Пн, 20.11.2017, 11:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 222 з 288«12220221222223224287288»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3316
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Цитата mul44 ()
вы же виндовс не лицензию используете

У школі маю ліцензію на Windows XP, саме тому не можу поставити хоча б 7.
З програмного забезпечення GIMP та Inkscape.
Коли діти запитують, чому не Photoshop та CorelDraw - пояснюю.
Відносяться з розумінням.

Друкувала свої конспекти для 5 та 6 класу (вже за старою програмою) у видавництві "Основа" (Серія "Мій конспект"). Моє авторське право підтверджено відповідними договорами з видавництвом.
Але практично через півроку всі мої відскановані конспекти вільно гуляли Інтернетом.
Знаєте, що найбільше мене вразило?
Багато вчителів спокійно скопіювали мої конспекти, які я писала від А до Я сама, і надрукували їх під своїм іменем у мережі Інтернет.
Після цього вирішила взагалі не друкуватися.

В даному випадку йдеться про інтелектуальну власність, яка на жаль, зовсім не ціниться.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3317
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
У "капіталістів" і росіян "мона" ;)
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3318
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
я все понимаю, но как говорил Станиславский "Не верю", не верю что на целую школу у вас (кто отписался и те кто не отписался) есть лицензия, на все эти продукты, и я не имею ввиду личный комп, я верю в то что один класс имеет возможно лицензию, НО что бы вся школа, начинаю от директора до секретаря и библиотекаря, куда вы (или не вы) ставили все это, я сужу возможно по опыту своего района (почти 20 школ). Поймите меня правильно я ни к кому претензий не имею, просто рассуждаю.
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3319
Перспективна вчителька
Цитата mul44 ()
"Не верю"

Якщо чесно, мені байдуже, вірите Ви мені чи ні. Та й з якого дива форумчани "зі сторінки 221" повинні перед Вами звітувати?
Справа зовсім в іншому.
Погодьтеся, що пропонувати на Форумі учителів інформатики сканувати підручник та викладати його в мережі Інтернет - це ненормально.
Тому пропоную припинити обговорення з цього питання.
Jokerz Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3320
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Цитата volevikt ()
кщо чесно, мені байдуже, вірите Ви мені чи ні. Та й з якого дива форумчани "зі сторінки 221" повинні перед Вами звітувати?Справа зовсім в іншому.
Погодьтеся, що пропонувати на Форумі учителів інформатики сканувати підручник та викладати його в мережі Інтернет - це ненормально.
Тому пропоную припинити обговорення з цього питання.
По поводу лицензии я верю, вполне может быть нашелся спонсор и оплатил все.

А вот по авторскому праву, я часто с этим стыкаюсь по работе. Скажу так, если человек присылает документы подтверждающие авторство и идем на встречу ему.
Размещают все, допустим кто то снял фильм, его разместили и смотрят. Пришел автор и попросил убрать, убрали. Но реакция будет уже после того как, а до размещения как ты проверишь что разместили ?

Я думаю так, если вы автор и имеете претензии то пишите их, и подкрепляйте документами.
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 09:31 | Повідомлення № 3321
Перспективна вчителька
Цитата Jokerz ()
Я думаю так, если вы автор и имеете претензии то пишите их, и подкрепляйте документами.

Я написала. Але оскільки матеріал вже був надрукований у фаховому виданні, в мене попросили вибачення і пообіцяли написати "автору".
Зараз йде мова про те, що вчителі інформатики мають право порушувати авторське право, бо їх не забезпечили безкоштовними підручниками.
Ось з цим я не згодна.
Так, дуже важко працювати за новою програмою без підручників, але хіба нам звикати?
Дещо пишу на урок сама, використовуючи конспекти минулих років для різних класів, дещо знаходжу в Інтернеті.
Але це мій вибір.

Не думаю, що є потреба у подальшому обговоренні цієї теми.
Впевнена, що кожен зробив для себе висновки.
Не маю на меті когось переконувати у своїй правоті.
Кожен вирішує сам. Так, як йому підказує совість.
І я зовсім "не біла й пухнаста"))), бо не маю ліцензії на програмне забезпечення, встановлене на моєму домашньому ПК.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3322
Ветеран спілкування
Цитата mul44 ()
я все понимаю, но как говорил Станиславский "Не верю", не верю что на целую школу у вас (кто отписался и те кто не отписался) есть лицензия, на все эти продукты, и я не имею ввиду личный комп, я верю в то что один класс имеет возможно лицензию, НО что бы вся школа, начинаю от директора до секретаря и библиотекаря, куда вы (или не вы) ставили все это, я сужу возможно по опыту своего района (почти 20 школ). Поймите меня правильно я ни к кому претензий не имею, просто рассуждаю.

І ставлять і роблять і порушують, але мовчки і не агітують за порушення і не штовхають на це інших.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3323
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата mul44 ()

Ми розуміємо правильно. Вчили психологію і т.п. Людині комфортніше, коли вона знає або хоча б підозрює, що оточення не краще за неї саму.
Потрапляю до категорії тих, хто "не відписався". Мовчав, бо сам співавтор підручника, але цією реплікою мене спровокували відповісти. На всіх комп'ютерах у школі стоїть практично тільки ліцензійне або вільне ПЗ. Підстрахувався словом "практично", бо може статись, що щось проморгав, плюс декілька комп'ютерів стоять по кабінетах, тобто поза щоденним контролем. На китайських комп'ютерах - Edubuntu.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3324
Ветеран спілкування
Цитата Пилипчук_О_П ()
Потрапляю до категорії тих, хто "не відписався".
Мовчи зійдеш за......(майже народна приказка)
Початкова версія підручнмка для 8 класу -  Делфі.  B)
А була тільки одна версія безкоштовного і реестрація кілька місяців.
В шафі завжди знайдеться скелет. ;)

Відредаговано: swetikccc - Ср, 14.12.2016, 08:38
Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3325
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
Цитата volevikt ()
дуже важко працювати за новою програмою без підручників, але хіба нам звикати?Дещо пишу на урок сама, використовуючи конспекти минулих років для різних класів, дещо знаходжу в Інтернеті.
Може хтось пояснить, чому на форумі йдуть "страждання" з приводу нового підручника для 5-го класу і авторських прав
 в той час, коли на сайті "Аспект" автори виставили його + Зошит для безкоштовного скачування?

Відредаговано: Вчитель-з-Києва - Ср, 14.12.2016, 15:57
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3326

Цитата Вчитель-з-Києва ()
Може хтось пояснить, чому на форумі йдуть "страждання" з приводу нового підручника для 5-го класу і авторських правпри скачуванні в той час, коли на сайті "Аспект" автори виставили його + Зошит для безкоштовного скачування?
Я про підручники не переймаюсь, є в житті й важливіші питання, я скачав підручник 
на сайті "Аспект"
і працюєм
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 09:32 | Повідомлення № 3327
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Цитата swetikccc ()
Мовчи зійдеш за......(майже народна приказка)
Початкова версія підручнмка для 8 класу - Делфі.

Не буду вдаватися в подробиці, але ця шпилька - мимо :)
fox11 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:33 | Повідомлення № 3328
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
А если учитель, чисто гипотетически )), получил ключи на пробный офис 2013 на 6 месяцев, установил его,
а затем, через пол года, сделал откат системы на 7 месяцев и опять установил офис
с ключом на 6 месяцев, а затем... все по новой. Это морально, законно или как?

Відредаговано: fox11 - Ср, 14.12.2016, 17:45
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:33 | Повідомлення № 3329
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Не більше і не менше законно, ніж скористатися KMS сервером.
Scrooge Дата: Сб, 04.11.2017, 09:33 | Повідомлення № 3330
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 4
Цитата v4itelka ()
І що, ніхто не може відсканувати та викласти в мережу?

Батьки Вам не говорили ,що красти не можна? Кожен раз, коли Ви скачуєте контрафактну копію, тим самим Ви крадете гроші з кишені авторів та видавців.

---------------------------------------------
Цитата volevikt ()
В даному випадку йдеться про інтелектуальну власність, яка на жаль, зовсім не ціниться.

Ваш приклад показує, що інтелектуальна власність ціниться, але Ваші права зневажаються окремими членами спільноти вчителів.

Цитата swetikccc ()
У "капіталістів" і росіян "мона" ;)

"Капіталісти" - вчителі з досвідом та зарплатою(стаж, методисти, категорії), "росіяни" - з інших шкіл?

Може хтось пояснить, чому на форумі йдуть "страждання" з приводу нового підручника для 5-го класу і авторських прав
в той час, коли на сайті "Аспект" автори виставили його + Зошит для безкоштовного скачування?

"Запретный плод сладок" - коли не моржна було скачувати підручники з сайту Аспекту, то купували один примірник, сканували та викладали в Мережу, тепер, коли вже стало можна без проблем, перейшли на Ривкінда

Додано (16.12.2016, 19:54)

Цитата fox11 ()
А если учитель, чисто гипотетически )), получил ключи на пробный офис 2013 на 6 месяцев, установил его,
а затем, через пол года, сделал откат системы на 7 месяцев и опять установил офис
с ключом на 6 месяцев, а затем... все по новой. Это морально, законно или как?

"Пробный Офис" Вам предложили для ознакомления, но никак не для работы или обучения, после ознакомления Вы должны или купить его или удалить.

Відредаговано: Scrooge - Пт, 16.12.2016, 19:52
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 222 з 288«12220221222223224287288»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.