Пн, 25.03.2019, 13:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
poq Дата: Пт, 14.12.2018, 10:52 | Повідомлення № 4981

Цитата gry ()
А тестувався, взяв участь у конкурсі якомусь - "Вчитель року",  наприклад,  і "до побачення".
Аналогічно. Але хоч на пару хвилин та давай...
Цитата swetikccc ()
Тип вашого програмного - офлайн конструктор сайтів.Ось типовий представник
Ні в мене ціль трішки інша вище вже писав. Коротко повторюся.
Сайт створюемо локально без входження в Інет і без всяких додатків типу Denwer.
Якщо сподобалося на місці заливаємо десь в Інет. Також використовуємо як навчальний посібник і неважливо це освіта чи щось інше.
Тобто встановили програму на комп і максимально просто працюємо. Тобто всі матеріали до сайту завжди коло вас.
На флеш, на ноуті, дома, на роботі, на ставку чи у дорозі. Для програми будуть відкриті деякі вихідні коди.
Думав вийде все скоріше але перебила хвороба.

З повагою!

Відредаговано: poq - Пт, 14.12.2018, 11:25
Bandalak Дата: Нд, 30.12.2018, 09:51 | Повідомлення № 4982
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Цієї ночі хтось зробив розсилочку:

Цікаво, що всі адреси в розсилці взяті з нашого форуму. Там їх понад 70 штук.

Пан, котрий розсилав оце, мабуть не розуміє що подібні програми без українського інтерфейсу тут мало кого можуть зацікавити!
poq Дата: Нд, 30.12.2018, 16:27 | Повідомлення № 4983

Цитата Bandalak ()
Кажу дуже і дуже відвертою
Не рублю хто кому і про що розсилав. Не бачив і приблизнло про що мова?,

З повагою!
Ktara Дата: Нд, 30.12.2018, 16:33 | Повідомлення № 4984
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Цитата Bandalak ()
Каждому, кто ответит на это письмо пришлю бесплатную лицензию для конструктора и редактора тестов easyQuizzy.Лучшая программа для подготовки и проведения тестирования в учебных заведениях. Помогает учителям и преподавателям экономить время и нервы. Выставляет оценки и объективно оценивает знания.
Сайт программы http://easyquizzy.ru
Илья

Пан, котрий розсилав оце, мабуть не розуміє що подібні програми без українського інтерфейсу тут мало кого можуть зацікавити!
Автор этой программы есть на форуме :)
Почему помню? Потому что я раскритиковала его программу и автор на меня обидились :) Счас найду тему :)

http://informatic.org.ua/forum/44-908-1
volevikt Дата: Нд, 30.12.2018, 16:57 | Повідомлення № 4985
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Цитата Bandalak ()
Я не ввійшла до числа 70 щасливчиків))
Але й не засмутилася)
Ktara Дата: Нд, 30.12.2018, 17:13 | Повідомлення № 4986
Перспективна вчителька
Цитата volevikt ()
Я не ввійшла до числа 70 щасливчиків))Але й не засмутилася)
Тоже не попала в число тех, кого выбрали для рассылки. Видимо автор программы на меня сурьезно обидился :)
Oxana_cher Дата: Нд, 30.12.2018, 22:31 | Повідомлення № 4987
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
"На злодієві шапка горить"

Відредаговано: Oxana_cher - Нд, 30.12.2018, 22:32
Ruslan_Pr Дата: Вт, 01.01.2019, 11:47 | Повідомлення № 4988
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Програма MyTestX 10.2 є повністю безкоштовною, має базу даних учнів, вміє працювати по мережі, результати може зберігати на вчительському комп'ютері, має (якщо не помиляюсь) 8 типів завдань, система оцінювання на вибір вчителя, довільний порядок питань, відповідей, можливість створювати теми і в кожній темі вибирати кількість питань, які даватимуться учневі, аналіз результатів і багато чого іншого. Для тих, в кого вінда стоїть, краще не придумаєш.
coolbee Дата: Ср, 02.01.2019, 16:39 | Повідомлення № 4989

Цитата Oxana_cher ()
"На злодієві шапка горить"
А хто є злодій?
mudrak Дата: Сб, 05.01.2019, 11:46 | Повідомлення № 4990
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Цитата Ruslan_Pr ()
Програма MyTestX 10.2 є повністю безкоштовною
Ну...не зовсім. Можна було користуватись місяць, а потім починало з'являтися вікно, яке нагадувало, що пора б уже і купити. Але функціональність програми не обмежувалася і можна було користуватися скільки дозволяла совість. Був єдиний мінус у демо версії: автономні тести "жили" лише місяць. Потім з'явилася версія 11.0, автор "десятку" покинув, але не думаю, що на прощання він познімав геть усі обмеження....До речі, в 11 версії типів завдань на два більше, інструменти налаштування багатші, інтерфейс (в редакторі) зручніший, а обмеження ті самі - лише совість та "смертність" автономних файлів. (Принаймі до 11.0.0.44 точно).
Ktara Дата: Сб, 05.01.2019, 13:18 | Повідомлення № 4991
Перспективна вчителька
Цитата mudrak ()
Ну...не зовсім. Можна було користуватись місяць, а потім починало з'являтися вікно, яке нагадувало, що пора б уже і купити. Але функціональність програми не обмежувалася і можна було користуватися скільки дозволяла совість. Був єдиний мінус у демо версії: автономні тести "жили" лише місяць. Потім з'явилася версія 11.0, автор "десятку" покинув, але не думаю, що на прощання він познімав геть усі обмеження....До речі, в 11 версії типів завдань на два більше, інструменти налаштування багатші, інтерфейс (в редакторі) зручніший, а обмеження ті самі - лише совість та "смертність" автономних файлів. (Принаймі до 11.0.0.44 точно).
Не знаю, уже много лет пользуюсь программой именно версии 10.2. Сообщения про то. чтобы купить - нет.
mudrak Дата: Сб, 05.01.2019, 14:23 | Повідомлення № 4992
Наполегливий учасник
Ну, значить таки подарував її автор світу....але я вже звик до 11ки.
Ktara Дата: Сб, 05.01.2019, 18:40 | Повідомлення № 4993
Перспективна вчителька
Цитата mudrak ()
Ну, значить таки подарував її автор світу....але я вже звик до 11ки.
Так это ж ПРО? Платная?
mudrak Дата: Нд, 06.01.2019, 10:10 | Повідомлення № 4994
Наполегливий учасник
Цитата Ktara ()
Платная?
Умовно - платна. Через місяць віконечко "Випробувальний термін скінчився", неможливість створити автономний тест, шрифт сірого кольору у сервері. Інших обмежень не помітив. Правда, на початку навчального року, коли ставив програму, була версія 11.0.0.44, зараз вже актуальна 11.0.0.55. Колись давно, за переклад інтерфейсу, автор подарував ліцензію на 3 комп'ютери, до війни регулярно штурмував керівництво на предмет придбання ліцензій на решту, тепер мовчки користуюсь як є.
vseosvita Дата: Вт, 08.01.2019, 12:09 | Повідомлення № 4995
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго дня. Хто чув про "Всеосвіту"? Це 25 дистанційних олімпіад для учнів 1-11 класів, море вражень та подарунків. Методички для вчителів, подяки та багато іншого.
Якщо Вас це зацікавило, то переходьте 
Не вважайте за спам, це реально крута річ.
[admin]Вмовили, не буду вважати за спам, а просто - за рекламу, що є порушенням правил форуму[/admin]
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.