Вт, 16.07.2019, 16:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 68
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 05:46 | Повідомлення № 1966
Прописаний назавжди
Повідомлень: 278
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (gromko)
Ще трохи і ми зрозуміємо, що "у владу" можна прийти тільки по "головам" ( а то й по "трупам"). Ніхто "там" не має "романтичних" почуттів щодо народу (причому у всі часи, за будь-якого режиму) - народ (тобто ми з вами) є лише засобом забезпечення їх існування (у тому числі і збагачення). "Держава" у всі часи (радянські також) для них була тим самим невичерпним "джерелом". Будь-який "проект" останніх двадцяти років передусім мав на меті збагачення його "творців" (тривіальний "відкат"). "Євро-2012" не є виключенням.

Це зауваження дуже слушне тим, хто каже "ця влада працює" і тим, хто каже от Євро нам допоможе! :)
Quote (gromko)
Нам обіцяють "шестиразове" підвищення зарплати на яку у будь-якому випадку не можна гідно прожити - "у вчителі" бажають "йти" лише "трієчники" (оцінки 6-8), більшість перспективних випускників бачать себе лише за кордоном (причому за західним), або в на престижній роботі в Києві (але на всіх не вистачить). На сьогодні техпрацівник у школі отримує таку ж заробітну плату як і молодий вчитель. І це справедливо?

Більше того, пропагують це підвищення як "велике досягенння" яким треба пишатися і "любити" цю владу.
А на рахунок того, хто йде у вчителі також справедливо замічено! Більше того, вони (ці трієчники) вже і працють вчителями! Що і як може навчати дітей трієчник, який сам не вчився. Ніхто не говорить, що на інших спеціальностях мають бути трієчники - як навчався такий і спеціаліст, але в освіті напевно таким не має бути місця. Для цього мають бути створені умови, щоб освітянами ставали кращі із кращих, адже саме в школі формуються всі інші майбутні спеціалісти. Тобто мають бути державою створені відповідні умови і для вступу і для роботи освітян.

Quote (gromko)
Нам щоразу кажуть , що заробітна плата в Україні співвідноситься до "європейської" так як ВВП України до ВВП європейських країн, а у нас те ВВП таке мале, що нам слід рівнятись не до Франції чи Німеччини, а до Гватемали та Гондурасу (без сміху), при тому що те ВВП в основному стрімким потоком йде на фінансування Кіпру, Багам чи Віргінських островів, а ті копійки, що після цього попадають і "бюджет" спочатку "прокрутяться" на будівництві "євро-2012", купівлі бурових платформ у ризьких бомжів, і т.п., вже після того щось попаде вчителям та лікарям.

Ось дійсно реально пояснено чому в нас така зарплата, і не треба казати, що країна не має грошей - має, але не там де треба!
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 05:46 | Повідомлення № 1967
Наполегливий учасник
Повідомлень: 822
Нагороди: 4
Рейтинг: 73
Quote (sahyc)
Більше того, вони (ці трієчники) вже і працють вчителями!

А я про це вже давно десь тут на форумі писав!!! Якість молодих спеціалістів вражає, дивує, та викликає жаль ("за державу обидно").
Коли вчителю іноземної мови пояснюєш граматику 6 класу, а інформатику - налаштовувати підключення до Інтернету, це вже сумно. А вони ж за своє навчання платили гроші! (А може саме в цьому і причина їх знань?) Люди переносять товарні відносини у сферу не зовсім для них (відносин) підходящу. Заплатили гроші - отримали ковбасу, ніяких же додаткових зусиль не робили, значить і освіта, нами оплочена, і так наша, нічого учити не треба!
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 05:46 | Повідомлення № 1968
Прописаний назавжди
Повідомлень: 278
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (mudrak)
Якість молодих спеціалістів вражає, дивує, та викликає жаль ("за державу обидно"). Коли вчителю іноземної мови пояснюєш граматику 6 класу, а інформатику - налаштовувати підключення до Інтернету, це вже сумно. А вони ж за своє навчання платили гроші! (А може саме в цьому і причина їх знань?) Люди переносять товарні відносини у сферу не зовсім для них (відносин) підходящу. Заплатили гроші - отримали ковбасу, ніяких же додаткових зусиль не робили, значить і освіта, нами оплочена, і так наша, нічого учити не треба!

Причому вражає якість більшості молодих спеціалістів, звичайно нас, як освітян вражає якість підготовки саме вчителів! Дивлячись на них, та і знаючи їх із школи, ніяк не можна казати, що вони не платили не лише за навчання, а і за екзамени заліки і т.ін. ВНЗ заробляють гроші, але МОН якщо б хотіло, це легко може зупинити. Їм це не треба, для чого залишатися великого джерела доходів і одним добре і іншим теж. А освіта в країні їх по великому рахунку не цікавить. Побільше б грошей зняти!
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 05:46 | Повідомлення № 1969
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (sahyc)
а і за екзамени заліки і т.ін.

Студенту вигідно платити та купувати заліки, викладачеві вигідно, зрозуміло чого також. Як МОН має припиняти? Скарг нема, всім добре. Але більшість (90%) це бажання студента за гроші скласти сесію.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 05:46 | Повідомлення № 1970
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4308
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Quote (sahyc)
щоб освітянами ставали кращі із кращих

Для цього потрібна суттєво (в рази) більша зарплата. Бюджет такої, напевно, не потягне :'( Хоча, звичайно, я не все знаю. : ;)
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1971
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Пилипчук_О_П)
Для цього потрібна суттєво (в рази) більша зарплата. Бюджет такої, напевно, не потягне

Не спасе, якби таке чудо й сталося. Бо при будь-якій зарплаті завжди буде залишатися, що
Quote (mouse)
Студенту вигідно платити та купувати заліки, викладачеві вигідно, зрозуміло чого також


Проблема не лише в майновому статусі учителя/викладача. Теоретично може бути "бідний" і "чесний". В першу чергу спрацьовує ментальність та суспільний досвід "не береш - дурний" (дурний- бо бідний, бідний - бо дурний...) "не дасиш - не вирішиш питання" (всі дають, і всі "рішають"). Це корені не лише освітніх, а й УСІХ НАШИХ СУСПІЛЬНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ проблем. Це результат тотального "геноциду порядності та людяності", що розпочався в 17-му році і триває понині. На кожному із відтинків часу в ці майже 100 років складалися умови, за яких краща частина народу гинула/вмирала з голоду/емігрувала. А виживала/панувала/процвітала/РОЗМНОЖАЛАСЬ гниль, яка обманювала/ховала/крала/писала доноси/панувала/служила ворогу/партії/грабувала.
Наше суспільство (і ми, як його члени :-( - результат такого відбору.


Відредаговано: pasichov - Ср, 25.01.2012, 14:10
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1972
Прописаний назавжди
Повідомлень: 431
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Сувора, але об'єктивна реальність.
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1973
Прописаний назавжди
Повідомлень: 278
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (pasichov)
На кожному із відтинків часу в ці майже 100 років складалися умови, за яких краща частина народу гинула/вмирала з голоду/емігрувала. А виживала/панувала/процвітала/РОЗМНОЖАЛАСЬ гниль, яка обманювала/ховала/крала/писала доноси/панувала/служила ворогу/партії/грабувала.

Досить суворо, але правда! Цікаво який Ви пропонуєте вихід?
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1974
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4130
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
А я нормально себя чувствую, я из тех дураков, которые не берут взяток и не даю (ну ухитрились меня так воспитать) :) Правда есть оборотная сторона этой медали - всю жизнь была белой вороной. Правда, когда уехала в Европу - почувствовала себя человеком :) Вернувшись назад, так и не перестроилась, хотя, как утверждали, взятки брать быстро учатся :) Поэтому мои студенты знают, что я беру только знаниями. И они не в восторге от этого
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1975
Прописаний назавжди
Повідомлень: 278
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Ktara)
Поэтому мои студенты знают, что я беру только знаниями. И они не в восторге от этого

Побільше б таких викладачів!
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 05:47 | Повідомлення № 1976
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4130
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Quote (sahyc)
Побільше б таких викладачів!

Ага, а большинство просто покрутит пальцем у виска и скажет - оно тебе надо это геморрой со знаниями :)
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 05:48 | Повідомлення № 1977
Лінуксоїд
Повідомлень: 3209
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Может предложить МОНМС легально продавать дипломы о высшем образовании? Дело в том, что никто с купленым дипломом по специальности работать не пойдет (разве как учителем %) ). Зато все будет законно + доходы в бюджет, а не в чей-то карман.

Относительно взяточничества в ВУЗах - сын отучился в техническом университете, за все время - ни одной взятки, хотя большинство "покупали" сессию и дипломную. Но те кто "покупал" не составили конкуренции в работе тем, кто учился - они пошли работать "менеджерами" по продажам (сиречь - продавцами), "мерчендайзерами" и т.п.
serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 05:48 | Повідомлення № 1978
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Ktara)
я из тех дураков, которые не берут взяток и не даю (ну ухитрились меня так воспитать)

М о л о д е ц ! Я счастлив, что такие люди ещё есть. И "воспитателям" спасибо. Честные, видимо, люди.
Эмилия Дата: Сб, 04.11.2017, 05:48 | Повідомлення № 1979
Я тут недавно...
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (gromko)
Относительно взяточничества в ВУЗах - сын отучился в техническом университете, за все время - ни одной взятки

То же самое скажу об экономическом - дочь училась. У меня вообще создалось впечатление, что эта проблема слишком уж преувеличена...
Может потому, что сама работаю преподавателем и у нас тоже не берут... <_<
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 05:48 | Повідомлення № 1980
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
А мой с какими знаниями по программированию пришел в университет, с такими и закончил. Математику и английский сдавал на базе гимназических знаний, остальное где рефератами откупался, где деньгами. По профессии работает он и еще один с их группы. Оба не с красными дипломами, просто любители программирования. Универу спасибо только за диплом. И все.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2019.