Сб, 18.11.2017, 08:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 48 з 287«124647484950286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 706
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (serbor)
Лично я с энтузиазмом встречаю новый учебный год

И я тоже

Quote (pani)
прогресс потихоньку, тихонечко, по- маленьку, приходит в головы учителям.

Учителя, кстати, самая прогркссивная часть человечества

Quote (pani)
информатики маленьких городков стараются зацепиться во всемирной паутине

"Информатики маленьких городков" часто имели Интернет раньше чем у городах больших. Форум учителей информатики тому пример.

И очень часто "учителя малюсеньких городов" становятся организующим началом - Интернет уравнял возможности человека в большом городе и маленьком селе.

Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 707
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (gromko)
Интернет уравнял возможности человека в большом городе и маленьком селе.

Это точно!
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 708
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (pani)
но учителя малюсеньких городов должны быть с нами!!!!!

Странный тон сообщений.
pani, Вы жалеете учителей малых городов, и думаю, сёл. Но часто условия в малых городах лучше чем в крупных. Жалкий тон прослеживается на протяжении всех ваших сообщений. Вам грустно не за нас, а прежде всего за себя, потому что Вы до сих пор на не определились.
За 5 лет работы можно понять сможете Вы жить без школы или нет.

Quote (pani)
Я узнала работу с компьютерами

Таких, которые поработали информатиком в школе несколько лет, получили практику работы с компьютером и ушли гораздо больше. Если Вы не любите школу и Вас угнетают её проблемы, надо школу оставить.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 709
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (gromko)
Интернет уравнял возможности человека в большом городе и маленьком селе.

Quote (Ковшун)
Это точно!

Quote (serbor)
Но часто условия в малых городах лучше чем в крупных.

Це утопічні тези. Ви мабуть не подумали перед тим, як таке висловити.
Не забувайте, що у маленьких селах інтернет відсутній, і ще не появиться у середньостроковій перспективі!!!
Чи можна назвати діалап із швидкістю 0,5 кбіт/сек, який можна підключити лише коли дуже сильно пощастить - ІНТЕРНЕТОМ?
Чи можна назвати GPRS, який посуті більш-менш нормально працює лише уночі, коли всі розумні люди сплять, і то не завжди - ІНТЕРНЕТОМ?
У мене теж повністю відсутній Інтернет, але я на ентузіазмі шукаю найменшу шпаринку, щоб при можливості зайти на форум Інформатиків. Правда щастить далеко не завжди.
Інтернет повністю відсутній ще у 75% малих населених пунктах України. Але місцеві вчителі інформатики мовчать, бо як вони можуть сказати, адже засіб передачі інформації - ІНТЕРНЕТ у них же відсутній!!!
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 710
Наполегливий учасник
Quote (sahyc)
Мав надію, що влада зрозуміє важливість цього предмету, але сталося навпаки - з такими успіхами дуже скоро він стане історією.

Пока во главе МОН будет гумманитарий или (и) политик, информатика будет в ####
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:16 | Повідомлення № 711
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Думаю, що "глава" це другорядне. Поке не буде чіткої лінії в освіті - буде бардак.
І ще. Порядок біля будинку не залежить від мера міста, а на 90% залежить від самих мешканців! Так і в освіті, часто все можна вирішити на рівні району та школу. Але кому це потрібно?
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 712
Досвідчений учасник
Quote (mouse)
Порядок біля будинку не залежить від мера міста, а на 90% залежить від самих мешканців!

А щоб цей порядок існував і забезпечувався мешканцями, треба щом МЕР був на своєму місці!!!
От Вам і не залежить ;)

Quote (mouse)
Так і в освіті, часто все можна вирішити на рівні району та школу. Але кому це потрібно?

Теж саме і в освіті.
Якщо буде на сввоєму місці міністр....начальник облуправління, начальник відділу...тоді і в школах буде порядок!
І можна буде все вирішувати на місцях!
Недарма в народі кажуть: "Риба гниє з голови"!
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 713
Наполегливий учасник
Quote (Ковшун)
Якщо буде на сввоєму місці міністр....начальник облуправління, начальник відділу...тоді і в школах буде порядок!

Да они требовать и контроллировать должны.
Я, например, люблю свое дело, но в условиях бардака могу филонить, бездельничать, работать не на совесть. На фоне того, что творится в других школах никто не заметит. Да выглядит так, что у моих учеников уровень обученности выше. На самом деле у моих учеников уровень обученности не высокий, а в других школах еще ниже или никакой.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 714
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Недарма в народі кажуть: "Риба гниє з голови"!

Так то воно так. Але у вас на площадці порядок залежить напряму від вас і сусідів.
Quote (serbor)
огу филонить, бездельничать, работать не на совесть.

О тут і підійшли до суті! Кожен починає робити свій маленький бардак. І якщо на уроці ти начальник - то і з тебе починає портитись...
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 715
Наполегливий учасник
Quote (mouse)
Кожен починає робити свій маленький бардак

Мы все люди, и у всех есть слабости. Я, например, ленивый. Над любыми работниками должный контроль нужен. Я уважаю контроль. Мне нравятся аттестационные периоды. Ходят всякие, смотрят, проверяют, придираются. Форму тогда держишь. А заканчивается аттестация - расслабляешься.

Додано (24.08.2010, 19:20)
---------------------------------------------

Quote (mouse)
І якщо на уроці ти начальник - то і з тебе починає портитись...

А мои ученики не замечают, что я расслабился или где схалтурил. А было так, что я не был готов к уроку и немного проще провел чем обычно, так они ходили и всем рассказывали, что я сегодня таким хорошим был.
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 716
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (serbor)
в условиях бардака могу филонить, бездельничать, работать не на совесть. На фоне того, что творится в других школах никто не заметит.

Ворогом бардака завжди були дисципліна та порядок. А помітити халтуру можуть діти.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:17 | Повідомлення № 717
Наполегливий учасник
Quote (filnick)
Ворогом бардака завжди були дисципліна та порядок

Да! Я за порядок, жесткую дисциплину. Я за соблюдение инструкций! И если кому-либо не нравится какая-либо инструкция, боритесь, добивайтесь, доказывайте, чтобы ее отменили, но не нарушайте. Это и есть порядок. А если не получается соблюдать инструкции или добиваться их изменения надо идти в отставку.
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 02:18 | Повідомлення № 718
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В моєму розумінні порядок і дисципліна - це не стільки дотримання безмежної кількості інструкцій (хоча це важливо), а системна і чітка організація навчального процесу як усієї школи, так і кожного класу.
Ковшун Дата: Сб, 04.11.2017, 02:18 | Повідомлення № 719
Досвідчений учасник
Quote (serbor)
Да они требовать и контроллировать должны.

Организовать...проконтролировать...потребовать!

Quote (serbor)
А если не получается соблюдать инструкции или добиваться их изменения надо идти в отставку.

Правильно!

Quote (mouse)
Але у вас на площадці порядок залежить напряму від вас і сусідів.

Це дійсно так!
Але ж повинен бути контроль з боку чиновника!
Він же якраз для цього і поставлений:
Організував....перевірив....поставив вимогу!

Quote (filnick)
а системна і чітка організація навчального процесу як усієї школи, так і кожного класу.

Повністю з Вами погоджуюсь!
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 02:18 | Повідомлення № 720
Ветеран спілкування
Quote (serbor)
А заканчивается аттестация - расслабляешься.

ОЙ і мені це подобається :) Тому за 9 років роботи тричі атестувався.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 48 з 287«124647484950286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.