Сб, 18.11.2017, 08:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 16 з 287«121415161718286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 226
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pasichov)
Причина проста - КАДРИ.

Проходив практичу у ФМГ№17 - колектив просто супер! Спілкувався переважно з кафедрою фізики - але прийняли "як свого", як рівного - з повагою та увагою до мене! І тоді зрозумів - правильно обрав фах. Але на жаль. В школі якій працював, колектив зовсім був інший. Нема того культу знань, нема того бажання дати все, що можеш і більше. Є побутові проблеми, розмови побутові....
Кадри вирішуюсь дуже багато! Навіть одна людина на свому місці вже робить погоду! (маю приклад і у своїй школі - та їх там і не одна!). Але заздрість, розбрат, не дам - хай краще миші з*їдять - таке також є.
:?
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 227
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
О каком окружении и о каких процентах вы говорите?
Если ребенок на уроке все 45 минут смотрит вам в рот (ну или в глаза, неважно), вы его окружение все это время. Если же, по разным причинам, он вас не слушает, у него другое окружение и вы только один из многих, находящихся в классе.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 228
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (dpi)
О каком окружении и о каких процентах вы говорите?
Если ребенок на уроке все 45 минут смотрит вам в рот (ну или в глаза, неважно), вы его окружение все это время. Если же, по разным причинам, он вас не слушает, у него другое окружение и вы только один из многих, находящихся в классе.

Відповім питанням.
Ви зможете в класі читати фізику, математику, інформатику на рівні фізмат ліцею?
Ви пробували бути білою вороною ? :)
Отож і воно :)
larisa2007 Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 229
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Окружение ребенка в первую очередь это его семья. Если в семье нет уважения к знаниям, то вероятность, что это уважение появится у него маленькая.
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 230
Досвідчений вчитель
Quote (swetikccc)
Ви зможете в класі читати фізику, математику, інформатику на рівні фізмат ліцею?

Уровень преподавания предмета в любом учебном заведении не может быть выше уровня учителя.

Quote (swetikccc)
Ви пробували бути білою вороною ?

Если когда и был, я этого не стесняюсь и не боюсь.

Quote (swetikccc)
Отож і воно

Что оно?

Quote (larisa2007)
Окружение ребенка в первую очередь это его семья. Если в семье нет уважения к знаниям, то вероятность, что это уважение появится у него маленькая.

Но она есть. И я кахдый год набдюдаю за детьми типа "одна мама и та пьяница", как они стараются убежать от этой жизни.
Семья это 2-3 часа вместе в день.
Учителя - 6-8 часов с ними.
Ровесники - 10-12 часов в день.
Простая статистика и простые выводы.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 231
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
Уровень преподавания предмета в любом учебном заведении не может быть выше уровня учителя.

Ну тогда в зоопарк и на высочайшем уровне. :)
Это не оскорбление.
Я спитав Вас чи зможете Ви в сіренькому класі, читати для одного учня на рівні на порядок вищому від рівня класу?
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 232
Досвідчений вчитель
Quote (swetikccc)
Я спитав Вас чи зможете Ви в сіренькому класі, читати для одного учня на рівні на порядок вищому від рівня класу?

В классе для одного ученика читать нет смысла, да и жирно будет для этого ученика, надо обучать класс. Для 3-4 учеников ячитаю лекции на факультативе по субботам. А для одного - такого еще небыло и на факультативах.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 233
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
В классе для одного ученика читать нет смысла, да и жирно будет для этого ученика, надо обучать класс.

А попереднє Ваше висловлювання
Quote (dpi)

No comments :)
oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 234
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
ця робота домашня скільки часу забирає, жах, вже скільки всього пропустила на форумі. :$

та воно вам щас все треба так сильно? розслабтеся, вже весна, скоро канікули, невже нема про що поговорити, радійте життю! >:)

та дітям те програмування по барабану нині, йду ввечері по вулиці то діти з пивком, цигаркою, і це для них норма, а елементарного вони й не хочуть знати. ось такі сумні перспективи майбутнього :'(

pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 235
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (oksanka120)
та воно вам щас все треба так сильно? розслабтеся, вже весна, скоро канікули, невже нема про що поговорити, радійте життю!
та дітям те програмування по барабану нині, йду ввечері по вулиці то діти з пивком, цигаркою, і це для них норма, а елементарного вони й не хочуть знати. ось такі сумні перспективи майбутнього

Тобто пропонуєте, шоб "по барабану" було не тільки дітям, а й учителям теж? Думаю, у Вас знайдеться, на жаль, немло однодумців... Це одна з причин, що діти з цигаркою та пивом.

oksanka120 Дата: Сб, 04.11.2017, 00:57 | Повідомлення № 236
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (pasichov)
Тобто пропонуєте, шоб "по барабану" було не тільки дітям, а й учителям теж?

pasichov, я такого не писала, тащо не треба так на мене :*
Quote (pasichov)
Думаю, у Вас знайдеться, на жаль, немло однодумців...

ніби я в цьому винна, що все на мене звалите? та ви хоть маєте уяву як викладать в більшості сільських шкіл, коли учні просто математики не знають, таке творять, що й ну, але я замітила, що на форумі ви вказуєте, що винні вчителі інформатики, що вони мають, вони мусять, а як по іншому і в такому дусі....
Я оце знаю одного колегу з сусіднього села, який працює в гімназії і в нього там програмування з 8 класу, до 7 класу була просто інфрмаційна культура, і що з того? З 8 по 11 кл. було в дітей програмування все робили за вказівками, виконували, а висновок склався сам собою, це не тільки я помітила а й інші, що діти елементарного не вміють як сканувати, правильно задавати параметри у ворд, робити презентації і це при тому, що в класі було 25 дітей, і з них 18 медалістів, от вам й програмування вчили вчили, а толку ніякого.

Треба все в міру, спочатку дітей треба основам навчити, а потім програмуванню, і то не всіх його треба вчтити, хто бажає

Ось вам простий приклад того до чого все дійшло

Додано (11.04.2010, 17:54)
---------------------------------------------

Quote (pasichov)
Це одна з причин, що діти з цигаркою та пивом.

ага, нашли причину, та цим дітям сучасним все по барабану. в нас є багато різнопланових гуртків, секцій, то дітей там майже нема, компютер це для них забава просто
PanPete Дата: Сб, 04.11.2017, 00:58 | Повідомлення № 237
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (oksanka120)
учні просто математики не знають
"Важке" завдання з контрольної по розділу "алгоритми..." для цьогорічних 11-класників - 30% присутніх в класі не змогли скласти алгоритм по розрахунку периметра трикутника. При розборі польоту аргумент - а чому в завданні не привели формулу розрахунку? Ось вам і небажання вчителів інформатики звертати увагу на розділ ПРОГРАМУВАННЯ.
Bandalak Дата: Сб, 04.11.2017, 00:58 | Повідомлення № 238
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (oksanka120)
і то не всіх його треба вчтити, хто бажає

Ця теза мені не подобається! Думаєте діти у 15 років розуміють що їм потрібно, а що ні?
Треба створити такі умови, щоб діти бажали навчитися і сканувати, і друкувати і програмувати. Суперечки що важливіше тут недоречні.
Я знаю із власного досвіду якими словами викладачі ВУЗів обзивають вчителів інформатики шкіл, якщо з групи 30 студентів 28 на питання "Яку мову програмування ви вивчали у школі" відповідають - "Windows". ;)
Я вважаю програмування у кожній школі повинно бути обов'язковим, як математика. Адже воно дуже гарно розвиває логічне мислення та абстрактне міркування учня. Але програмування повинно бути окремим предметом. Звичайно, обсяг його викладання у різних за профілем школах може бути різним!!!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 00:58 | Повідомлення № 239
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Bandalak, ну почему "Windows", у меня один студент заявил что он в совершенстве выучил язык программирования Линукс и может писать на нем сложные программы :) На мой вопрос: "Где учил?" последовал логичный ответ " У нас информатика в школе была со 2-го класса". Решила на всякий случай переспросить "А кто вам читал информатику?", получила бесподобный ответ "Секретарша"
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:58 | Повідомлення № 240
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (oksanka120)
коли учні просто математики не знають, таке творять, що й ну, але я замітила, що на форумі ви вказуєте, що винні вчителі інформатики, що вони мають, вони мусять, а як по іншому і в такому дусі...

Учителі інформатики - ЦЕ ОДИН З ПРОГРЕСИВНИХ прошарків учителів - предмет зобов"язує.
Я пишу про учителя ВЗАГАЛІ і інформатики зокрема, до того ж більшість з нас викладає не один предмет.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 16 з 287«121415161718286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.