Сб, 18.11.2017, 08:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 31 з 287«122930313233286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:33 | Повідомлення № 451
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (mio)
Я так бачу, не тільки забороняють говорити власну думку з конкретного питання засобами форуму, ще й видаляють попередні пости. Я і так не маю часу, тому заходжу на форум не часто, а тут на тобі! - ще й видаляють повідомлення. Це вже починає д р а т у в а т и.

Quote (swetikccc)
Закрили коментарі в темі Хто розпочав ІІ світову війну?
Коротко обгрунтую свій голос
Завжди є ті у кого хата з краю.
А то вже наслідки

Бред сивої кобили! Коментарі ніхто не закривав і не видаляв.
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 01:33 | Повідомлення № 452
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
НІКОЛЯ, хотел посмотреть с какой области такой "культурный" модератор, но в инфе нет о тебе данных.?...

Відредаговано: dpi - Нд, 09.05.2010, 15:43
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 453
Знавець вірусів
Quote (dpi)
НІКОЛЯ, хотел посмотреть с какой области такой "культурный" модератор, но в инфе нет о тебе данных.?.

dpi вас це сильно турбує? Якщо вам стане легше. Центральна Україна. ;)
mio Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 454
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 19
Quote (НІКОЛЯ)
Бред сивої кобили!

якої, в біса, кобили? В мене кінь. :) Не буду ставити вас перед фактом (тим більше він вже видалений, як не дивно?). Але будьте чесними. Відразу аргументи, хоча сенсу....!, але все таки: розділ "Проблеми вивчення інформатики очима учнів" повідомлення 17,5 (з половиною)!, куди воно поділось? А? Ось так мені, пробачте, "впарювати" не треба той ВАШ "бред сивої кобили".
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 455
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mio)
Я так бачу, не тільки забороняють говорити власну думку з конкретного питання засобами форуму, ще й видаляють попередні пости. Я і так не маю часу, тому заходжу на форум не часто, а тут на тобі! - ще й видаляють повідомлення. Це вже починає д р а т у в а т и.

На жаль, це правда. Мене це давно обурює. І, головне, ці пости, що видаляються, в більшості випадків НЕ ПОРУШУЮТЬ правил.Таким "сталінським" способом підтримується так званий "порядок на форумі". Будь-яка власна думка, що виходить за межі вузько-фахових вже є прушенням порядку. Але правила дозволяють модераторам так діяти - там є теза, що видаляються без попередження "повідомлення, що не несуть корисного змісту". А що корисне, чи не корисне? І КОМУ ЩО Є КОРИСНИМ? Складно судити, але хтось таки за це береться, виходячи з ВЛАСНОГО розуміння. До того ж правилами заборонено обговорювати дії модераторів, навідь у спеціальному розділі, який, як правило, на форумах присутній. Я це пояснюю страхом.
Наш учитель боїться всього. Методиста, інспектора, директора,.... СБУ (за традицією від КДБ), і ще чорт-зна чого... Стомився пояснювати - якщо учитель не ходить на уроки п"яний, не б"є дітей і не бере хабарів - ЙОМУ НІЧОГО БОЯТИСЯ!
Форумні повідомлення не повинні містити державної таємниці, не повинні закликати до насилля, до расової та національної нетерпимості, не повинні закликати до прушень Конституції та законів України, містити ненормативну лексику та особистих образ (не плутати з полемікою та доброзичливою іронією) - ВСЕ! Решта - НЕ Є ПОРУШЕННЯМ ПРАВИЛ і приводом до вилучення повідомлень.
Ще Чехов колись говорив, що варто "видушувати з себе раба"
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 456
Знавець вірусів
Quote (mio)
повідомлення 17,5

Щось я недоганяю а 16. 8 повідомлення ви не писали? Настільки мені відомо дробовіх повідомлень неіснує. міо може ви невиспались? Шось ви путаєте.
І до речі повідомлення не видаляються а переносяться в архів, про це вже не раз писалось. Я їх там небачу!

Quote (pasichov)
На жаль, це правда. Мене це давно обурює. І, головне, ці пости, що видаляються, в більшості випадків НЕ ПОРУШУЮТЬ правил.Таким "сталінським" способом підтримується так званий "порядок на форумі". Будь-яка власна думка, що виходить за межі вузько-фахових вже є прушенням порядку. Але правила дозволяють модераторам так діяти - там є теза, що видаляються без попередження

Пасіхов не починайте стару пісню! Чули не раз!
GarryPotter Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 457
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Цікаве відчуття - весь день бравурна маршова музика, по телевізору (на деяких каналах) - військові паради без кінця у багатьох містах Росії. Таке відчуття наче б то хтось хоче цим напам’ятати про себе - ми ще є, ми ще маємо силу, ми ще можемо показати світу "кузькину мать". Все як у часи "холодної війни" або у тридцяті роки (у нас та у Німеччині). Жаль переможців-ветеранів, яких посадили "на сонці" на догоду високопоставленим урядовцям замість того, щоб забезпечити їм нормальний рівень життя.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:34 | Повідомлення № 458
Знавець вірусів
Quote (pasichov)
Ще Чехов колись говорив, що варто "видушувати з себе раба"

Юрію Яковичу Чехов багато говорив і погано закінчив. Ви ще дикабристів згадайте ті теж за праве діло загинули.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 459
Знавець вірусів
Шановні учасники форуму! За вашим бажанням у вівторок почне роботу спеціально створений для цього сайт з форумом чатом та іншим гамузом ;)
"Спілкування без обмежень". Там можна буде відкрито обговорити всі проблеми від політики до проблем сучасності і тільки дві теми буде табу тероризм і міжрасова дискримінація. Адресу всі отримають в ОП.
mio Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 460
Тут живе...
Quote (НІКОЛЯ)
Настільки мені відомо

Дробових повідомлень? ....я добре висипаюсь. Ну да ладно:), я ніяких психотропних препапатів не вживаю.
Але, на всяк випадок, процитуйте мої слова з
Quote (НІКОЛЯ)
16. 8 повідомлення ви не писали
?
І, мені цікаво, за яким принципом повідомлення потрапляють в архів? Чи не вибірково? Чи згідно ...
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 461
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (mio)
повідомлення 17,5 (з половиною)!, куди воно поділось?

Яке ще повідомлення 17,5? Всі повідомлення номеруються цілими числами! Про що йшлося в тому повідомленні?
Ще раз нагадую, всі модератори і адміни прекрасно знають: ми не видаляємо повідомлення, а переміщуємо їх в спеціальний розділ, який видимий тільки адміністрації форуму.
Quote (pasichov)
На жаль, це правда.

Юрію Яковичу, я щойно поговорив з модераторами, ніхто ніяких повідомлень не видаляв, навіщо ви говорите, неначе ви Вольф Мессінг?
Quote (swetikccc)
Закрили коментарі в темі Хто розпочав ІІ світову війну?
Коротко обгрунтую свій голос
Завжди є ті у кого хата з краю.
А то вже наслідки

Розберіться спочатку в ситуації, а потім обґрунтовуйте свій голос. Якби ми закрили тему, то біля її назви в стрічковому варіанті форуму був би відповідний значок (закрита тема), просто пан Громко створив тему-опитування без можливості написання коментарів. Очевидно він хотів побачити статистику, думку учасників без зайвих висловлень.

Quote (mio)
І, мені цікаво, за яким принципом повідомлення потрапляють в архів? Чи не вибірково? Чи згідно ...

Що значить вибірково? В архів потрапляють повідомлення, що не стосуються теми, містять флуд, флейм, рекламу, фішінгові посилання тощо.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 462
Знавець вірусів
Quote (mio)
І, мені цікаво, за яким принципом повідомлення потрапляють в архів? Чи не вибірково? Чи згідно .

Будь ласка! Повідомлення не видаляються! Замість того якщо повідомлення несе в собі некорисний зміст або порушує діючі правила. Воно переноситья або модераторами або адміністраторами в службовий розділ, який доступний тільки адміністрації та модераторам. Повідомлення зберігається там.
Я його там не бачу. Сліпотою я наче не страдаю, повірьте.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 463
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Пасіхов не починайте стару пісню! Чули не раз!

Але й висновики не спостерігаються. Не лише я звертаю увагу на зникнення повідомлень без будь-яких на те видимих причин. Ваші постійнв зауваження про перенесення в архів нічого не міняють - ПОВІДОМЛЕННЯ НЕДОСТУПНЕ читачам.

Quote (НІКОЛЯ)
Юрію Яковичу Чехов багато говорив і погано закінчив. Ви ще дикабристів згадайте ті теж за праве діло загинули.

Ви, щось плутаєте, шановний! Антон Павлович Чехов помер від сухот, звичайно закінчив погано, але й ми так колись закінчимо - своєю смертю. І серед декабристів були непогані хлопці - на край вони хотіли, щоб не було бідних, а більшовики (і часом ми зараз) воювали з багатими...
А взагалі схоже на погрозу... За що я маю погано закінчити?

Додано (09.05.2010, 16:36)
---------------------------------------------

Quote (Ковальчук_Олександр)
Юрію Яковичу, я щойно поговорив з модераторами, ніхто ніяких повідомлень не видаляв, навіщо ви говорите, неначе ви Вольф Мессінг?

Вчора ввечері в темі було 98 повідомлень, сьогодні зранку - 93.

Відредаговано: pasichov - Нд, 09.05.2010, 16:37
mio Дата: Сб, 04.11.2017, 01:35 | Повідомлення № 464
Тут живе...
Всі повідомлення номеруються цілими числами!

Якщо Ви хлопці, модератори, не зрозуміли
Яке ще повідомлення 17,5?
, то пояснюю: Повідомлення, яке мало б бути між теперішніми №17 і № 18. "Мелочность" - скажете Ви, "Принциповість" - відповім Я.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 01:36 | Повідомлення № 465
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Тоді дайте відповідь про що йшлося в ньому?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 31 з 287«122930313233286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.