досі не знаю з якого боку підступитись до тих комп'ютерів.

Я прошу написати розписочку, що все збережено на диску Д в такій то папці, і ставлю ії об'ем.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 746
Ветеран спілкування
Quote (Ковальчук_Олександр)
И что ученики будут по школе бегать и на шару (за оценку) Windows’ы переустанавливать, а еще дрова, софт, антивирусы...

Та пусть ставят, лишь бы меня со всякой ерундой не трогали.
Newbie Дата: Сб, 04.11.2017, 02:22 | Повідомлення № 747
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
swetikccc, зрозуміло, що формально можна щось придумати, і типу "я ні при чому". але ж шкода, якщо їм доведеться переробляти якусь дурнувату табличку :( хоча з іншого боку, про те, що шкода мого часу і роботи, ніхто особливо не рахує
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:23 | Повідомлення № 748
Ветеран спілкування
Вас послушать так волоси встанут и не опустятся.)))
Не, надо ценить своё начальство.))
Пане serbor, а чи не Ви тут часом так відстоювали всякі закони, а бачу живете по понятиям. ))) Шутка ))
Посадили дітей, дали самостійну роботу, а самі займайтеся компами начальства.
Тільки непотрібно тут розказувати про патріотизм і тому подібне..
Найперше повага до себе і до своєї родини.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:23 | Повідомлення № 749
Ветеран спілкування
Quote (Newbie)
swetikccc, зрозуміло, що формально можна щось придумати, і типу "я ні при чому". але ж шкода, якщо їм доведеться переробляти якусь дурнувату табличку :( хоча з іншого боку, про те, що шкода мого часу і роботи, ніхто особливо не рахує

Закрийте диск С шадовим і все, папочку Мої документи на диск Д
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:23 | Повідомлення № 750
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (swetikccc)
а бачу живете по понятиям. ))) Шутка

Почему Шутка? Живу по понятиям. Не хочется, но приходится.
Не выполняю требования администрации. Она тоже живет по понятиям, но не по моим. Остаюсь при своем мнении.
Возмущен тем, что творится вокруг. Хочу жить точно по закону.

Відредаговано: serbor - Нд, 29.08.2010, 23:08
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 50 з 287«124849505152286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.