Нд, 17.12.2017, 15:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 217 з 293«12215216217218219292293»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 09:18 | Повідомлення № 3241
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Правильна карта світу(порівняйте з тією, по якій ви вивчали географію) - пропорції країн і співвідношення океанів та суші збережено
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:18 | Повідомлення № 3242
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Ну і чим вона правильніша?
Від Антарктиди до Австралії вийшло занадто далеко!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 09:18 | Повідомлення № 3243
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
Цитата hope ()
У цьому навчальному році в нашій школі вивчається стан викладання інформатики.Директор повідомила, що за цей місяць повинна відвідати в мене 8 уроків. (2 уроки вже відвідала, залишилося ще 6 - до Нового року якраз встигнемо).
Цікаво, у якому документі прописано, скільки уроків потрібно відвідати у вчителя при перевірці стану викладання предмету?
Не написано :) Точно знаю (все ж таки опытработы зама дает о себе знать)
ну у нас максимум 2 урока и 1 внеурочное мерроприятие (ну да где-то в период с сентября до марта месяца)
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3244
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 46
Цитата hope ()
повідомила, що за цей місяць повинна відвідати в мене 8 уроків.
А мій "попросив" скласти план його походів на мої уроки. Одну тему в середній ланці - відвідати повністю, у випускних класах - по три уроки (початок теми, підготовка до контрольної, контрольна). Прикинув - мінімум 17 уроків, до нового року впритул. І так через рік (наш директор дууже працьовитий) ;) . ...Все б нічого, але і він і завуч в англійській, " грубо сказать - не решаюсь, а мягко говоря - нет слов". Я їх памятаю учнями..., і , як говорив Вовочка " и эти люди запрещают мне ковырятся в носу!"...Регочу на аналізах уроків, але тільки в душі, бо мстиві, суки...
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3245
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Цитата hope ()
Ну в мене зовсім інша ситуація.)Всю школу змусила пройти курси "Партнерство у навчанні" та "Інтел (за Версією 10.1)".
Тому всі "підковані" у питанні використання ІТ.)))
не смішіть мої .... ;)
novichok Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3246
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата mudrak ()
Регочу на аналізах уроків, але тільки в душі, бо мстиві, суки...
сука - стара учительська кадра, я правильно зрозумів?)))))))))))))))))Я своїм прямо кажу, що думаю, або прошу провести урок та показати, як треба...а хай не лізуть....
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3247
Активний учасник
Цитата novichok ()
Я своїм прямо кажу, що думаю, або прошу провести урок
Ви або живете не в цій країні, або Ви камікадзе, або Ваше начальство якесь не наше...Один приклад:
1. Була собі вчителька, яка в таких ситуаціях не могла стримати свого сміху в душі (прям як Ви ;) )
2. Прийшла пора їй атестуватися, а курсів нема - бо "стара учительська кадра" не влючила її в заявку!( А чого ж завчасно мені не нагадали)
3. Відпрацювавши при сивому волоссі рік спеціалістом вона не "покаялася".
4. Ввели в нашій "гівназії" другу іноземну мову - німецьку, а вона як назло єдиний спеціаліст з неї, але за новим "указом" має пройти і курси німецькі.
5. Трапилися й курси, від самого Goethe Institut, пройшла, але свідоцтва мали переслати на райво (бо затверджувалися в Києві!)
6. "Стара учительська кадра" забрала свідоцтво в райво і заховала собі в сейф. А вчительці сазала, що не було ніякого свідоцтва, і взагалі - що то за курси були - їдьте проходьте "нормальні".
7. Провикладала вчителька німецьку спеціалістом ще два роки, поїхала на нормальні курси, і спитала методиста - а що ж там моє свідоцтво...шило з мішка і вилізло.
8. "Стара учительська кадра" поговорила з одним зі своїх заступників, якого взяла з сусідньої "напівзакритої" школи.
9. Що говорили невідомо, але заступник взяв все на себе, і його за це залишили на роботі.
10. А вищому начальству "стара учительська кадра" позаочі говорить що, мов ми все вияснили - то вона сама в себе дома те свідоцтво забула.
...Ну як? ;) ..Оце і є "вищий пілотаж" і до речі таке видатне керівництво коллективом неоноразово відмічене державними нагородами і грамотами різного рівня....От я й "регочу в душі"...
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3248
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
В мене таке питання: чи не боїться ходити по темній вулиці ця "стара учительска кадра"? То я так, для інформації питаю, а то всяке може трапитись, в нас пам’ятаю довго били одного викладача в універі за взятки, так і не знайшли нікого (хто бив)
novichok Дата: Сб, 04.11.2017, 09:19 | Повідомлення № 3249
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата mudrak ()
Ви або живете не в цій країні, або Ви камікадзе, або Ваше начальство якесь не наше...
"Я по совести указу записался в камикадзе, с полной бомбовой загрузкой лечу..." моя улюблена пісня у Розенбаума, а взагалі я ніколи тупакам від освіти не дивився у зуби, і завжди говорив и говорю, що той, хто не може вчити - учить, як треба вчити, а хто може- той просто робить.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3250
Активний учасник
Цитата mul44 ()
чи не боїться ходити по темній вулиці ця "стара учительска кадра"
Я теж за нього дуже переживаю :) , а стосовно того що
Цитата mul44 ()
били одного викладача
то це вже пройдений етап, причому не на темній вулиці, а прямо в кабінеті! - не діє.
Цитата novichok ()
ніколи тупакам від освіти не дивився у зуби
"Респект і уважуха" , що тут скажеш   

...Але мушу додати, що він не тупак, а скоріше своєрідний талант. Бувши в дитинстві ізгоєм в компаніях, простіше кажучи, вічно битим чмом, він зумів інтригами, підлабузництвом і т.п. непомітно зробити кар'єру при мінімумі академічних знань, і змоделювати колектив по типу "серпентарій", де почувається як риба у воді.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3251
Ветеран спілкування
Просто дивна ситуація.
1. Поіхати і взнати де свідоцтво, що зась?
2. Стукати в любі двері і вам колись та відкриють зась?
І головне 
Не можеш - не берись.
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3252
Активний учасник
Цитата swetikccc ()
Поіхати і взнати де свідоцтво
Сказано було чітко - вишлем на райво. В райво їздить начальство. Начальство сказало - нема! (сказало щиро, зі співчуттям, та показним прагненням допомогти). Вчителька повірила - круг замкнувся!
Цитата swetikccc ()
Стукати в любі двері і вам колись та відкриють
Так і відкрили ж! Вперше відкрили на обласному рівні, обласна методистка дала втик районній, районна взялася за "стару учительську кадру", кадра замісникові сказала приблизно таке: Кажи, що ти загубила свідоцтво на неозорих просторах свого сейфу, або вертайся до своєї "напівзакритої" школи!
Замісник прийшла до вчительки і запропонувала компенсувати їй різницю в категоріях за всі роки зі своєї кишені. Вчителька відмовилася, бо зрозуміла "всю глубину наших глубин" і перспективу поглиблення "серпентарізації" колективу. ...Конфлікт заморожено, "все довольны - все смеются", ;) а найбільше сміється "стара учительська кадра", в очікуванні чергової премії "за економію бюджетних коштів".

ПыСы. "Не можеш - не берись." - уточніть хто що має "могти", я, наприклад, умовляю вчительку звести всіх "дійових осіб" в кабінеті завідуючого райво. Вона боїться, що він "один з них". Якщо не вмовлю - піду сам, хоч тоді буде виглядати, що "мені більше всіх треба".

Відредаговано: mudrak - Пт, 18.11.2016, 10:49
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3253
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
"Не можеш - не берись."
Боротися за себе.
Я б особисто поїхав зразу виписувати дублікат, або дзвонити.
Якщо це був рекомендований лист брав би довідку що він не прийшов в районний відділ, потім йшов на пошту.....

Цитата
Москва слезам не верит
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3254
Ветеран спілкування
Цитата mudrak ()
Так і відкрили ж! Вперше відкрили на обласному рівні, обласна методистка дала втик районній, районна взялася за "стару учительську кадру", кадра замісникові сказала приблизно таке: Кажи, що ти загубила свідоцтво на неозорих просторах свого сейфу, або вертайся до своєї "напівзакритої" школи!Замісник прийшла до вчительки і запропонувала компенсувати їй різницю в категоріях за всі роки зі своєї кишені. Вчителька відмовилася, бо зрозуміла "всю глубину наших глубин" і перспективу поглиблення "серпентарізації" колективу. ...Конфлікт заморожено, "все довольны - все смеются", а найбільше сміється "стара учительська кадра", в очікуванні чергової премії "за економію бюджетних коштів".
Що когось покарали?
Компенсували?
Якщо немає події відсутня і реакція
Майже ООП))))
mul44 Дата: Сб, 04.11.2017, 09:20 | Повідомлення № 3255
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
В зв’язку з тим що почали трусити за шкільні фонди, на школи з районо прислали наказ провести опитування чи буде батькам зручно перераховувати допомогу і оплату за харчування через банк, та інет, наш директор пише що в школі 70% відсотків - СІМДЕСЯТ батьків не мают комп’ютера!!! - спеціально попитав - у 2/3 є і компи і інет, що начебто незручно батькам так платити за харчування, хоча хто там кого питав, загалом: ну ні як не бажають директори шкіл prozorro робити справи, все треба якось вкрасти, щось поцупити, маємо бажання коли буде йти на пенсію виступити в "проповіддю")))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 217 з 293«12215216217218219292293»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.