Сб, 18.11.2017, 08:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 32 з 287«123031323334286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
mio Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 466
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 19
Quote (Ковальчук_Олександр)
про що йшлося в ньому

я цитував одного відомого вірша про те, що "бездарности пробьются сами, талантам надо помагать".
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 467
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Щодо можливості коментувати відповіді у темі "Хто розпочав ІІ світову війну?", то її не було із самого початку - щоб не створювати протистояння, було цікаво лише знати думку вчителів, як представників освіченої частини людства.

Щодо сьогоднішнього свята, то хочеться підтримати попереднього дописувача - про ветеранів слід згадувати не один раз на рік, а забезпечити їм достойний рівень житття - скільки їх залишилось, 85-90-річних?

Деякі думки щод війни - ІІ світової чи Великої Вітчизняної. Ми (наші історики) сором’язливо замовчуємо той факт, що у вересні 1939 року на Польщу напали Німеччина та Радянський Союз. Так, переможців не судять, але у розпалюванні вогнища світової війни була значна частка і керівництва колишньої нашої держави, яка, пактом Молотова-Ріббентропа вирішила разом з "біснуватим" фюрером перекроїти карту Європи (та й світу). Є частка вини і керівництва Великобританії та Франції, які допустили "розчленування" Чехословачини та аґресію проти Польщі - вони думали, що війна буде подалі від їх кордонів.
Після "бліцкрігу" у Західній Європі та завоювання Польщі фюрер зверну свою увагу на Схід, адже Червона Армія, як показала нещодавня радянсько-фінська війна, розв’язана, як ви пам’ятаєте саме Радянським Союзом, не могла бути серйозною військовою силою, оскільки не змогла скласти серйозної противаги навіть порівняно слабкій фінській армії. Причина тут не у тому що більшість воєначальників були репросовані 1937-1938 років (у більшості вони були реабілітовані, Блюхера та Тухачевського не можна назвати видатними воєначальниками - це лише радянська демагогія присвоїла їм такий титул, у радянсько-польській війні той же Тухачевський "показав" свою ціну), і не в тому, що армія знаходилась на переозброєнні та модернізації, і не у відсутності досвіду (Іспанія, Хасан, Халхін-Гол, Фінляндія), і не у відсутності інформації про початок війни - причиною було елементарне головотяпство, ніхто з вищого керівного складу не вірив у можливість війни до ранку 22 червня 1941 року (а то і протягом наступних днів). Фашистська аґресія показала, що Червона Армія, назважаючи на свою чисельність, була всього лише неорганізованою масою колишніх селян і робітників, її керівництво у більшості - військові кар’єристи, а не воєначальники. Наступ на Москву було зупинено як ціною надзвичайних людських втрат, так і внаслідок того, що фашистські війська не були готові до війни взимку. Перелом (битва за Сталінград) почався після знаменитого наказу "Ні кроку назад!", коли солдат вперед гнали вогнем загороджувальних загонів, як худобу на бойню.
Війна це не просто лихо, це страхіття, це жах того, що людське життя не варте нічого, і найстрашніше те, що це стає буденним, що покласти голови сотень тисяч солдат заради здобуття міста до певного державного свята було геть звичайним явищем. Майже сотня моїх односельців загинули 11 квітня 1944 року біля молдавського села Гирово після того, як вони були призвані польовим військкоматом за дві неділі до того, багато з них навіть не мав військової форми, були озброєні ґвинтівками царських часів з десятком патронів - їх погнали на добре укріплені німецькі позиції, щоб "кровью искупить свою вину за пребывание на территории, захваченой врагом".
Мої діди пройшли війну від першого до останнього дня, були відзначені багатьма нагородами, але завжди казали, що війна, це не те про що варто говорити, і тим більше не те, про що показують в кіно - навіть пам’ять про ті часи викликала біль.

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 468
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (mio)
я цитував одного відомого вірша про те, що "бездарности пробьются сами, талантам надо помагать".

Шановний mio. Ми приносимо вам свої вибачення. Ваше повідомлення знайшлося в архіві і повертається в відповідну тему. Вся справа в тому, що воно несе корисний зміст і потрапило в архів помилково, чисто механічно.
До вас особисте прохання: не реагуйте так бурхливо. Ми ж не раз говорили, що ведемо чистку повідомлень, що порушують правила. Вам варто було просто написати ОП мені (про що і йдеться в правилах форуму) і ми б все вияснили, а так море убитого часу...
Я відкрив доступ до нашого приватного розділу на годинку. Подивіться ще раз, який флуд і флейм написали вчора інші учасники, хіба такі повідомлення варто залишати?
http://informatic.org.ua/forum/75-1310-37028-16-1273043178
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 469
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Ковальчук_Олександр)
До вас особисте прохання: не реагуйте так бурхливо. Ми ж не раз говорили, що ведемо чистку повідомлень, що порушують правила. Вам варто було просто написати ОП мені (про що і йдеться в правилах форуму) і ми б все вияснили, а так море убитого часу...
Я відкрив доступ до нашого приватного розділу на годинку. Подивіться ще раз, який флуд і флейм написали вчора інші учасники, хіба такі повідомлення варто залишати?
http://informatic.org.ua/forum/75-1310-37028-16-1273043178

Шановний п. Олександр! Як бачите не треба бути й Мессінгом :-), хоча комплімент, як на мене, сумнівний і неоднозначний... - повідомлення таки було вилучене, і не одне... і даремно п.Ніколя висловлювавсся (різкувато, як на мене) про стару пісню без причин...
Я скористався з цікавості любязно наданою Вами можливістю і переглянув те, що ви відкрили. Видаляючи такі повідомлення ви якраз робите добру справу для тих, ХТО ПИШЕ ПРОСТО НЕКОМПЕТЕНТНІ ДУРНИЦІ, позбавляючи інших учасників форуму можливості "прояснити" для них те питання, в якому вони явно "плавають" (так як пані з ніком-посадою заперечує проти Паскаля на IOI). Вона тепер все життя буде думати, що знає істину...:-)

Відредаговано: pasichov - Нд, 09.05.2010, 17:45
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 470
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
Деякі думки щод війни - ІІ світової чи Великої Вітчизняної.

Питання Другої світової війни досить неоднозначне. Мені, як людині, що виросла В СРСР, довелося приймати участь у святкуваннях багатьох ювілеїв Перемоги. Особливо врізалися у пам'ять 30-річний ювілей. Тоді нас школярів готували протягом місяця до міського параду, були численні репетиції, пошили спеціальну форму. Проходили різноманітні зустрічі з нестарими ще тоді ветеранами...
І що запам'яталося найбільше - це те, що всі вони досить скептично відносилися до помпезності та урочистостей, що супроводжували всі ці святкування.
І що цікаво. Жоден з ветеранів, з яким доводилося говорити, не вихваляв Сталіна, а навіть навпаки - вважав його одним з винуватців цієї всенародної трагедії. Хоча на той час в підручниках історії практично не згадувалися ні голодомор, ні репресії, ні навіть культ особи. (Форумчани мого віку пам'ятають цей період).
Що я знав про цю війну? Два моїх діда не повернулися з фронту. Ні батьки, ні мої бабусі не розповідали про ці події. Лише на початку 80-х дізнався, що один з них загинув під Вестерплятте у вересні 1939 року, бувши у складі Війська Польського. А другий в складі Червоної Армії загинув при форсуванні Одеру у 1945 р. Після одруження дізнався, що дід моєї дружини воював та загинув у складі української повстанської армії.
Тому для мене особисто важко назвати день 9 травня святом. Скоріше - це день пам'яті за усіма заглибими під час цієї страшної війни. Особливо прикро стає, коли цю подію починають перетворювати у фарс. Влада, політики, бізнесмени намагаються використати почуття людей у своїх цілях.
Сьогодні у Дніпропетровську читаю вивіску на дверях магазину "Плазменные телевизоры. Для ветеранов ВОВ скидка 40%" (!?). На мітингу в парку Слави комуністи принесли прапор Української РСР (той, що з блактиною полосою внизу), користуючись дозволом використовувати символіку періоду вітчизняної війни. Але хоча б один з них звернув увагу, що прапор Української РСР появився лише у 1947 році. На антенах автомобілів, в тому числі Мерседесів (!?), понавішували георгіївські стрічки. Прикладів можна наводити багато...
Висновок роблю один. Питаннями історії мають займатися історики. А держава має забезпечити нормальне існування своїх громадян не тільки гаслами в переддень свят.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 471
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
filnick, у нас сегодня мерсы и джипы тоже ездили с георгиевскими ленточками на антеннах. А в парке Славы плюнуть некуда было от ганделиков
Мои ни дедушки, ни бабушки уже нет в живых. Но они мне много рассказывали в детстве - было что рассказать, бабушка три раза умудрялась сбежать из вагона в котором ее везли в Германию. Дедушка был несколько раз контужен. Для меня это тоже не праздник - для меня это день памяти. С каждым годом ветеранов становится все меньше и пройдет еще немного времени, не останется ни одного свидетеля этой войны - и историю перепишут заново.
sgrecords Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 472
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (filnick)
Скоріше - це день пам'яті за усіма заглибими під час цієї страшної війни

Солідарний з вами і Ktara, у моїй сім"ї на фронті залишились два прадіди, третій повернувся, ще бабуля з дідом 3 роки були в Германії, потім після війни у "нас" були як вороги народу, в цей день радісно і сумно... і сумно за те що 17-ні мажори тупо гигикають слухаючи промови тих хто ще залишився...
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 473
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Чому ж в житті ми так спокійно відносимся до сірого?
sgrecords Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 474
Активний учасник
Рейтинг: 59
Може ми такого ж кольору ?
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 475
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (filnick)
Питання Другої світової війни досить неоднозначне.

Корінь таких питань один - це влада (жажда власти)
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:37 | Повідомлення № 476
Патріот
Рейтинг: 23
gromko, filnick, Ktara, sgrecords, я з Вами!!! Дивно...вчителі інформатики краще знають історію ніж вчителі історії..
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 01:38 | Повідомлення № 477
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Но тогда скажите. Во Львове утверждали, что Шухевич и ему подобные не сотрудничали с фашистами. Вопрос: почему там не дают праздновать День победы над ними?
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:38 | Повідомлення № 478
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
dpi, я скажу, то були спроби зробити незалежну Україну, і вони мусили шукати союзників, правда не було з чого вибирати СССР або Германія-одні одного були варті.
а тепер ви скажіть чи не був Сталін в змові з Гітлером по переподілу Європи по пакту Рібентроппа-Молотова?
Ми не святкуєм 9 Травня, а поминаєм тих, хто захищав свою Батьківщину, а не Сталіна, може ви й святкуєте. Однакові були режими тоталітарні і в них і в нас, ми не могли допустити з одного багна перейти в інше.
Це перемога всіх народів, їх волі, їх культури.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 01:38 | Повідомлення № 479
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (dpi)
Во Львове утверждали, что Шухевич и ему подобные не сотрудничали с фашистами. Вопрос: почему там не дают праздновать День победы над ними?

Спорный вопрос - Советский Союз до 1941 года активно сотрудничал с фашистами, Западная Украина в 1941 году себя не считала частью Советского Союза, который был для них фактически оккупантом (надо смотреть правде в глаза). Именно потому ОУН в первые дни фашистской оккупации сотрудничал с немцами, но поскольку немцам независимая Украина была никчему, то вскоре Бандера оказался заключенным в концлагере Заксенхаузен, где был до конца войны. "Историческая правда" разная, смотря с какой стороны смотреть, для простого народа правда была своя - правда горя, скорби и унижения, поскольку ни один существующий режим (ни у нас, ни у них) не думал о нем, о простом народе. Для власть предержащих, будь-то Наполеон, Николай ІІ, Ленин, Сталин, Муссолини, Гитлер и все остальные, главное - власть, и они любыми путями будт стремиться достичь ее, не гнушаясь никакими средствами.
А вчерашнее празднование Дня Победы -всего лишь "агитка", яркий рекламный плакат, стыдливо прикрывающий нашу нищету (в том числе и духовную).
Никто в Львове не запрещал праздновать День Победы - были запрещены митинги и демоснтрации, поскольку они могли вызвать конфликты.
Кстати, я праздновал День Победы.

История не может быть хорошей или плохой - она будничная, серая и страшная в своей правде, в своем отношении к человеку.

Відредаговано: gromko - Пн, 10.05.2010, 07:52
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:38 | Повідомлення № 480
Патріот
Рейтинг: 23
dpi, ситуація проста -як у кіно- красные пришли- грабят, белые пришли грабят-куда бедному крестьянину податься???
Тільки замість белых- німці- і подалися в ліси- бити і тих і тих))))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 32 з 287«123031323334286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.