Сб, 18.11.2017, 08:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 15 з 287«121314151617286287»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
mio Дата: Сб, 04.11.2017, 00:53 | Повідомлення № 211
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 19
Quote (UDAV)
ви про що?

Після перегляду останніх повідомлень таке у мене враження склалося. Ось і висловив думку.
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:53 | Повідомлення № 212
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (ppima)
Колеги,тема садівництва не заборонена тут, хто хоче ознайомтесь із моїми роздумами, весна ж таки.

1.Якщо будете обприскувати сад (5 разів) , то будете із врожаєм.
Питання з яким ))))))

Додано (08.04.2010, 12:44)
---------------------------------------------

Quote (Bandalak)
Шестопалов, pasichov, swetikccc, Махновець_Ігор, Якби програмування і ІКТ були різними предметами, зразу б припинилися суперечки про приводу "Що важливіше", це б дало можливість кожному займатися своєю улюбленою справою. Олімпіади теж би були окремо, як і мало би бути. Не було б розривів у оцінюванні розділів. А то часто буває, що одні і тіж учні не здатні опанувати на гарну оцінку програмування та ІКТ. Не всім все однаково легко дається.

Я дискутував тут тільки проти голого ентузіазму який проповідує пан pasichov
Неможливо все будувати тільки на ентузіазмі.
І потрібно не забувати що пан pasichov в своєму ліцеї трохи відірваний від реальності.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 213
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (swetikccc)
І потрібно не забувати що пан pasichov в своєму ліцеї трохи відірваний від реальності

"Обижаешь, начальник!" (с).
Я випускник сільської школи, моя мама - сільська вчителька з 52-річним стажем, АКТИВНО співпрацюю з багатьма сільськими вчителями фізики і інформатики нашої області, тому РЕАЛЬНИЙ стан речей знаю.Просто він мене не влаштовує, і я намагаюсь вплинути на процес змін на краще.
Так, на ентузіазмі нічого не зробиш. Але НІЧОГО не зробивши, не варто сподіватися на успіх. ОСЬ ТУТ І УЧИТЕЛЬ СТОЇТЬ ПЕРЕД ВИБОРОМ. А я просто пропоную один із варіантів. (С) "Стулья уторм - деньги вечером. Деньги вечером - стулья уторм"

swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 214
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Обижаешь, начальник!" (с).
Я випускник сільської школи, моя мама - сільська вчителька з 52-річним стажем, АКТИВНО співпрацюю з багатьма сільськими вчителями фізики і інформатики нашої області, тому РЕАЛЬНИЙ стан речей знаю.Просто він мене не влаштовує, і я намагаюсь вплинути на процес змін на краще.

Тут було колись з гордістю написано про великих політиків вихідців з села.
І що.....
Quote (pasichov)
"Стулья уторм - деньги вечером. Деньги вечером - стулья уторм"

Обіцянки цяцянки )))
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 215
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
мдя....пора закривати тему- а то "страсти накаляются" :)
а то політика, політика ;)
адміни- а може флудилку взагалі закрити? ^_^

Відредаговано: pet - Чт, 08.04.2010, 17:12
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 216
Ветеран спілкування
Quote (swetikccc)
І потрібно не забувати що пан pasichov в своєму ліцеї трохи відірваний від реальності.

У мене за 5 років була тільки одна дитина з якою я міг би працювати, і ту я пожалів (він не ставив за мету займатися інформатикою надалі), її і так розривали )))
Я проти такого розривання дітей, ради своїх амбіцій.
Ось що я хотів сказати цією фразою.
А пан Пасіхов працюе з відібранними, і це його заслуга, але скільки може бути Пасіхових?
А головне скільки таких дітей?
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 217
Патріот
але без еліти
Quote (swetikccc)
але скільки може бути Пасіхових
ми пропадем... не будемо розвиватися
Ніколя- який підробіток в селі яке дуууужжжее далеко від міста, і 1200 жителів???
чи ви вірите що можна заробити на кліках, розсилках і т.д.
так, розумом можна заробити- ви мене особисто не раз виручали- але ж я не оплачував :)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:54 | Повідомлення № 218
Ветеран спілкування
Quote (pet)
мдя....пора закривати тему- а то "страсти накаляются"
а то політика, політика

У Вас що манія бачити політику, там де її нема.)))
pet Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 219
Патріот
Quote (swetikccc)
У Вас що манія бачити політику, там де її нема.)))

не манія- "суровая правда жизни" :) через півроку відчуємо
ppima Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 220
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
Ті яблучка, які Ви купуєте на ринку обробляються 25-35 разів, а перед зберіганням контейнери з плодами опускають у розчин консервантів. Так що мінімум від плодожорки це - 3 рази літні сорти, 4 рази осінні, 5 разів зимові (найкраще децис). Або - жодного разу при умові щотижня вішати на дерева по 5 баночок майонезних наповнених хлібним квасом (можна домашнім), щоб плодожорки утоплювались. В Европі такі яблука ціняться в 5 разів дорожче.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 221
Наполегливий учасник
Quote (swetikccc)
А головне скільки таких дітей?

ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, ніж ми їх бачимо!!!!
Дитина є ТАКОЮ, якою її робить школа! Звичайно, є клінічні випадки, коли діти не піддаються навчанню, так само є і дуже обдаровані діти. Але і ті, і інші НЕ РОБЛЯТЬ ПОГОДИ! ЦЕ ОДИНИЦІ.
За 35 років учительської роботи переконався - ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ШКОЛИ В ЦІЛОМУ І ВІД КОЖНОГО УЧИТЕЛЯ ЗОКРЕМА.
А заяви типу "в селі діти погані, а в місті - хороші, відібрані" - (пробачте, якщо буде жорстко, але я ПЕРЕКОНАНИЙ, і маю аргументи) - це просто намагання виправдати своє НЕБАЖАННЯ ( а можливо, й невміння) працювати на результат.

Багато років (з 1986 по 1998) ми проводили літні школи на "самоокупності", працюючи з учнями на збиранні черешні, а вечорами займалися з дітьми. Нас не хотіли брати - "що там міські діти зберуть, це як татаро-монгольське іго по садку пройде". Так ось, виявилося, що ми збирали по 3-4 тони в день (десь по 130-150 кг на дитину), а "привчені" сільські діти - половину від того. А ось на заняттях БУЛО ВСЕ НАВПАКИ!!!! Сільські діти за мною бігали і рота дивилися (не всі, але щороку 10-15 було), а наші.... так, як даність, без ентузіазму (звикли, що з ними панькаються).

Між іншим історія з цими школами закінчилася тим, що з 1999 року і по сьогодні місто ДАЄ ГРОЩІ на проведення такої школи. - купуються путівки в табір, ми беремо з собою техніку, 15-18 днів працюємо (математика, фізика, інформатика, хімія)
Це ще один аргумент - ніхто нікому нічого задарма і наперед не дасть! Спочатку зробили ці школи, 12 років відпрацювали, як бригада найманих робітників на "З"ЙОМІ" черешні, а лише тоді стали отрмувати фінансування...

Відредаговано: pasichov - Пт, 09.04.2010, 08:36
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 222
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Дитина є ТАКОЮ, якою її робить школа!

Нарешті !!!!!
Оточення має великий вплив, і не місце розумним дітям в "сірому" оточенні (більшість дорослих не можуть протидіяти оточенню, а діти....)
Quote (pasichov)
А заяви типу "в селі діти погані, а в місті - хороші, відібрані" - (пробачте, якщо буде жорстко, але я ПЕРЕКОНАНИЙ, і маю аргументи) - це просто намагання виправдати своє НЕБАЖАННЯ ( а можливо, й невміння) працювати на результат

Навіть авторитетам недопустимо перекручувати чужі вислови.
Ні в кого я не зустрічав таких висловів на цьому форумі.

Ви заперечуєте той факт що в Вашому ліцеї навчаються відібрані діти?
Мої вислови стосувалися наприклад, тільки відбору дітей в деякі ліцеї, які і дають результат, і це правильно.
На жаль місця сільським дітям по різним причина там не знаходиться.(основні мабуть фінансові)
Я знаю один заклад де ще можливо навчатися дитині з простої сільської родини, це УФМЛ, поки що ...

Додано (09.04.2010, 10:21)

Quote (pasichov)
Між іншим історія з цими школами закінчилася тим, що з 1999 року і по сьогодні місто ДАЄ ГРОЩІ на проведення такої школи. - купуються путівки в табір, ми беремо з собою техніку, 15-18 днів працюємо (математика, фізика, інформатика, хімія)
Це ще один аргумент - ніхто нікому нічого задарма і наперед не дасть! Спочатку зробили ці школи, 12 років відпрацювали, як бригада найманих робітників на "З"ЙОМІ" черешні, а лише тоді стали отрмувати фінансування...

В нашій області такий табір також проводиться, і мабуть і в інших
Шестопалов Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 223
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
с 15 апреля 2010г. по 17 апреля 2010г. в городе Ялте будет проходить ЮБИЛЕЙНЫЙ «Слёт учителей информатики Украины».
При желании Ваши участники смогут выступить на Слёте со своими докладами, сообщениями, информацией по обозначенным проблемным вопросам, принять участие в маркетинге авторских идей и разработок, а также установить деловые контакты с коллегами из разных регионов Украины.
Убедительно просим Вас информировать координаторов Слёта о возможном участии Ваших учителей в данном мероприятии в срок до 10 апреля 2010.
Размещение участников Слёта в гостинице санатория «Киев» (г. Ялта, улица Чехова, дом 9). Стоимость проживания 90 грн. в сутки. Организационный взнос 75 грн. с человека.
Координатор проекта: Cимонова Ольга Юрьевна e-mail: school_2@ua.fm тел. 80964820977
(просим выслать заявку для именного приглашения на Слёт)

Від видавництва "Аспект" буде Пилипчук Олександр Павлович.
Хто ще збирається бути в Ялті?

pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 00:55 | Повідомлення № 224
Наполегливий учасник
Quote (swetikccc)
Ви заперечуєте той факт що в Вашому ліцеї навчаються відібрані діти?

У нас гімназія, ще й до того ж з СВОЄЮ(!) початковою школою. 99,999% - наші учні - це учні, що прийшли в 1-й клас. До нас не рвуться - в нашому торгово-хуторянському-аграрно-НЕіндустріальному місті т.з. "інтелектуальна еліта" обирає школи (ліцеї, гімназії) "гумантарно-економічного-медичного-юридичного" спрямування Є їх...ціла низка. На наш КЛАСИЧНИЙ освітній напрямок - ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ попиту немає. Але ми по ВСІМ показикам ті школи дрючимо - від художньої самодіяльності до спорту (про фізику-математику-інформатику й мови немає)...
Причина проста - КАДРИ. Тут у нас міцні традиції.Будь-кого не берем на роботу. Директор приймає тільки за рекомендацією методичного об"єднання, а влада сама до нас не шле - тільки за поданням директора.
Quote (swetikccc)
Цитата (pasichov )
Дитина є ТАКОЮ, якою її робить школа!

Нарешті !!!!!
Оточення має великий вплив, і не місце розумним дітям в "сірому" оточенні (більшість дорослих не можуть протидіяти оточенню, а діти....)

Чому НАРЕШТІ? Я це завжди говорив! Але оточення дітей на 80% - це ЇХ УЧИТЕЛІ!

Додано (09.04.2010, 12:36)

Quote (swetikccc)
На жаль місця сільським дітям по різним причина там не знаходиться.(основні мабуть фінансові)
Я знаю один заклад де ще можливо навчатися дитині з простої сільської родини, це УФМЛ, поки що ...

Не зовсім так. Чудовий ФМЛ в Львові, має свій інтернат, є такі і в інших регіонах (ДОФМЛ в Дніпрі, етс...)
Влада не захотіла зробити це у нас, відкрили обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей в райцентрі, але кадрів недостатньо - й результат невисокий.

Quote (swetikccc)
Навіть авторитетам недопустимо перекручувати чужі вислови.
Ні в кого я не зустрічав таких висловів на цьому форумі.

Я не говорив, що на форумі... Спілкуюсь і в інший спосіб (я писав "заяви типу...") - і чую часто. На форумі теж можна знайти подібні (трішки по-іншому висоловлені) думки...
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 00:56 | Повідомлення № 225
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
Чому НАРЕШТІ? Я це завжди говорив! Але оточення дітей на 80% - це ЇХ УЧИТЕЛІ!

Невірно пане Пасіхов, 50 на 50, вчителі і діти
В звичайній школі наприклад учень 9 класу не може підійти з задачею до випускника, а ще що саме головне, зібратися толока яка буде досить довго обговорювати і розв'язувати цю задачу.
Quote (pasichov)
Але ми по ВСІМ показикам ті школи дрючимо - від художньої самодіяльності до спорту

А це мабуть в усіх ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ЛІЦЕЯХ ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 15 з 287«121314151617286287»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.