Пн, 11.12.2017, 15:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 282 з 292«12280281282283284291292»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4216
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата gromko ()
Керівники  "від освіти" є саме такими як і ми - усі роблять вигляд, що працюють, ми - що навчаємо чомусь дітей, адміністрація - що керує школою, "методисти" - що розуміються у питаннях методики викладання того предмету, до якого вони ніколи не мали відношення.Вчитель стоїть на самому низу "вертикалі", усі хто "вище" - "начальники", у більшості яких головний принцип - "я - начальник, ти - дурак"
Рецепт від болячки який?
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4217
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 353
Цитата swetikccc ()
Рецепт від болячки який?

Автономія навчальних закладів та ліквідація "освітянсько-керівно-методичної" вертикалі (як у Грузії), але на це ніхто не піде - краще "намалювати" красиві звіти для міського(районного) відділу освіти та методкабінету, ніж працювати в поті чола.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4218
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Цитата gromko ()
Автономія навчальних закладів
І вищих і середніх загальноосвітніх?
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4219
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата swetikccc ()
Рецепт від болячки який?

Бачив колись табличку в колеги в "каптьорці" (на жаль, не в кабінеті над дошкою): "Не кажіть мені, що я маю робити, і я не скажу, куди вам треба йти". Як на мене, це якраз і є рецепт.
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4220
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 47
Цитата swetikccc ()
Вчитель стоїть на самому низу "вертикалі", усі хто "вище" - "начальники", у більшості яких головний принцип - "я - начальник, ти - дурак"

Простою мовою можна сказати - все як у курнику, ті хто зверху гадять на нижніх.

Цитата swetikccc ()
Рецепт від болячки який?

Всі повинні бути на одному рівні. Між міністерством і вчителем не повинно бути жодної проміжної ланки, вони зайві.
Особисто я більше інформації отримую від спілкування на форумі, а ніж від всіх: МК, РВО, ОВО, Акададемії підвищення кваліфікації разом узятих, тим більше більшість повідомлень від них йде з поміткою "Fwd:", або про якісь (стримаюсь, щоб не грубо)конкурси і звітність про них.

На початку навчального року перевіряючій з РВО показав її некомпетентність за сан.паспорт, за що вони зарплату отримують?, за "Fwd:". Наша школа була однією з останніх в перевірці і до цього жодний вчитель напевно не "просвітив".  Не з РВО мені повідомили про зміни, а я їх проінформував, так навіщо мені такі "спеціалісти"?

Ось ще дуже корисна пропозиція: В. Громовий: конкурсоманія паралізує шкільну освіту
Впеше бачу таку солідарність у коментарях.

Відредаговано: DPV - Нд, 29.10.2017, 00:15
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 12:01 | Повідомлення № 4221
Ветеран спілкування
Прибрати методистів і заживем... 
У нас є правила дорожного руху,  але...
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4222
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
І вищих і середніх загальноосвітніх?

Це прописано у новому законі "Про освіту"

Цитата Пилипчук_О_П ()
"Не кажіть мені, що я маю робити, і я не скажу, куди вам треба йти". Як на мене, це якраз і є рецепт.

Повинен бути результат, а не те, яким чином він досягнутий.

Цитата DPV ()
Простою мовою можна сказати - все як у курнику, ті хто зверху гадять на нижніх.

Тому, що ті, що "зверху" не є вчителями, або не змогли працювати в школі.

Цитата DPV ()
Всі повинні бути на одному рівні. Між міністерством і вчителем не повинно бути жодної проміжної ланки, вони зайві.

Крім колишнього "совка" у всіх інших країнах саме так.

Цитата DPV ()
На початку навчального року перевіряючій з РВО

"Обов'язки" вони придумують самі собі, у тому числі і "перевірки" навчальних закладів.

Цитата DPV ()
дуже корисна пропозиція: В. Громовий: конкурсоманія паралізує шкільну освіту

Громовий не працює в школі вже багато років.

Цитата swetikccc ()
Прибрати методистів і заживем...
У нас є правила дорожного руху, але...

Методист повинен мати достатній освітньо-кваліфікаційний рівень, але на сьогодні маємо - вчитель-методист, який має 25-35 років стажу, друковані праці, підручники та посібники, навчальні програми і "методист" РМК, яка мала в школі категорію "спеціаліст" і 5 років як з педВУЗу - і на разі "методист" РМК стоїть на вищіому щаблі і освітянському "табелі про ранги" - "Ви, Іван Іванович, не гідні мати вищу категорію, адже не прийняли участь у заходах "Галерея кімнатних рослин" і "Зірка пам'яті".
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4223
Активний учасник
Цитата gromko ()
Автономія навчальних закладів
Закон про освіту ще не читав, але автономія теж не панацея. При повній незалежності від "верху" талановитий директор зможе сконфігурувати навчальний заклад "під потребу" (угадайте чию ;) ) і вчителі в нього будуть заздрити кріпакам з позаминулого століття.
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4224
Прописаний назавжди
Цитата mudrak ()
але автономія теж не панацея. При повній незалежності від "верху" талановитий директор зможе сконфігурувати навчальний заклад "під потребу" (угадайте чию  ) і вчителі в нього будуть заздрити кріпакам з позаминулого століття.

Як влучно описана сучасна ситуація, але під повним контролем "освітянсько-керівно-методичної" вертикалі і використання цієї вертикалі для підвищення свого впливу. Обмежений термін перебування на посаді і виборність - зроблять свій вплив, але коли громадськість і педагогічний колектив буде "зацікавлений" у дійсно навчанні дітей, а не "ходінні" на роботу.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4225
Активний учасник
Під контролем вертикалі це трішки складніше, але, як показала практика, для "таланту" перепон нема! Спочатку "оброблялася" вертикаль, потім "конфігурувався" колектив. А якщо вертикалі нема - то й "роботи" директору менше! А от обмеження терміну перебування та виборність - річ конструктивна... лише як бути з колективами, що вже "зкофігуровані"? ...Переобрати всіх директорів в обов'язковому порядку?
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4226
Прописаний назавжди
Цитата mudrak ()
Переобрати всіх директорів в обов'язковому порядку?

Це потрібно було робити вже давно!

Додано (29.10.2017, 10:48)
---------------------------------------------

Цитата mudrak ()
лише як бути з колективами, що вже "зкофігуровані"

Будуть обирати те, що було.

Додано (29.10.2017, 10:52)
---------------------------------------------

Цитата mudrak ()
Під контролем вертикалі це трішки складніше, але, як показала практика, для "таланту" перепон нема!

У чому складність, коли на посаді 15-25 років, все "примазано" сотні разів, і домовленності відбуваються у простому телефонному режимі.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 12:02 | Повідомлення № 4227
Ветеран спілкування
Отже дійшли до висновку, потрібна стимуляція гривнею. 
Якщо ваші діти здають ЗНО більше ніж150 балів відповідне фінансування в 2 рази,  а де провал хай доплачують громади якщо ім вигідно тримаии такого директора з колективом.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 12:03 | Повідомлення № 4228
Лінуксоїд
Цитата mudrak ()
Переобрати всіх директорів в обов'язковому порядку?

Директор не повинен бути педпрацівником, адже він, в основному, виконує адміністративно=господарські функції.

Цитата swetikccc ()
Отже дійшли до висновку, потрібна стимуляція гривнею.
Якщо ваші діти здають ЗНО більше ніж150 балів відповідне фінансування в 2 рази, а де провал хай доплачують громади якщо ім вигідно тримаии такого директора з колективом.

Якщо ви працюєте в ліцеї, де в 10-11 клас набирають за конкурсом, або в сільській школі, де 70% - діти з "глибоко прихованими здібностями", а інших просто немає?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 12:03 | Повідомлення № 4229
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Цитата gromko ()
И при этом рассказывает как бы он сделал что-то в школе :) 
Цитата mudrak ()
Закон про освіту ще не читав, але автономія теж не панацея. При повній незалежності від "верху" талановитий директор зможе сконфігурувати навчальний заклад "під потребу" (угадайте чию  ) і вчителі в нього будуть заздрити кріпакам з позаминулого століття.
А так как теперь директор принимает/увольняет педагогов, то очень легко "талантливому" директору убрать неугодных :) 
Цитата gromko ()
иректор не повинен бути педпрацівником, адже він, в основному, виконує адміністративно=господарські функції.
Он должен быть талантливым менеджером :)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 12:03 | Повідомлення № 4230
Лінуксоїд
Цитата Ktara ()
И при этом рассказывает как бы он сделал что-то в школе

Естественно - он теперь "вне системы", ему бояться за своё место не надо.

Цитата Ktara ()
А так как теперь директор принимает/увольняет педагогов, то очень легко "талантливому" директору убрать неугодных :)
Он должен быть талантливым менеджером

Согласен, но у нас директор пока есть "прокладкой" между гороно и школой
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 282 з 292«12280281282283284291292»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.