Нд, 16.12.2018, 09:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 15

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Шестопалов Дата: Чт, 06.12.2018, 09:38 | Повідомлення № 4936
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
Без коментарів:
"Низький уклін кожному воїну, який віддано служить Україні, дає гідну відсіч російському агресору, який є гордістю кожного громадянина нашої держави, гордістю всього українського народу."
Із поздоровлення президента https://korrespondent.net/ukraine....kh-syl 

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 06.12.2018, 09:39
mudrak Дата: Чт, 06.12.2018, 10:43 | Повідомлення № 4937
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Не те, щоб я був палким прихильником Порошенка, але очевидно він, все-таки, мав на увазі таке:
"Низький уклін кожному воїну, який віддано служить Україні, дає гідну відсіч російському агресору, який є гордістю кожного громадянина нашої держави, гордістю всього українського народу."
На письмі кожен може розставити акценти свої......А за посиланням вже нічого нема, видно, щось виправляють.
Шестопалов Дата: Пт, 07.12.2018, 15:13 | Повідомлення № 4938
Видавець посібників
Нагороди: 15
Рейтинг: 220
"Може, краще не вишиванки готувати, а інтенсив з англійської перед поїздкою за кордон проходити?"
В. Громовий: про «педагогічних папуасів» у вишиванках http://osvita.ua/blogs/62765/ 

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 07.12.2018, 15:14
poq Дата: Пт, 07.12.2018, 15:58 | Повідомлення № 4939
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Цитата Шестопалов ()
В. Громовий: про «педагогічних папуасів» у вишиванках http://osvita.ua/blogs/62765/
Бите посилання.
Вибачте. Вже працює.
Хай йому грець. Там не працює, а в мене з цитати працює.

Відредаговано: poq - Пт, 07.12.2018, 16:02
mudrak Дата: Сб, 08.12.2018, 11:17 | Повідомлення № 4940
Наполегливий учасник
Рейтинг: 73
Цитата poq ()
Справді дивно, і з посиланнями незрозуміло, і стаття за цим посиланням ватна. Подивився на коментарі - згадав 14 рік. Ті самі намагання вкинути якесь Г, щоб люди "мали ради чого сваритись". За моїми спостереженнями це все одна тема: релігія, мова, вишиванка. Береться якесь національне явище, протиставляється чомусь позитивному, ассоціюється з чимось відсталим, і ось вам будь ласка, образ тупого селюка-шароварника- українця. І чому це автор статті вирішив, що вишиванка заважає вчити англійську, і дрескоду ніякого ніхто там не вимагав...
Пане Шестопалов, Вам велике спасибі. Ви вже не вперше висловлюєте свою "нелюбов" до вишиванки, але на цей раз є конкретне прізвище з фотографією, можна погуглити та розібратися що то за людина, може це не єдина його стаття....
poq Дата: Сб, 08.12.2018, 14:20 | Повідомлення № 4941
Я тут недавно...
Цікаво. Хтось користується чи кормстувався цією послугою?

https://metastudio.com.ua/

Дякую.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 08.12.2018, 22:09 | Повідомлення № 4942
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 396
Цитата poq ()

В оригінальному повідомленні посилання прихопило зайвий символ - нерозривний пропуск (код %A0).
Цитата mudrak ()
розібратися що то за людина, може це не єдина його стаття....

Гугліть за запитом "маразми української освіти". Пан Громовий транслює багато цілком тверезих думок.
poq Дата: Сб, 08.12.2018, 22:34 | Повідомлення № 4943
Я тут недавно...
Цитата Пилипчук_О_П ()
В оригінальному повідомленні посилання прихопило зайвий символ - нерозривний пропуск (код %A0).
Та я вже бачив тільки ліньки було цим займатися.

Пане Олександре Пилипчук.
Дякую за посилання на сайти з кодами до FileZilla. Працюю над програмним комплексом по створенню сайтів.
Щось типу UCOZ тільки дещо простіше процес створення сайту.
Не потрібно десь реєструватися. Шукати хост. Компютер користувача і є хост.
Внесли зміни до сторінки-сторінок сайту тиснемо кнопку локальний огляд і сайт на єкрані вашого компа.
Сподобалось закинули тоді вже десь на хост. Десь так. Зручно також діткам надавати уроки зі створення сайту.
Вся робота проводиться локально. Для цього і шукав коди до FileZilla. Хочу зробити щось своє типу FileZilla, щоб
було простіше  і входило в пакет програмного комплексу.
Програма вже на рівні Новини, Звортній зв'язок, Мапа сайту, Світлини, Перегляд Відео.

Дякую.

Відредаговано: poq - Сб, 08.12.2018, 22:45
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 09.12.2018, 11:38 | Повідомлення № 4944
Ветеран спілкування
Цитата poq ()
Не потрібно десь реєструватися. Шукати хост. Компютер користувача і є хост.

Ця частина ж ніби вирішується збірками на кшталт Denwer - http://www.denwer.ru/
А написати свій конструктор сайтів - проект масштабний.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 09.12.2018, 11:45 | Повідомлення № 4945
Ветеран спілкування
Цитата poq ()
Для цього і шукав коди до FileZilla. Хочу зробити щось своє типу FileZilla, щоб
було простіше і входило в пакет програмного комплексу.

При використанні коду з відкритих проектів треба звертати увагу на їхню ліцензію. Здебільшого вимагається, щоб похідний проект теж мав таку ж ліцензію.
poq Дата: Нд, 09.12.2018, 14:12 | Повідомлення № 4946
Я тут недавно...
Цитата Пилипчук_О_П ()
Ця частина ж ніби вирішується збірками на кшталт Denwer. А написати свій конструктор сайтів - проект масштабний.
Denwer - знайомий. Але це на користувача досить складно і далеко не всі ним можуть скористатися. Тим більше він платний.
І як я його розкидаю на компи у класі. У мене набагато простіше. Взяли модуль setup.exe, розкрутили, і готово працюйте.
Так, попрацювати з розробкою конструктора потрібно. Але в мене є достатній досвід щоб теке розробити.
Є не простіші розробки іншого напрямку та тем.
З Demwer тільки гарні шаблони перекидав на UCOZ. Жартую але таким грішив.

Цитата Пилипчук_О_П ()
При використанні коду з відкритих проектів треба звертати увагу на їхню ліцензію.
Їхній код я використовувати не буду. Мені потрібно тільки дещо піддивитися. А все решта, скоріш за все, я буду робити своє і мабуть на іншій мові.

Добре.
Я дещо гарно прихворів, вже практично три місяці на лікарняному. Оце від неробства почав спілкуватися у вас на форумі.
Ще попрацюю з програмоюі і надішлю Вам модуль setup.exe. Може не дуже швидко буде, як скаже болячка, але не забуду.
Я напевно підготую пару скрінів та кину тут на форумі. Так буде трішки зрозуміліше.
Можу дати посилання на згенерований сайт але там поки що кавардак в контенті.
І, ще. Заплановано, коли буде більш менш готово, зробити відео з екрану як воно шуршить.

З повагою!

Відредаговано: poq - Нд, 09.12.2018, 20:14
novichok Дата: Пн, 10.12.2018, 11:27 | Повідомлення № 4947
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 121
Цитата poq ()
Denwer - знайомий. Але це на користувача досить складно і далеко не всі ним можуть скористатися. Тим більше він платний.
Денвер був і залишається безкоштовним. Чи я щось плутаю?
volodschool2 Дата: Пн, 10.12.2018, 12:50 | Повідомлення № 4948
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата poq ()
Denwer
А я використовую OpenServer, набагато зручніший інструмент.
poq Дата: Пн, 10.12.2018, 14:45 | Повідомлення № 4949
Я тут недавно...
Цитата novichok ()
Цитата volodschool2 ()
А я використовую OpenServer, набагато зручніший інструмент.
Справа в чому? Я не знаю чи у Вас таке є чи ні? У нас якщо проходиш курси та ще там якісь міроприємства то без блогу чи сайту не проходе.
Потрібно щоб був свій блог чи сайт. Доплата теж залежить від всяких примочок.
Згідний на Денвер чи на  OpenServer (До речі дякую не знав що таке і є) чи на щось інше, але це ми можемо, а вчителька, вже у віці, десь у селі,
не подужає таке вчинити от і бігають шукають щоб хтось допоміг. Я теж допомагав. І це з усіх предметів не тільки інформатика. 
Так от ціль цієї розробки і полягає в тому, що не потрібно ніяких додаткових програм. Втановили цю програму і якщо є якийсь досвід роботи з компом
(Word, чи щось подібне) швиденько встановив, запустив програму і створюєш собі за простим алгоритмом сайт. Ось така ціль.

З повагою!

Додано (10.12.2018, 15:09)
---------------------------------------------

Цитата novichok ()
Пане Віталію! Вибачте я переплутав DATALIFE ENGINE (DLE) з Denwer.  Перемкнуло.

З повагою!
Yura_Shrol Дата: Пн, 10.12.2018, 15:24 | Повідомлення № 4950
Знаток супутникового інету
Рейтинг: 67
Створювати сайт локально для навчання це нормально.
Але створювати локально сайт тому, що треба на міроприємства чи курси в якості персонального сайту, портфоліо це МАРАЗМ тих, хто це вимагає. Яка користь із сайту, який не є опублікованим в інтернеті?????
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.