Ср, 22.11.2017, 14:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 121 з 288«12119120121122123287288»
Модератор форуму: Ktara, НІКОЛЯ, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Бесідка
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:18 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 1
Рейтинг: 5

Спілкуємся на різні теми, що вас хвилюють з відсутністю релігії, політики, питання мови, тероризму!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 04.11.2017, 05:18 | Повідомлення № 1801
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Немаю сумніву, Юрію Яковичу, що у Вашій фм гімназії хороша ситуація. Нажаль, це не поширюється на всю Україну.
Quote (dpi)
А учителям пора бы перестать жаловаться со своими 2000-4000 грн.

DPI, я имел ввиду, информация недостоверная в контексте всех учителей Украины. Если Вы имели ввиду свое уч. заведение, то надо конкретизировать.
LeMa Дата: Сб, 04.11.2017, 05:18 | Повідомлення № 1802
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
У нашій школі почали встановлювати комп’ютери у кожен кабінет, не нові, але ж встановлюють. Тому у мене загальне питання - якого лисого я маю пускати у кабінет, в якому я все встановлюю, налагоджую, перевіряю, ремонтую і не одержую жодної копійки за виконання роботи лаборанта, якогось вчителя, який і гадки не має, як вмикати комп’ютер, сидіти у свій час з ним на уроці, бо він сам не знає, що і як треба робити. У школі 4 проектори - беріть куди хочете і робіть там усе, що забажаєте, не треба завантажувати те, що і так перевантажене. Вибачте, наболіло.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 05:18 | Повідомлення № 1803
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Те, що Ви на громадських засадах виконуєте обов'язки лаборанта і сисадміна не робить комп'ютерний клас Вашою власністю. Так що інші уроки Ви проводити не забороните. А от сидіти і допомагати - зовсім не обов'язково. Це, знову ж таки, Ваша ініціатива, за яку навіть дякувати ніхто не зобов'язаний.
sahyc Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1804
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (pasichov)
1. У нашій школі великий. Звання мають більше 30 учителів, вищу категрію - відсотків 80, лише заслужених учителів 5, правда усі, крім мене, мають пенсійний вік. У нас високі вимоги до учителя, зокрема жо його фахової підготовки та віддансті роботі - всі гуртки (а їх веде КОЖНИЙ в своїй паралелі) на безоплатній основі, ніякої комерції і доплат, на заробітки часу не залишається. Витримують не всі, але ті, що витримують, працюють у нас подовгу, мають добре навантаження і встигають заробити регалії. Директор не збільшує штат, не виставляє липових вакансій, не приймаємо на роботу "батних" - вони шукають собі іншу школу. Гірше молодим. Але якщо гарно працює - 27-30 годин гарантовано, а чере 5-7 років і категорія потехеньку наростає, часом через позачергову атетстацію. Тому зарплата в колективі порівнянно з іншими, більша. Але це сльози.

Якщо б поширити цей досвід на всі школи! Але і директор має бути на своєму місці! У більшості шкіл спостеріагається зовсім інша ситуація, причому всякі зміни не в кращу сторону майже ніколи не краються.
LeMa Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1805
Новий користувач
Quote (Пилипчук_О_П)
Те, що Ви на громадських засадах виконуєте обов'язки лаборанта і сисадміна не робить комп'ютерний клас Вашою власністю.

Я і не кажу, що кабінет є моєю власністю, я про те, що при такій ситуації раціональніше було б надати можливість профільним класам попрацювати у кабінеті, тому що кількість годин інформатики у цьому навчальному році скоротилась, порівняно з попереднім, у нашій школі, принаймні.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1806
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (LeMa)
У нашій школі почали встановлювати комп’ютери у кожен кабінет, не нові, але ж встановлюють. Тому у мене загальне питання - якого лисого я маю пускати у кабінет, в якому я все встановлюю, налагоджую, перевіряю, ремонтую і не одержую жодної копійки за виконання роботи лаборанта, якогось вчителя, який і гадки не має, як вмикати комп’ютер, сидіти у свій час з ним на уроці, бо він сам не знає, що і як треба робити. У школі 4 проектори - беріть куди хочете і робіть там усе, що забажаєте, не треба завантажувати те, що і так перевантажене. Вибачте, наболіло.

Підтримую ;) Це вже обговорювалось ви немусите сидіти і довбати колегам те що вони при атестації повинні в сертифікаційні формі проходитиі за що отримують кошти.
Чи в вас взагалі при атестації непроходять сертифікування від Мєлкософта на рівень володіння ПК?

Р.S
Запровадження в навчально-виховний процес шкіл інформаційно-комунікаційних технологій є вимогою часу. На сьогодні, без використання інформаційно-комунікаційних засобів не можливо забезпечити рівний доступ до якісної освіти для всіх учнів.

З початком комп'ютеризації навчальних закладів проводилася і підготовка вчителів. Оволодіння вчителями основами інформаційно-комунікаційних технологій здійснювалось:

під час навчання в педагогічних навчальних закладах;

під час курсів підвищення кваліфікації в Інститутах післядипломної педагогічної освіти;

шляхом проведення курсів окремими потужними міжнародними ІТ-корпораціями тощо.

З метою забезпечення 100-відсоткового оволодіння вчителями до кінця 2011 року основ інформаційно-комунікаційних технологій Міністерство рекомендує активізувати традиційні форми організації роботи та запроваджувати інноваційні форми, які були представлені під час Всеукраїнської естафети "Нові горизонти української школи":

вчитель - вчитель. Ця форма передбачає навчання одних вчителів іншими, які мають навички володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, в межах одного навчального закладу. Досвід впровадження такої форми мають майже всі регіони України;

школа - школа. Навчальні заклади, в яких вчителі володіють інформаційно-комунікаційними технологіями беруть шефство над своїми колегами з іншого(их) закладу(ів) з метою підвищення рівня їх інформаційно-комунікаційної компетентності. Досвід такої роботи мають заклади міста Києва;

учень - вчитель. Ця форма спрямована на співпрацю між вчителем і учнем, під час якої відбувається двосторонній обмін інформацією. Вона дозволяє вчителям підвищити свій рівень володіння ІК технологіями та покращити взаєморозуміння з учнями. Досвід такої форми роботи не настільки поширений, але він апробований у окремих закладах більшості регіонів країни.

Кожен вчитель загальноосвітнього навчального закладу, незалежно від ступеня, типу, форми власності закладу та рівня своєї кваліфікації, повинен вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства.

Щороку програма «Партнерство в навчанні» спільно з Національною академією педагогічних наук України та Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України організовує конкурс «Вчитель-новатор», за результатами якого відзначаються вчителі, які продемонстрували найкращі результати застосування інноваційних інструментів у навчальному процесі. Переможці конкурсу захищають честь України на Європейському форумі вчителів-новаторів, що проводиться за підтримки програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

« До кінця 2011 року всі вчителі країни мають оволодіти навичками використання ІКТ на рівні «Початківець». Паралельно можливо організувати навчання більш досвідчених у цьому питанні вчителів на рівні «Активний користувач», «Експерт»», - зазначив Борис Жебровський.

Відповідність рівня володіння вчителями інформаційно-комунікаційними технологіями орієнтовним вимогам мають визначати місцеві органи управління освітою. Міністерство передбачає проведення моніторингу навченості вчителів.

Навчальним закладам, всі вчителі яких відповідають вимогам до рівня володіння ІКТ, районні (міські) відділи освіти видають сертифікат «100 відсотків володіння ІКТ».

http://www.microsoft.com/ukraine/Education/partnersInLearning/Default.mspx
PTetyana Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1807
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 51
НІКОЛЯ, те що ви пишете вірно. Але реалії життя інакші - половина вчителів у нашій школі заявила (здебільшого старші вчителі), що їм компютера не треба (то для інформатиків) і вони не будуть те вчити. А коли я пояснюю, що сьогодні кожна освідчена людина повинна хоча б трошки володіти навиками розботи з ПК, цього ніхто не хоче навіть слухати.
Мабуть не довго забуду, як прийшла до мене вчителька з розвязаною контрольною роботою в МАН на звичайною листку, і попросила відправити її електронною поштою. Я кажу (то був урок), зачекайте, потім наберу (сканована не проходила), робота з математики повно формул - треба часу. А вона каже - та відсилайте так і вже. Прийшлося пояснити, що я не може запхати листок в системний блок, натиснути якусь кнопку і послати те творіння у паперовому вигляді по проводах.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1808
Знавець вірусів
Quote (PTetyana)
НІКОЛЯ, те що ви пишете вірно. Але реалії життя інакші - половина вчителів у нашій школі заявила (здебільшого старші вчителі), що їм компютера не треба (то для інформатиків) і вони не будуть те вчити. А коли я пояснюю, що сьогодні кожна освідчена людина повинна хоча б трошки володіти навиками розботи з ПК, цього ніхто не хоче навіть слухати.
Мабуть не довго забуду, як прийшла до мене вчителька з розвязаною контрольною роботою в МАН на звичайною листку, і попросила відправити її електронною поштою. Я кажу (то був урок), зачекайте, потім наберу (сканована не проходила), робота з математики повно формул - треба часу. А вона каже - та відсилайте так і вже. Прийшлося пояснити, що я не може запхати листок в системний блок, натиснути якусь кнопку і послати те творіння у паперовому вигляді по проводах.

Коли дружно на такі прохання вказуєш на двері з часом деякі починають самостійно опановувати ПК. Ну ще залежить від директора багато що. Наш був зібрав помниця мені ще рік тому всей колектив і повідомив що, вчителю який неволодіє елементарними навиками роботи на ПК пора йти на пенсію ;)
Секретарю 74 роки ;) за рік бабулька так натаскалась що шпарить 210 знаків в минуту елементарне засвоїла на ура. Просто неставлять вимог ані керівництво ані відділи освіти. Інепотрібно йти на поводу та виконувати елементарне за інших бо так скоро за учнів домашні доведеться робити ;)
Весела відповідь ЗАСЬ ЛЕДАРЯМ допомагає деяким задуматись що пора нетільки навчати а й учити щось самому. ;)
pasichov Дата: Сб, 04.11.2017, 05:19 | Повідомлення № 1809
Наполегливий учасник
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Коли дружно на такі прохання вказуєш на двері з часом деякі починають самостійно опановувати ПК.

+++1000% - "проверено электронникой" (с)
Три передумови для того, щоб колектив освоїв ПК - досвіду
- НЕ ВИКОНУВАТИ НІ ЗА ЯКИХ УМОВ "ЗАМОВЛЕНЬ" - нічого нікому(!) не робити
- організувати постійнодіючі курси для бажаючих учителів
- дати учитель в кабінет ПК (можна старий, з часом учитель сам найде "ресурс" і змінить на новий, а не найде і на старенькому запрацює).
PTetyana Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1810
Прописаний назавжди
Рейтинг: 51
Quote (pasichov)
організувати постійнодіючі курси для бажаючих учителів

Пробували. Мало того, що такі курси потрібно робити після уроків (прочитав так десь 5-7 уроків) і ще на курси до ночі. Про оплату можна навіть не заікатися, пишемо заяви за власний рахунок, бо на заробітну плату не вистарчає.
Та добре, провела пару таких занять. Результат - у школі десь бл. 50 вчителів, на заняття приходили 2 заучі (бо треба) і кожного разу по 1 вчителю, причому постійно то була інша людина, якій знову треба було розказати що таке робочий стіл, де ліва а де права кнопка мишки ...
Не хотять люди того вчити і все тут. Я розумію, що і бажання нема (купа якихось нікому не потрібних конкурсів, турніри, олімпіади ...), але ж і у вчителя інформатики все це є - то вчити усіх одному інформатику теж не вихід.
LeMa Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1811
Новий користувач
Я думаю, що проблема ще й в тому, що вчителі-інформатики у школі зазвичай є "найпросунутімішими" користувачами ПК та Інтернет. Що ж до колег-предметників, то плювалися і розказували нащо воно треба, а коли почули, що не пройдуть атестацію, то самі стали проситись на курси, незважаючи на свій вік ;)
А взагалі, коли я вийду на пенсію, то буду сидіти на форумах, гратимусь в стрілялки, читатиму новини, сидітиму у скайпі з такими ж пенсіонерами як я, і нарешті зроблю собі татуювання у вигляді дракона і куплю байк (за свою пенсію ;) )
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1812
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
За нашу майбутню пенсію байк вийде, напевно, десь такий: http://www.dyr4ik.ru/forum....be3.jpg

B)

А на татуювання що - зарплати не вистачає, що треба так довго чекати?

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Чт, 22.12.2011, 16:53
mouse Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1813
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
мдя, щодо байка - погарячкували :) На стареньку Яву хіба що :)
НІКОЛЯ Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1814
Знавець вірусів
Quote (PTetyana)
Пробували. Мало того, що такі курси потрібно робити після уроків (прочитав так десь 5-7 уроків) і ще на курси до ночі. Про оплату можна навіть не заікатися, пишемо заяви за власний рахунок, бо на заробітну плату не вистарчає.
Та добре, провела пару таких занять. Результат - у школі десь бл. 50 вчителів, на заняття приходили 2 заучі (бо треба) і кожного разу по 1 вчителю, причому постійно то була інша людина, якій знову треба було розказати що таке робочий стіл, де ліва а де права кнопка мишки ...
Не хотять люди того вчити і все тут. Я розумію, що і бажання нема (купа якихось нікому не потрібних конкурсів, турніри, олімпіади ...), але ж і у вчителя інформатики все це є - то вчити усіх одному інформатику теж не вихід.

Варіант є так як практично всі мають компютери за інтернет мовчу ;) Використайте відеокурс роботи з компютером для блондинок B) Я взагалі то всим хто тільки купив ПК кидаю на комп. При такому навчанні даже пень зрозуміє що є що ;)

Скачати можна тут http://depositfiles.com/files/f2lry97dp
Для запуску розархівувати куди небудб запустити з розархівлваної папки ярлик РС.ехе - з жовтим колом. Ко́ло це — геометричне місце точок площини, відстань від яких до заданої точкищо називається центром кола, є постійною величиною і дорівнює радіусу кола. B)
mudrak Дата: Сб, 04.11.2017, 05:20 | Повідомлення № 1815
Активний учасник
Рейтинг: 36
Quote (LeMa)
Що ж до колег-предметників, то плювалися і розказували нащо воно треба

Я не такий ;) . Першим комп'ютером був 486 з 95 вікнами, і я його активно використовував при викладанні іноземних мов, а "дна" можливостям використання ПК у навчанні ще й досі не бачу! Завжди намагався пояснити це колегам, багатьох і вчив, але все впиралося в одне: це все лишня робота, ніхто мені за це не подякує, а те що мені колись буде легше працювати, використовуючи все це - так мені зате зараз важко його освоювати!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.1 Флудилка » Бесідка
Сторінка 121 з 288«12119120121122123287288»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.