Чт, 17.10.2019, 12:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 76
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:06 | Повідомлення № 646
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (dpi)
Цитата (filnick )Це майже те саме, що середня температура по лікарні. Очень расхожее и совершенно не правильное утверждение.

Как раз правильное - ведь большинство живет на "минимальную" зарплату (которая, по своей сути, рассчитана только на то ,чтобы человек не умер), а 0,5-1% имеют "нормальную" зарплату. Из "резюме" - "ищу работу менеджера высшего звена. З/п меньше $3500 не предлагать".
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:06 | Повідомлення № 647
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
http://blog.kremlin.ru/post/61
Блог Медведева
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 02:06 | Повідомлення № 648
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
З першого липня зарплата в відностному вираженні по відношенню до цін ще зменшиться
так як введено податок для пенсійного фонду в розмірі більше 300 гривень для
підприємців, що перебувають на єдиному податку.
Зрозуміло , що ці нові затрати будуть покриті за рахунок підвищення ними цін.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 02:06 | Повідомлення № 649
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4159
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (alex)
З першого липня зарплата в відностному вираженні по відношенню до цін ще зменшиться
так як введено податок для пенсійного фонду в розмірі більше 300 гривень для
підприємців, що перебувають на єдиному податку.
Зрозуміло , що ці нові затрати будуть покриті за рахунок підвищення ними цін.

да у нас такие ангары оптовые стоят и на едином))
gu2in Дата: Сб, 04.11.2017, 02:06 | Повідомлення № 650
Досвідчений учасник
Повідомлень: 767
Нагороди: 8
Рейтинг: 303
Quote (gromko)
Более 2500 тысяч гривен получают жители Донецкой области – средняя зарплата по региону составила 2618 гривен.

Колись учительки математики розповіли анекдот про "середнє арифматичне":
чоловік намагається дружині пояснити, що таке "середнє арифматичне", а вона йому і каже - Це що получається, якщо до сусідки ходить 4 коханців, а до мене жодного - то я "в середньому" тоже повія?
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 651
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Кабмін має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

Україна має намір поступово підвищувати ціни на газ для населення і теплокомуненерго доти, поки внутрішні ціни на газ та ціни імпорту не досягнуть паритету, говориться в меморандумі української влади, скерованому МВФ в рамках підготовки відновлення кредитного співробітництва в середині липня поточного року.

"Подальше підвищення буде необхідно, щоб уніфікувати ціни для всіх користувачів газу до рівня паритету з імпортом і забезпечити Нафтогаз України ресурсами, необхідними для поліпшення інфраструктури та виконання своїх зобов'язань, не покладаючись на бюджетні кошти", - сказано в документі, оприлюдненому фондом.

"Додаткове підвищення цін на 50% для населення і комунальних послуг буде проводитись у квітні 2011", - планує українська влада.

Згідно з меморандумом, передбачається подальше збільшення цін на газ для населення і теплокуммуненерго раз на півроку, поки вони не досягнуть паритету з цінами імпорту.

"Після цього всі ціни на газ будуть коректуватися в міру необхідності, відображаючи ринкові ціни", - йдеться в меморандумі.

Раніше, 29 липня, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд не планує проводити другий етап підвищення тарифів на газ для населення у зв'язку з необхідністю продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.
 
Нагадаємо, НКРЕ своєю постановою від 13 липня збільшила на 50% з 1 серпня відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалення та гаряче водопостачання населення.

За матерiалами: Інтерфакс-Україна

dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 652
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Нафига Вам этот газ? Есть вещи более интересные. Напимер, живое пиво... За Вас !!!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 653
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (dpi)
Нафига Вам этот газ? Есть вещи более интересные. Напимер, живое пиво... За Вас !!!

У меня его (прир.газа) нет - электрическое отопление, так что он мне и не надо! А за пиво - спасибо!

Додано (11.08.2010, 15:11)
---------------------------------------------
Держспецзв'язок визначив базовий стандарт документообігу органів влади

У Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації визначили базовий стандарт, який повинен використовуватися в електронному документообігу органів державної влади України.

Таким базовим стандартом повинен стати міжнародний стандарт MoReq-2, повідомляє Держспецзв'язок.

Таке рішення було прийнято фахівцями за результатами наради, яка відбулася напередодні в Державному підприємстві Українські спеціальні системи.

"На користь саме такого висновку свідчить багаторічний досвід виконання європейської програми Електронний обмін даними між державними адміністраціями, бізнесом і громадянами. Підсумки існування цієї програми були підбиті на недавньому форумі в Мадриді, де фахівці щодо 71 країни дали високу оцінку створеної у 2008 році вже другої версії програми - MoReq-2", - заявляють у Держспецзв'язку.

У той же час, відзначають у відомстві, сьогодні в Україні питання урядового документування та електронного документообігу не відповідають міжнародним стандартам. Зокрема, окремі органи виконавчої влади намагаються створити відомчі системи електронного документообігу. Але ці системи не мають експертних висновків за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації, і в деяких випадках не відповідають чинному законодавству, констатують у Держспецзв'язку.

"Самостійні спроби ввести електронний документообіг в окремому державному органі призводять до утворення неконтрольованих та несумісних систем, які працюють в різних форматах і забезпечуються переважно комерційними структурами. Такий підхід не дає можливості побудувати єдину інформаційно-аналітичну систему контролю, здійснювати належне державне управління і гарантувати безпеку відомчих баз даних ", - підсумовують фахівці.

Введення єдиного базового стандарту, що визнаний одним з кращих на міжнародному рівні, в сфері електронного документообігу органів влади України не тільки дозволить удосконалити електронне управління, але і буде практичним кроком наближення держави до стандартів Європейського Союзу, наголошують у Держспецзв'язку.

Зазначимо, в червні на сервері держпідприємства Український інститут промислової власності була отримана перша електронна заявка на винахід із застосуванням електронного цифрового підпису.

dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 654
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (gromko)
Зазначимо, в червні на сервері держпідприємства Український інститут промислової власності була отримана перша електронна заявка на винахід із застосуванням електронного цифрового підпису.

Можно подробнее, кто подал заявку?
PanPete Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 655
Наполегливий учасник
Повідомлень: 797
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (dpi)
Можно подробнее, кто подал заявку?

Quote (Урядовий кур'єр)
За інформацією Державного департаменту інтелектуальної власності, заявку підготувала та надіслала патентний повірений Тетяна Лісна за дорученням заявника - ТОВ "ТАКТОНА". Усі необхідні документи подані з накладеним електронним цифровим підписом, який ідентифікує підписувача та підтверджує цілісність набору даних електронної заявки. Представлений першою електронною заявкою винахід належить до галузі двигунів, зокрема двигунів внутрішнього згоряння, і може бути використаний при створенні камер згоряння двигунів з іскровим запаленням.

Детальніше ТУТ


Відредаговано: PanPete - Ср, 11.08.2010, 20:46
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:07 | Повідомлення № 656
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Росія здатна викликати штучний дощ за допомогою електромагнітних хвиль

Сьогодні, 11 серпня, екс-директор 61-го НДІ Міноборони РФ генерал Віктор Поплавський повідомив, що Росія могла б боротися з лісовими пожежами, використовуючи технологію так званого ручного виклику опадів.

За його словами, нині російські вчені працюють над технологією штучного дощу, яку було винайдено у 1984 році.

"Сьогодні ми працюємо над технологією, яка була винайдена у 1984 році Олексієм Смирновим, який виявив, що електромагнітні хвилі певної частоти можуть впливати на атмосферні процеси, і дозволяють створювати опади. Вона може застосовуватися як у сільському господарстві, так і для гасіння пожеж", - сказав Поплавський на прес-конференції у РІА Новости.

За його словами, поки є лише одна така експериментальна установка, яку вже застосовували в Ірані для заповнення водойм і в Італії. Прилад нібито може створювати вихрові потоки, які втягують хмарність з інших територій. Коли хмарність згущається - випадають опади, описав принцип роботи Поплавський.

Про цю технологію також розповів виконавчий директор проекту Уранія Іван Яковлєв.

"За допомогою спеціальної установки вузький пучок електромагнітного випромінювання направляється у певну точку іоносфери, де необхідно викликати опади. У результаті цієї дії виникають природні процеси циклонного характеру, що призводять до опадів. Прилад може протягом 10 днів викликати дощ у будь-якому місці його застосування", - повідомив він, додавши, що вже проведені десятки вдалих експериментальних робіт.

Вчені уточнили, що наразі немає замовників на використання цього пристрою, проте він міг би згодитися міністерству природних ресурсів і екології РФ. "Сьогодні ми могли б його використовувати на благо, аби знімати такі піки погодних явищ", - зазначив Поплавський.

Як відомо, через спекотну погоду, яка встановилася наприкінці червня, у Росії спалахнули лісові пожежі. Виникло 26 229 вогнищ природних пожеж на загальній площі 766 068 га. До теперішнього часу вогонь знищив понад 1900 будинків, загинуло 53 людини.

Допомогу Росії у боротьбі з пожежами надало 12 держав. За попередніми оцінками, за місяць збиток російської економіки від аномальної спеки і лісових пожеж склав близько $15 млрд.

9 серпня МНС РФ повідомило, що обстановку з лісовими пожежами вдалося стабілізувати у дев’яти регіонах центральної Росії і Поволжі, при цьому в п’яти з них займання практично ліквідовані.

За матерiалами: РІА Новости

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 657
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3711
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Тим, хто хоче більше дізнатись про компанію UcoZ, інтерв’ю з Євгенієм Куртом http://seopult.tv/video/kurt/
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 658
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
У червні 2010 року найбільш поширена зарплата в Україні становила від 2 до 2,5 тис. грн, свідчать дані Державного комітету статистики.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 659
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
2010-08-17 12:56:33
Newsweek: Украину признали лучшей среди худших
Украина заняла 49-е место в списке 100 лучших для жизни с точки зрения экономики, здравоохранения, качества жизни, образования и политической ситуации стран мира, составленном американским журналом Newsweek.

Украина признана страной с наиболее высоким уровнем жизни среди стран с низким уровнем дохода. В той же категории, но среди средних стран, побеждает Куба, а среди средних и крупных — Австралия и Германия.

Украина также признана самой грамотной страной среди государств с низким уровнем дохода наряду с Албанией — грамотными являются 99% населения.

Между тем среди крупных стран наиболее грамотной признана Япония, хотя эта страна тратит на образование только около 3,5% своего ВВП, в то время, как США — более 5%.

Самой же лучшей страной в мире была признана Финляндия, за ней следует Швейцария и Швеция. В десятку лучших входят также Австралия, Люксембург, Норвегия, Канада, Голландия, Япония и Дания.

США занимает 11 позицию, Германия 12, Великобритания 14, а Франция 16 строчку. Самой успешной страной в Северной и Восточной Европе является Чехия (25 место), затем Хорватия (28 место) и Польша (29 место).

Польша занимает 29 место, Эстония — 32, Латвия — 36, Украина — 49, а Россия — 51 место после Кубы.

Список замыкает Буркина-Фасо.

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 02:08 | Повідомлення № 660
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Quote (serbor)
Украина признана страной с наиболее высоким уровнем жизни среди стран с низким уровнем дохода

Все мои знакомые-иностранцы поражаются узнав, что учитель у нас имеет зарплату меньше 200 евро, при том что цены у нас на уровне европейских

Додано (22.08.2010, 08:45)
---------------------------------------------
Чому з підручника з історії зникла інформація про "помаранчеву революцію"?

На це відпові під час прес-конференції директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод.
Він зазначив, що постійно відбувається процес оновлення змісту освіти за напрямками. "На початку червня цього року Міністерством освіти було створено робочу групу з підготовки нової редакції програми із пропедевтичного вступного курсу до історії України. До цієї робочої групи увійшли методисти, автори підручників і програм, фахівці з історії України Інституту археології, педуніверситету ім. Драгоманова. У цих людей наукові ступені, і вони професійно займаються історією і методикою. В результаті підготовлено нову редакцію програми з історії України для 5-го класу, і паралельно під цю програму підготовлено, затверджено і друкується нове видання підручника", - сказав О.Удод.

За його словами, зміни, які відбулися в підручнику, в першу чергу, пов’язані із зображенням міжетнічних, міжнаціональних і міжрелігійних відносин. "В історії не може бути якогось смакування, перебільшення й акцентування уваги на міжетнічних стосунках і протистояннях, виходячи з толерантних засад", - зауважив О.Удод.

Також він зазначив, що існує принцип, коли у підручниках з історії зображуються всі сучасні події, але закономірно, якщо раніше події присвячували 2-3 сторінки, то з плином часу, наприклад, за 5 років, цій події може приділятися 1 абзац або менше. О.Удод наголосив, що саме з цієї причини в підручнику з історії для 5-го класу не висвітлюється "помаранчева революція" і немає детального фоторепортажу цих подій.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи означає це, що за 5 років інформація щодо обрання нинішнього Президента зникне з підручників з історії, експерт сказав: "Не зникне, але не буде деталізації. Підручники сучасної історії творяться за методом генералізації й підбору найбільш характерних фактів, явищ. У підручнику, який зараз видається, сучасній Україні відводиться один параграф. Там йдеться, що є сучасна Україна, про досягнення українців у спорті, культурі й т.д. Також показано всіх наших Президентів, які обиралися народом з 1991 року без усіляких політичних та емоційних оцінок".

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.