Пн, 25.03.2019, 22:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
poq Дата: Пн, 10.12.2018, 16:35 | Повідомлення № 4951

Цитата Yura_Shrol ()
Яка користь із сайту, який не є опублікованим в інтернеті?????
Та ні. Я там раніше писав але  напевно мене трішки не зрозуміли.
Ви створюєте сайт і опрацьовуєте йогоі локально. Підбираєте собі дизайн.
В програмі 16 видів горизонтального меню, 16 видів вертикального меню, підбираєте тло до вподоби, шрифти, колір шрифту.
Відбираете стандартні бокові блоки якщо хочете, а також можете створвати свої та інше. Переглядаєте сайт локально.
Якщо сподобалося кидаємо на хост щоб ваш сайт бачив увесь світ Жартую.
Також заплановано, що програма, за бажанням, створить для глобального перегляду вашого сайту хост безпосередньо
на вашому компі причому автоматично і скине туди ваш сайт. Тільки потрібно щоб ваш комп крутився цілодобово.
Так, я вибачаюся але все тут описати важко. Дать бог зроблю покажу.

З великою повагою!
Nicola Дата: Пн, 10.12.2018, 16:47 | Повідомлення № 4952
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Цитата poq ()
Тільки потрібно щоб ваш комп крутився цілодобово.
Не так все просто з власним сервером. Починаючи від того що повинен ввесь час крутитись і продовжуючи захистом від різних атак і.т.д. Краще завантажувати на професійний хостинг і не втрачати даром свого часу. %)
poq Дата: Пн, 10.12.2018, 17:34 | Повідомлення № 4953

Цитата Nicola ()
Якщо є бажання - то домен в зоні pp.ua а хостинг безкоштовний на zzz.com.ua
Та воно все як не одне то друге. Розмістив я був сайт на ZZZ.com.ua. Це був сайт з ведення обліку в бібліотеці навчального закладу.
Теж така схема. Розробляю прогрмний комплекс. Втановлюю в бібліотеці. Бібліотекар виконує всі свої бібліотечні операції.
потім в кінці дня, чи коли забажається не має значення, дає вказівку програмі на створеня сторінок сайту (тобто сайту бібліотеки).
Програма генерує сторнки сайту тобто сайт і бібліотекар закидає сайт на хост. В даному випадку на ZZZ.
Все було добре, але на сайті програма створювала сторінку із зворотнім зв'язком. Діти чи батьки могли поспілкувтися з бібліотекою.
Щось на ZZZ міняють і зворотній зв'язок перестає працювати. Зв'язуюся з ними. Крутили- крутили мене так і не пішло
Платити потрібно якщо зворотній зв'язок  не їх, а моя розробка. Ця фірма знаходиться у Вінниці. Вони мені земляки. Але там є ще така фірма https://hyperhost.ua/ru
Зв'язався попросив розташуватися, почули що земляк, так гарно все допомогли я аж не повірив.
Посилання на сайт бібліотеки я скину Вам в ОП, тут не хочу. Подивтесь. Там зараз може не все працє то через Ignore.
Даю пару посилань на блоги які зробив для учителів. Гляньте там хост webnode.com.ua, якщо не пересіклися з таким то подивіться.

https://oksana3.webnode.com.ua/
https://lisova.webnode.com.ua/

Це так якби було. Всерівно вони самі туди не заглядають.

З повагою!

Додано (10.12.2018, 17:44)
---------------------------------------------
Цитата Nicola ()
Краще завантажувати на професійний хостинг і не втрачати даром свого часу.
Цілком згоден. Але мене завжди кудись тягне, цікаво. Я робив так. Брав копійчаний ноут і там проводив досліди з хостування.

Відредаговано: poq - Пн, 10.12.2018, 17:45
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.12.2018, 17:47 | Повідомлення № 4954
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Колеги, це спілкування, що ви ведете, досить цікаве. Може варто окрему тему зробити, щоб не тулити все в Бесідку?
poq Дата: Пн, 10.12.2018, 17:50 | Повідомлення № 4955

Цілком згоден. Мені як буде. Тільки я сам це ще не зроблю. Я не зовсім ще прижився.

З повагою!

Відредаговано: poq - Пн, 10.12.2018, 22:10
Шестопалов Дата: Вт, 11.12.2018, 20:52 | Повідомлення № 4956
Видавець посібників
Нагороди: 16
Рейтинг: 235
Цитата Пилипчук_О_П ()
Пан Громовий транслює багато цілком тверезих думок.
В. Громовий: ми реформуємо освіту, якої немає http://osvita.ua/blogs/62821/
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.12.2018, 22:23 | Повідомлення № 4957
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Стосовно сайтів. Гугл-сайти або Блоггер кого не влаштовує? Для вчителя не інформатика функціоналу більш ніж достатньо. Робити дуже просто, не треба знати мову HTML. Форму зворотнього зв’язку можна зробити за допомогою Гугл-форми.
Як на мене те, що пропонує Гугл, практично ідеальна платформа для створення простеньких сайтів-портфоліо вчителів. А для продвинутих можна і меню на скриптах поставити, шапку оригінальну розробити і т.д.
В 9 класі в мене діти зараз створюють сайти на Гугл, на початку другого семестру будемо робити ще і на html.
mudrak Дата: Ср, 12.12.2018, 08:43 | Повідомлення № 4958
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Можливості Гуглу широкі...., але спробуйте навчити ним користуватися пересічного вчителя (не інформатика, звичайно). Можете порадити якусь просту покрокову інструкцію, щоб люди не розбіглися через 5 хвилин? В ці сайти вже років з вісім товчуть носом на кожних курсах, а толку майже ніякого.
Yura_Shrol Дата: Ср, 12.12.2018, 09:34 | Повідомлення № 4959
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Цитата mudrak ()
Можливості Гуглу широкі...., але спробуйте навчити ним користуватися пересічного вчителя (не інформатика, звичайно).
Оновлені сайти гугла. Створити сайт можна з мінімальними навичками, швидко та досить зручно.
Наприклад помаленьку "пиляю" сайт для учнів kab-info.pp.ua

Відредаговано: Yura_Shrol - Ср, 12.12.2018, 09:54
Bandalak Дата: Ср, 12.12.2018, 10:27 | Повідомлення № 4960
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Шкода, що всі веб-додатки від Гугле сильно гальмують на старих одноядерних комп'ютерах. HTML5 - дуже полюбляє ресурси процесора жерти.
mul44 Дата: Ср, 12.12.2018, 12:22 | Повідомлення № 4961
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
НУШ, і ті ноути, що нам привезли (вище я писал про тендер): вчора приходив відповідальний за встановлення ліцензійного офісу, промаявся декілька годин, і пішов: не активувався офіс з тих ключів що він приніс з собою. Чекаю поки знову прийде. А поки що в мене лібра працює.
Yura_Shrol Дата: Ср, 12.12.2018, 12:45 | Повідомлення № 4962
Знаток супутникового інету
Нагороди: 7
Рейтинг: 98
Може такий спеціаліст? В нас теж приходив спеціаліст з управління освіти налаштовувати мультимедійну дошку. Сказав, що проектор треба повісити нижче, бо знизу зображення ширше ніж зверху. А те, що є корекція трапеції він мабуть не знав.
draker Дата: Ср, 12.12.2018, 16:39 | Повідомлення № 4963
IT school admin
Нагороди: 3
Рейтинг: 116
На НУШ прийшли ноути з FreeDOS та ліцензійними дисками Win10, дисководи на ноутах відсутні, завуч початкової і директор у шоці. Закинув на флешку за допомогою WinToFlash, встановив 10-ку, активував, заінсталював LibreOffice та інше FreeWare, підключив бездротовий БФП та й назначив їм права звичайного юзера, адміна запаролив)). Хай радіють. "Дякую" не дочекався.

Купили батьки вчительці смартдошку, звісно, вона кинулася до мене з проханням про допомогу. Проектор у комплекті не йде, до проектора ще треба 10 м. кабелі живлення та керування. Батьки докупили. Закріпив проектор (про корекцію трапеції я знаю:-))), встановив ПЗ, відоріентував, діло за незначним - вчителю треба освоїти SmartNotebook. Хай радіють. "Дякую" не дочекався.

За 7 років у цій школі жодного "спеціаліста" з вище лежачої інстанції не бачив. Та й не спеціалісти це, судячи з їх знань, а "фахівці".  Зараз НУ "Львівска полУтехніка" клепає таких "фахівців" сотнями, нікуди дівати.
Bandalak Дата: Ср, 12.12.2018, 17:48 | Повідомлення № 4964
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
Це як у анекдоті, коли відкрили нову перукарню і до кінця тижня стригли всіх безкоштовно. Совісним людям було не зручно, що стрижуть за дарма і вони наступний день віддячували хто чим міг. Один банку меду приніс, інший квіти, ще хтось фруктів. Але одного разу постригли народного депутата, так от він наступного дня привів пів парламенту, щоб встигли на шару постригтися!!
Nicola Дата: Ср, 12.12.2018, 18:15 | Повідомлення № 4965
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Для 1 класу НУШ прийшла посилка через нову пошту: Ноут з win10 з дисководом, hdmi, vga, Libreoffice, програма Розумники. Все встановлено і українізовано. Принтер кольоровий з з підключенням по мережі+ 3 комплекти фарби, кілька пачок паперу, ламінатор+2 комплекти плівки. Мережевий фільтр з 8 розетками. Довелося докупити телевізор та обвязку до нього. Хоча можливо краще було б дошку та проектор, але бабок не хватило. Те що прийшло видно комплектував нормальний чоловік - порадувало. А то у нас тут місцеві покупляли чб принтери, але ж малькам треба кольорові картинки показувати.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.