Пт, 28.02.2020, 09:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, volevikt, gromko  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 83
Нагороди: 2
Рейтинг: 25


Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1921
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (sahyc)
При нормальному розумному відношенню і боку держави, було б і інше відношення їх до податків.

Вы уверены. Сколько волка не корми...

Quote (sahyc)
Говорять же, треба міняти і людей і систему!

А может страну поменять?

Quote (sahyc)
Треба не друкувати гроші, а краще перерозподіляти ті що є і розумно їх витрачати без додаткових відрахувань у свої кишені!

Забрать у богатых, отдать бедным... Это уже было в 1917-м. Не помогло. 70 лет делили пока не оказалось, что делить уже нечего.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1922
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Ще є. Земля! Її ще не продали. Гадаю, що скоро в селі на поле не станеш - одразу пристрілять :(
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1923
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
А я жду когда по выгоняют всех арендаторов со ставков. Рыбу негде ловить, да и не везде искупнешся летом.
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1924
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Боюсь, что скоро это процедура по рыбе будет только платной.
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1925
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (sahyc)
На їх місце мають стати молоді розумні менеджери з європейською освітою, життєвий досвід яких не зациклений на совкових цінностях.

Це було б добре, якби не ....майже 100-річний історичний досвід "селекції", те, що ці молоді люди є дітьми своїх батьків (яблуко від яблуні далеко не падає) і у більшості своїй навчалися у нашій корумпованій українській школі, отримавши там "уроки". Освіта за кордоном може дати знання (їх можнв, до речі, при бажанні отримати і тут поки що), але не може змінити ментальності. А ось втрати можуть бути непоправними. Штучне порушення послідовності поколінь нічим гарним не завершується, як і будь-яка революція, а тае прушення буде революція)


Відредаговано: pasichov - Ср, 18.01.2012, 20:33
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 05:39 | Повідомлення № 1926
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (mouse)
Мабуть, вже Вас дістали чиновники... :(

Вони дістали усіх.
Quote (swetikccc)
Якщо хочете "вбивати" будьте готові бути "вбитим".

Якщо під словом "вбивати" Ви маєте на увазі відірвати чиновника від корита, то я погоджуюся, якщо ж - пряме значення, то про це я не писав.
Quote (dpi)
Ох Николай, как бы не так. Разогнать, молодым...

Ще одне вільне трактування. Не "розганяти", а реформувати (скоротити, заборонивши працювати в органах держуправління, нехай йдуть в бізнес, займаються викладацькою діяльністю, пишуть мемуари і т.д.). І не потрібно для цього жодних революцій, майданів... Таку реформу має запровадити найвища посадова особа - президент, який має для цього всі повноваження. Досвід таких змін пройшли країни Балтії, Польща, Чехія і зовсім недавно Грузія.
Quote (dpi)
Да подымите табульки за последние два года. У нас шахтеры получают 5000, а учителя 2-3-4 тысячи. Нам бы хотелось конечно же побольше, но с другой стороны, сделай нам 5 - шахтерам надо 10.
Я можу підняти табелі за останніх 15 років і навести приклади коливання заробітної плати в ту чи іншу сторону з врахуванням інфляції, курсу доллара та ін. Норма Закону України "Про освіту" що середня заробітна плата вчителя має бути не нижчою середньої зарплати в промисловості не було виконано за жоден з 15 -ти років. А крім зарплат, навчальні заклади потребують фінансування матеріально-технічної бази (ремонти, кабінети, обладнання, наочність, ті ж самі ІКТ). Але про державне забезпечення цих статей можна лише мріяти. Ось і доводиться директору бігати та шукати кошти то до спонсорів, то до депутатів, а той просто тягнути з батьків. Знаю десятки прикладів, де цим займаються і вчителі або класні керівники - ремонти кабінетів, телевізор чи проектор...
Quote (dpi)
А где деньги взять?

Тут Ви ставите ключове питання. Відповідь на яке я запропонував в попередньому дописі. Однак Ви прийняли за утопію, якщо не в штики. Спробую пояснити інакше. Протягом минулого року я мав можливість побувати на Донбасі та в Прикарпатті. На власні очі побачив шахтарські "посёлки" луганщини та галицькі села. Якщо другі радують око, то перші справляють гнітюче враження. Говорив з людьми, проблеми соціальні, матеріальні практично одинакові, київську та місцеву владу хають і ті, і інші.
Чому ж така відмінність між "процвітаючим індустріальним" та "глухим западенським" регіонами? Відповідь виявляється не в формулі П.І.Лазаренка (який розповідав, що якийсь регіон кормить інший). Західняки, які заробляють гроші по всьому світу -повертають їх у свій регіон. Набагато більші кошти, які заробляє промисловість східного регіону - потрапляє через олігархів у кіпрські чи інші офшори.
А у нормальній країні повинно бути так, щоб заробляла вітчизняна економіка та інвестувлася власна економіка. Для цього потрібні чіткі та прозорі правила, відсутність корупції, політика повного сприяння інвестиційному клімату, прості умови ведення бізнесу. При всіх декларуваннях сучасної та й попередньої влади про економічні реформи, при різних варіантах косметичних перестановок у політичний системі (парламентській, президентсько-парламентській, авторитарно-вертикальній, чи демократично-партійній) на першому місці залишається чиновник з величезним пакетом дозвільних, контролюючих, регулюючих, погоджуючих, розподіляючих та інших функцій. І ця головна частина бюрократичної машини, яка розростається при всіх "реформах" як геометрична прогресія, в кінцевому випадку приведе до знищення або самознищення всієї країни (через бунти, революціїї і т.д.). Ось тому потрібно президенту (парламенту) в першу чергу реформувати ситему управління, замінивши армію пристосуванців-чиновників на нормальних менеджерів, докорінно відмовившись від радянських (совєтських - як каже Пасіхов) форм, методів та змісту керівництва.
П.с. Формула "Уволить такого-то руководителя с занимаемой должности и ... перевести его на другую руководящую должность" залишається основою сталінської аксіоми "Кадры решают всё" і у 21 столітті в нашій країні. Можливо наступним міністром освіти буде універсальний чиновник-олігарх Хорошковський?
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1927
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (filnick)
на 100 відсотків позбутись чиновників теперішніх (навіть через люстрацію)

Quote (filnick)
Не "розганяти", а реформувати (скоротити, заборонивши працювати в органах держуправління, нехай йдуть в бізнес, займаються викладацькою діяльністю, пишуть мемуари і т.д.).

В Прибалтике выгоняли (по вашему "реформировали") русских и связанных со спецслужбами, на всех не рискнули замахнуться. У нас тоже надо сузить список. Ну например незнание укр. мови, большой живот, лысина ну в общем надо что то придумать. Вы же предлагаете: если чиновник - уволить. С кем останетесь?

Quote (filnick)
А крім зарплат, навчальні заклади потребують фінансування матеріально-технічної бази (ремонти, кабінети, обладнання, наочність, ті ж самі ІКТ).

Вы предлагаете устроить "пир во время чумы". Мировой кризис, проблемы в странах более развитых чем мы, наши экономические возможности ниже плинтуса, страна болеет и выздоровеет не скоро. А вам все и сразу. Имейте совесть.

Quote (filnick)
Західняки, які заробляють гроші по всьому світу -повертають їх у свій регіон.

Скорее в свой карман. Потому, что в городском бюджете денег нет, как вы писали или кто то чуть раньше. А шахтеры тихим сапом зарабатывают для городских бюджетов. Может поэтому у нас нет проблем с зарплатами, командировками, курсами, заменами (сегодня завуч заставила расписаться за замены) и т. п.
Для того, что бы в стране были деньги, работать надо на свою страну, а не на чужую. Это прописные истины.
А что иногда слышишь по 5 каналу. Шахтер, говорящий на русском не патриот, "Західняки, які заробляють гроші по всьому світу", но говорящие на украинском - патриоты. Класс!!!
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1928
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Ми напевне погано розуміємо один одного. Я Вам про реформи управління, а Ви мені - про політику (при чому тут питання мови?)
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1929
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Потрібна допомога. Можливо, у когось в школі читається факультатив "Основи маркетингу". "Поділіться", будь ласка, програмою... :)

Додано (19.01.2012, 15:53)
---------------------------------------------
для 11 класу

sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1930
Прописаний назавжди
Повідомлень: 434
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Сьогодні завуч занесла диск з відео РайДержАдміністрації "яке вчителі повинні обовязково переглянути"... (чия символіка там напевне всім зрозуміло)
Напевне мало того що їхні р..ла наглядають з бігмордів (напевне це не спрацьовує) то тепер обязаловка дивитися з екрана
СРСР попахує


Відредаговано: sergey1979 - Чт, 19.01.2012, 19:32
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1931
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (sergey1979)
Напевне мало того що їхні р..ла наглядають з бігмордів (напевне це не спрацьовує) то тепер обязаловка дивитися з екрана

Мы же культуру в массы несем... :*
sergey1979 Дата: Сб, 04.11.2017, 05:40 | Повідомлення № 1932
Прописаний назавжди
Повідомлень: 434
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
dpi, no comment
Десь вже тут обговорювалася тема про дзвінок в відділ культури


Відредаговано: sergey1979 - Чт, 19.01.2012, 20:34
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 05:41 | Повідомлення № 1933
Ветеран спілкування
Повідомлень: 2026
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Кажете СРСР? А не пам*ятаєте квартири давали при якій владі? Чи можливо при тій владі чиновники мали млрд? Чи займали по 10 Га землі під Києвом?
Давайте не будемо плутати одне з іншим.
Принесли відео :) Кросворди розгадуйте під час перегляду.
Чи можливо на педрадах всі викладачі (учителі) уважно слухають і ні чим стороннім не займаються?
Перед тим як апелювати - перевірте.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 05:41 | Повідомлення № 1934
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4317
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Розгадувати кросорди - не вихід. Знайдеться занадто завзяте керівництво, яке додумається за це зробити зауваження, або й покарати B) :*
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 05:41 | Повідомлення № 1935
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (sergey1979)
Сьогодні завуч занесла диск з відео РайДержАдміністрації "яке вчителі повинні обовязково переглянути"...

Цікаво подивитися про що це відео.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2020.