Сб, 18.11.2017, 08:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 20 з 287«121819202122286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 286
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
alex, та не я, а більшість учасників форуму, все вам нудно, все у вас повідбирали
Quote (alex)
Ваше повідомлення oksanka120 похоже на істерику, яка виникає коли немає що сказати.

та ні, я спокійна як змія :)
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 287
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (oksanka120)
pasichov,я в шоці від вас, ви ніяк не вгомонитеся, щось шукаєте та шукаєте, це напевно ще з тих совків у вас практика залишилась накогось збирати "чорні" дані і закладувать, нічого у вас не вийде, вас час минув, щас інші часи.

а Ви шо шукаєте??? в словах інших? не подобається -пропустіть, подобається- запамятайте B)
а ось поваги до старших Вас точно не навчили :* , тож з Вас отримається точно НОВА інтелігеція ;)
А форум для того щоб висловлювати свою думку
Ну і в кінці -кінців рекомендую в випадку шоку випити Персен ;)
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 288
Неординарна вчителька
Quote (pet)
а Ви шо шукаєте??? в словах інших?

Боже я нічого ні в кого не шукала й не шукаю, все що мені треба, я маю.
Ну то якщо вам мій пост не сподобався, то що ви його акцентуєте, не подобається пропустіть, подобається використовуйте :)
Шок? в мене? та ні, щось ви напутали, то іншим треба випити, ніяк не вгомоняться, бо політику забрали, ото біда B)
UDAV Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 289
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Пропоную всім припинити суперечки, не варто йти таким шляхом, все таки ми вчителі повинні один одного поважати %)
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 290
Патріот
а ми не починали- тільки висловили свою думку- а шановній не сподобалось :)
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 291
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pasichov)
Мені особисто деякі нововведення (повернення до тестування мовою навчання, підвищення ваги атестата) ПОДОБАЮТЬСЯ, хоча останнє - ЦЕ ПЕРЕВІРКА УЧИТЕЛЯ НА КОРУМПОВАНІСТЬ, не всі витримають...

Безумовно, що ми не можемо бути однозначні в підтриці чи не підтримці нового міністра. Особисто я повністю погоджуюсь з думкою про абсурдність існування стількох вишів у нашій країні. Згадаємо, при Союзі в Україні було всього-навсього 9 (дев'ять) класичних університетів. Але, разом з тим, я не можу погодитися з тим, як міністр відноситься до моїх співгромадян (а, отже, і до мене). Вакарчук теж розумів абсурдність існування такої кількості вишів. Він запропонував зменшувати їх кількість через ліцензування. Можливо, це корупційний шлях, але напрям був визначений вірно - не потрібно Україні стільки ВНЗ при такій кількості випускників. Але питання про підпорядкування МОНУ тих вишів, які знаходилися у іншому відомстві, або питання тотального контролю над над історичною наукою чи навіть над ідеологієї держави - це, м'яко кажучи, призведе до соціальних криз у суспільстві.
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 292
Патріот
Quote (filnick)
Але, разом з тим, я не можу погодитися з тим, як міністр відноситься до моїх співгромадян (а, отже, і до мене).

Але він представляє уряд ДЕРЖАВИ, значить так держава відноситься до свої громадян- ось де корінь.
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 293
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pet)
він представляє уряд ДЕРЖАВИ, значить так держава відноситься до свої громадян- ось де корінь

Давайте говорити об'єктивно. Наш (тобто, їхній) міністр був виставлений урядом Януковича-Азарова (Господи, пробач, за невідповідність конституційній реформі) з однією метою. Мета - перевірити співгромадян на адекватність. Табачник не на стільки дурний, щоб не зрозуміти, що він і Семиноженко - є тією червоною ганчіркою, яка перевірить здатність нової команди радикально змінити настрої українського суспільства. Але, разом з тим, вони розуміють, що визначальні призначення пройшли в інших напрямках. З іншого боку, це призначення є і перевіркою самого суспільства - зреагують чи проковтнуть. Нам, освітянам, випала честь проковтнути і підтримати...
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 294
Патріот
Bandalak, правильно-розрядили :) переміщуємся всі плавно на тему про ДПА
filnick, одобрямс тобто <_<

Відредаговано: pet - Сб, 17.04.2010, 16:07
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 295
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (oksanka120)
Оце така інтелігенція трохи гнилувата залишилась з минулого і хоче показати своє Я, а не треба, будьте як всі, не показуйте з себе просто щось велике.

Теза про "гнилу інтелегенцію" вперше була висунта Леніним. Після того її розпочали нищити. І, мабудь, вдало. Інакще не було б не було того, що ми маємо. А те що залишилась...ВЦІЛІЛА випадково. Думаю, Ви справитесь з її повною ліквідацією, відстоючи такі (соррі) печерні погляди....

І "закладати" - це не в стилі "гнилої інтелегенції"... скоріше метод боротьби з нею тих, хто вважає її "гнилою".
І турбуватися про "фінансування" від влади Вам не варто - його ж спочатку ЗАРОБИТИ треба... Дійсно, влада теревені не фінансує.

swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 01:07 | Повідомлення № 296
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Пані oksanka120 звідкіля така злість?
Якщо по Фрейду....... :)

Додано (17.04.2010, 16:25)
---------------------------------------------

Quote (pasichov)
в стилі "гнилої інтелегенції"...

Чесно, в її стилі зраджувати.
Приклади
1 Студенти під Крутами
2 Недавні 5 років........
Гнила, бо хитається туди, сюди, і все шукає......
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:08 | Повідомлення № 297
Неординарна вчителька
swetikccc,
Quote (swetikccc)
Пані oksanka120 звідкіля така злість?
Якщо по Фрейду.......

зовсім ніякої злості, ви що? просто я не розумію чи то вони від безпорадності дурнею маються чи то роботи нема, головне хліба не давай, а покритикувати когось, майстри хоч куди. Хочуть поплакатись у бесідці як їх влада достала як державна так і на форумі, як вони не реалізувались чи ще щось, оце так проблеми інформатики, цікаво, а на засіданні круглого столу таких ідей з них ніхто не висунув, боялись того ж "СТРАХУ", а тут можна. Напевно хочуть анархії, там цікавіше їм би було, але не доля B)

Додано (17.04.2010, 16:46)
---------------------------------------------
swetikccc, будь ласка поясніть свій попередній пост, особливо мене цікавить 1 пункт? решта відповідає дійсності

Quote (swetikccc)
Приклади
1 Студенти під Крутами
Гнила, бо хитається туди, сюди, і все шукає....

Невже у вас патріотизму нуль? а шкода?

pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:08 | Повідомлення № 298
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (oksanka120)
а на засіданні круглого столу таких ідей з них ніхто не висунув, боялись того ж "СТРАХУ", а тут можна. Напевно хочуть анархії, там цікавіше їм би було, але не доля

"ОБИЖАЕШЬ, НАЧАЛЬНИК!!!" Я на круглому столі висловлювався досить різко, багато хто там був і чув, збрехати мені важко....
Quote (swetikccc)

Зраджувала (і буде зраджувати) ПСЕВДОінтелегенція. Особливо, якщо про 5 років...
Quote (swetikccc)
Гнила, бо хитається туди, сюди, і все шукає......

Це добре, що шукає. Гірше, коли не здатан людина шукати. За неї все інші знайдуть.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 01:08 | Повідомлення № 299
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (oksanka120)
swetikccc, будь ласка поясніть свій попередній пост, особливо мене цікавить 1 пункт? решта відповідає дійсності

Фрейд чи Крути?
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:08 | Повідомлення № 300
Неординарна вчителька
Quote (swetikccc)
Фрейд чи Крути?

swetikccc, а ви мою цитату не помітили чи зробили вигляд? ))))))))))

Quote (oksanka120)
Цитата (swetikccc )
Приклади
1 Студенти під Крутами
Гнила, бо хитається туди, сюди, і все шукає....
Невже у вас патріотизму нуль? а шкода?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 20 з 287«121819202122286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.