Сб, 18.11.2017, 08:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 47 з 287«124546474849286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 691
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (volevikt)
Вчитель музики.

Варіанти відповідей різні. А тепер поговоримо про те, хто насправді повинен виконувати ці обов'язки?
За Союзу у школах була посада "Працівник техцентру". Тоді все було на своїх місцях.
А нині директори сунуть це озвучення кому можуть, хоча ні в чиїх посадових обов'язках цієї ролі не може бути.
А тепер ще й проектор з'явився у школі, який потрібно таскати по класах, бо мода така настала презентації показувати скрізь і всюди.
Ось би не помішало відновити колишній техцентр!!!
А сісадмін цим теж не повинен займатися, його обов'язки дивитися за технічним станом та програмним забезпеченням наявних у школі комп'ютерів!!!
Хоча у нас дуже часто робиться так:
1. Начальник завжди правий.
2. Якщо начальник не правий - дивись пункт 1.
;)
argun Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 692
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (grebenchukov)
У мене таке питання: хто у школі відповідальний за озвучення? Будь-ласка дайте відповіді у кого як.

Директор попросила мене займатись цим питанням, бо у педагога-организатора з технікою проблеми. А більше і просити нікого бо в школі
вчителі-чоловіки - я, та вчитель української мови.
Quote (Bandalak)
А тепер ще й проектор з'явився у школі, який потрібно таскати по класах, бо мода така настала презентації показувати скрізь і всюди.

Так було 2 роки. А в цьму році зробили, так званий, мультимедійний клас. Закріпив під потолком проектор, поставив ДВД-програвач, ПК і хай кому треба, водять учнів і користуються.
grebenchukov Дата: Сб, 04.11.2017, 02:13 | Повідомлення № 693
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 31
Дякую всім хто відповів. Чому питав? У нашій школі ситуація подібна до інших: комусь треба цим займатись, але мало хто розуміється. Мені оплачують таким чином -- пишуть 2 гуртки та 2 факультативи, всі журнали, зрозуміло, я записую як має бути. Але апаратура не стоїть стаціонарно, все треба тягати (просто тягнути по підлозі, бо колонки дуже важкі), останні роки всіх як "прорвало" на виховні заходи як шкільні так і міські, крім того треба озвучувати ще й заходи які проводить місто і які до школи не мають ніякого відношення (директор школи хоче бути добрим з усіма). Особливо запам'ятався минулорічний захід 14 жовтня (свято Покрови), валить сніг і я з тим озвученням на вулиці, але шеф були довольні -- все пройшло чудово.

Додано (25.08.2010, 15:35)
---------------------------------------------

Quote (filnick)
За все у школі віповідає директор...

Може і так, але коли по школі видають наказ, наприклад про проведення 1-го дзвоника, то пишуть так: відповідальний за озвучення -- і моє прізвище та ініціали.

Додано (25.08.2010, 15:38)

Quote (filnick)
Конкретно у нас цим займається педагог-організатор, яка проводить дискотеки, масові заходи, заодно є вчителем музики. На ній числиться і шкільна апаратура (підсилювачі, колонки і т.д.)

Я так зрозумів, що це жінка. У нас щоб провести захід треба перше всю апаратуру встановити та підключити.

Додано (25.08.2010, 15:40)

Quote (Bandalak)
Хоча у нас дуже часто робиться так: 1. Начальник завжди правий. 2. Якщо начальник не правий - дивись пункт 1.

Ну це просто про нашу школу
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 694
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В нашій школі цим займається вчитель музики, я вважаю, що це в його компетенції.
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 695
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
У нас дети 8-10 класс. Усилок, ноутбук, колонки.
За последние 10 лет ни чего не сломали.

Відредаговано: dpi - Ср, 25.08.2010, 16:42
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 696
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Ковальчук_Олександр)
В нашій школі цим займається вчитель музики, я вважаю, що це в його компетенції.

А що Ви скажете якщо набір тексту поставлять в вашу компетенцію?
Quote (dpi)
У нас дети 8-10 класс. Усилок, ноутбук, колонки.
За последние 10 лет ни чего не сломали.

Років з п"ять появилася у нас мультимедійка, налаштував, перевів і роздрукував інструкцію? навчив пару дітец і все, шукають тільки якщо неординарна ситуація.
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 697
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (grebenchukov)
Мені оплачують таким чином -- пишуть 2 гуртки та 2 факультативи

Ви ще й КРУТО живете . На Вас . хоч щось та пишуть, а в нас "так треба...."
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 698
Лідер форуму
Quote (swetikccc)

swetikccc, Ви праві цим повинна займатися людина, котрій за це щось платять!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 02:14 | Повідомлення № 699
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (swetikccc)

Я сказав, що це в його компетенції, тому що він як ніхто інший вміє цим займатись і займається добровільно-примусово. Ніхто крім нього цим займатися просто не вміє. А набирати текст слава Богу в мене вміють і секретар і педагог організатор і ще багато вчителів. Тобто вони як і я компетентні в цьому питанні. Звичайно, що людину якось мають стимулювати.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 700
Ветеран спілкування
Виконання некваліфікованної роботи кваліфікованним працівником, це можливе тільки у нас. :)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 701
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
В усіх учбових закладах Дніпропетровської області має бути створений стенд під назвою Україна для людей, на якому повинні розміщуватися портрет і програма дій Президента України Віктора Януковича.

Про це сказано в листі першого заступника начальника Головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Леоніда Олефіра, який оприлюднено на сайті управління.

"Одним з основних напрямів діяльності у галузі освіти є проведення цілеспрямованої просвітницької роботи серед учнівської і батьківської громадськості. З цією метою в усіх учбових закладах області необхідно створити стенд під назвою Україна для людей, в якому висвітлюватимуться основні напрями діяльності президента, Кабміну, Дніпропетровської ОДА, облради, органів місцевого самоврядування, питання реалізації державної політики у сфері освіти, аналізуватимуться соціально-політичні проблеми розвитку українського суспільства. На стенді потрібно обов’язково розмістити портрет і програму дій Президента", - зазначив у повідомленні Леонід Олефір.

Також наголошується, що при проведенні регіональних оглядів-конкурсів з підготовки учбових закладів до навчального року необхідно "враховувати наявність стенду Україна для людей".

swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 702
Ветеран спілкування
А що якщо створити тематичні голосові чати в скайпі наприклад? :)
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 703
Лідер форуму
Quote (swetikccc)
А що якщо створити тематичні голосові чати в скайпі наприклад?

Не можна, бо без матів не обійдеться! B)
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 704
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (pani)
Может все мы зря грустим???

Ну не все. Лично я с энтузиазмом встречаю новый учебный год и верю, что будет всё-таки прогресс.
pani Дата: Сб, 04.11.2017, 02:15 | Повідомлення № 705
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
И я искренне рада, что прогресс потихоньку, тихонечко, по- маленьку, приходит в головы учителям. И информатики маленьких городков стараются зацепиться во всемирной паутине. Рада, что есть такой сайт учителей, что люди обсуждают, решают, подглядывают за опытами других и не одиноки в своих проблемах.
В больших городах, всяких лицеях интернет - это не в новость, но учителя малюсеньких городов должны быть с нами!!!!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 47 з 287«124546474849286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.