Ср, 17.07.2019, 18:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Yura_Shrol Дата: Ср, 12.12.2018, 20:44 | Повідомлення № 4966
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
ІМХО мультимедійна дошка в початкових класах непотрібна. Вона для дітей надто велика. Вони не дотягнуться до верху дошки, або їм прийдеться біля неї присідати, якщо причепити нижче. Крім того якщо щось потрібно перемістити на дошці то їхнього розмаху рук буде не вистачати. Будуть бігати біля дошки. Крім того світло проектора в очі теж не є добре. А ще тінь. Краще варіант з телевізором та плюс докупити сенсорний екран біля 20" для інтерактивності. Нехай по ньому пальцем возькають, а інші дивляться на екран телевізора. Є варіанти таких екранів для вбудовування. Зробити регульовану по висоті панель. І для вчителя підійде і для учня. Або екран закріпити на столі всителя у вигляді трибуни, навскіс, щоб учні могли доставати.

Відредаговано: Yura_Shrol - Ср, 12.12.2018, 20:51
poq Дата: Чт, 13.12.2018, 11:30 | Повідомлення № 4967

Цитата Yura_Shrol ()
Оновлені сайти гугла. Створити сайт можна з мінімальними навичками, швидко та досить зручно.Наприклад помаленьку "пиляю" сайт для учнів kab-info.pp.ua

Дивився Ваш сайт на гугл kab-info.pp.ua. Дуже сумніваюся щоб пересічні вчителі, і не тільки, змогли цим рушієм скористатися.
Вважаю, повинно бути простіше без прив'язки до Інет під час створення сайту і без всяких додотків під час роботи типу Denwer та інш..

З повагою!

Відредаговано: poq - Чт, 13.12.2018, 11:31
Yura_Shrol Дата: Чт, 13.12.2018, 13:23 | Повідомлення № 4968
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Цитата poq ()
Дуже сумніваюся щоб пересічні вчителі, і не тільки, змогли цим рушієм скористатися.
Там все дуже просто. Формуєте сторінку з окремих елементів і все. Сторінки створюються теж елементарно просто. Меню створюється автоматично. Мінімальні можливості форматування тексту та зображень, щоб не натворити чудасії. Старі сайти були складноваті. А от оновлені - для супер-чайників.

Відредаговано: Yura_Shrol - Чт, 13.12.2018, 13:23
poq Дата: Чт, 13.12.2018, 14:55 | Повідомлення № 4969

Цитата Yura_Shrol ()
Там все дуже просто. Формуєте сторінку з окремих елементів і все.
Та я не сперечаюся. Просто я роблю свою програму рушій для створення сайтів і мені Ваш досвід, і всіх хто відгукнеться, дуже корисний.
Цікаво, а Ви можете навести приклад сайту пересічного вчителя, чи громадянина на гугл?

З великою, повагою!

Відредаговано: poq - Чт, 13.12.2018, 15:25
Apice Дата: Чт, 13.12.2018, 15:32 | Повідомлення № 4970
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 65
Цитата poq ()
Цікаво, а Ви можете навести приклад сайту пересічного вчителя, чи громадянина на гугл?
https://sites.google.com/view/pochatkoviklasy/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F
poq Дата: Чт, 13.12.2018, 16:27 | Повідомлення № 4971

Цікаво. Пані Людмила Миколаївна сама змайструвала сайт без допомоги та консультацій?
І хто пані за фахом? Не хочу образити але дизайн гугл мені не подобається.
І навіть при тій швидкості Інет який у мене  сайт ледве човгає. Хтось тут на форумі про це вже писав.
Таку адресу сайту робить сам гугл?

З повагою.

Відредаговано: poq - Чт, 13.12.2018, 16:28
Apice Дата: Чт, 13.12.2018, 16:39 | Повідомлення № 4972
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 65
Цитата poq ()
Цікаво. Пані Людмила Миколаївна сама змайструвала сайт без допомоги та консультацій?
Не можу сказати. До мене не зверталася :) - що мене неймовірно порадувало.
Не скажу, що усі учителі такі - більшість, зустрівши щось не зрозуміле, одразу перелякано волають про допомогу :( (вибачте на слові)

Цитата poq ()
І хто пані за фахом? Не хочу образити але дизайн гугл мені не подобається.
Учителька початкових класів

Цитата poq ()
І навіть при тій швидкості Інет який у мене сайт ледве човгає. Хтось тут на форумі про це вже писав.
У нас у школі безкоштовний від Київстар - у робочі години дають 10. Не літає, але й не човгає.
Цитата poq ()
Робить сам гугл. Але якщо маєш домен і можливість підтвердити права власності на нього, то можна до сайту прикріпити свою доменну адресу.

Розумію, що Вам цікаво розробити свій програмний продукт, але... Якщо інтернет нікудишній, то сенсу у сайті не бачу. Якщо сайт не живий, то він не потрібний. До речі, пані Людмилі слід нагадати, що остання активність була у листопаді ;)

Також з повагою!

Відредаговано: Apice - Чт, 13.12.2018, 16:43
swetikccc Дата: Чт, 13.12.2018, 19:19 | Повідомлення № 4973
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Мені просто подобаються суперечки глухого з сліпим.
Мета сайту.
Я зрозумів для галочки і щоб красивий.
Для роботи з учнями краще Фейсбук чи Едмодо.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 13.12.2018, 22:29 | Повідомлення № 4974
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Цитата poq ()
Гугл робить адресу виду:
https://sites.google.com/view/your-site-name

Цитата poq ()
Не хочу образити але дизайн гугл мені не подобається.
Дизайн можна змінювати. Наприклад, мій учень на урок інформатики зробив, досить лаконічно:
https://sites.google.com/view/gamingz
Проблема більшості учителів і учнів - порушення правил створення кольорової гами сайту, погана якість зображень, нечитабельність тексту, неоптимальне розміщення блоків сайту.
poq Дата: Чт, 13.12.2018, 23:09 | Повідомлення № 4975

Цитата swetikccc ()
Мені просто подобаються суперечки глухого з сліпим.
Я зник!?
swetikccc Дата: Чт, 13.12.2018, 23:42 | Повідомлення № 4976
Ветеран спілкування
Кожен сайт створюється з якоюсь метою.
Вчительські сайти дві мети
1 Робота з учнями
2 Портфоліо
Мета вашої платформи?
poq Дата: Пт, 14.12.2018, 00:20 | Повідомлення № 4977

Цитата swetikccc ()
Кожен сайт створюється з якоюсь метою.
Мета платформи це створення сайтів для довільної галузі та на довільну тему. Приблизно як на UCOZ.
Просто це форум вчителів тому я і притримуюся термінології. В інших місцях по іншому.

З повагою!

Відредаговано: poq - Пт, 14.12.2018, 00:52
gry Дата: Пт, 14.12.2018, 07:01 | Повідомлення № 4978
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Цитата swetikccc ()
Вчительські сайти дві мети
Третя мета - "аби відчепилися". Не знаю як у Вас, але у нас в школі, та мабуть і в районі,  більшість вчительських сайтів/блогів "здихають" зразу ж після створення. Атестувався, взяв участь у конкурсі якомусь - "Вчитель року",  наприклад,  і "до побачення".

Відредаговано: gry - Пт, 14.12.2018, 07:02
swetikccc Дата: Пт, 14.12.2018, 09:58 | Повідомлення № 4979
Ветеран спілкування
Цитата poq ()
Мета платформи це створення сайтів для довільної галузі та на довільну тему. Приблизно як на UCOZ.Просто це форум вчителів тому я і притримуюся термінології. В інших місцях по іншому.

З повагою!
Тип вашого програмного - офлайн конструктор сайтів.
Ось типовий представник
https://mobirise.com/ru/
draker Дата: Пт, 14.12.2018, 10:15 | Повідомлення № 4980
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 116
Цитата Yura_Shrol ()
ІМХО мультимедійна дошка в початкових класах непотрібна. Вона для дітей надто велика. Вони не дотягнуться до верху дошки, або їм прийдеться біля неї присідати, якщо причепити нижче. Крім того якщо щось потрібно перемістити на дошці то їхнього розмаху рук буде не вистачати. Будуть бігати біля дошки. Крім того світло проектора в очі теж не є добре. А ще тінь.

Смартдошка в початкових класах кріпиться на відстані 50 см від підлоги.
Проектор необхідно придбати короткофокусний, з можливістю давати зображення у 80" з відстані 75-80 см, кріпиться на кронштейні безпосередньо над смартдошкою. Ніяких проблем з тінню та світлом проектора в очі.

Смартдошки з 2013 року підтримують мультитач, тобто одночасно мають можливість працювати декілька учнів, бігати не треба. Одна з переваг - можна забути про кольорову крейду та брудні руки. Необхідно лише засвоїти порядок роботи з програмним забеспеченням.

ИМХО, інтерактивні мультитачпанелі з Win10  та SSD на борту це більш сучасний варіант, але коштують, йбйорг, у 3 рази дорожче.

Відредаговано: draker - Пт, 14.12.2018, 10:18
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.