Пн, 24.06.2019, 21:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 01:03 | Повідомлення № 271
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4158
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Пани НІКОЛЯ і dpi головне вміти вчитися на помилках інших, а ми навіть невміємо на своїх.
Час час...., а чи буде в нас час.) (
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 272
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Quote (НІКОЛЯ)
http://rus.4post.com.ua/allcoment.html?id=150011&pn=1 4 сторінки спілкування це стандартний розвиток такої дискусії і наслідки. Думаю коментарі зайві. Чи потрібно ще приклади?

Наведений вище приклад ще раз показує, що навченість нічого немає спільного з інтелігентністю (про що, до речі, нам показує наша В.Р., де більшість має, за дипломом, вищу освіту). Мова йшла про те, що вчитель повинен мати чітку соціальну позицію та виважену думку щодо того, що відбувається навколо. Найголовніше те, що істина, як правило, знаходиться поза ворогуючими таборами, оскільки політичні супротивники, незважаючи на їх "кольори" сповідують одні і ті ж "цінності" - "мета виправдовує засоби", "народ є лише засобом досягнення певної політичної мети". Сучасні політики, на відміну від "перестроєчних" та початку 90-их, - прагматики, не ідеалісти. Ідеалізм сповідує наш народ, його насаджували і насаджують йому, оскільки для народу ідеалізм є "наркотиком", який відволікає людей від проблем сьогодення.
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 273
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
1. Прагматизм має реальний матеріальний еквівалент.
2. Інтелігент, за визначенням, має бути ідеалістом.
3. Всяка влада - є насилля над особистістю.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 274
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (gromko)
Регулярно переглядаю "Бесідку". Відчуття таке, що вчителі інформатики з березня 2010 року проживають десь "на Марсі" - їх не хвилюють жодні суспільні проблеми. Повідомлення, що містять бодай натяк на політику (тобто згадки про "державних мужів", від Президента до міністра освіти), навіть нейтрального змісту, негайно видаляються модераторами (але тільки останні півтора місяці). Роздуми приводять до певних висновків - причина усіх наших негараздів не у наших "верхах", а у нас самих - навіть без жодної вказівки появилась "цензура", зпрацював "внутрішній цензор" - "краще від гріха подалі".

Погоджуюсь на 100%. таке враження, що форум працює "на замовлення" тих, хто бажає виховати з учителя взагалі (і інформатики зокрема) тупу машину по "втискуванню" в голову учнів якихось знань "ремісничого" характеру, а ніяк не вихователя майбутніх громадян нашої країни. Тому будь-які дискусії, крім суто фахових, ЗАБОРПОНИЛИ правилами, і заодно тими ж правилами ЗАБОРОНИЛИ критикувати "владу на форумі" за таку позицію.

Це дуже симптоматично. Це навідь не самоцензура. Це страх. Простий, совковий страх. І це якраз і є ПЕРЕМОГОЮ тих, хто вбиває нам в голову:

"А перед нами все цветет
За нами все горит
ЗАЧЕМ НАМ ДУМАТЬ?
С нам тот,
Что все за нас решит..."

(с) В. Высоцкий

Я неодноразово намагався протестувати проти такого стану речей. Отримав ввічливі (і не дуже) звинувачення в неповазі до "влади" в стилі "сказав сержант люмінь - значить люмінь"
Єдине, з чим не можна не погодитися - ЦЕ ТЕ, ЩО ДИСКУСІЇ ТРЕБА ВЕСТИ КОРЕКТНО, а ми це не завжди вміємо, на жаль.
Мені радили - "якщо ти такий сміливий - відкривай свій форум для таких дискусій... Немає ніякого бажання влаштовувати недобросовісну конкуренцію, але якщо положення не зміниться, то мабуть так і зроблю...

Відредаговано: pasichov - Сб, 17.04.2010, 13:56
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 275
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (gromko)
Наведений вище приклад ще раз показує, що навченість нічого немає спільного з інтелігентністю (про що, до речі, нам показує наша В.Р., де більшість має, за дипломом, вищу освіту).

там дипломи куплені, тому і інтелігентність та освіта відповідно купецькі- знають за скільки і коли продатись :)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 276
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Quote (pasichov)
таке враження, що форум працює "на замовлення"

Та ні, далі Ви самі даєте відповідь .
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:04 | Повідомлення № 277
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (gromko)
Через який час це повідомлення буду видалено?

мдя..... задача

Додано (17.04.2010, 14:05)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
http://rus.4post.com.ua/allcoment.html?id=150011&pn=1 4 сторінки спілкування це стандартний розвиток такої дискусії і наслідки.
Думаю коментарі зайві. Чи потрібно ще приклади?

Всі хто тут не перший день в інтернеті, і не таке ще бачили ;) у мене таке враження що 50% взагалі порносайти, тож якщо на ТАКЕ посилатись..
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 278
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Існує звичайний СТРАХ. Причому зовсім не перед адмінами чи модераторами форуму, що нас забанять, а перед непередбачуваними діями нової влади.
Цей страх передається генетично і він зрозумілий, незважаючи, що поколінню вчителів інформатики не довелося жити в часи сталінських репресій. Частина вчителів, що пам'ятають хрущовсько-брежнівський соціалізм з диктатурою органів КДБ приймають участь в житті форуму і мають чим поділитися. Більше 80% учасників форуму (як і сам форум) з'явилися у часи президентства В.А.Ющенка. Поносили і обговорювали його діяльність (вдалу і не дуже) всі, кому не лінь. Але мали можливість ГОВОРИТИ, висловити ВЛАСНУ думку. Тепер з переляку раптом всі замовкли. Спрацював СТРАХ.
Якими б не були дії попереднього керівництва МОНУ - ми мали можливість їх обговорювати - підтримувати, крититкувати, погоджуватися, заперечувати.. Тепер - замовкніть, бо прикриємо форум.
Але говорити є про що.
Тоиму хочу поставити питання:
- Чому посада нового Міністра освіти викликала такий резонанс у суспільсві, а освітяни - ніби в рот води набрали?
- Ким є теперішній міністр освіти - міністром освіти чи міністром пропаганди?
- Призначення президентом своїх гауляйтерів з донецького регіону - це конституційний шлях до об'єднання суспільства?
- Коли "любих друзів та кумів" одного президента змінюють " родичі та сім'я" вірних однопартійців іншого - це вияв демократії?
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 279
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
'

Відредаговано: alex - Сб, 17.04.2010, 15:11
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 280
Неординарна вчителька
Повідомлень: 135
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (pasichov)
Погоджуюсь на 100%. таке враження, що форум працює "на замовлення" тих, хто бажає виховати з учителя взагалі (і інформатики зокрема) тупу машину по "втискуванню" в голову учнів якихось знань "ремісничого" характеру, а ніяк не вихователя майбутніх громадян нашої країни

pasichov,я в шоці від вас, ви ніяк не вгомонитеся, щось шукаєте та шукаєте, це напевно ще з тих совків у вас практика залишилась накогось збирати "чорні" дані і закладувать, нічого у вас не вийде, вас час минув, щас інші часи.

Quote (pasichov)
Тому будь-які дискусії, крім суто фахових, ЗАБОРПОНИЛИ правилами, і заодно тими ж правилами ЗАБОРОНИЛИ критикувати "владу на форумі" за таку позицію.

щас заплачу B) , іграшки забрали, видатним вчителям носа втерли і вони ніяк з цим не змиряться, свої правила диктуйте на своїх ресурсах, а на інших треба дотримуватись тих, що там є. Оце така інтелігенція трохи гнилувата залишилась з минулого і хоче показати своє Я, а не треба, будьте як всі, не показуйте з себе просто щось велике.

Quote (pasichov)
Це дуже симптоматично. Це навідь не самоцензура. Це страх. Простий, совковий страх. І це якраз і є ПЕРЕМОГОЮ тих, хто вбиває нам в голову:

"А перед нами все цветет
За нами все горит
ЗАЧЕМ НАМ ДУМАТЬ?
С нам тот,
Что все за нас решит..."
(с) В. Высоцкий


без коментарів

Quote (pasichov)
Мені радили - "якщо ти такий сміливий - відкривай свій форум для таких дискусій... Немає ніякого бажання влаштовувати недобросовісну конкуренцію, але якщо положення не зміниться, то мабуть так і зроблю...

а ви намагаєтеся своїми "підлими" діями змінить ситуацію? не думаю, що у вас вийде, хотілось би мені побачити на ваших ресурсах такі рубрики, так вас перестануть фінансувати, бо за теревені платити нікому не будуть, а теревені будуть про ту ж владу, що й у вас у місті, і коли вони побачать ваші надбання не дуже будуть вам раді, а ви на це ніколи не підете, бо слабо, а тут ви майстри, можна й адміністрацію брудом обливати і т.д., з них з вами ніхто не веде полеміки, бо марно, нема з ким.

Quote (pasichov)
Тому будь-які дискусії, крім суто фахових, ЗАБОРПОНИЛИ правилами, і заодно тими ж правилами ЗАБОРОНИЛИ критикувати "владу на форумі" за таку позицію.

а у вас це чорна піаркомпанія була? так хіба вам дітей вчити? да досвід совки вам дав неоцінений, не переоцінюйте себе й інших
alex Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 281
Активний учасник
Повідомлень: 586
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (oksanka120)
видатним вчителям носа втерли

А чи не могла б висококультарна та високо порядна пані Oksanka120 уточнити якими досягненнями вона
особисто втерла носа всім заслуженим вчителям.

PS. Ваше повідомлення oksanka120 похоже на істерику, яка виникає коли немає що сказати.

filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 282
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
oksanka120, Вам повезло - Ви не жили при совку, але цю можливість Ви незабаром отримаєте. Тому не варто бути таким категоричним.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 01:05 | Повідомлення № 283
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Існує звичайний СТРАХ. Причому зовсім не перед адмінами чи модераторами форуму, що нас забанять, а перед непередбачуваними діями нової влади.

Явище "замовчуванння" суспільних тем (волучення модераторами) розпочалися ЗНАЧНО РАНІШЕ появи нової влади. Це не страх перед НОВОЮ ВЛАДОЮ, це просто СТРАХ ПЕРЕД ВЛАДОЮ.
Quote (filnick)

Тоиму хочу поставити питання:
- Чому посада нового Міністра освіти викликала такий резонанс у суспільсві, а освітяни - ніби в рот води набрали?
- Ким є теперішній міністр освіти - міністром освіти чи міністром пропаганди?
- Призначення президентом своїх гауляйтерів з донецького регіону - це конституційний шлях до об'єднання суспільства?
- Коли "любих друзів та кумів" одного президента змінюють " родичі та сім'я" вірних однопартійців іншого - це вияв демократії?

Відповіді на ваші риторичні питання.
1. Не набрали. Просто тут не можна - звинуватять в порушенні правил. :-( (СТРАХ!!! :-)
2. Мені особисто де-які нововведення (повернення до тестування мовою навчання, підвищення ваги атестата) ПОДОБАЮТЬСЯ, хоча останнє - ЦЕ ПЕРЕВІРКА УЧИТЕЛЯ НА КОРУМПОВАНІСТЬ, не всі витримають...
А ось біда Міністра в тому, що на відміну від попередніх, він ВМІЄ ПИСАТИ - (починаючи з дуже відомого в кінці 80-х інтерв"ю з Шелестом в ОГОНЬКЕ) - ПОНАПИСУВАВ ЛИШНЬОГО, хай терер перед галичанами виправдовується - такого не пробачають.
3. Ні. Це повторення помилок попереднтої влади - така наша політична культура, на жаль.
4. НІ! (див відповідь на попереднє питання)


Відредаговано: pasichov - Сб, 17.04.2010, 15:21
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 284
Патріот
Повідомлень: 613
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
в Кучмівські часи я заочно навчався в Дніпропетровському держуніверситеті заочно, а працював в колгоспі механіком
(Перша освіта- інженер механік харчових виробництв, із мов програмування пробував вивчати фортран, машина в той час стояла Наірі, займала півкімнати)
Так ось- літня сесія співпадала з підготовков до жнив, відповідно до екзамену я був не готовий ;) Приїхавши в універ я попросив викладача алгебри і теорії чисел поставити мені БЕЗ здачі екзамену трійку- типу взимку сдам і цей і той матеріал. Заперечень не було і я задоволений поїхав додому.Коли перед Новим роком я заїхав до нього додому з свіжаком (раніше на селі перед Новим роком завжди кололи кабана, а зараз і курки нема ;) ), з подякою за літню сесію він мене прогнав. Після закінчення універу я цого запитав чому він не взяв свіжака (а ми з ним однолітки, тож я не посоромився), адже я від душі в якості подяки, він сказав що побоявся, бо якщо його вигонять з роботи, то що він буде робити, адже крім алгебри він більше нічого не знає і не вміє...
Ось вам і одна з причин людських страхів.
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 01:06 | Повідомлення № 285
Неординарна вчителька
Повідомлень: 135
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
alex, та не я, а більшість учасників форуму, все вам нудно, все у вас повідбирали
Quote (alex)
Ваше повідомлення oksanka120 похоже на істерику, яка виникає коли немає що сказати.

та ні, я спокійна як змія :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.