Пн, 11.12.2017, 15:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 145 з 292«12143144145146147291292»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
volevikt Дата: Сб, 04.11.2017, 06:18 | Повідомлення № 2161
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (swetikccc)
Сільську школу жаль в 99 випадках, коли в ній інформатику викладає жінка.

І в 100 випадках, коли в будь-якій школі інформатику викладає зарозумілий та самовпевнений чоловік.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 06:18 | Повідомлення № 2162
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
Пилипчук_О_П, а все началось в того, что человек хотел стать информатиком, но при этом не утруждая себя учебой :) И так как он хотел преподавать в сельской школе и он явно не женщина. значит его обязаны взять на работу :)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 06:18 | Повідомлення № 2163
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Приклад-факт.
В районі інформатику читали і читають 50% процентів жінок.
В 4 міських жінки.
За 10 років в школах де викладають жінки, жоден учень не брав участь в районних олімпіадах.

Я викладаю курси на рвйон, а приїжжають навіть з інших районів.
Так я тепер навіть не питаю що читають на уроках, про яке виконання програми може йти мова.
Це стосуеться всіх.

Шановні наші активні форумчанки, я ж Вас записав в 1 процент :)
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2164
Перспективна вчителька
от спасибо, хоть один процент выделили :)
vasyaru Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2165
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Ось і в нас уже посатвили викладати інформатику молоду вчительку,яка з інформатикой:мяко кажучи,тільки як користувач ноутбука.
Зете мабуть визубрить ті всі правила та завдання....
І що краще буде,коли дитина навчитсься добре користуватись компютером,чи те що на комп гавкатиме а зате вивче всі правила та виконає всі завдання?Зрозуміло що в ідела,потрібно те й те,але є ще ральність від якої нікуди не дінешся.
Зрозуміло,що я перебільшую,але така ситуація...
Я не стану вашим колегою,нажаль.
Адже порадившись з деректором нашої школи,він сказав що,по-перше викладача вже вибрали(те що я вище написав),по-друге,якщо й вивчишся,то в сільських школах і так мало годин (казав чотири години в нас)інформатики,а тим більше у нашій школй можуть забрать 10-11 класи...
Тобто ніяких перспектив.А вивчитись щоб був просто диплом немає сенсу....
Хоча я і питав вас,куди можна піти з таким дипломом якщо не в школу,сказали що найти роботу можна...Але це там де є якась цивілізація робота і тд...У нас село в якому скоро закриють старші класи...
Хоча може це тільки в нас,а в усіх інших все в шоколаді:всі діти програмісти,а вчителі пишуть програми які конкурують з фотошопом?
Нажаль ситуація з вчителями інформатики в селах склалась така через те що самі села вимирають,навчати нікого...А йти окремо на вчителя інформатики ніхто не бажає,ось і суміщують,тільки ради того щоб закрити прогалини,от і виходять зі школи після вивчення інформатики "програмісти",які тільки те й вміють що вкл і викл комп.Було б більше дітей то можна було б і гурток компютетрний відкрити,де й показувати дітям як саме користуватись програмами та компютером,як було в нас раніше,як тільки вони зявилисьтв школі.А на уроках вчити теорію...
Ви зря кіпішуєте,про те що я поцікавився,як поступити навчатись іщо для цього треба.Так,я не сильний в точних науках,але я хотів навити хоча б те що я умію...А що зараз вони будуть знати,ті хто буде ходить на уроки:тільки як вконтакт залізти і як авку помінять,там же...
Я не дисуктувати сюди зайшов,ви самі накинулимсь на мене...
Дякую за розуміння хоч деяких людей.

Відредаговано: vasyaru - Пт, 20.07.2012, 19:54
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2166
Перспективна вчителька
И снова виноваты все вокруг. Это больше подростковый комплекс (азы возрастной психологии). Здесь есть много представителей именно сельских школ. И села не показательные, а обычные. И есть учителя специализированных школ. есть учителя самых обычных школ, есть преподаватели ВУЗов. И у всех разная ситуация. И этими ситуациями мы обмениваемся тут, ищем совета и помощи. А ваши посты из разряда, хочу диплом, но не хочу учиться :) Вам сказали, что надо знать математику это профилирующий предмет. вы сказали. что для села и так пойдет :) Так кто на кого накинулся? Вы извазякали в грязи сначала того. кто уже вышел на пенсию, а теперь и нового , которого вы даже еще и не видели. Вам достаточно сказать , что учитель плохой, только потому это молодая девушка. И вы при этом белый и пушистый?
Может и мои посты не нравятся, потому, что я женщина? Обычно так ведут себя подростки, когда утверждают, что женщина и техника несовместимы :)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2167
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (vasyaru)
користувач ноутбука.

Стане ВПЕВНЕНИМ користувачем (який не боїться зависання компа) - і накрилась Ваша ідея... Ставлення людей до комп'ютера, як до "високої матерії" породило хибну думку: той, хто не боїться сісти за клавіатуру - експерт. А отже може бути, при біді, вчителем інформатики. Цирк!

Quote (vasyaru)
І що краще буде,коли дитина навчитсься добре користуватись компютером,чи те що на комп гавкатиме

Скільки часу у Вас пішло на те, щоб вийти на Ваш рівень? І чи матимете Ви такий самий час у школі з учнями?

Quote (vasyaru)
Я не стану вашим колегою,нажаль.

Так легко відмовились... А хотілось?

Quote (vasyaru)
Тобто ніяких перспектив.

Це - загальна проблема сільської школи... :'(
Quote (vasyaru)
села вимирають,навчати нікого

Я з самого початку дискусії думав, чи Ви це помітили...

Quote (vasyaru)
Було б більше дітей то можна було б і гурток компютетрний відкрити

А щодо відкриття комп'ютерного клубу не задумувались?

Quote (vasyaru)
Я не дисуктувати сюди зайшов,ви самі накинулимсь на мене...

Специфіка електронного спілкування: у короткі фрази потрібно вкласти все! Там, де в усному спілкуванні був би розгорнутий діалог - тут є одна репліка. Тому й вкладають в неї стільки, що не всі витримують. :) До цього треба звикнути. Наприклад, для Інтернету характерно: не подобається - проігноруй. А хто починає "відгавкуватись" - погано навчили в школі :)
vasyaru Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2168
Новий користувач
Хорошо!Все.Больше вопросов нет!
Никто не виноват,я сам нарвался.
Да хотелось стать коллегой,но какой смысл учиться,если работы не будет.
Да,и того учителя что будет преподавать информатику я знаю,так как сам ей помогал с компьютером,она преподаватель укр.языка и литературы...И тем более я не сказал,что она плохой учитель и тем более из-за того что она молодая девушка,совсем навоборот...
А почему такая ирония у вас,на счет кружка,это не смешно,когда детям есть хоть куда-то пойти и......
Я не смею вас больше тревожить...
Спасибо за то что рассказали какой должен быть учитель информатики.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 06:19 | Повідомлення № 2169
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (vasyaru)
А почему такая ирония у вас,на счет кружка,

Без іронії. Відкрити комп'ютерний клуб може бути перспективніше, ніж стати вчителем інформатики. А гуртки у більшості шкіл взагалі не оплачують. Знайдеться вчитель-фанат - працює.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2170
Перспективна вчителька
не нарвались, так это поправимо, всего лишь недостаток опыта в электронном общении. больше общайтесь, и опыт придет. Видите, даже в этом немного надо подтянуть знания с этой области. Так как детям тоже надо объяснять специфику общения и правила - чего можно. а чего нельзя, а что можно, но осторожно :) Можно выучится, открыть клуб (как уже сказали) или кружок. К тому же информатика не только в старших классах, а начиная со 2-го. Уже часов больше. Если человек чего-то очень хочет - он это делает. А у вас с самого начала были сомнения - нужно ли это вам. Есть неуверенность - значит не очень то оно и надо. мы все несмотря на маленькие зарплаты работаем, у каждого из нас есть дополнительный заработок, так как денег не хватает (особенно если есть семья). Но у нас нет сомнений - мы хотели и стали информатиками :)
swetikccc Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2171
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (Ktara)
Но у нас нет сомнений - мы хотели и стали информатиками

Бо ми :)
Quote (swetikccc)
Кто не умеет, тот учит.
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2172
Перспективна вчителька
Quote (swetikccc)
Кто не умеет, тот учит.

Кто умеет - тот делает,кто не умеет - тот учит других. Бернард Шоу©

Кто не умеет работать — тот учит
Кто не умеет учить — тот руководит
Кто не умеет руководить — тот управляет
Кто не умеет управлять — тот правит
Остальные философствуют...
:)
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2173
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Половина старшокласників вважає професію вчителя "досить престижною"
Опубліковані дані моніторингового дослідження думки учнів десятих класів щодо статусу та ролі вчителя в українському суспільстві

mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2174
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Досить суперечливо.
Престижність праці визначається "Чи хотіли б ви бути...?". На жаль "позитивно відповіли 12,25% учнів з міст та 16,7% з сільської місцевості." - ось і це і говорить. 14% у середньому... Тому висновок відомий. А ті вони, які вони висувають до вчителя мають право на існування. І багато вчителів такими і є. Але і діти мають також "не ходити осторонь" від цих вимог.
Asya Дата: Сб, 04.11.2017, 06:20 | Повідомлення № 2175
Новий користувач
[warning]Рекламні оголошення - тільки з дозволу адміністраціїї. Не порушуйте правил форуму[/warning]
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 145 з 292«12143144145146147291292»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.