Нд, 17.12.2017, 16:03
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 274 з 293«12272273274275276292293»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4096
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Надо Малайзию брать в пример ;)  причем показательно), а то я вот в  4 классе никак не могу человек 5 заставить прочитать на экране надписи типа "файл", "вставлення", ну сложные слова, неимоверно.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4097
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Цитата mul44 ()
Надо Малайзию брать в пример   причем показательно), а то я вот в  4 классе никак не могу человек 5 заставить прочитать на экране надписи типа "файл", "вставлення", ну сложные слова, неимоверно.
та да. такие уникальные детки есть в каждом классе, вот у меня в 6-м - все что я сказала запоминается секунд на 15, потом весь урок одна и та же фраза "а что делать?" и напечатанная практическая работа не помогает, даже если ткнуть пальчиком в нужный пункт - пункт будет прочтен, скажут что все поняли и секунд через 10 прозвучит фраза "Так Вы так и не сказали мне а что делать"
offside Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4098
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Цитата Ktara ()
все что я сказала запимаентся секунд на 15, потом весь урок одна и та же фраза "а что делать?" и напечсанная практическая работа не помогает, даже если ткнуть пальчиком в нужный пункт - пункт будет прочтен, скажут что все поняли и секунд через 10 прозвучит фраза "Так Вы так и не сказали мне а что делать"
А я думав що так тільки в мене на уроках. Читати завдання не вміють.
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4099
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Цитата offside ()
 І у мене так  У всіх  мабуть так... Мовчимо далі... 8 Клас , програмування, Лазарус (дай Бог йому здоров'я) - 2 уроки і все... "Для чого воно мені, і т.п.". Прийшли до 9 класу ... Жах бере коли я їм масиви намагатимуся навчити
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4100
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Цитата gry ()
І у мене так У всіх мабуть так...

Не шукайте причини саме в програмуванні. На уроці фізики в 11 класі не можу добитися адекватної реакції на прямокутний трикутник (синус-косинус, теорема Піфагора). Схоже, що це покоління уникає інтелектуальних зусиль. Такі зусилля вимагають зосередженості і часу, а поруч - дуже багато цікавих речей, які відволікають.
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 11:41 | Повідомлення № 4101
Досвідчений учасник
Цитата Пилипчук_О_П ()
це покоління уникає інтелектуальних зусиль.
Точно. У мене ще й Астрономія є... Взагалі -мрак. Може я такий ??? Начеб-то років 15 назад ще очі світлі бачив, зараз ---- МРАК... Мабуть я ...
LVV Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4102
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 112
Інформація і знання перестали бути цінністю в очах дітей. "Усе" можна знайти в Інтернеті... Навіщо вчити...
В мене 9-класники не можуть знайти об'єм куба. Питаю: "а як же ви програму написали, якщо самі не знаєте як той об'єм знаходиться"? Відповідь: "в Інтернеті формулу знайшли".
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4103
Досвідчений учасник
Цитата LVV ()
"в Інтернеті формулу знайшли".
Що далі ???
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4104
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Математик Арнольд ділиться спогадом: "Студент четвертого курса одного из лучших парижских университетов спросил меня на письменном экзамене по теории динамических систем: «4/7 больше или меньше единицы?»".
skif Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4105
Прописаний назавжди
Рейтинг: 49
Цитата Ktara ()
Так Вы так и не сказали мне а что делать"
то саме 
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4106
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Цитата mul44 ()
Надо Малайзию брать в пример ;) причем показательно), а то я вот в 4 классе никак не могу человек 5 заставить прочитать на экране надписи типа "файл", "вставлення", ну сложные слова, неимоверно.
Цитата Ktara ()
вот у меня в 6-м - все что я сказала запоминается секунд на 15, потом весь урок одна и та же фраза "а что делать?" и напечатанная практическая работа не помогает, даже если ткнуть пальчиком в нужный пункт - пункт будет прочтен, скажут что все поняли и секунд через 10 прозвучит фраза "Так Вы так и не сказали мне а что делать"
Цитата offside ()
Далі буде тільки гірше - у всьому винне інформаційне перевантаження (не тільки на уроках). Дорослим легше блокувати той інформаційний шум, який нас оточує, а діти, як та губка, все поглинають в себе. Телебачення, радіо, Інтернет, телефони - терабіти інформації завантажують сенсорну систему дітей, і вони не витримують - якщо раніше (20-30 років назад) діти прагнули знань хоча й різній мірі, то тепер рівень інформаційного шуму настільки високий, що ми з і своїми синусами-косинусами та приймочками-маточками просто не в силі пробитися.
Цитата gry ()
8 Клас , програмування, Лазарус (дай Бог йому здоров'я) - 2 уроки і все... "Для чого воно мені, і т.п.". Прийшли до 9 класу ... Жах бере коли я їм масиви намагатимуся навчити
Будь-яка дія повинна бути вмотивована - нащо їм Лазарус з масивами? Оскільки це не вкладається в систему їх життєвих цінностей, то вчити вони нічого не будуть.

Цитата Пилипчук_О_П ()
На уроці фізики в 11 класі не можу добитися адекватної реакції на прямокутний трикутник (синус-косинус, теорема Піфагора). Схоже, що це покоління уникає інтелектуальних зусиль. Такі зусилля вимагають зосередженості і часу, а поруч - дуже багато цікавих речей, які відволікають.
Покоління не уникає інтелектуальних зусиль, воно просто витрачає їх деінде, поза уроками.
Цитата LVV ()
Інформація і знання перестали бути цінністю в очах дітей. "Усе" можна знайти в Інтернеті... Навіщо вчити...
Поступово ми приходимо до думки, що не так ми навчаємо. Для нас носієм знань був вчитель/викладач, дещо можна було почерпнути з книг. Зараз інші часи і формальні знання не варті нічого, головним є вміння ефективно використати інформацію.

Цитата LVV ()
В мене 9-класники не можуть знайти об'єм куба. Питаю: "а як же ви програму написали, якщо самі не знаєте як той об'єм знаходиться"?
Чому на уроці інформатики учні повинні розв'язувати суто математичні задачі?

Цитата Пилипчук_О_П ()
Математик Арнольд ділиться спогадом: "Студент четвертого курса одного из лучших парижских университетов спросил меня на письменном экзамене по теории динамических систем: «4/7 больше или меньше единицы?»".
Соромно признатись, але таблицю множення на 7 вивчив напам'ять лише в 10 класі (алгебра була на "відмінно")

Відредаговано: gromko - Нд, 01.10.2017, 22:42
fox11 Дата: Сб, 04.11.2017, 11:42 | Повідомлення № 4107
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 35
Подскажите, обслуживаю и преподаю в двух полноценных кабинета информатики в разных зданиях (начальная школа и гимназия), платят за один. Может за два потребовать?
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:43 | Повідомлення № 4108
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
У нас вже давно не платять ні за кабінети, ні за обслуговування компів.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 11:43 | Повідомлення № 4109
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Цитата fox11 ()
Подскажите, обслуживаю и преподаю в двух полноценных кабинета информатики в разных зданиях (начальная школа и гимназия), платят за один. Может за два потребовать?
Будут платить за один. Если бы Вы преподавали в разных школах - платили бы за два.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 11:43 | Повідомлення № 4110
Активний учасник
Рейтинг: 46
Цитата Пилипчук_О_П ()
це покоління уникає інтелектуальних зусиль
Таки да! На уроках англійської оте "що робити?" я вже звик чути, аж тут інформатика, завдання на рідній мові. Дивляться на монітор - "Що робити?" - " То ж написано! Читайте і робіть як сказано." Прочитали - сидять. "Що неясно?" " Неясно що робити."... Відчуваю що вже й сам "не знаю що робити"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 274 з 293«12272273274275276292293»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.