Сб, 21.09.2019, 17:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 2
Рейтинг: 25

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
DPV Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3751
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 76
Цитата Bandalak ()
У нас деякі групи діляться по рівню, результат очевидний.

У нас відсутній поділ на групи. Це був поділ класів, але на майбутнє відмовились таке робити.
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3752
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата Ktara ()
о чем мы говорим дальше? И конечно же все изменит сертификация учителей :)
прикрутите к форуму "лайки", я вам его поставлю, а пока два чая за мой счет)

Відредаговано: mul44 - Ср, 03.05.2017, 17:35
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 10:45 | Повідомлення № 3753
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Цитата mul44 ()
прикрутите к форуму "лайки", я вам его поставлю, а пока два чая за мой счет)
вряди ли можно прикрутить лайки :)
Но про угощение буду помнить :)
Только можно поправочку - я не пью чай, а только кофе (и да. я помню. что наглость - второе счастье) :)
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3754
Наполегливий учасник
Рейтинг: 73
Цитата SLKuty ()
Я не поліцай для вар'ятів, я не санітар для буйних, я не нянька для немовлят.
Не люблю, коли "многобукафф", але таке "нехтування своїми посадовими обов'язками"( B) ) нагадало мені початок моєї педкар'єри:
Так от, прийшовши в школу молодим, сповненим ентузіазму спеціалістом я теж думав що "я - ВЧИТЕЛЬ". ... Якось після уроків, дописуючи журнали (бо на уроці ж ніколи - треба дітей учити  ;) ), я виявив, що збився з плану, і щось там напутав, вже й не згадаю що. Пішов до завуча каятись та питати поради. А заучем була стара досвідчена фізичка радянського випуску. Вона теж була втомлена трудовим днем, але вислухала мої проблеми і чесно намагалася вникнути в їхню суть.... Нарешті її осяяло, вона зітхнула з полегшенням і сказала: "Я зрозуміла що з Вами не так! Ви думате що Ви - вчитель!" ...На моє німе запитання типу "А хто ж я?" вона твердо і впевнено відповіла: " Ви - БИДЛО, як і я і всі ми, поставлене пасти інше бидло, поки воно підросте. У Вас на уроці ніхто нікого не набив, не поламав меблі, не "трахнув? Тоді Ви все робите правильно! А те що Ви їм говорите - то це для того щоб Вам самим не було нудно!" З цими словами вона повернула мені журнал, пишіть, мовляв, що вимагається, папір витерпить все....
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3755
Ветеран спілкування
Рейтинг: 406
Цитата LVV ()
А основна функція вчителя, навчання дітей, стає другорядною.

Чому "стає"? На жаль не можу знайти статтю з журналу "Знание-сила" кінця 1980-х-початку 1990-х років, в якій проблема призначення чинної моделі школи розібрана детально. На декількох сторінках проаналізовано реальні очікування суспільства, батьків, учнів і т.п. Основний висновок: школа - інструмент нагляду за дітьми. Решта функцій - факультативні.

Додам від себе "просте" питання: невже справді, коли б ставилась мета когось чомусь якісно навчити, то групи набирали б виключно за віком?
gry Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3756
Досвідчений учасник
Рейтинг: 128
Типова інструкція (проект) - http://education-ua.org/ua....asnosti
Знову "потонемо" в паперах різних. Дуже дивні пункти там є... Наприклад трактуваня Закону «Про електронні документи та електронний документообіг» (Прийнятого у 2003 р) і т.д.
Цитата Пилипчук_О_П ()
сновний висновок: школа - інструмент нагляду за дітьми.
І +  фабрика по виробництву нікому не потрібних документів (паперів)

Відредаговано: gry - Чт, 04.05.2017, 18:55
ALEKS Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3757
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 84
Цитата gry ()
фабрика по виробництву нікому не потрібних документів (паперів)
Незгоден! :* Ви тільки уявіть скількох людей ми забезпечуємо роботою! :? Правда, питання в тому, чи вона потрібно ще комусь крім них самих?
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:46 | Повідомлення № 3758
Наполегливий учасник
Цитата kosarik1 ()
Що означає за віком?
Напевне, малося на увазі формування класів виключно з однолітків, незважаючи на їх нахили. Наприклад, якщо дитинна "вундеркінд" в математиці, вона все одно сидить в одному класі з ровесниками ...."невундеркіндами", хоча якби мала на кого рівнятись, хоч би й на кого зі старших, закінчила б шкільний курс за три роки.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3759
Ветеран спілкування
Рейтинг: 406
Цитата kosarik1 ()
Що означає за віком? Де тут є мова за віком?

До першого класу набирають дітей одного віку. Це, можливо, навіть нормально. Але ж їх тримають вкупі 11 років і щось мені підказує, що, за такої технології, розв'язується якась інша задача, а не досягнення високого рівня знань...
Цитата mudrak ()
малося на увазі формування класів виключно з однолітків

Так. На старті це може бути виправдано. Але ж у процесі навчання наші діти з цієї пастки виходу не мають. Причому абсолютно.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3760
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Пилипчук_О_П ()
Так. На старті це може бути виправдано. Але ж у процесі навчання наші діти з цієї пастки виходу не мають. Причому абсолютно.
Цитата kosarik1 ()
І пропаде ВСЕ. ПРОПАДЕ як і наша освіта вже ПРОПАДАЄ, і ПРОПАДЕ, якщо ми тут щось не гукнемо то і не гукнеться .
Болото затягує
От тому і спеціалізація повинна  бути з 7 класу.
На власних дітях знаю, який вплив мають обставини і умови.
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3761
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
З мого класу до Кореї (напевне все таки Південної) 2 роки тому виїхала дівчинка 5 класниця. У кінці квітня вона повернулась назад до нас.
Основні меседжі:
- вона приїхала ще з початкової школи ;
- на уроках що хочуть те й роблять;
- не пишуть;
- не має домашніх завдань.
Бабушка каже що не пустить онуку до Кореї "бо там одна гульба".
... На уроці з іншою ученицею в мене була розмова - трохи строга стосовно англ.мови (списування з ГДЗ, а на уроці "0", учні зараз беруть моду хоч ти їм ТСО, презентації, роздатковий матеріал, питаєш чи все зрозуміло, але в кінці уроку кажуть "я нічого не зрозумів(ла)- ім весело, а ти стоїш як обпльований).
Так от учениця, з якою була розмова, заявила що я повинен пояснювати доти, поки їй не стане зрозуміло. І про це їй повідомила кореянка, бо в Кореї так.
Ну і зрозуміло, що там ніхто не підвищує голос на учнів, тому в Україні вона "не витримає".
Кореянка - розумничка -виїжджала була відмінницею. Приїхала і з української мови на першому уроці у письмовій роботі зробила 1 помилку (на відміну від наших).
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3762
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
https://life.pravda.com.ua/society/2016/04/6/210429/
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:47 | Повідомлення № 3763
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Я вже не раз казав і буду повторювати, що на мою думку найдосконалішою була радянська система освіти. Підручники були "вилизані" до блиску і не змінювалися десятиріччями. Науковий рівень був на висоті, все було чітко організовано і розкладено по поличка в ідеальному порядку.
Нам би лишилося лише трішки удосконалити ту систему під сучасність і все!
А ми зробили повну анархію і безпрєдел!
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:48 | Повідомлення № 3764
Наполегливий учасник
Цитата Bandalak ()
Нам би лишилося лише трішки удосконалити ту систему під сучасність і все!
Видно не все так просто...а то поміняли б "Славу КПСС" на "Славу Україні" і всі були б раді  ;) .
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 10:48 | Повідомлення № 3765
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
А чому б не були раді? Ідеологія тримає дисципліну!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.